background preloader

ניומדיה ותרבות רשת

Facebook Twitter

Network Effect. Projects — Kaleidoscope VR. CMF Trends. TFI New Media Fund - Tribeca Film Institute. Bell Fund. Research Reports. Network Effect. 7 Storytelling Techniques You Can Learn from Filmmaker & YouTube Star Casey Neistat. Finding new ways of making films can be as easy as opening your eyes.

7 Storytelling Techniques You Can Learn from Filmmaker & YouTube Star Casey Neistat

Israeli poet and new media artist Eran Hadas. Biology of Story. Kenyatta Cheese 0201 Will Cat Macros Be The Stories Of Our Times. Visual Storytelling Crash Course. Phenomena Labs. Oculus Connect 2: Introduction to VR Filmmaking from Oculus Story Studio. רגע האמת של המציאות המדומה – אלכסון. Immersive Experiences & Narrative Interfaces by Ian Grivois.

No Film School. No Film School. Business + Innovation. Aunt Renie. Future of StoryTelling. Featured collections.

E-LEARNING

Doron Assayas Terre. Alon Chitayat- Thesis Presentation ITP 2015 - "Improv Canvas" Måns Zelmerlöw - Heroes (Sweden) - LIVE at Eurovision 2015: Semi-Final 2. Flong. MOUNTAIN, משחק אפליקציה לא שגרתי של דיוויד אוריילי. סיכום שנת 2014 באנימציה לא באמת שלם מבחינתי בלי "הר".

MOUNTAIN, משחק אפליקציה לא שגרתי של דיוויד אוריילי.

Mountain, "הר" של דיוויד אוריילי היא אפליקצית-משחק שמזמינה אותך להיות אל. להיות הר. (הדרך הכי טובה לראות על מה מדובר היא פשוט לקנות את המשחק לנייד. הוא ממש זול). היוצר של המשחק, דיוויד אוריילי, הוא היוצר שאני הכי מעריך כרגע בעולם אז אני מעורב פה רגשית ואינטלקטואלית. אז לגבי הר, קודם כל האפליקציה היא לא ממש "משחק". אמרו עליו שהוא "סקרין סייבר", ש"כלום לא קורה בו" ואני רוצה למחות על כך. יש הרבה דרכים לנסות לגשת למשחק הזה ולפרשן אותו, דבר שאוריילי עצמו מתנגד לו, אבל אני בכל זאת מנסה להכנס קצת לראש של היוצר. כמו ב"היא" התוכנה מתחילה בלנסות להכיר אותך. החויה הזאת שיש בה כמה רמות ויכולה להמשך לאורך אלפי שעות יוצרת בעל כורחה אינטימיות. כמו בסרט "בלייד ראנר" יש פה מעין מבחן טיורינג. *זו הסצנה מ"היא" שאוריילי הנפיש. נ.ב. There There — Works. There There — Beyond Flash. ‫יוצרים ברשת 2.0: שלו מורן - הדרמה של הגיימינג‬‎ ‫יוצרים ברשת 2.0: קלייר טברנייה - הצלחה של יוצרי רשת עצמאיים / Made for Web 2.0: Claire Tavernier‬‎

BLA BLA - NFB/interactive - National Film Board of Canada. Yule Log 2.014 - Happy Holidays. Coldplay, "INK" The Wilderness Downtown. There There — Beyond Flash. There There — Works. טכנולוגית חלון ליקום מקביל וג'ון קלאסן. מוטורלה מציגה טכנולוגיה חדשה באמצעות סרטון אנימציה חמוד של צוות פיתוח ואנימטורים מפיקסאר "יום רוח" :טיזר: והנה הסרט כולו בצילום מסך: ככה זה באמת.

טכנולוגית חלון ליקום מקביל וג'ון קלאסן

אתה יכול להסתכל לכל כיוון והאנימציה זזה בהתאם. סיכום כנס ניומדיה 2014. ישבתי לסכם את כנס הניומדיה שהתקיים בסינמטק תל אביב במסגרת פסטיבל סרטי הסטודנטים.

סיכום כנס ניומדיה 2014

באתר "סריטה" סיכמו את הפסטיבל בזוית הישראלית שלו, וגם את סדנאות האמן באותו היום התקיים יום עיון משותף לאיגוד האנימטורים והתסריטאים שעסק בשיתוף פעולה בין תסריטאי ואנימטור. מכיוון שאני לא יכול להיות בשני מקומות באותו הזמן עקב תקלה בשברי זמן-חלל, סיכום שלו תמצאו פה. וזה היה לקראת אירוע פיצ'ינג שבסופו יהיה מענק למימוש שיתוף הפעולה.

פרטים נוספים פה. יוזמה חשובה ונהדרת. ADULT SWIM: יותר משמונים מעברונים חדשים! FOX ADHD (@foxadhd) שוליית הקוסם. על קומיקס משולב באנימציה: ווב-קומיקס, גיף נובל ועוד. הנה כמה יוצרים שמשלבים אנימציה וקומיקס בצורה חדשה ומרעננת.

