background preloader

Eworld-Future

Facebook Twitter

Holy Land: Startup Nations (Full Documentary) זהר לבקוביץ': "חברות כמו גוגל ופייסבוק יודעת עליכם הכל חוץ מאם בא לכם לפוצץ בית כנסת" חברות שחיות מפרסום, כמו גוגל ופייסבוק, רואות את כל מה שאתם עושים ויודעות כל מה שאתם עושים, אלא אם בא לכם לפוצץ בית כנסת בפיטסבורג או לתקוף ילדים – כך תקף היום (ב') המשקיע והיזם הסדרתי, זהר לבקוביץ', בוועידת הדיגיטל המובייל של "כלכליסט" ובנק הפועלים.

זהר לבקוביץ': "חברות כמו גוגל ופייסבוק יודעת עליכם הכל חוץ מאם בא לכם לפוצץ בית כנסת"

לבקוביץ', ממייסדי אמובי, מקים בימים אלו סטארט-אפ חשאי שמפתח טכנולוגיות מתקדמות להתמודדות עם בריונות ופדופילים שפעילים ברשתות חברתיות. לבקוביץ' לא היה מוכן עדיין לחשוף את פעילות הסטארט-אפ שלו: "אנחנו מרימים את הכפפה. גייסנו הרבה כסף ויש לנו אנשי מקצוע בבורד כדי להתמודד עם זה", הוא אמר. במקום זאת, הוא הקדיש את דבריו לבעיה שהחברה תנסה לפתור. "בשנה שעברה מתו בארה"ב 13 ילדים מאלגריה לבוטנים, 230 מתאונות בבית, 1,900 מתאונות דרכים, ו-2,100 מהתאבדויות בעקבות רשתות חברתיות", הוא התריע. Nicholas Negroponte: A 30-year history of the future. Anonymous - This will Change How You See Everything... (2018-2019)

5g

About - Cyber Civil Rights Initiative. Digital crime and misuse. Globalization. Future - 12 new tech terms you need to understand the future. Future - The A-Z of how artificial intelligence is changing the world. 10 Times Michio Kaku Arguments Blew Our Minds. 'My robot makes me feel like I haven't been forgotten' איך זה מרגיש? "זו הפעם הראשונה בהיסטוריה שלמדנו לעשות כסף מהחרדה" - TechNation. לאן העולם הולך לעזאזל? ואיך הבחירות בארה"ב ישפיעו עלינו. תומאס פרידמן: "הספר שלי נקרא 'תודה שאיחרת', ושמו נולד בעקבות פגישות שקיימתי בוושינגטון בשנים האחרונות.

לאן העולם הולך לעזאזל? ואיך הבחירות בארה"ב ישפיעו עלינו

לעתים אנשים היו מאחרים להן ואז מתנצלים: 'תום, אני ממש מצטער. זה מזג האוויר, התנועה, הרכבת התחתית או הכלב שאכל את שיעורי הבית שלי'. באופן ספונטני, יום אחד פשוט אמרתי לאחד מהם: 'למעשה, אני מודה לך שאיחרת. מה שקירה רדינסקי הספיקה לעשות עד גיל 31 אתם כבר לא תספיקו לעולם. היום היא בת 31 וברזומה שלה תמצאו, בין היתר, שותפות בצוות חיל המודיעין שזכה בפרס ישראל, דוקטורט במדעי המחשב אותו סיימה בגיל 26, ואקזיט של סטארט-אפ שמכרה בעשרות מיליוני דולרים.

מה שקירה רדינסקי הספיקה לעשות עד גיל 31 אתם כבר לא תספיקו לעולם

ב-2016 מכרה ד"ר קירה רדינסקי ל-eBay את חברת SalesPredict שהקימה ביחד עם ירון זכאי-אור, ב-40 מיליון דולר. לאחר מכן מונתה למדענית הראשית של ענק הקמעונאות המקוונת בישראל. במסגרת עבודתה ב-eBay היא אחראית לפיתוח אלגוריתמים שיסייעו לנו למצוא את הפריטים הייחודיים עבורנו ולייעל את תהליך הרכישה ברשת, כמו גם מערכת שתנסה לחזות את הטרנד הבא, לדוגמא בעולם האופנה. ועידת יוזמות 2018 תתקיים ביום ראשון, 25.2. מפתח כפתור הלייק של פייסבוק מפחד מההמצאה שלו. האינטרנט הרס את מעמד הביניים.

Rise of the sex robots – video. הרובוט מול המתכנת: מי מוסרי יותר? - מידה טובה - הבלוג של יאיר בן דוד - הארץ. כאשר אנחנו קונים מוצר או מזמינים שירות באינטרנט מערכות מחליטות אם לאשר את הרכישה שלנו בהתבסס על אלגוריתמים לומדים.

