background preloader

Knihy

Facebook Twitter

Kluk odnikud - Katherine Marshová. Teologie stvoření - Reflexe o ekologii - Reflexe o ekologii - Robert Murray » Booktook.cz. Nacházíte se: Booktook.cz → Odborná literatura → Společenské vědy → Náboženství a religionistika → Teologie stvoření - Reflexe o ekologii - Reflexe o ekologii Anotace Anglický jezuita Robert Murray (1925), proslulý biblista, profesor patrologie a znalec syrských otců na Heythrop College v Londýně, také osobní přítel J.

Teologie stvoření - Reflexe o ekologii - Reflexe o ekologii - Robert Murray » Booktook.cz

R. R. Tolkiena, promýšlí dílo stvoření v souvislosti s dobře „uspořádaným domem“ lidských vztahů: s ekologií živého srdce. Média > Knihy Kategorie Odborná literatura / Společenské vědy / Náboženství a religionistika. Thomas Hylland Eriksen. Detailní popis produktu Tématem další pozoruhodné knihy z pera známého norského sociálního antropologa (v nakladatelství Doplněk již vyšla jeho kniha Tyranie okamžiku) je spokojenost.

Thomas Hylland Eriksen

Kniha psaná přístupnou a čtivou formou se snaží odpovědět na otázku, čím se vyznačuje šťastný a hodnotný život. My, příslušníci globální střední třídy, máme v podstatě ráj na zemi: dožíváme se vyššího věku než kdokoli před námi, méně pracujeme a jsme zdravější než předchozí generace. Michaela Bartoňová: Mysli si křepelčí vajíčko. Vzpomínky rozpité na papíře - Nakladatelství Kazda. Detailní popis produktu „Michaela Bartoňová - malířka, designérka loutek, loutkářka, loutkoherečka a multimediální umělkyně.Je velmi citlivý člověk - k prožívání svých blízkých, ke světu, k přírodě.

Michaela Bartoňová: Mysli si křepelčí vajíčko. Vzpomínky rozpité na papíře - Nakladatelství Kazda

Je snílek i fantasta. A své sny uskutečňuje. Už jako malá se chtěla stát malířkou, jak píše ve svých vzpomínkách, a taky se jí stala. Každou roli svého života, kterou si vysnila, hraje naplno, se vším, co má a může dát. Kolektiv autorů: Voda v pohybu - úžas v nás. Pozorování a pokusy - Nakladatelství Kazda. Detailní popis produktu.

Kolektiv autorů: Voda v pohybu - úžas v nás. Pozorování a pokusy - Nakladatelství Kazda

Rodinný plánovací kalendář 2020 – okiboki. Dar být sám sebou - David G. Benner. Nová kniha Díra v hlavě mi ukázala cestu. Peter Wohlleben: Les - návod k použití - Nakladatelství Kazda. Detailní popis produktu.

Peter Wohlleben: Les - návod k použití - Nakladatelství Kazda

Kuchařka - Cesta k opravdovému jídlu - Shop A Cup of Style. Kuchařka je ve formátu o trošku větším než je klasický A5.

Kuchařka - Cesta k opravdovému jídlu - Shop A Cup of Style

Obsahuje 103 barevných receptů.

O výchově

Pro děti. Kniha – Nahá vesnice. Knihu z kapacitních důvodů expedujeme jednou týdně.

Kniha – Nahá vesnice

Kniha je určena každému obyčejnému člověku, který v jistém okamžiku z „nějakých” důvodů usoudil, že by mohl být své obci „nějakým” způsobem prospěšný a užitečný. Je určena zcela prostým lidem, kteří nepotřebují neustále analyzovat minulost a sdělovat světu proč něco nejde. Lidem, kteří se snaží pochopit rychle se měnící svět a reagovat na něj. Být sám sebou - Carl Ransom Rogers. KoupitKoupit eknihu Aby mohl člověk žít svobodně, aby mohl být sám sebou, potřebuje prožít vztah, který je sám o sobě lékem a pomocí.

Být sám sebou - Carl Ransom Rogers

Na příkladech z vlastní praxe představuje Carl Rogers koncept léčebného vztahu, který staví na autenticitě, empatickém naslouchání a bezpodmínečné akceptaci klienta. Aby byl terapeut schopen takový vztah s klientem navázat, je třeba, aby se nejprve obrátil sám k sobě, stavěl na vlastní schopnosti zachycovat své pravé já, autenticky prožívat, myslet a reagovat. Kniha NEJSOU STEJNÉ. 1.

