background preloader

Kriminalai/Šnipai/Karai

Facebook Twitter

Teisme – serialo verta „Metų seklio“ byla: gaujų rietenos, užsakytos žmogžudystės, ginklai ir narkotikai. Nusikaltimų epicentre – gaujų nesutarimai, pasikėsinimai nužudyti, automobilio susprogdinimas, švelniakailių gyvūnų fermos padegimas, ginklai bei narkotinės medžiagos.

Teisme – serialo verta „Metų seklio“ byla: gaujų rietenos, užsakytos žmogžudystės, ginklai ir narkotikai

Bene dažniausiai byloje linksniuojamas prabangiu „Bentley“, vieninteliu tokiu Šiauliuose, važinėjęs šiame mieste gyvenantis Ernestas Milius. Jį teisme gina advokatas Kristupas Ašmys, atstovavęs Henrikui Daktarui. Bylos peripetijas narplioja didelę patirtį turintis ir sudėtingų bylų besiimantis Generalinės prokuratūros prokuroras Artūras Urbelis. Apdovanoti tyrėją Altautą Jokubauską, kuris pakviestas toliau tęsti tarnybą Vilniuje, būta už ką.

Šaltakraujiški nusikaltėlių kankinimai: įbetonuotos kojos ir gyvam su sriegiais prie galvos prisukti ragai - Lietuvoje - m.DELFI.lt. Žurnalistas ir kriminalinių knygų autorius Dailius Dargis DELFI teigė, kad šiuolaikinės gaujos nebe tokios žiaurios, kaip ankstesnės.

Šaltakraujiški nusikaltėlių kankinimai: įbetonuotos kojos ir gyvam su sriegiais prie galvos prisukti ragai - Lietuvoje - m.DELFI.lt

Vis dėlto, šoką keliančių dalykų pasitaiko ir šiuo metu. Vienam nusikalstamo pasaulio atstovui, žurnalisto teigimu, kankinant prie galvos buvo prisukti ragai. Dviejų vyrų dvikovą iki mirties suorganizavusi lietuvė pripažinta kalta dėl žmogžudystės. Praėjusių metų birželio mėnesį Londono Stratfordo rajone policijos pareigūnai rado negyvo žmogaus kūną su daugybe durtinių žaizdų.

Dviejų vyrų dvikovą iki mirties suorganizavusi lietuvė pripažinta kalta dėl žmogžudystės

Nustačius asmens tapatybę paaiškėjo, kad žuvusysis yra 42-ejų Giedrius J. Tirdami bylą, pareigūnai sužinojo nepaprastą šios nelaimės priešistorę – pasirodo, vyras krito viduramžius menančioje dvikovoje dėl moters rankos iki gyvos galvos. Giedrius J. nuo 2018-ųjų gruodžio nebegyveno su žmona Asta, tačiau, tyrėjai teigia, jie nuolat susitikdavo – vyras lankydavo jų bendrą dukrą, pora turėjo intymių santykių. Makabriška upėje „palaidotos“ moters byla suglumino ir Aukščiausiąjį Teismą: nagrinės 7 teisėjai.

Sutuoktiniai Raskazovai buvo nuteisti už tai, kad, būdami apsvaigę nuo alkoholio, po automobiliu radę sąmonę praradusią nukentėjusiąją, patikrinę jai pulsą ir neįsitikinę, ar ji gyva, įkėlė ją į automobilio bagažinę, nuvežė be sąmonės prie upės ir įmetė į ją.

Makabriška upėje „palaidotos“ moters byla suglumino ir Aukščiausiąjį Teismą: nagrinės 7 teisėjai

Į kvėpavimo takus patekus vandeniui, moteris mirė. „Tokios bylos pasitaiko nedažnai. Labai įdomi byla teismų praktikos prasme“, – pripažino teisėja S.Jokimaitė Pirmosios instancijos teismas asmenis nuteisė už tyčinį nužudymą ir skyrė vienam iš nuteistųjų laisvės atėmimą dešimčiai metų, o kitam – laisvės atėmimą septyneriems metams.

Į santykių trikampį įsivėlusi lietuvė Londone surengė vyrų „viduramžišką dvikovą“ iki mirties - LRT. Didžiojoje Britanijoje teisiama išsiskyrusi lietuvė motina Asta Juškauskienė, kuri surengė savo vyro Giedriaus ir meilužio Manto Kvedaro dvikovą.