הרובוט מול המתכנת: מי מוסרי יותר? - מידה טובה - הבלוג של יאיר בן דוד - הארץ

האלגוריתמים האלה לומדים אלו אוכלוסיות נוטות יותר לבצע הונאות אשראי ואלו לא. הם יוצרים הכללה של אוכלוסיות שנוטות יותר לבצע הונאות, ומונעים מהן לבצע עסקאות. כמו שאמר לי אנליטסט הונאות בכיר באחת מחברות הקניות הגדולות בעולם: "היו מקרים שהמערכת החליטה לא למכור למדינה שלמה, לניגריה למשל". לכן, ייתכן שגם אזרח ניגרי תמים לא יוכל לקנות חולצה עם הדפס של להקת הפאנק האהובה עליו, כי "האלגוריתם לא מאשר". בשבוע האחרון פורסמה ב"מקור ראשון" כתבה על חברה ישראלית בשם "פייספשן" שמפתחת מוצר שמטרתו לזהות טרוריסטים, פדופילים ועבריינים על פי תווי פנים בלבד. Future - 10 grand challenges we'll face by 2050. Future - Five numbers that will define the next 100 years. (Click/pinch to enlarge) How will the world’s population continue to increase?

Future - Five numbers that will define the next 100 years

There will be 11.2 billion of us by 2100, according to the UN’s most likely scenario. הסוף שלנו: קווין קלי, פילוסוף הטכנולוגיה המוביל בעולם, במבט אל העתיד. כשקווין קלי מבקש לשכנע שלא צריך לפחד מבינה מלאכותית, הוא מביא את הדוגמה של המכונית האוטונומית.

הסוף שלנו: קווין קלי, פילוסוף הטכנולוגיה המוביל בעולם, במבט אל העתיד

"עכשיו מנסים ללמד את הבינה המלאכותית שתנהג במכונית האוטונומית עקרונות של מוסר ואתיקה, כי בתאונה היא תידרש לקבל החלטות מהירות על מי להגן", הוא אומר. "ופתאום, כשאנחנו מלמדים אותה, אנחנו מגלים שהערכים האנושיים שלנו בעצם לא תמיד כאלה חזקים, עקביים או לוגיים. אז מה אנחנו עושים? אנחנו מנסים לגרום לבינה המלאכותית להיות טובה יותר מאיתנו, כלומר שלרובוט תהיה אתיקה טובה משלנו.

וכשזה יקרה, אנחנו בעצמנו נשפר את האתיקה שלנו ונהפוך לאנשים טובים יותר". Elon Musk Launches Neuralink to Connect Brains With Computers - WSJ.

Cyborg

How digital culture is rewiring our brains. Digital divide - Wikipedia. Inequality of access to information and communication technologies A digital divide is any uneven distribution in the access to, use of, or impact of information and communications technologies (ICT) between any number of distinct groups, which can be defined based on social, geographical, or geopolitical criteria, or otherwise.[1]

Digital divide - Wikipedia

Senior Citizens Up Their Professional Skills, Thanks to This PC-Training Programme. This article on using computers for change is a part of the India Digital series powered by Intel India.

Senior Citizens Up Their Professional Skills, Thanks to This PC-Training Programme

The Jobs 60+ programme, run by Bengaluru-based Nightingales Medical Trust, is introducing senior citizens to the world of PCs to help them prepare for a fresh career start in today’s technology driven world. The air in the room crackles with excitement as students wait with bated breath for their PCs to boot up. Sex, honour, shame and blackmail in an online world. 5 connections that will change children’s lives. How Africa's first education tablet computer was created. Technology and Education. Cpsci. 27 Science Fictions That Became Science Facts in 2012. Power of Nanotechnology Video Blow Your Mind.

2015 Documentary - Nano Revolution. The Artificial Intelligence Revolution: Part 1. Future - Facebook is a growing and unstoppable digital graveyard. The day after my Aunt’s passing, I discovered she’d written me a lovely note on the front page of the Shakespeare collection she’d given me.

Future - Facebook is a growing and unstoppable digital graveyard

“I know how important the written word is to you,” it read, “this then is my gift to you.” With all of my love, as always, Aunt Jackie Deeply moved, I opened my laptop and found my way over to her Facebook page. I thought it would be comforting to see pictures of her, and to read some of her witty posts, and to imagine her speaking them in her brassy, brazen, Baltimore screech. יתיר » ארכיון » האוניברסיטה של יוטיוב לאנשים חושבים. 12 באפר האוניברסיטה של יוטיוב לאנשים חושבים בפוסט הזה אנסה לרכז את ההרצאות המוצלחות ביותר שנתקלתי בהן ביוטיוב כאלה שיש להן השפעה על חיי היום יום או שהן מביאות לתובנות רבות ערך מסוג הדברים שכל מי שמחשיב עצמו אדם חושב – צריך לשמוע אלו הרצאות שצפיתי בהן בעצמי, סיכמתי אותן והרגשתי שהן שינו את תפיסת העולם שלי זה לא החטיף הטלוויזיוני שאתם רגילים לראות בערב בסלון אחרי העבודה , צריך ריכוז, נכונות, סבלנות, עט ונייר כדי לסכם ולהפנים.

יתיר » ארכיון » האוניברסיטה של יוטיוב לאנשים חושבים

אבל זה שווה את המאמץ, הרצאה אחת כזו עולה בחשיבותה בעיני על 10 עונות של האח בגדול. הלוואי שמערכת החינוך הייתה מנתבת אותי להרצאות מעין אלה בנעורי… אל תנסו לראות את כולן במכה – לאט לאט, תנו לכל הרצאה לשקוע, חישבו עליה, דברו עליה, הפיצו אותה לחבריכם שילחו לי עוד כאלה ואוסיף אותן לאחר שאצפה בהן. The AI Revolution: Road to Superintelligence. Online converter - convert video, images, audio and documents for free. The Most Awesome Robots (until 2014)

Art and eArt