Kniha NEJSOU STEJNÉ

Ochrana osobních údajů zákazníka, který vyplní některý z formulářů na internetu je poskytována zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „ZOOÚ“). 2. Objednáním zboží prostřednictvím internetového formuláře, zákazník souhlasí v souladu se ZOOÚ a zákonem č. 480/2004 Sb. se zpracováním osobních údajů v rozsahu: jméno, příjmení, adresa, email, tel. číslo zákazníka poskytnutých v objednávce či v rozsahu jména, příjmení a emailu zákazníka poskytnutých v rezervaci (dále jen „osobní údaje“) prodávajícím a jejich zařazením do databáze uživatelů prodávajícího - společnosti Mea Gnosis s.r.o. se sídlem, Pobřežní 249/46, Praha 8, 186 00 Praha 8, IČO: 29416698, jakož i s tím, že poskytnuté osobní údaje mohou být poskytnuty třetím osobám na základě uzavřené smlouvy s těmito třetími osobami (např. dopravce) v souladu s příslušnými ustanoveními ZOOÚ. Proč spíme - Matthew Walker. Krži dnes Nebudu se dlouze rozepisovat.

Proč spíme - Matthew Walker

Tahle kniha je buď o tom, že tě tohle téma zajímá a musíš být nadšeny (a zděšený zároveň) a nebo ti tohle téma nic neříká a knížku po pár stránkách odložíš, jako nedůležitou. Já patřím do té první skupiny. Svoboda učení - Peter Gray. Rovnováha: proč je rovnost výhodná pro každého - Richard Wilkinson. Islamofobie po česku / Český odpor vůči islámu, jeho východiska, projevy, souvislosti, přesahy i paradoxy. Autor: Ostřanský Bronislav (ed.) Z čeho vychází a jak se projevuje odpor k islámu v ČR. Atlas zemí, které neexistují - Padesát oficiálně neuznaných států, o kterých se málo ví - KNIHEX. Padesát oficiálně neuznaných států, o kterých se málo ví Nick Middleton Doporučená cena 548 Kč Knihex cena 477 Kč / sleva 13 % Skladem 65. pole 230 stran. Nakladatelství HOST. Titul lze objednat i jako e-knihu zde: Palmknihy nebo u našich partnerů: Kosmas | eReading | Martinus CZ | Wooky | Flexibooks a Google Play Působivé svědectví o boji za odpuštění a smíření.

Desatero dialogu. Základní pravidla pro dialog mezi náboženstvími nebo ideologiemi Dialog je rozhovor o společném tématu mezi dvěma nebo více osobami různých názorů, jehož prvotním účelem je, aby se každý účastník poučil od druhého, aby se mohl změnit a vyvíjet. Tato prostá definice dialogu ztělesňuje první přikázání dialogu. V minulosti jsme se setkávali v nábožensko-ideologické sféře s těmi, kteří se od nás lišili, například katolíci s protestanty, abychom buď porazili protivníka, nebo abychom se o něm něco dozvěděli (abychom s ním mohli jednat efektivněji) nebo, v nejlepším případě, abychom s ním vyjednávali. Angels in the Architecture by Sue Fitzmaurice. Generace 70: ekonom Tomáš Sedláček.

Žijeme v zemi, kde není stud, kde nic není hanba. Ztratili jsme směr a stali se z nás Bludní Holanďané. 30. prosince 2014 v 18:30. Roztleskávač xenofobie je chucpe, reaguje na jednání prezidenta ekonom Tomáš Sedláček. 1989. Příběhy zdí. Nakladatelství. Novinky - KNIHEX. Umění v pohybu: migrace v epoše antropocénu / Fotograf Festival 2016. Nakladatelství Peoplecomm - knihy měnící svět práce a podnikání. Školní zahrady/Publikace - Zahrada - Proměny pro školy. Buying Choices: VALUES AND VISIONS: A HANDBOOK FOR SPIRITUAL DEVELOPMENT AND GLOBAL AWARENESS (ACCESS TO RELIGIOUS STUDIES) Centrum pro studium demokracie a kultury. Nežít jen pro sebe - Jan Sokol, Jiří Tourek (ed.)