background preloader

YouTube

YouTube

http://www.youtube.com/

Related:  sandrablopearltreespluskiritosan

Krótka historia rozwoju mediów społecznościowych Infografika autorstwa kancelarii prawniczej Morrison & Foerster pokazuje poszczególne etapy rozwoju rynku socialmediowego. Przypomina również kilka nazw zapewne nieznanych obecnym amatorom social mediów. Początek datowany jest na… 1978 rok. Wówczas ukazał się na rynku program CBBS stworzony przez Warda Christensena, dzięki któremu on i inni pasjonaci komputerów mogli wymieniać ze sobą informacje. Bywa uznawany za protoplastę for społecznościowych. Protoplaści najnowsze cytaty » śmieszne cytaty z IRC, Gadu-Gadu i czatów. Zabawne teksty <evvunja> i wiesz, siostra się na mnie wkurwiła. <peddy> coś znów zrobiła? :D :D <evvunja> kazała mi pilnować makaron; no to pilnuje, pilnuje... okazało się, że w tym pilnowaniu to chodzi o to, że jak się ugotuje to trzeba wyłączyć, a nie żeby pies go nie zjadł. <peddy> marna z Ciebie żona będzie <dar0> Wiesz, to przychodzi z czasem jak skill <mad> rozumiem <dar0> to jak zmiana żony po 20 latach <dar0> Na ch** brać nowego wroga, jak tu masz sprawdzonego i wiesz jak przeciwdziałać

Media społecznościowe – Encyklopedia Zarządzania Media społecznościowe (ang. Social Media) – jest to forma przekazu informacji następująca za pośrednictwem stron bądź aplikacji działających w sieci internetowej, w ramach społeczności tworzonych poprzez użytkowników tych serwisów (K. Polańska 2011, str. 1). Są częścią mediów wirtualnych. bash.org.pl: najnowsze <MrMateczko> odpal irssi czy tam wee chat <MrMateczko> i napierdalaj <MrMateczko> nie bedziesz mial problemow ani z xorgami ani z gtk <sisel4> aż odpali vi... <Thorgee> Starym, jak jest "to descent" po polsku? <Thorgee> w sensie, jak samolot, albo taki pojazd <Thorgee> może się wznosić i co?

Instagram - Słownik SJP ~gosc# 2018-03-01 Jaka odmiana bardziej pasuje do Instagramu? weźmy np.: monogram, anagram, diagram, które mają w dopełniaczu -u czy… kilogram z końcówką na -a Chuck serial ONLINE Serial opowiada historię Chucka Bartowskiego (Zachary Levi) - komputerowca, który w głowie ma zapisaną całą tajną rządową bazę danych. Przez to dostaje do wypełnienia różne niebezpieczne misje w których pomagają mu agent z NSA, John Casey (Adam Baldwin) oraz agentka CIA, Sarah Walker (Yvonne Strahovski). Chuck Bartowski to przeciętny mężczyzna, któremu nawet przez myśl nie przeszło, że kiedyś od niego mogą zależeć losy całego świata. Pewnego dnia otwiera zakodowanego przez rząd maila. Przez przypadek jego umysł zapamiętuje całą zawartość serwera zawierającego najpilniej strzeżone dane dotyczące światowego bezpieczeństwa. Teraz przyszłość ludzkości zależy od jednego człowieka, który dotąd był tylko zwykłym pracownikiem sklepu ze sprzętem elektronicznym.

Specyfikacja wizerunku biblioteki publicznej - Silesian Digital Library Object structure Title: Specyfikacja wizerunku biblioteki publicznej Creator: EBIB 5/2007 (86) - B. Bednarek-Michalska: Ocena jakości informacji elektronicznej. Pułapki sieci Nowy wiek i masowa produkcja przekazów Początek nowego wieku chyba mobilizuje masową wyobraźnię. Jak to się zdarza w okresach przełomowych, wszyscy dajemy się ponieść nowym nurtom, oczekujemy zmian i rewolucji. Niektórzy z nas głębiej analizują niezrozumiałe zjawiska, które się pojawiają, starają się nazwać nowe, odróżniając je czymś istotnym od poprzednich. Nie przypadkiem wraz z tymi zjawiskami wchodzi do naszego języka nowa terminologia, która stara się je wyjaśniać za pomocą znanych nam znaków. Dynamika zmian jest jednak tak wielka, że zanim zrozumiemy jedno pojęcie, w jego miejsce pojawia się kolejne wypierające, zastępujące lub rozszerzające znaczenie poprzedniego.

Related: