background preloader

Бібліотекарю, вчителю

Facebook Twitter

Презентация на тему: "Різноманітність тварин у природі. Усіх тварин Землі можна поділити на 6 класів: комахи риби земноводні плазуни птахи звірі.". Скачать бесплатно и без регистрации. Презентація "Братів менших бережи - їм завжди допоможи" Відеопрезентація "Птахи" Презентація. " Виготовлення великоднього кролика в техніці пап'є -маше " Презентація "Екологічне виховання у сучасній школі" Брати наші менші - презентація з різне. Упізнай і назви тварин. Search temporarily disabled Browse Apps Create App.

Упізнай і назви тварин

Загадки о животных. Урок на тему: "Образи тварин у мистецтв" Обучонок - дослідницькі роботи і проекти учнів України. Автор проекту: Андрійчук Даринка.

Обучонок - дослідницькі роботи і проекти учнів України

План екологічного виховання. Екологічне виховання - Педагогіка. Сучасні масштаби екологічних змін створюють реальну загрозу для життя людей, що робить украй актуальною проблему зміни ставлення людства до природи.

Екологічне виховання - Педагогіка

Цій меті служить екологічне виховання. Екологічне виховання - систематична педагогічна діяльність, спрямована на розвиток в учнів екологічної культури. Завдання екологічного виховання полягає у формуванні екологічних знань, вихованні любові до природи, прагненні берегти, примножувати її, формуванні вміння і навичок діяльності в природі. Екологічне виховання передбачає розкриття сутності світу природи - середовища перебування людини, яка повинна бути зацікавлена у збереженні цілісності, чистоти, гармонії в природі. Це передбачає уміння осмислювати екологічні явища, робити висновки про стан природи, розумно взаємодіяти з нею. У молодших школярів воно покликане формувати перші уявлення про навколишній світ, живу і неживу природу, ставлення до природи, що виявляється в конкретній поведінці на емоційному рівні.

Виховна година до "Дня добра" на тему: Права тварин. Тема: Права тварин Мета: ознайомити учнів з правами тварин; розвивати емпатію до тварин, логічне мислення ; виховувати бережливе ставлення до домашніх улюбленців.

Виховна година до "Дня добра" на тему: Права тварин

Хід заняття Створення проблемної ситуації: Як ви думаєте, чи є у тварин права? Розповідь вчителя з елементами бесіди: Які взаємини існують між людиною і твариною? Сценарій"Краса і біль України" Вікторівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Сценарій виступу шкільної агітбригади.

Сценарій"Краса і біль України"

Година спілкування «Ми відповідаємо за тих, кого приручили». Тема: «Ми відповідаємо за тих, кого приручили».

Година спілкування «Ми відповідаємо за тих, кого приручили».

Мета: - виховувати в учнів любов до тварин, порозуміння з «братами нашими меншими»; ознайомити учнів з нормативно-правовими актами щодо утримання та поводження з тваринами. Обладнання. Телевізор, комп’ютер, нормативні документи. Вид виховної години. Метод. І.Організаційна частина Вчитель. Урок доброти "Мої домашні улюбленці" Уманський навчально – виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 - колегіум» Урок доброти.

Урок доброти "Мої домашні улюбленці"

Розробка уроку «Тваринний світ України» з географії у 8-му класі – Освіта.UA. Біологічна вікторина "Цікаві сторінки з життя тварин" Травоїдні тварини. Тести, завдання і уроки - Природознавство, 4 клас. 19 Diki ptahi konspekt 3 4 r. Урок "Свійські та дикі птахи" Тема.

Урок "Свійські та дикі птахи"

Птахи Мета: розповісти учням про істотні ознаки птахів, про важливість пір’яного покриву в житті птахів; розширити знання про перелітних та осілих птахів; виховути бажання піклуватися про птахів. І. Організаційний момент ІІ. . — Відгадайте загадку. • Без сокири і без рук, а дім будують. . — Розкажіть, яких птахів ви спостерігали в лісі, в парку, біля річки, з зоопарку, у дворі. Тваринний світ України. Тест з природознавства – «На Урок» Яке походження назви тварин? - Все Знайка - новые открытия и изобретения! Яке походження назви тварин?

Яке походження назви тварин? - Все Знайка - новые открытия и изобретения!

Сьогодні немає точної та науково обґрунтованої версії походження назв хижих і свійських тварин. Хоча наука про походження слів є. І називається вона – етимологія.Ми рідко замислюємося про різні назви. Вистачає своїх завдань та захоплень. Але для своїх маленьких дітей і внучат ми дорослі і розумні. Национальный научно-природоведческий музей. Национальный научно-природоведческий музей Академии Наук Украины - один из крупнейших музеев подобного направления в мире.

Национальный научно-природоведческий музей

Он был создан в 1966 году к а к единый экспозиционно-территориальный комплекс в составе Геологического, Палеонтологического, Зоологического, Ботанического и Археологического музеев. Музейный комплекс располагается в самом центре Киева. На площади 8 тыс. кв. м в 24 залах собрано свыше 30 тысяч экспонатов, рассказывающих о возникновении, строении и эволюции Земли, ее растительном и животном мире, об истории материальной культуры племен и народов, заселявших территорию Украины. Українські легенди про тварин, птахів. Літературний звіринець: 15 книжок про улюблених тварин - Блог Yakaboo.ua. Search Close Menu Літературний звіринець: 15 книжок про улюблених тварин Якщо укласти хіт-парад «найлітературніших» звірів і птахів, які найчастіше надихали письменників і ставали головними героями повістей та романів, то у топі найпевніше опиняться коти і собаки.

