background preloader

Бібліотекар і охорона Землі

Facebook Twitter

Прием макулатуры. СДАЛ МАКУЛАТУРУ. Макулатура. Янтарь, вырубка леса, мусор, Донбасс и Днепр. Крупнейшие экологические проблемы Украины. Після емоційної промови на саміті ООН 16-річної шведської екоактивістки Ґрети Тунберґ, яка звинуватила світових лідерів у недостатній боротьбі зі змінами клімату, світ заговорив про вирішення екологічних проблем.

Янтарь, вырубка леса, мусор, Донбасс и Днепр. Крупнейшие экологические проблемы Украины

Поки увага медіа та суспільства прикута до глобального, ми хочемо нагадати, що Україна потерпає одночасно від декількох екологічних загроз, кожна з яких може обернутися катастрофою. Згідно з найгіршими прогнозами екологів, за 20 років степ підійде до Києва, за 50 – Дніпро обміліє вдвічі, а за 100 – країна може залишитися без лісів. УП розбиралася, що вбиває екологію України та як цьому протидіяти. Наслідки війни на Донбасі З початком війни Донбас – великий промисловий регіон, в якому було розташовано близько 4 500 потенційно небезпечних промислових об'єктів – опинився на порозі екологічного лиха. Знищення будинків на Сході під час російсько-української війни Ґрунтові води на Донбасі знаходяться дуже близько до поверхні. Великої шкоди природі Донбасу завдають пожежі. Екологічні проблеми і свідома поведінка: що знають жительки і жителі Києва.

Наприкінці 2018 року аналітики/-ні CEDOS Дарина Пирогова й Іван Вербицький, а також Євгенія Польщикова на замовлення УМКА (Української молодіжної кліматичної асоціації) за підтримки Представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні провели соціологічне дослідження.

Екологічні проблеми і свідома поведінка: що знають жительки і жителі Києва

Вони вивчали, як жителі/-ки Києва сприймають екологічні проблеми та що вони про них знають. Нижче публікуємо конспект результатів дослідження. Екологічні проблеми. Як ініціативи громад допомагають вирішувати екологічні проблеми. Міністерство енергетики та захисту довкілля України. Основы экологии и рационального природопользования: Охрана литосферы. Защита литосферы от отходов. Учебное пособие - Отходы.Ру. Послухай музику Землі. Сценарій Свято "День Землі" Автор: Павлова Ольга Юріївна Навчальний заклад: м.Миколаїв, Дошкільний навчальний заклад № 68 Тема: Свято «День Землі» Спрямування: музичні керівники, вихователі Мета: Створити в ДНЗ святкову, радісну атмосферу; розширити знання дітей про природу, інтерес до пізнання навколишнього середовища, любові до природи та бережливого ставлення до неї; викликати у дітей позитивні емоції, радість; розвивати артистичні вміння та навички старших дошкільників, привчати виступати перед своїми однолітками.

Сценарій Свято "День Землі"

Це моя земля. Пісня «Моя земля» Марина Захарченко. Урок 21 Природознавство 1 клас. Що таке ґрунт? Що трапляється з ҐРУНТОМ? і чому це ВАЖЛИВО!

Грунт

Грунт. Ґрунти України. Більша частина території України розташована у західній частині Східноєвропейської рівнини, при цьому рівнини займають 95 % території України, а гори — лише 5 % (на заході — Карпати (4 %), на півдні — Кримські гори (1 %).

Ґрунти України

Завдяки теплому клімату, гарному рельєфу (близько 60 % сільськогосподарських угідь є рівнинними, а ще 35 % мають кут нахилу в діапазоні між 1° та 3°) та наявності великих площ чорнозему (третина світових запасів), в Україні надзвичайно сприятливі умови для сільськогосподарського виробництва. Сільськогосподарські угіддя займають приблизно 60 % всієї території України. Охорона ґрунту - Дізнаймося більше про ґрунти. Людина використовує ґрунт для вирощування різноманітних рослин.

Охорона ґрунту - Дізнаймося більше про ґрунти

Вони дають їй їжу і корм для свійських тварин. Рослини вбирають із ґрунту поживні речовини. Знижується його родючість. Тому хлібороби вносять у ґрунт перегній, торф і мінеральні добрива. Однак до ґрунту треба повертати стільки поживних речовин, скільки їх забрали рослини. Джерела забруднення довкілля - Екологія Cвіту. Охорона довкілля – одне з найжиттєвіших завдань людства Проблема забруднення навколишнього середовища притаманна багатьом країнам і на сьогоднішній день набула глобального характеру.

Джерела забруднення довкілля - Екологія Cвіту

Забруднення літосфери. Контрольні питання теми Водойм та підземних вод Основні напрями шляхів попередження забруднення відкритих Для попередження забруднення відкритих і підземних вод проводять різні водоохоронні заходи.

Забруднення літосфери

Водоохоронними називають заходи, вжиття яких забезпечує дотримання норм якості води. Розрізняють три напрями водоохоронних заходів (планувальні, технологічні і санітарно-технічні) та 5 основних видів: юридичний, організаційний, екологічний, економічний і технічний. Планувальні заходи передбачають відповідне розташування різних підприємств, щоб унеможливити забруднення водойм. Презентація на тему Забруднення літосфери — презентації з географії.

Забруднення довкілля. Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.

Забруднення довкілля

Викиди шкідливих речовин в атмосферне повітря у 2009 році Забруднення довкілля — процес зміни складу і властивостей однієї або декількох сфер Землі внаслідок діяльності людини. Приводить до погіршення якості атмосфери, гідросфери, літосфери та біосфери. Допустима міра забруднення довкілля в різних країнах регламентується відповідними стандартами, нормативами, законами. Розрізняють забруднення отруйні, хвороботворні, хімічні, механічні і теплові. Відео до уроків - сайт вчителя початкових класів. Літосфера, її складові та значення. Скачати реферат з екології у форматі doc: Літосфера - верхня тверда оболонка земної кулі.

Літосфера, її складові та значення

Найважливішими її частинами є: • поверхневий родючий шар, або грунт, • земні надра (корисні копалини). Грунт - особливе природне тіло, що утворилось на материнській породі під виливом природних ґрунтоутворюючих факторів (клімат, рослинність, тваринний світ, рельєф місцевості, геологічний вік території) та діяльності людини. Ґрунт - це основа виробництва продуктів харчування та кормів, органічної сировини, накопичувач поживних речовин для рослин та води з опадів. Він діє як фільтр, буфер ґрунтових вод, утворює та очищує їх. Утворення ґрунту - складний і довготривалий процес. Охорона природи. Охоро́на приро́ди (рос. охрана природы; англ. nature protection, nature conservation; нім.

Охорона природи

Naturschutz m) — сукупність заходів зі збереження, раціонального використання і відновлення природних ресурсів Землі. Етика, наука, і дії, спрямовані на захист довкілля від забруднення, посиленої експлуатації й іншого шкідливого впливу життєдіяльності людини. Охоплює правові, технологічні, природничо-наукові, економічні, громадсько-політичні заходи міжнародного, державного, регіонального і локально-адміністративного рівня. не плутати ОП з «Охорона довкілля»