background preloader

Цікаві факти про атмосферу

Facebook Twitter

13 фактів про планету Земля, які вас здивують! Життя на Землі.

13 фактів про планету Земля, які вас здивують!

Думаєте, що знаєте про свою планету все? 1. Більше 4 млрд років тому наша планета була червоною Не було ні води, ні лісу. Земля оберталася по спіралі з колосальною швидкістю, а один день на планеті тривав всього 6 годин. 2. Існує теорія, згідно якої близько 253 мільйонів років тому, коли вимерло більше 80% всіх морських істот, аномалія була викликана розмноженням бактерії метаносарцини, яка виробляє метан і живе практично скрізь – і в водах океанів, і у нас в кишечнику. 3. Згідно ще однієї теорії, на самому початку не було навіть Місяця. 4,3 млрд років тому Земля зіткнулася з планетою Тейей, в результаті потужного вибуху частина її мантії зірвалася і утворила супутник. 4.

Відстань між нашою планетою і Сонцем величезна – близько 150 мільйонів км, ось чому світло долітає до Землі з різницею майже в 500 секунд. 5. Востаннє всі материки об'єдналися в один суперконтинент десь 300 мільйонів років тому, вчені дали йому назву "Пелагея". 6 ужасающих фактов, как мы ежедневно уничтожаем нашу планету - Здоровье 24. Ежедневно каждый из нас пользуется благами цивилизации и даже не задумывается насколько вредит экологии своими ежедневным привычками ...

6 ужасающих фактов, как мы ежедневно уничтожаем нашу планету - Здоровье 24

Мы постепенно, но целенаправленно убиваем нашу планету. Ко Дню Земли редакция "24" собрала для вас факты о человеческом влияние на природу. Вы будете поражены! Радует, что каждому из нас под силу повлиять на ситуацию и спасти планету. Атмосфера. Цікаві факти про кисень. Чи знаєте ви щось цікаве про кисень ?

Цікаві факти про кисень

Цікава інформація про кисень для дітей і дорослих зібрана в цій статті. Цікаві факти про кисень Кисень при нормальних умовах без кольору, смаку і запаху. Озон – є іншою формою кисню. Кисень – був відкритий англійським хіміком Джозефом Прістлі ( в 1774 році ) . Найпоширенішим елементом в земній корі є – кисень. В атмосфері міститься близько 20,95 % кисню. dovidka.biz.ua Основна частина кисню на Землі виділяється фітопланктоном Світового океану.

Люди вдихають більше 6 млрд. тонн кисню на рік. Хвороби в організмі насправді відбуваються, коли є дефіцит кисню. Близько 0,9 % маси Сонця складається з кисню. При температурі −182,926 °C кисень конденсується на блідо-блакитну рідину. Більшість живих організмів залежить від кисню. Чистим киснем користуються для дихання льотчики при високих польотах, водолази, на підводних човнах тощо. Цікавинки про кисень , цікаві відомості про кисень ви можете додавати через форму коментарів. Автор: Гнатюк У рубриці: Цікаві наукові факти. Цікаві факти про кисень - Про неорганічні речовини - Цікаві факти - Хімія в школі - Сайт вчителя хімії Євгена Козирєва. Цікаві факти про кисень. Кисень – найпоширеніший елемент земної кори.

Цікаві факти про кисень

Його процентна концентрація приблизно 49,13% по масі і майже 92% за обсягом. Кисень один з найбільш активних елементів. Він швидко реагує з іншими елементами, утворюючи оксиди. У звичайних умовах температури і тиску, 2 кисневих атома з’єднуються між собою, утворюючи молекулу діоксиду (O2). Це безбарвний газ, без смаку і запаху. Цікаві факти про повітря та атмосферу Землі - 18 цікавих фактів про повітря. Цікаві факти про повітря, без якого життя на Землі було б неможливе – цікаві властивості повітря як і раніше розбурхують уми вчених.

Цікаві факти про повітря та атмосферу Землі - 18 цікавих фактів про повітря

Ми це не бачимо, найчастіше навіть не пам’ятаємо, але від повітря залежить наше життя, існування живих організмів на цілій планеті. Що це? Звичайно, повітря. І нижче ви знайдете найцікавіші факти про нього. Дізнатися більше про атмосферу, що оточує нашу планету, ознайомившись з нашою добіркою дивовижних фактів. Цікаві факти про атмосферу Землі. А ви знали, що атмосфера земної кулі становить 5000000000000 300 більярдів (5300000000 000 000) тонн?

Цікаві факти про атмосферу Землі

Щоб простіше було зрозуміти це неймовірне число, слід його пояснити на прикладі. Такий вантаж можливо було б перевезти з Києва до Львова тільки за 4 мільярди років, за умови, що вантаж перевозився би на потягу, у якого 100 вагонів, а шлях одного потяга становив би 10 год. Земля і повітря не можуть існувати окремо. Уявіть таку ситуацію, що земна атмосфера не переміщається разом із Землею. В результаті чого людина могла б просто піднятися ненадовго в повітря, нікуди не вирушаючи, і спуститися, в результаті людина виявилася б в абсолютно іншому місці, тому що Земля уже перемістилася.

Атмосферні опади впливають не тільки на людей, але і на тварин. Люди які побачили грозу в Єгипті можуть вважати себе щасливчиками. Незважаючи на те, що більшість людей негативно ставляться до появи блискавки на небі, вона корисна для грунту.