background preloader

Drew Curtis' FARK.com

Drew Curtis' FARK.com

http://www.fark.com/

Weird News from all over Asia NSA: Jeder ist automatisch schuldig, bis seine Unschuld bewiesen ist Thomas Andrews Drake ist ein ehemaliger Angestellter der US Air Force und später der Geheimdienste Central Intelligence Agency (CIA) und National Security Agency (NSA). Er arbeitete bei der NSA als Experte für Softwaretests und veröffentlichte als Whistleblower interne Informationen über das Projekt Trailblazer. Im Jahr 2010 wurde er als Spion angeklagt, ein Jahr später erhielt er den Ridenhour Truth-Telling Preis. In einem Interview mit RussiaToday (siehe unten) sagte Drake, Sicherheit sei gewissermaßen zu einer "Staatsreligion" geworden, die man besser nicht hinterfragen sollte.

Zasady interpunkcji - cała prawda o przecinku Z uwagi na to, że zasady interpunkcji angielskiej są inne niż polskiej często stanowi ona problem. Chciałbym się tu skupić jedynie na przecinkach, które stwarzają najwięcej problemów. 1. Przecinków używamy do oddzielenia wymienianych elementów , np. „He got into the car, started the engine, and drove away”. Przecinek przed “and” można pominąć, ale tylko, gdy lista wymienianych elementów nie jest za długa i złożona.

Drzemka, czyli potężny zastrzyk energii w ciągu dnia. Po co drzemać w ciągu dnia? Drzemka może kojarzyć Ci się z lenistwem, spokojnym popołudniem i poobiednim nieróbstwem. Nic bardziej mylnego! W dzisiejszym czasach krótka drzemka jest uważana za najlepszy sposób na szybką i skuteczną regenerację sił. Zresztą nie tylko w dzisiejszych czasach, bo korzyści z niej czerpano już dawniej – Napoleon, Da Vinci, A. Einstein, T. Michalpasterski.pl - świadomie o rozwoju osobistym Photo by HappyBubbles Dzisiaj pokażę Ci, jak skutecznie wyrzucić cały stres ze swojego życia. Nieważne, czy stresujesz się codziennie, czy tylko w poszczególnych sytuacjach- możesz sprawić, aby stres zniknął raz na zawsze. Tylko od Ciebie zależy, czy jutro lub pojutrze pozwolisz sobie na bycie pod wpływem stresu. Ten artykuł da Ci możliwość bycia spokojnym i odprężonym, nawet w najbardziej nerwowych sytuacjach. Na początek zrób ciekawy test.

Never Alone (2014) - polish:Elite:board Never Alone (2014) CODEX Opis: Never Alone to platformówka wzbogacona elementami zaczerpniętymi z gier logicznych. Produkcję opracowało studio Upper One Games. TWARZ \ Bronzery i rozświetlacze MARKI \ MAKEUP REVOLUTION Wybierz najwygodniejszą dla siebie formę zapłaty oraz przesyłki: Wszystkie zamówienia staramy się wysyłać jak najszybciej - jeśli wpłata zaksięgowana jest na naszym koncie do godz. 12.00 danego dnia roboczego dołożymy wszelkich starań, aby Twoje zamówienie wysłać jeszcze tego samego dniaroboczego, najdalej następnego. Przewidywany termin dostawy należy liczyć od momentu nadania przez nas przesyłki (o tym fakcie zostaniesz poinformowany e-mailem). AstralDynamics - Jesteś czymś więcej niż tylko fizycznym ciałem Jesteś w: Działy » Obrona psychiczna tłumaczył Alex © Copyright Styczeń 2000 Wprowadzenie Środki obrony podane w tych krótkich artykułach są jedynie środkami podstawowymi. Zawierają one jedynie szkic tego, co jest potrzebne do ich używania.

Prokrastynacja - jak ją pokonać? Czy zdarza się, że z niezrozumiałych przyczyn wciąż odkładasz ważne zadania na później? Czy często zabierasz się za coś w ostatniej chwili chociaż miałeś wystarczająco dużo czasu by zająć się tym odpowiednio wcześniej? Czy to lenistwo, czy brak motywacji? Kłopoty z koncentracją, a może … prokrastynacja? Co to za przerażające słowo? Poprokrastynować możesz też sobie w fiszkotece.

Zaparzaczka do herbaty - Mr. Tea Nie ma to jak herbata, zrobiona z ulubionej mieszanki. Aromatyczna, pyszna i… pełna pływających leniwie fusów. Liściasta, granulowana czy z dodatkiem ziół i suszonych kwiatów herbata zawsze ma tę jedną wadę. Żeby nie siorbać czy co gorsza cedzić jej przez zęby użyj zaparzaczki, a najlepiej takiej co z uśmiechem dotrzyma towarzystwa. Mr.

Related:  naquellaqWeblogSocial BookmarkingsworldelectronicscatempHumorSocial Bookmarkingthanhhung79packit123