background preloader

ДОВКІЛЛЯ (Група7) ЕкоПост

Facebook Twitter

Природа - це вiдкрита книга. Бережіть довкілля. Планета. Чисте довкілля. Початок нового життя. Краса України. Серце землі. Ecology infographics red. Untitled. Untitled. Мультики українською мовою - Цікава природа. Лісові мандрівники (1951) - мультики українською мовою ... Мультфільм про здоров'я. Пригоди лісових друзів – Охорона природи. - Лабораторія ... Наукова Бібліотека ХНТУ сільского господарства. 11 травня 1971 року генеральному секретареві ООН надійшло звернення, яке підписали 2200 діячів науки й культури з 23 країн світу.

Наукова Бібліотека ХНТУ сільского господарства

Вони попереджали людство про безпрецедентну небезпеку, що загрожує йому у зв'язку із забрудненням навколишнього середовища: «Або ми покінчимо із забрудненням, або воно покінчить із нами». Офіційно Всесвітній день охорони навколишнього середовища був заснований Генеральною асамблеєю ООН на її 27-й сесії 15 грудня 1972року (резолюція № A/RES/2994 (XXVII)). Датою святкування вибрано 5 червня – початок роботи Стокгольмської конференції з проблем навколишнього середовища (1972 р.), на якій були присутні повноважні представники 113 держав. У різних куточках світу святкування Дня охорони навколишнього середовища супроводжується великими. "У ПРИРОДИ ПОСТАТЬ ЧАРІВНА": бесіда (16 квітня – Всесвітній день довкілля) Для людей начебто благо, для довкілля – погибель – Сучасний журнал про безпеку – Надзвичайна ситуація + Незважаючи на всі плюси пластикових виробів, потрібно бути обережними під час їх використання й утилізовувати їх.

Для людей начебто благо, для довкілля – погибель – Сучасний журнал про безпеку – Надзвичайна ситуація +

Адже всі види пластмас шкідливі для людини і навколишнього середовища: вони довго розкладаються і залишають після себе складні отруйні хімічні сполуки. 7 простих порад, які допоможуть зберегти довкілля та ще й зекономити. Думки, висловлені в рубриці «Моя Америка», передають погляди самих авторів і не відображають позицію «Голосу Америки».

7 простих порад, які допоможуть зберегти довкілля та ще й зекономити

Кожен з нас може долучитися до збереження цієї планети і це не так важко, як здається на перший погляд. У цьому блозі я зібрала 7 дуже простих способів, які можуть допомогти зберегти довкілля та ще й зекономити. Чому я про це взагалі пишу? Екологія Діти. Книги. Жива природа у творчій спадщині. Як покращують стан екології в Запоріжжі?

Кілька фактів про вплив людини на довкілля. З нагоди 20-ї річниці святкування Дня довкілля, ми знайшли для Вас цікаві факти та корисні інфографіки, що наглядно демонструють екологічне становище нашої планети та вплив людини на нього!

Кілька фактів про вплив людини на довкілля

Атмосферне повітря є одним з тих компонентів довкілля, від стану якого залежить стан здоров’я людини. Від забруднення повітря страждають і всі живі істоти, які вимушені мігрувати в пошуках чистішого середовища існування, що викликає розбалансованість екосистем. На початку цього тисячоліття Всесвітня організація охорони здоров’я опублікувала звіт про забруднення навколишнього середовища.

Результати дуже сумні. Наприклад, в Каїрі, повітря дуже сильно забруднене. На сьогоднішній день у світі близько 500 мільярдів машин, їх вихлопні гази виробляють понад 200 шкідливих речовин. 35 порад, як можна допомогти планеті .: Ресурсний центр ГУРТ. Допомога довкіллю, або «зелене» життя, зовсім не обов'язково повинна бути пов'язана з головним болем.

35 порад, як можна допомогти планеті .: Ресурсний центр ГУРТ

Навпаки, часто це дуже просто. Та й думка про те, що одна людина нічого не змінить, далека від правди. Якщо кожен із нас приділить хоч трохи уваги цьому питанню, зміни будуть настільки значні, що не помітити їх буде важко. В цьому списку можуть бути речі, які вже обговорювалися раніше і широко відомі. Хто піклується про довкілля? Серія «Нове екологічне мислення»

Хто піклується про довкілля?

"Чому потрібно дбати про довкілля» Конференція на тему "Екологічні проблеми довкілля" Збережемо природу Землі разом. Як пов’язані здоров’я і довкілля людини. Обережно: тонемо у смітті! Екологічні проблеми Сумщини — СпецКор. Журналіст: Для початку, пане Олександре, як Ви оцінюєте загальну екологічну ситуацію Сумської області?