Į santykių trikampį įsivėlusi lietuvė Londone surengė vyrų „viduramžišką dvikovą“ iki mirties - LRT

Jos metu 42-ejų Giedrius Juškauskas nuo patirtų sužeidimų mirė, praneša „Metro.co.uk“. Leidinys rašo, jog abu vyrai norėjo būti su moterimi, todėl, kad išspręstų šią situaciją, 35-erių A. Istorija lyg iš kriminalinio filmo: Kauno policininkai spjovė į teismus ir įvykdė savą „teisingumą“ Šios istorijos ištakos – dar 2014 metų spalio 27 diena, kai aplinkosaugininkai Pravieniškių miške sulaikė medžiotoją Arną B.

Istorija lyg iš kriminalinio filmo: Kauno policininkai spjovė į teismus ir įvykdė savą „teisingumą“

Iš jo paimtas ginklas ir kita medžioklės įranga – tarp jų ir kelių tūkstančių eurų vertės naktinio matymo prietaisas „COT NM 80“. Kadangi naktiniai taikikliai Lietuvoje yra nelegalūs, Arnui B. buvo surašytas administracinio nusižengimo protokolas dėl medžioklės taisyklių pažeidimo. Buvo pradėtas net ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo ginklais pagal BK 253 str. Teismų sprendimai – nė motais Tačiau atkaklus medžiotojas nenuleido rankų ir ėmė įrodinėti savo tiesą teismuose, kur 2015 m. liepos 23 d. šventė galutinę ir neskundžiamą pergalę. Saugos tarnybos vadas su sėbru išmušinėjo jaunuolio skolą, bet kraujo klane gulėti liko jo senelis. Tokios aplinkybės nustatytos išnagrinėjus baudžiamąją bylą Vilniaus miesto apylinkės teisme dėl plėšimo ir turto sugadinimo.

Saugos tarnybos vadas su sėbru išmušinėjo jaunuolio skolą, bet kraujo klane gulėti liko jo senelis

Beje, A.Šukys nuteistas dar ir dėl disponavimo narkotikais, nes sulaikymo metu pas jį rasti trys „ratai“. Tiesa, apkaltinamąjį nuosprendį abu nuteistieji dar gali apskųsti aukštesnės instancijos teismui. Surengė egzekuciją Lemtingas apsilankymas įvyko 2017 metų liepos 7-osios popietę. EY: Gold, drug money and a major auditor's 'cover-up' Slaptos operacijos metu išimta šimtai nelegalių ir pavojingų šaunamųjų ginklų (video) Lietuvos kriminalinės policijos biure atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis, sprogmenimis ar sprogstamosiomis medžiagomis bei jų realizavimo, t. y. nusikalstamų veikų numatytų Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 253 straipsnio 1 ir 2 dalyse.

Slaptos operacijos metu išimta šimtai nelegalių ir pavojingų šaunamųjų ginklų (video)

Policijos operacijos metu, atliekant slaptus, kompleksinius ikiteisminio tyrimo veiksmus ir jų kombinacijas, įgyvendintas skirtingais laikotarpiais ir etapais, sulaikyti 7 (septyni) įtariamieji. Visi asmenys – Lietuvos Respublikos piliečiai, gyvenantys Vilniaus apskrityje. Iš Ginklų fondo dingę ginklai buvo pardavinėjami juodojoje rinkoje - Verslo žinios. Lietuvos kriminalinė policija antradienį paskelbė, kad atlieka didelės apimties tyrimą dėl prekybos juodojoje rinkoje Lietuvos ginklų fondo šaunamaisiais ginklais.

Iš Ginklų fondo dingę ginklai buvo pardavinėjami juodojoje rinkoje - Verslo žinios

„Ikiteisminis tyrimas atliekamas dėl neteisėto disponavimo šaudmenimis, sprogmenimis ir ginklais. Taip pat – dėl jų realizavimo“, – Policijos departamente surengtoje konferencijoje antradienį pranešė generalinis komisaras Linas Pernavas. Sulaikymų ir kratų metu paimti 224 įvairūs šaunamieji ginklai. Šeima negalėjo patikėti reginiu: namo rūsys buvo užtvindytas krauju.

Septynių asmenų šeimą turintis Nickas Lestina iš Baglio miestelio Ajovos valstijoje pasakojo, kad dešimtmetį gyveno prie „Dahl’s Meat Locker“ mėsinės ir neturėjo dėl to jokių problemų.