על קומיקס משולב באנימציה: ווב-קומיקס, גיף נובל ועוד

תפגשו כאן פרוייקט של גיף-נובל, אמן בשם וינסנט גיארד שהופך דף אינטרנט לקנווס שחלקו קומיקס וחלקו גיפים, את ריאן וודוורד שעשה קומיקס-אפליקציה-נע ואת thunder paw קומיקס נע יפה נוסף. הגיף-נובל זהו גיף אחד מתוך "חיות פרא": נובלה גרפית בגיפים עם מוסיקה וללא מילים. זו יצירה אקספרימנטלית שיוצרת חויה מקוונת חדשה, שלא בטוח עד כמה היא אפקטיבית. בכל מקרה התוצאה היא מאוד אסתטית וכחובב גיפים אני הרגשתי מסופק.

Indie Game: The Movie. Glen Keane – Step into the Page. BLA BLA - NFB/interactive - National Film Board of Canada. Yule Log 2.014 - Happy Holidays. Questionaut – Amanita Design. Singing Christmas Hedgehogs. BuzzFeed Quizzes. Happy Mother's Day! Dave donut's portfolio. The Wilderness Downtown. HondaVideo. There There — Cowbird. Cowbird is a public library of human experience.

There There — Cowbird

Projects. Frederator Networks. Creator Hub. Transmediatheory. Narrativa interactiva. ‫יוצרים ברשת 2.0: קלייר טברנייה - הצלחה של יוצרי רשת עצמאיים / Made for Web 2.0: Claire Tavernier‬‎ ‫יוצרים ברשת 2.0: שלו מורן - הדרמה של הגיימינג‬‎ Reinventing the way stories are told. אתר קופרו בעברית. כולל ניומדיה.

The 15 Things I've Learned about Transmedia Storytelling. By Ingrid Kopp | Indiewire October 14, 2013 at 2:30PM Ingrid Kopp, the Tribeca Film Institute's Director of Digital Initiatives, recently shared her wisdom garnered over the year's she has spent in the transmedia world in a presentation for the X Media Lab conference in Switzerland.

The 15 Things I've Learned about Transmedia Storytelling

While her initial presentation (available via SlideShare at the bottom of this post) had ten lessons learned, she's expanded on the original list with five additional dollops of wisdom. Take a look! Would you add anything? Daniel Bergeron Ingrid Kopp, the Tribeca Film Institute's Director of Digital Initiatives, recently shared her wisdom garnered over the year's she has spent in the transmedia world in a presentation for the X Media Lab conference in Switzerland. 1. I constantly come back to Chimamanda Adichie’s TED Talk about the dangers of a single story. 2. We needed space rockets and cameras to see the world like this from space and it changed our perspective on our tiny little planet. 3. 4. 5. מדריך קופרו בעברית לתכנון פרויקט ניומדיה. FITC’s Videos on Vimeo. Digital Storytelling. PBS Idea Channel.

"איך כותבים ספר דיגיטלי?" תכנית הלימודים מיועדת למעצבים מאיירים ובעלי התשוקה לכתיבה המעוניינים להתוודע ולרכוש ניסיון בתחום המתפתח של ספרים דיגיטליים.

"איך כותבים ספר דיגיטלי?"

במסלול ייחודי הנפרש על פני עשרים ושניים מפגשים , לומדים הסטודנטים את יסודות העיצוב וההפקה של ספרים דיגיטליים בעזרת תכנת העיצוב הרווחת והנפוצה ביותר היום Adobe Digital Publishing Suite. במהלך הלימודים נחשפים הסטודנטים לכל היבטי הפיתוח של ספרים דיגיטליים עם דגש על עיצוב, רעיונאות, שיווק והפצה. שוק הספרים הדיגיטליים עבר מהפכה בשנים האחרונות עם כניסתם לשוק של קוראי ספרים כדוגמת קינדל, נוק, וטאבלטים שהפופולאריות שלהם צומחת ואיתם תעשייה שלמה של ספרות ומקצוע חדש של יוצרים ספרותיים.

פלטפורמות אלו עודדו בשנים האחרונות יצירות מרתקות המתוות את הדרך לעולם חדש של ספרותית ויזואלית. התכנית פועלת בשיתוף פעולה עם חברות מובילות בפיתוח ספרים דיגיטליים המלוות את מסלול הלימודים בהרצאות אורח ובפרויקטים משותפים. להרשמה ולקבלת מידע נוסף נא לפנות לרכזת התכנית לירון רוטשילד במייל lironr@shenkar.ac.il. Fan Art: An Explosion of Creativity. אווטאר (דמות וירטואלית) דוגמה לאווטאר המשמש במשחק אינטרנט על מנת לייצג את האדם המשחק במשחק.

אווטאר (דמות וירטואלית)

הדרישה הלא-נשמעת של המחאה: תודעה גלובלית חדשה « תיקון עולם. אני רוצה לדבר קצת על מרקס.

הדרישה הלא-נשמעת של המחאה: תודעה גלובלית חדשה « תיקון עולם

אני יודע שבעיני לא מעט בני אדם "מרקסיזם" נחשבת למילה גסה, אבל כל מי שמכיר מעט את הגותו יודע שאין לכך הצדקה. מקור הטעות הוא בכך שמזהים את התיאוריות של אחד מהוגי הדעות החשובים ביותר של המאה העשרים עם אחד המשטרים הרצחניים ביותר בהיסטוריה. לזהות את מרקס עם הקומוניזם ועם סטאלין זו שטות לא פחות גדולה מלזהות את ניטשה עם הנאציזם ועם היטלר.