Обережно: тонемо у смітті! Екологічні проблеми Сумщини — СпецКор

Олександр Уваров: Багато в чому екологічна ситуація залежить від рівня розвитку промисловості. Так, найбільший промисловий потенціал області зосереджений у містах Суми, Конотоп, Охтирка, Ромни, Шостка. Там розташовані найбільші промислові підприємства машинобудівної, хімічної, нафтогазовидобувної, енергетичної, харчової та інших галузей. Відтак, ці регіони можна вважати більш забрудненими порівняно з іншими районами Сумщини. Але критичних викидів у воду, повітря чи ґрунт немає. (полігон твердих відходів сірки "Сумихімпром" на території м. «Збережи довкілля: від Я до суспільства» Останніми роками тема охорони довкілля виникає все частіше.

«Збережи довкілля: від Я до суспільства»

Поступово ця проблема перетворилася на глобальну й з кожним днем стає все актуальнішою. Причиною такого стану є різні антропогенні чинники. Це і демографічний вибух, і швидке зростання урбанізації, і багато іншого. На довкілля також справляє великий вплив людський фактор: викиди відходів, забруднення водоймищ та лісів, збільшення навантаження на орні землі – все це справа рук людини. Планета Земля Земля — удивительная голубая планета. “Моє довкілля – моє майбутнє” (Презентація до класної години з екологічного виховання)

Виховний захід до Дня довкілля. Формування екологічного світогляду сучасних школярів є однією з ключових компетентностей, яку покликана формувати НУШ.

Виховний захід до Дня довкілля

Саме тому я пропоную вашій увазі сценарій свята «Залишити слід на Землі» до Дня довкілля». Основними формами роботи на якому є інтерактивні технології навчаання. Це цікаво, пізнавально, креативно. Виховний захід. Екологія довкілля. Бойчук, Юрій ДмитровичЕкологія і охорона навколишнього середовища : Навчальний посібник / Юрій Бойчук, Ельвіра Солошенко, Олег Бугай,. - Суми : Університетська книга, 2002. - 283 с. - Бібліогр.: с. 282-283.

Екологія довкілля

Джигирей, Віктор Степанович Екологія та охорона навколишнього природного середовища: Навчальний посібник / Віктор Джигирей,. - 4-те вид., випр. і доп. - К. : Знання, 2006. - 319 с. : іл, табл. - Бібліогр.: с. 318-319. Заверуха, Нелі Михайлівна Основи екології: Навчальний посібник для вищих навчальних закладів / Нелі Заверуха, Валентин Серебряков, Юрій Скиба,. - К. : Каравела, 2006. - 365 с. - Бібліогр. с.: 365. Зеркалов, Дмитро ВолодимировичЕкологічна безпека: управління, моніторинг, контроль: Посібник / Дмитро Зеркалов. - К. : КНТ : Дакор : Основа, 2007. - 408,[3] с. : портр. - (Сер. Проблеми екології, вип. Як провести виховну годину з екологічної безпеки — Журнал «На Урок»

Добірка цікавих ідей, яскравих мультфільмів та якісних розробок із Бібліотеки «На Урок», які навчать дітей захищати природу. Усім нам подобається відчувати легенький вітерець, насолоджуватися співом птахів, ласувати фруктами й овочами. Тисячоліттями людина споживає дари природи, зазвичай не замислюючись, якої шкоди навколишньому середовищу може завдати її діяльність. Особливо у ХХІ столітті, в епоху постійно зростаючих темпів виробництва і невпинного технічного прогресу, коли потрібно щораз більше ресурсів. І саме для того, щоб школярі усвідомили власну відповідальність за навколишній світ, вкрай необхідно проводити виховну роботу з екологічної безпеки.

Бориспільська міська централізована бібліотечна система. Кожен має право на чисте довкілля. Під таким гаслом в міській центральній бібліотеці відбувся День інформації «Зберігаючи довкілля – збережемо здоров’я». Протягом дня до уваги відвідувачів були представлені різноманітні заходи: інформаційна година, вікторина, книжково- ілюстративна виставка, зустріч з юною поетесою Ольгою Кацан, голосні читання. 22 квітня в 1990 році оголошено Міжнародним Днем Землі.

У цей день кожен мешканець планети може зробити свій маленький внесок у справу захисту навколишнього середовища: прибрати від сміття прилеглі території, висадити хоча б одне дерево, відмовитися хоча б на день від використання автомобіля. Міжнародний День Землі - свято чистої Води, Землі і Повітря, день нагадування про страшні екологічні катастрофи, день, коли кожна людина може замислитись над тим, що можна зробити у вирішенні екологічних проблем, поборовши в собі байдужість. День бібліотек під екологічними гаслами (відео) 30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек. Уже не перший рік його відзначення в Науково-технічній бібліотеці ім. Г.І. Денисенка проходить під певним гаслом, що визначає напрям діяльності, який потребує підвищеної уваги. Книжкова виставка ″Ми за чисте довкілля″ Презентація "Шляхи вирішення екологічних проблем" Проблема охорони навколишнього середовища - презентація з екології.