Šeima negalėjo patikėti reginiu: namo rūsys buvo užtvindytas krauju

Šeima neseniai aptiko, kad jų rūsį užtvindė kraujas ir gyvūnų liekanos, kurias „Dahl’s Meat Locker“ išpylė į kanalizaciją, sujungtą su jų namų vamzdžiais. „Niekas nenorėtų to pamatyti ar užuosti. Jokiam žmogui nelinkėčiau aptikti tokio dalyko savo namuose“, – sakė N. Tokio skandalo Lietuvoje dar nebuvo: emigrantą įkalino vietoj brolio dvynio, į laisvę nepaleido net ir išaiškėjus klaidai - Teisė - m.DELFI.lt. Kad buvo nepagrįstai įkalintas ir yra net ne tas žmogus, kokiu jį laiko, Aleksandras pareigūnams tvirtino visą laiką – nuo tada, kai į Lietuvą iš Belgijos buvo atvežtas atlikti teismo paskirtos 7 metų laisvės atėmimo bausmės.

Tačiau jo pasakojimu niekas netikėjo, maža to, vyro teigimu, įkalinimo įstaigų pareigūnai net grasindavo, kad už „nesąmonių kalbėjimą“ jam skirs drausminę nuobaudą ir įkalins griežčiausiomis sąlygomis. Kad Aleksandras kalba tiesą, paaiškėjo tik tuomet, kai Migracijos skyriui buvo išsiųstas prašymas įkalintam vyrui pagaminti asmens dokumentus – iš pataisos namų Nikolajaus vardu surašytus dokumentus ir pirštų atspaudus gavę pareigūnai pareiškė, kad pirštų atspaudai priklauso ne Nikolajui, o jo broliui dvyniui Aleksandrui. Ir sutiko pagaminti dokumentus tik Aleksandrui. Teisėjai net nebuvo svarbu, kad vietoj Nikolajaus yra įkalintas jo brolis dvynys. Niekas nenorėjo patikėti. Kaune sulaikyti nelegalaus verslo organizatoriai bei juos „dengęs“ Kauno policijos padalinio vadas D.Karalukas. Papildyta 13.32 val. BNS žiniomis, sulaikytas Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos trečiojo skyriaus viršininkas Donatas Karalukas.

Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. /Donatas Karalukas, Kauno apskr. VPK Kriminalinės policijos ekonominių tyrimų valdybos 2 skyriaus viršininkas Kauno apskrities vyriausiajam policijos komisariatui vadovauja Darius Žukauskas. Iš filmavimo aikštelės Vilniuje pabėgusiai kengūrai gyvenimas laisvėje baigėsi liūdnai. Vilniuje iš filmavimo pasprukusi kengūra žuvo po automobilio ratais. Vilniaus apskrities VPK Komunikacijos poskyrio vedėja Julija Samorokovskaja 15min informavo, kad antradienį ryte, 7.48 val., buvo gautas pranešimas, kad Senosios Pilaitės kelyje, ties stotele „Senoji Pilaitė“, ant kelio guli sužeista kengūra. „Atvykę pareigūnai pranešė, kad rasta ant kelio žuvusi kengūra“, – teigė policijos atstovė. Pirminiais duomenimis, kengūra greičiausiai buvo partrenkta automobilio, įvykio aplinkybės tikslinamos.

Pirmadienį Pilaitės gyventoja Laimutė teigė kengūrą pastebėjusi netoli miško esančioje Smalinės gatvėje. Feisbuko nuotr. Profesionalus vartininkas tapo viena iš penkių pavydo dramos aukų. Anot Austrijos žiniasklaidos, penkių žmonių gyvybes nusinešusių žudynių motyvas buvo pavydas. Įtariama, kad 25 metų užpuolikas, prisidavęs policijai, Austrijos kalnų kurorto viloje nužudė savo buvusią 19-os metų merginą, jos tėvus, brolį ir dabartinį vaikiną. Pastaruoju buvo profesionalus Austrijos ledo ritulio vartininkas Forianas Janny. 24 metų vartininkas šį sezoną atstovavo „Kitzbuheler“ klubui, į kurį perėjo iš „Wattens“ komandos. „Treniravau jį tik du mėnesius, bet negaliu pasakyti nieko daugiau, tik tai, kad jis buvo super vaikinas, kuris to tikrai nenusipelnė. Poilsis Alpių kurorte baigėsi šeimos tragedija: pavydus vaikinas nužudė buvusią merginą ir jos artimuosius. Sostinėje pastebėta netikėta viešnia: prie miško pasirodė kengūra. Po šiurpios žmogžudystės – nutylėtos šokiruojančios tyrimo detalės, apie kurias sužinos visa Europa - Teisė - m.DELFI.lt.

