background preloader

Darmowe gry dla dzieci online. Język angielski, francuski, niemiecki i polski - YUMMY.pl

Darmowe gry dla dzieci online. Język angielski, francuski, niemiecki i polski - YUMMY.pl

http://www.yummy.pl/

Related:  edukacjakids English 0=3

Dzieciaki w domu Lew z jesiennych liści – praca techniczna dla dzieci Drzewa mienią się pięknymi barwami, ich kolorowe liście to świetny materiał do kreatywnej zabawy i prac plastycznych. Moja dzisiejsza propozycja ich wykorzystania to przyjacielski lew z papierowego talerzyka, oczywiście z bujną i gęstą grzywą :) Żołędzie – zabawa w segregowanie na dwa sposoby W co bawić się z maluszkiem, który staje się już nie tylko obserwatorem, ale aktywnym uczestnikiem zabawy? Jesień to doskonały moment na przygodę z jej pięknymi darami, a dokładnie żołędziami. Zapomnij o Pendrive - korzystaj z Dropbox - Lifehacking Do tej pory do synchronizacji, przenoszenia plików stosowałeś PenDrive? Jednak PenDrive, to sprzęt, który może się zepsuć, ktoś może go ukraść, lub można zapomnieć go zabrać ... Jaki jest lepszy zamiennik PenDrive?

Edukacja ekologiczna dla dzieci. Segregowanie śmieci. Każde dziecko powinno wiedzieć, że o środowisko należy dbać. Nawet mały, niepozorny kawałek plastiku będzie rozkładał się przez setki lat! Dlatego tak ważne jest, aby segregować śmieci, które dzięki temu, mogą być przetworzone i ponownie użyte. Pomóż sprzątnąć park zaśmiecony przez wandali, wrzucając śmieci do odpowiednich koszy. To gra dla dziewczynek i chłopców, która wymaga wiedzy na temat segregowania odpadów oraz spostrzegawczości. Świat Nauczyciela - generator krzyżówek należy podać hasła i podpowiedzi. Każdy wiersz poniżej zawiera dwa pola edycyjne. Lewe przeznaczone jest do podania hasła w krzyżówce, prawe do umieszczenia podpowiedzi do hasła.

Gry dla dzieci. Język angielski, francuski, niemiecki i polski - YUMMY.pl Oto wkraczacie do niezwykłego świata YUMMY! Nasze gry dla dzieci i młodzieży uczą języków obcych wykorzystując wiedzę specjalistów oraz nowoczesne technologie interaktywne. Najefektywniejszą metodą przyswajania języków obcych jest nauka poprzez zabawę. Dlatego nasze gry to nie tylko źródło rozrywki, ale i okazja do poćwiczenia angielskiego, niemieckiego oraz francuskiego. Cyfrowa Szkoła > Poradnik > Poradnik narzędziowy - Często w naszych projektach wykorzystujemy aplikacje i narzędzia internetowe dostępne za darmo w sieci - piszą na swoim bogu uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Bolesławcu. Spytaj się, z jakich rozwiązań korzystają Twoi uczniowie i przedstaw im wybrane przez nas propozycje narzędzi - pogrupowaliśmy je w zależności od sposobu ich wykorzystania. A jeśli znasz inne ciekawe propozycje, prześlij je do nas, a dodamy je do katalogu (na każdej stronie znajduje się formularz zgłoszenia narzędzia TIK - możesz go wypełnić). WAŻNE: aby móc wykorzystać niektóre z opisanych narzędzi wymagana jest rejestracja. Zaznaczaliśmy tą informację przy każdym opisie, bo często jest ona równoznaczna z akceptacją regulaminu - w nim zaś może znajdować się np. zapis: Użytkownikiem konta może zostać osoba pełnoletnia. Osoba niepełnoletnia może zostać Użytkownikiem konta za zgodą swoich rodziców lub opiekunów prawnych.

Bajkowy Zakątek: Polskie legendy: Warszawska Syrenka Dawno temu wśród pradawnej puszczy, na brzegu Wisły, stała rybacka osada. Krążyła w niej legenda o syrenie mieszkającej w głębinach Wisły, jednak nikt tej tajemniczej istoty dotąd nie widział. Czasami rybacy słyszeli tylko jej śpiew, gdy wracali w nocy z połowów. Jedni mówili, że to szum trzcin, lecz inni słyszeli jej śpiew z bliska i wiedzieli, że jest obdarzona cudownym głosem. Pewnego dnia trzej rybacy spotkali się na brzegu.

Narzędzia i aplikacje internetowe Zapraszam eTwinnerów oraz wszystkich zainteresowanych wykorzystaniem TIK w pracy, nauce i zabawie. Na tej stronie gromadzę ciekawe i przydatne darmowe programy oraz pokazuję przykłady ich wykorzystania. Najczęściej wykorzystuję aplikacje działające online, nie wymagające montowania na komputerze.

Related: