background preloader

Добірка для вчителів

Facebook Twitter

Рекомендації вчителю "Як провести виховну годину з екологічної безпеки" Добірка цікавих ідей, яскравих мультфільмів та якісних розробок із Бібліотеки «На Урок», які навчать дітей захищати природу.

Рекомендації вчителю "Як провести виховну годину з екологічної безпеки"

Усім нам подобається відчувати легенький вітерець, насолоджуватися співом птахів, ласувати фруктами й овочами. Тисячоліттями людина споживає дари природи, зазвичай не замислюючись, якої шкоди навколишньому середовищу може завдати її діяльність. Особливо у ХХІ столітті, в епоху постійно зростаючих темпів виробництва і невпинного технічного прогресу, коли потрібно щораз більше ресурсів.

І саме для того, щоб школярі усвідомили власну відповідальність за навколишній світ, вкрай необхідно проводити виховну роботу з екологічної безпеки. Крім того, екологічна грамотність і здоровий спосіб життя є однію з ключових компетентностей, які становлять основу компетентнісного підходу НУШ. Методичні рекомендації вчителю "Як написати твір-роздум на тему екологія і людина"

Еко-сумка своїми руками - покроковий майстер-клас з фото. КРОК 1.

Еко-сумка своїми руками - покроковий майстер-клас з фото

Викрійка і вишивка Цій викрійці вже багато років. Розміри можна міняти за власними потребами. Майже всюди припуски на шви уже враховані (це зазначається на деталях). Основних деталей сумки може бути дві зі швом на денці, або ж одна зі згином. Мудрість предків: як шити економно та екологічно (Відкрийте зображення у новій вкладці, щоб побачити у повному розмірі) Після розкрою слід виконати вишивку.

З вивороту захищаємо вишивку від пошкоджень під час експлуатації сумки нашитим клаптиком підкладкової тканини. КРОК 2. По всіх краях кишені із суцільнокроєним клапаном підвернути і настрочити припуски на шви. Приколоти шпильками кишеню на задню половинку сумки посередині, нижній край кишені збігається з нижнім краєм сумки. Настрочити кишеню по периметру до суцільнокроєного клапана (червоні стрілки на фото).

Клапан відвернути вниз і відповідно до петлі пришити ґудзик. КРОК 3. Деталі ручок укріпити дублерином. Обшивку відвернути на лицьовий бік, припрасувати і вистрочити в край. КРОК 4. Бінарний урок з екології " Вплив людини на довкілля" Екологія харчування. Екологiчний брейн-ринг. Тести "Основи екології" Онлайн тести з екології. Презентації з екології. Презентація "Взаємодія людини і природи в умовах глобальної екологічної кризи" КРОСВОРД. Inga: Екологічний турнір. Цілі: розширити коло екологічних знань учнів, розглянути основні екологічні проблеми сучасності, проаналізувати негативні наслідки науково-технічного прогресу; формувати переконаність, що лише розумне використання досягнень хімії принесе користь людині; удосконалювати вміння мотивувати власну позицію, захищати своюдумку; повторити інформацію про середовище нашого проживання, правила поведінки в природі, з'ясувати всі «за» і «проти» в боротьбі за чисте довкілля, виховувати почуття відповідальності за життя майбутніх поколінь;

Inga: Екологічний турнір

Готовый кроссворд по предмету Гигиена и экология человека - на тему "Гигиена окружающей среды" Контролюючий засіб навчання. "Кросворди з екології". Укладач: Бешлей Катерина Стахівна – викладач Вишнянського коледжу ЛНАУ, спеціаліст вищої категорії.

Контролюючий засіб навчання. "Кросворди з екології".

Рецензент: Скочиляс Лілія Миколаївна – викладач Вишнянського коледжу ЛНАУ, спеціаліст вищої категорії. Дану роботу рекомендовано викладачам дисципліни «Екологія» як методичний матеріал для використання на заняттях, як контролюючі засоби навчання та як узагальнення матеріалу під час вивчення відповідних тем дисципліни, та студентам для розгадування у позааудиторний час та як елемент домашнього завдання. Вступ 4 Методичні вказівки до виконання кросвордів 5. Куроченко Ірина Іванівна: Квест "10 кроків для збереження клімату" Мета: привернути увагу учнівської громади міста до проблеми зміни клімату, показати практичні шляхи її вирішення на побутовому рівні; підвищити рівень зацікавленості учнів до екологічної освіти, практичної та соціально-екологічної діяльності; створити умови для формування навичок збереження ресурсів та енергії; створити просвітницьке середовище у Палаці дітей та молоді та залучити дітей до активних просвітницьких дій.

Куроченко Ірина Іванівна: Квест "10 кроків для збереження клімату"

Форма заходу: квест. Роздатковий матеріал та наочність: стенди, інформаційні матеріали, контейнери для збору паперу, батарейки, екологічні торби, маршрутні листи, ручки, мультимедійний проектор. Місце проведення: приміщення Палацу дітей та молоді. Хід квесту. Квест-сценарій "За чисте довкілля" Збірка казок на тему екологія. Казки, представлені в даному розділі, написані Всеволодом Михайловичом Гаршином, а також взяті з веб-сайту «Центру екологічної інформації» ( де автором є Васильчук В.Б.

Збірка казок на тему екологія

Лягушка-путешественница Жила-была на свете лягушка-квакушка. Сидела она в болоте, ловила комаров да мошку, весною громко квакала вместе со своими подругами. И весь век она прожила бы благополучно — конечно, в том случае, если бы не съел её аист. Но случилось одно происшествие. Як Листопад зиму знайшов Сумно якось стало старій Осені.

Шкільний ЕКО-календар . Розробка проектів по дням на допомогу вчителю з теми екологія. Розробка проектів на тему екологія. Екологічна гра “Спасти леопарда” Екологічна гра “Спасти леопарда” Екологічна стратегія для юних природоохоронців.

Екологічна гра “Спасти леопарда”

Чудовий приклад того, як потрібно зацікавлювати дітей питаннями охорони природи. Поширюється безкоштовно. Опис гри: Врятувати Леопарда - модель абсолютно реальної ситуації. Безкоштовні розмальовки на тему “День Землі та екологія”: 15 шаблонів в одному файлі. 22 квітня – це Міжнародний день Землі.

Безкоштовні розмальовки на тему “День Землі та екологія”: 15 шаблонів в одному файлі

Вшановуючи нашу планету, по всьому світу проводяться екологічні марафони та мітинги. У школах діткам також прививають любов до довкілля. Проводяться толоки, на яких збирають сміття чи висаджують дерева, оформлюють шкільні клумби. Один із цікавих та інтуїтивно зрозумілих для дітей способів отримання нових знань – це творчість. Наш сайт Mamabook підготував велику підбірку оригінальних розмальовок на тему екології та Міжнародного дня планети. Ви можете завантажити шаблони розмальовок безкоштовно в нашій статті. Цікаво про свято Уперше День Землі почали відзначати ще в 1970-му році. Перша акція до Дня Землі відбулася 22 квітня 1970 року у США.

Альбом для розмальовок "Правила екологічної культури"