Tauragės policijos kriminalistų noras bet kokia kaina išaiškinti visa rajoną sukrėtusį nužudymą virto didžiule gėda – apie teisėsaugos pareigūnų taikytus neteisėtus darbo metodus sužinos visa Europa: Strasbūro teismas paskelbė, kad Lietuvos teisėsauga taip ir nesugebėjo išaiškinti daugiau kaip prieš keturiolika metų įvykdyto nužudymo. Maža to, dėl itin žiauraus tyčinio nužudymo buvo apkaltintas žmogus, kuris šio nusikaltimo buvo nepadaręs – kriminalistai tauragiškį Tomą D. buvo privertę parašyti ne tik nuoširdų prisipažinimą, bet ir prieš save liudyti ne tik pas tyrimą atliekantį tyrėją, bet ir pas ikiteisminio tyrimo teisėją. Ne iš karto tokiems pareigūnų reikalavimams paklusęs jaunas vyras buvo įbaugintas: „Man buvo sakoma, kad specialiu etapu mane nuveš į Klaipėdą, patalpins pas kalinius, kurie „padeda“ pareigūnams išnagrinėti bylas – labai bijojau, kad galiu būti sužalotas, baiminausi ir dėl artimųjų sveikatos“.

Lietuvos kriminalistų arsenale – 3D lazerinis skeneris: savybės kone stebuklingos. Tauragės rajono kapinėse mirė kapo duobę kasęs vyras. Net mėnesį pasaloje budėjusiems pareigūnams – kolegos išdavystė: narkotikų prekeiviui nutekino slaptą informaciją - Lietuvoje - m.DELFI.lt. Į laiptinę Visagine užėję pareigūnai pamatė kraupų vaizdą: du kruvini vyrai tempė lavoną. Vilniečių diena prasideda nuo žiaukčiojimo: niekas nepadeda kovoti su kaimynės lavono tvaiku. Girtos peštynės Šiauliuose baigėsi kanibalizmo elementais. Iš lėktuvo iškritusio keleivio kūnas – vos per metrą nuo sode besideginusio vyro - Užsienyje - m.DELFI.lt. Kaip tapti Rusijos šnipu? Savo šalį išdavusio Estijos kario pavyzdys. Confessions of a Russian Spy. Turtingos verslininkės dukra – garsiausia Vilniaus prostitutė: sugundė ir prodiuserį, ir studentus iš užsienio - DELFI.LT - Mobili versija. Kalėjimas, virtęs pragaru. Nutylėtos tamsiosios Lukiškių paslaptys. Policijai gėdą užtraukęs kriminalistas – nuteistas: susidėjęs su nusikaltėliu išdavė kolegas.

Magistralėje per lietų žuvo apvirtusiai moteriai pagelbėti sustojęs vyras. Šnipinėjimo revoliucija: žvalgyba patiria rimtus išbandymus dėl technologijų. Kriminalistas – apie tyrimų subtilybes: vagį išdavę supeliję batai bei pėdsakas nuo mėlynės. Žinomas teisininkas nebeslepia skandalingos praeities: bėgau, nes žinojau, kad mane nužudys. Slaptas policijos informatorius: pagal mano suklastotus parodymus nuteisė nekaltus žmones - Lietuvoje - m.DELFI.lt. Įspėjimas: dėl kritinės implantuojamų defibriliatorių klaidos programišiai gali išjungti širdį.

Neįtikėtina ginkluoto plėšimo „Iki“ Vilniuje atomazga: užpulta kasininkė – už grotų. Lietuvoje – išskirtinė išžaginimo byla, kuri įeis į istoriją: apie tai buvo skaitę tik mokslinėse knygose. Eišiškėse girtas policininkas darbo metu važinėjosi su tarnybiniu automobiliu. One Twin Committed the Crime — but Which One? A New DNA Test Can Finger the Culprit. Teismo medicinos eksperto kasdienybė: ką reiškia visą dieną dirbti šalia mirties? - Mokslas. Shooting for Survival ~ 1974 FBI Firearms Training Film; Police Gun Training. Skandalas policijoje: kriminalistas kaltinamas pavogęs kokainą, o po to prekeivį įspėjęs apie pasalą. A week in the life of a London murder detective. Dead Good - the home of killer crime books, drama and film. Язык меня выдал: как лингвисты помогают в расследовании преступлений. Rytų Vokietijos slaptosios policijos darbo metodai: nuo naktinių skambučių iki sukeistų vaistų. Lund professor freed student from Islamic State war zone.