Але розмаїття тваринного світу іноді дарує авторам справді неординарних персонажів і непересічні історії для їхніх текстів. Українські вірші. Книги про животных список лучших. Подарите себе удовольствие от погружения в потрясающий мир знаний о существующих на планете земля животных. Эти сборники лучших книг про животных, расскажут вам обо всех возможных классах и видах земных обитателях, их особенностях жизни, развития и эволюции. Откуда появились и сколько лет живут. Множество фактов, историй и мифов о появлении животного мира. Тваринний світ України - Сайт geografiamozil2!

Історія формування. Тваринний світ України постійно змінювався впродовж історії розвитку Землі. Під впливом геологічних, кліматичних та інших чинників одні види зникали, інші з’являлися. Значні зміни у фауні України відбулися після льодовикової епохи. На зміну велетенським мамонтам, шерстистим носорогам, печерним ведмедям і левам, північним оленям, плямистим гієнам прийшли більш пристосовані до нових умов бики-тури, зубри, дикі коні-тарпани, дикі осли-кулани, сайгаки, сарни, росомахи, летючі білки та багато видів, які збереглися до наших днів.

Подальші зміни природного середовища поступово наближали склад фауни до сучасного. З розвитком людини зростав і її вплив на формування тваринного світу. Нині тваринний світ України налічує понад 45 тис. видів. Види риб в Україні. Список птахів україни, птахи України по алфавіту, птахи України в алфавітному порядку. 2445 Sankovcka. ПРОЕКТ 2-В: «Брати наші менші» – Черкаська гімназія № 9. «МИ ВІДПОВІДАЛЬНІ ЗА ТИХ, КОГО ПРИРУЧИЛИ…» Антуан де Сент-Екзюпері Наш дивний світ такий, як казка: Он в небі хмаронька пливе,- Тож бережи його, будь ласка, Все в ньому гарне і живе! Керівник проекту: класний керівникКонсультанти: батьки, вчитель музичного мистецтва, бібліотекар. Мета проекту: – розширити і збагатити знання учнів про тварин; – розвивати уяву, фантазію, спостережливість; – формувати прагнення дбайливого ставлення до тварин; – познайомити учнів з історією стосунків «люди-тварини» та значенням тварин у житті людей; – продовжити знайомство із народними та літературними творами, присвяченими тваринам; – розвивати навички роботи у групах, вміння займатися пошуковою діяльністю, творчістю; – виховувати любов до природи, до навколишнього світу.

Обладнання: мультимедійна дошка, слайди, виставка дитячих малюнків, виставка книг про тварин, енциклопедії, плакат із надписом. Форма презентації проекту: позакласне заняття. План виконання проекту 1. Demain. Дітям про тварин: любити, знати, захищати. Ілюстрація з книжки «Тваринопедія» Адрієнн Барман Усі різні, усі рівні. Про це знають, здавалося б, і діти, і дорослі. Знають, але чомусь дуже часто забувають. Так само забувають і те, що, крім людей, на планеті повно інших повноправних мешканців, які часто-густо страждають і потерпають через нашу необережність, необізнаність і байдужість. Аби бодай трошечки відновити справедливість, ми підготували для вас огляд найцікавіших дитячих книжок, здатних не просто відчинити двері до таємничого й дивовижного світу природи та розповісти про тварин не гірше, ніж Animal Planet, але й переконати у тому, що усі вони – великі та маленькі, повзкі та слизькі, волохаті та хвостаті, вухаті та зубаті – заслуговують на нашу любов та повагу, а деякі з них буквально потребують допомоги.

Дитяча енциклопедія про тварин читати онлайн. Ви можете переглянути на прочитати інформацію про усі види тварин, які є на території України онлайн у нашій «Енциклопедії для дітей», Також ви можете завантажити цю енциклопедію на свій комп’ютер та переглядати її у будь який час. Дитяча енциклопедія про тварин. Частина 1 Дитяча енциклопедія про тварин. Частина 2 54321(2 оцінки. Вікторина про тварин з відповідями. Вікторина "Що ти знаєш про тварин?" У світі так багато тварин, і всі такі чудернацькі! Ті змінюють колір, ті втрачають хвіст, ті лазять по горах, як справжні альпіністи... А що Тобі відомо про тваринний світ? Мерщій берися за цю веселу вікторину — пізнавай нове і дивуйся ще більше! Запитання 1. Відповіді. ВІКТОРИНА «Я У СВІТІ НЕ ОДИН, ЩО Я ЗНАЮ ПРО ТВАРИН...» Список книг о животных для детей 5-18 лет по возрастам с описаниями - Списки литературы для школьников - Преподавание - Образование, воспитание и обучение - Сообщество взаимопомощи учителей Педсовет.su.

Скачать список одним файлом >>> Книги о животных для дошкольников. Птахи навесні. Природознавство другий клас. Розвиваюче відео для. СВІЙСЬКІ ТВАРИНИ. Кросворд «Домашні улюбленці» Мультфильмы про животных смотреть онлайн - Кино Mail.ru.