background preloader

Розробки заходів

Facebook Twitter

«Пригоди крапельки». 12 тиждень НУШ: додаткові матеріали та рекомендації. Добірка мультфільмів, ідеї навчальних моделей, експериментів, творчих поробок та малюнків, які можна реалізувати разом із першачкам, а також розробки тематичних уроків до 12 тижня НУШ від учителів з усієї України.

«Пригоди крапельки». 12 тиждень НУШ: додаткові матеріали та рекомендації

Чому йде дощ? Куди зникає дощова вода? Куди мчать річки? Як виникає веселка? Звідки береться сніг? Згідно із Модельною навчальною програмою, протягомдванадцятого навчального тижня учні вивчають значення води у житті, її агрегатні стани, види водойм та колообіг води у природі. Редакція освітнього проекту «На Урок» традиційно підготувала добірку додаткових матеріалів, які стануть у пригоді для вчителів НУШ при підготовці до уроків протягом дванадцятого навчального тижня!

Переглядаємо навчальні мультфільми Подивіться разом зі школярами мультфільми та обговоріть значення води на планеті, запитайте першачків про те, як вони пояснюють існування води у різних агрегатних станах. Виховна година в 2 класі «Жива вода дає життя всьому живому в світі» Виховна година в 2 класі Червонозабійницької ЗОШ на тему «Жива вода дає життя всьому живому в світі» Вчитель Аврахова О.О.

Виховна година в 2 класі «Жива вода дає життя всьому живому в світі»

Вода — найпоширеніша речовина на планеті, нею покрито 70,9 % поверхні Землі. Її сила настільки велика, що вона може розмивати гори, утворювати долини, руйнувати гірські породи. Попри те що вона бере участь у процесах органічного життя, вона може бути надзвичайно небезпечною. Ти не маєш ні смаку, ні кольору, ні запаху, тебе не опишеш, Тобою насолоджуються, не розуміючи, що ти таке. Ти не просто необхідна для життя, ти і є життя. Антуан де Сан-Екзюпері. Виховний захід до Всесвітноього Дня води.

Всім педагогам, які цінують власний час та люблять працювати інтерактивно, пропоную сценарій виховного заходу до Всесвітнього дня води «Вода для життя».

Виховний захід до Всесвітноього Дня води

Під час проведення заходу ви познайомите учнів з значенням води у природі, станами води, колообігом води у природі, використанням води у народному господарстві; охороною водних ресурсів та розвиватимете всі ключові компетентності учня НУШ. Виховний захід : Бурбела Валентина Петрівна: Вчитель біології: Кам'янський навчально – виховний комплекс "загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад" - Виховний захід до Всесвітноього Дня води 54321(11 оцінок.

Рейтинг публікації: 4.4 з 5) Виховна година до Дня водних ресурсів "Воду потрібно берегти!!!" Виховна година до Дня водних ресурсів.

Виховна година до Дня водних ресурсів "Воду потрібно берегти!!!"

Воду потрібно берегти!!! Мета: ознайомити учнів з найбільшим багатством Землі – водою та її значенням для всього живого, формувати екологічну культуру, розвивати мовлення та творчі здібності учнів, виховувати любов до природи, бережливе ставлення до води. Обладнання: ноутбук, проектор,повітряна кулька, плакат, обладнання для дослідів. І. Вступ. Вчитель. А без неї немислимо уявити життя людини. ІІ. Вибігають учні з пустими пляшками, відрами, чашками. Горе, горе, БІДА! Немає ні в кого, ніде, ні краплини! Ні в відрі, ні в крані, ні в криниці не лишилося ні крапельки водиці Мабуть наступає кінець світу.Все живе благає: « Пити, пити!» Вчитель. Конспект урока экологии “БЕРЕГИТЕ ВОДУ!” Муниципальное бюджетное дошкольное образовательное учреждение.

Конспект урока экологии “БЕРЕГИТЕ ВОДУ!”

Конспект занятия по экологии "Волшебница вода" в подготовительной группе / Открытый урок. Конспект урока и презентация по экологии "Загрязнение воды" 5 класс.

Конспект урока и презентация по экологии "Загрязнение воды"

Экология. Тема урока «Загрязнение воды» Міні-проект "Значення води в природі. Використання води людиною" "ВОДА – джерело життя на Землі". Екологічний захід для учнів 5 - 7 класів. ВОДА – джерело життя на Землі Природа – такий же унікум, як картина Рафаеля.

"ВОДА – джерело життя на Землі". Екологічний захід для учнів 5 - 7 класів

Знищити її легко, відновити зовсім неможливо. А.П.Бородін Вона є на Землі в усьому. Он в небі хмаркою летить. Дає життя всьому живому. А от без неї нам не жить. Жива вода дає життя всьому живому в світі. Вода –початок і сутність усього. Усі ми звикли дивитися на воду як на звичайну річ. Ось подивіться на карту світу. Якщо всю Землю умовно поділити на чотири частини, то три з них — во­да: океани, моря, озера і річки. Вода тече багато років, та джерела не висихають, не зникають. Наведемо зразки атмосферної вологи: дощ, хмари, туман.

Краплинка немов грає з нами, бажає обманути, перетворюється то на крапельку ткману чи роси, то на велику градину чи на срібний іній, то на морозний візирунок на вікні чи на прозору холодну бурульку. Позакласний захід "Цікаве про воду" Сценарій позакласного заходу "Екологія води - екологія душі" Виховний захід «Екологія води - екологія душі» Мета:Сприяти накопиченню та розширенню екологічних знань про взаємодію та взаємозалежність природного і соціального середовища, підвищенню рівня екологічної культури учнів та екологічного стилю мислення, що передбачає відповідальне ставлення до природи та свого здоров'я на прикладі знань про водні ресурси України та світу.

Сценарій позакласного заходу "Екологія води - екологія душі"

Формувати відчуття відповідальності і необхідності участі у природоохоронній роботі та вирішенні екологічних проблем, здатність передбачати можливі негативні наслідки природо-перетворювальної діяльності людини. Виховувати бережливе ставлення до її багатств як надзвичайно важливого середовища існування людини. Форма проведення: екологічне віче Очікувані результати: 1. Сформованість екологічної культури людини, яка характеризується різнобічними глибокими знаннями про навколишнє середовище (природне і соціальне); 2.

Виховна година: "Вода – це життя!" Вода – це життя!

Виховна година: "Вода – це життя!"

Мета: ознайомити учнів з найбільшим багатством Землі – водою та її значенням для всього живого, про зміни станів води. Ознайомити учнів з вченням японського дослідника Масару Емото про вміння води сприймати інформацію з навколишнього середовища. Формувати екологічну культуру, сприяти творчому розвитку, розвивати пізнавальний інтерес. Виховувати любов до природи, бережливе ставлення до води. Хід заходу І. Урок "Вода та її властивості. Інші неорганічні молекули ". Біологія, 9 клас.

Урок "Вода та її властивості. Інші неорганічні молекули ".

Тема: Вода та її властивості. Інші неорганічні молекули. Очікувальні результати: діяльність: розпізнає приклади речовин за назвами; знання:оперує термінами, називає органічні і неорганічні речовини,описує біологічну роль води; Урок "Фізичні властивості води" Урок 41 Тема. Вода, склад її молекули, поширеність у природі, фізичні властивості. План-конспект урока по биологии (11 класс) на тему: интегрированный урок "Загрязнение пресных вод" Тема: Загрязнение пресных вод. Урок "Экология чистой воды".