Siaubas dangoraižyje: liftas krito net 84 aukštus. Kupiškyje visiškai girtas jaunuolis bandė „nudurti“ policijos automobilį. Metų seklys: pribloškiantis Šiaulių kriminalistų darbas – „Žaliūkinių“ gauja, pagrobusi deimantų už milijoną, geruoju nepasidavė. Supercharged crime-scene DNA analysis sparks privacy concerns. Šių laikų šnipinėjimas: 2 dalis - DDoS atakos ir SS7. Murdered man's body found after tree 'unusual for the area' grew from seed in his stomach. IMSI-catcher. Phone Firewall Identifies Rogue Cell Towers Trying to Intercept Your Calls. Šių laikų šnipinėjimas: 1 dalis - IMSI gaudyklė. Bausti negalima pasigailėti. Garsiausias uostamiesčio žudikas už nosies visus vedžiojo kūnus perlaidodamas ne po vieną kartą. Šikšnių kaimo sodybos lauko tualete – mįslinga jauno vyro mirtis.

Teisėsauga atrado aukso gyslą: aferistų milijonus pumpuoja į Lietuvos biudžetą. Nauja Pravieniškių mafija : išdavystė, po kurios iškilo pavojus - DELFI. Он рассказал правду про Остров Смерти. Тревожный сентябрь 1983 года. Nusikaltėlių slaptavietės (3): kaip namuose slepiami ginklai ir žmonės. Juodieji karų su banditais puslapiai: „Vilniaus brigados“ garsenybės buvo laužomos sostinės požemiuose - DELFI. Užsispyrusi Kybartų kalinio žmona vėl įkliuvo: šįkart bandė įnešti narkotikų. Следы кремлевской "Маты Хари". Европейские контакты Марии Бутиной. Все как у Лапыгина. Чем занимался обвиненный в госизмене ученый. Įtarimai dėl nužudymo Jašiūnuose pareikšti praėjus 14 metų po nusikaltimo. Pravieniškių mafija. Kruvina Kauno nusikaltėlių kova: „pupytės“ mylimasis patyrė didžiulį pažeminimą - DELFI. Pravieniškių mafija. Kruvina Kauno „bachūrų“ egzekucija ir „gaidžių“ paslaptys - DELFI.

Žudikų ir prievartautojų gauja, kuriai pakluso ne tik kaliniai, bet ir kalėjimo prižiūrėtojai - DELFI. «Впервые избив зэка, я испытал облегчение». Монолог охранника тюрьмы. «Цель захватил, пускаю ракету». Впервые пассажирский самолет над российской территорией был сбит 40 лет назад, в апреле 1978-го. «Новая» нашла очевидцев тех событий. We Knew Russian Hackers Infiltrated Americans' Inboxes. Now We Know How. The Last Battle of the “Slavonic Corps” Man, presumed dead, returns home a year after family cremated wrong body. Alytaus pataisos namų pareigūnai galbūt numarino kalinį, o po to melavo Seimo kontrolieriui. Vaizdai kaip veiksmo filme: per slaptą operaciją sulaikyta narkotikų platintoja, suteneris ir verge laikyta moteris - DELFI. Košmaro Mažeikiuose scenarijus vertėsi: tai buvo ne dviguba žmogžudystė, o savižudybė. Naujos kartos mafijos tinklas, apraizgęs visą Vilnių: klaida, po kurios nusisuko sėkmė - DELFI.

Prokurorų kaltinimai šokiruoja: policininkai, įtariama, miške kankino prie medžio prirakintą vaiką - DELFI. Ar telefonas gali nuskaityti negyvo žmogaus pirštų antspaudus? Detektyvai tai jau patikrino - DELFI Mokslas. Krata Pravieniškėse: kodėl pareigūnai krato nuteistuosius ir ko ieško? Nusikaltėlių slaptavietės (2): neribota kalinių fantazija. [Syria 18+] Storming of Deir ez-Zor. Поиск связанных между собой сайтов по коду Google Analytics. Разоблачение коррупционеров с помощью открытой информации.

Что можно найти в открытых источниках при помощи электронных адресов, извлеченных из базы данных Skype. Автоматический поиск связанных между собой сайтов по кодам отслеживания. Руководство по комплексному поиску видео в Интернете. When Cops Become Robbers. The Interview. Marshall Morgan's Videotaped Murder Confession. Has Tyrone Hood Spent Twenty-One Years in Prison for a Murder He Didn’t Commit? London’s Super-Recognizer Police Force. The Spy Who Came Home. The KGB Playbook for Infiltrating the Middle East. Revealed: The Secret KGB Manual for Recruiting Spies.