background preloader

Allagryn

Facebook Twitter

Allagryn

Гідросфера. Презентація "Вода - це життя", Природознавство. 5 клас. Вода - це наше життя! Кросворд "Все про воду" Літні ігри з водою. Quiz. Великие о воде (цитаты, афоризмы и т.п.) Мыслители древности о воде Леонардо да Винчи: Воде была дана волшебная власть стать соком жизни на Земле.

Великие о воде (цитаты, афоризмы и т.п.)

Авл Корнелий Цельс: В холодной воде – исцеление, предупреждение заболеваний, она укрепляет тело и сохраняет бодрость духа. Лао Цзы: Хотя в мире нет предмета, который был бы слабее и нежнее воды, но она может разрушить самый твердый предмет Лао Цзы: Вода - это самое мягкое и самое слабое существо в мире, но в преодолении твердого и крепкого она непобедима, и на свете нет ей равного. Лао Цзы: Вода приносит пользу всем существам, и не борется (с ними). она находится там, где люди не пожелали бы быть. Лао Цзы: Чтобы быть сильным, надо быть как вода. Плиний Старший: Обзаводясь землей, приглядись прежде всего к воде, дороге, соседу. Плиний Старший: Истина в вине, а здоровье в воде. Плиний Старший: Вода ничего не стоит, потому что бесценна. Плавт: Есть вещи, которые не придется покупать за деньги — вода, солнце, луна, ночь… Вантала (Дао Цзи Бай): Ударив сильно по воде, ушибешься сам. Цитаты и высказывания о воде — Вода — источник красоты и молодости.

Высказывания людей — что они думают про воду.

Цитаты и высказывания о воде — Вода — источник красоты и молодости

Если есть магия на этой планете, она содержится в воде. Лорен Эйсели Всем нравится хорошая цитата! *Вы можете привести лошадь к воде, но Вы не можете заставить ее заниматься синхронным плаванием. Мультфильм "Секреты воды" Цікаві факти про морську воду - 24 Канал. Хімічна казка: Казка про воду. Казки Лірника Сашка. Казка про живу воду. Вода Українська народна казка. Українська народна казка Подніпров’я (Наддніпрянщини) Одне село мало назву Кринички.

Вода Українська народна казка

Його так назвали тому, що в селі було води досхочу. Де хочеш, там і буде, де не було — з’явиться. Люди не дорожили водою, бо її було кругом багато. Аж ось одного дня води не стало. . — Чому це води нема? Один селянин вирішив дізнатися та й подався, куди очі дивилися. Легенды, предания и мифы о воде. С незапамятных времен вода для людей остается одной из самых необычных стихий.

Легенды, предания и мифы о воде

С ней связано немало примет, преданий, мифов и легенд. Прислів'я та приказки про воду. Вода. 1.

Прислів'я та приказки про воду

Ані в студеній воді не вмиєшся (Фр., І, 2, 243). 2. а) Ані за холодну воду (Кулж., 131); б) За холодну воду не візьметься (Ном., 213; ІНиш. -Іл., 28). 3. 4. а) Без води й борщу не звариш (Фр., І, 1, 244; Прип., 5 1 ); б) Без води каші не звариш (ІМФЕ, 14-3, 282, 32). 5. Untitled. Untitled. Дитяча пісня - ДОЩИК НАКРАПАЄ ☔ українські пісні та музичні мультики - З любов'ю до дітей. Ролик «Кожна краплина має значення» Національна бібліотека України ім. Ярослава Мудрого. До Всесвітнього дня водних ресурсів Всесвітній день водних ресурсів (Міжнародний день води) – міжнародний день, запроваджений Генеральною асамблєю ООН у 1993 році.

Національна бібліотека України ім. Ярослава Мудрого

У прийнятій резолюції визначалось, що враховучи важливість водних ресурсів у розвитку економічної діяльності і соціального благополуччя, щорічно 22 березня оголосити Міжнародним днем води. Державам в цей день рекомендовано проводити заходи, присвячені підвищенню інформованості громадськості стосовно важливості збереження та освоєння водних ресурсів, які здійснюються шляхом публікації і поширення агітаційної інформації, організації конференцій, круглих столів, семінарів і виставок. За традицією Всесвітній день водних ресурсів присвячується певній тематиці. Тема 2018 року – «Природа і вода». Інтенсивний розвиток промисловості та сільського господарства, збільшення населення, освоєння нових територій і пов’язане з цими процесами різке збільшення водокористування суттєво впливають на стан водних ресурсів. Інформацію підготувала. Водних ресурсів 17. Забруднення води як глобальна катастрофа. Урок "Гідросфера. Підсумковий урок" Боршівська загальноосвітня школа I-II ступенів Гідросфера.

Урок "Гідросфера. Підсумковий урок"

Гидросфера и ее составные части - Аймішова Гүлшахар Мұратбайқызы. Планета Земля. Гидросфера нашей планеты. Вода – чудове творіння, джерело сили і джерело життя. Сценарій виступу екологічної агітбригади «Усе життя у цій краплині. Тож бережи її дитино». Сценарій виступу екологічної агітбригади “Краплинки” Мета: поглибити знання учнів про екологічну ситуацію країни, про джерела забруднення води, розвивати бажання брати активну участь у збереженні водних екосистеми держави, виховувати почуття любові до природи рідного краю, формувати ціннісне ставлення до природи.

Сценарій виступу екологічної агітбригади «Усе життя у цій краплині. Тож бережи її дитино».

Обладнання: Мультимедійна презентація, наочні засоби, сценічні костюми, декорації. Хід заходу За сценою лунає голос. Ведучий: Пані та панове! Під музику Ані Лорак « Оранжевые сны» виходять члени команди Пісня Знов зібрались в залі діти Щоб всім нагадати, Як на світі треба жити Щоб планету зберігати. Ми зібрались небайдужі. Позакласний захід "Екологічний квест до дня води та водних ресурсів" Екологічний квест до дня Води та водних ресурсів Мета квесту: формування у дітей основ екологічної культури, правильного ставлення до природи, людей, самого себе; розвиток високих морально-психологічних якостей: рішучості, наполегливості, дисциплінованості та ініціативності, навичок працювати у команді, згуртованості в учнівських колективах; систематизація та узагальнення знань, отриманих на уроках природознавства, української мови, художньої культури, малюнку тощо; організація змістовного дозвілля учнів.

Позакласний захід "Екологічний квест до дня води та водних ресурсів"

Місце проведення: початок квесту – кабінет «Біології», закінчення – бібліотека, станції – кабінети навчального закладу згідно маршрутного листа. Час проведення: 60 хвилин Підготовка до квесту: розробка завдань; добір реквізиту; обладнання навчальних кабінетів, у яких проводитиметься квест; роз’яснення учням правил квесту. 5 маршрутних листів для координаторів станцій; маршрутні листи для команд;