background preloader

Meczyki.pl

Meczyki.pl

Cafe Futbol Cafe Futbol 12.02.2012 - Specjalne wydanie magazynu Nadzwyczajne, nieplanowane wydanie magazynu Cafe Futbol a w nim: skandaliczna sytuacja związana z odwołaniem meczu o Superpuchar Polski na Stadionie Narodowym w Warszawie. Gośćmi tego programu są Andrzej Rusko, szef Ekstraklasy S.A., Rafał Kapler, prezes Narodowego Centrum Sportu i Mirosław Drzewiecki, były minister sportu. Cafe Futbol 04.12.2011 - Polska grupa marzeń Andrzej Kobylański, srebrny olimpijczyk z Barcelony, był gościem Cafe Futbol. Po przerwie powraca Mateusz Borek, program wydłużony do dwóch godzin, a tematów tyle, że nie wszystkie się zmieściły! No, ale działo się ostatnio w naszej piłce...Dodatkowo poznacie kulisy losowania grup na Euro 2012. Cafe Futbol 23.10.2011 - Polski futbol w chaosie! Cafe Futbol 09.10.2011 - Dziwne podróże reprezentacji Polski Tym razem wyjątkowo bez gościa.

PoloniaInfo.dk - Strona główna Mecze na żywo, Transmisje Sportowe Witaj w Sobotę, 12 Kwietnia 2014 Aktualny czas: 6:56:13 Ramówka Jeżeli chcesz wkleić kod playera na swoję stronę/blog/forumpodany kod jest NO LIMIT [ bez limitów ] Strona prezentuje jedynie linki znalezione w sieci. -- Niebezpiecznik.pl -- Obcy język polski Obcy język polski (47) Dawniej była to formułka życzeń wigilijnych i dotyczyła dni starego roku. Ludzie łamali się opłatkiem i mówili: "Do siego roku", co znaczyło 'doczekajmy w zdrowiu tego roku, który nadejdzie'. Do siego roku (wyłącznie tak się pisze) Kiedy nadchodzi Nowy Rok, składamy sobie życzenia, mówiąc czasem [do siego]. Otóż siego jest dopełniaczem dawnego zaimka wskazującego si, sia, sie, który znaczył tyle, co 'ten, ta, to'. Dawniej do siego roku było formułką życzeń wigilijnych i dotyczyło dni starego roku. Wiemy już, co znaczy do siego roku, i że człon do siego trzeba pisać rozdzielnie, gdyż całość to połączenie przyimka do, archaicznego zaimka siego i rzeczownika roku. Jak pisze prof. Z czasem o Dosi Trajtlesównie zapomniano, ale powiedzenie Dosiego roku (w znaczeniu: żebyśmy doczekali w zdrowiu wielu lat życia) podchwycono i rozpowszechniono. Inną (poza do siego roku) formułką są życzenia zawierające słowa Nowy Rok. E-maile od Czytelników: mlkinsow@angora.com.pl

Filmweb Polska i świat - wiadomości | informacje | wydarzenia Getin Online Boligudlejning og køb og salg af boliger på dba.dk - Den Blå Avis på nettet Download FBI aresztowało pięć osób, które chciały wysadzić most Do zatrzymania doszło w poniedziałek. Niedoszłym sprawcom w wieku 20-37 lat zarzuca się udział w spisku i usiłowanie użycia materiałów wybuchowych do zniszczenia własności publicznej, ważnej dla wymiany handlowej między stanami. FBI uspokaja, że osoby, które chciały wysadzić w powietrze most w pobliżu Cleveland w stanie Ohio, na wschodzie USA, nie stanowiły zagrożenia, ponieważ ich działalność była monitorowana przez tajnego agenta FBI. To on dostarczył im m.in. nieaktywnych materiałów wybuchowych, jakimi zamierzali się posłużyć w ataku. Według władz zatrzymani to anarchiści i nie ma dowodów na ich powiązania z międzynarodowym terroryzmem, a planowany atak na most nie miał związku z przypadającą 2 maja rocznicą zabicia przez amerykańskich komandosów założyciela Al-Kaidy, Osamy bin Ladena. "Osoby zatrzymane w związku z tą sprawą zamierzały posłużyć się przemocą, by zamanifestować swe radykalne poglądy" - oświadczył przedstawiciel FBI Stephen Anthony.

MMOHUNTER Ghost Recon Commander, tie-in of the Ghost Recon: Future Soldiers, is a new turn-based tactical action game on Facebook which is ambitious to win over hardcore gamers with the hit franchise as well as cross-promotion designs and the vast casual players in the social platform with its socialized gameplay at once. You also act as Ghost, a special force soldier, in Ghost Recon Commander to carry out challenging missions in a three-member squad around the world. You can choose to be Assault, Recon or Specialist, each of which possesses special abilities to make everyone useful in a team during battles. The game starts the standard way of social games, with a brief tutorial teaching the basics including movement, pulling triggers and constructing structures at a base camp. There are ten missions available at the outset which sends you to achieve different objectives from putting down x amount of enemies to rescuing and escorting hostages to a safe place.

Related: