background preloader

Businness related

Facebook Twitter

Natáčení videa

Vzdělávání - školení & kurzy. Administrativa. Zdroje na konkrétní témata - články, videa apod. Blogy/podcasty/série - překlad, copy, výuka & business. WEB. Asynchronní výuka - jak to dělají jiní. Kateřina Valentová - Lektorka angličtiny přes Skype, překladatelka & copywriterka. Jak nahrát a přepsat schůzku v Google Meet – Beey.io. Důležité: Nahrávání videokonferencí je dostupné pouze u schůzek pořádaných uživateli určitých verzí Google Workspace.

Více informací naleznete zde. Zahajte a nahrajte schůzku Spusťte Meet a poté Začít nebo Připojit se ke schůzce. Klikněte na ikonu možností a pak na Nahrát schůzku. Počkejte, až se nahrávání spustí (ostatní účastníci dostanou oznámení, když nahrávání začne nebo se zastaví). Po dokončení klikněte na ikonu možností a poté Zastavit nahrávání. Nahrávání se zastaví také ve chvíli, kdy všichni účastníci opustí schůzku.Stáhněte si nahrávku schůzkyPočkejte, až se soubor nahrávky vygeneruje a uloží do složky Můj disk > Nahrávky Meet organizátora schůzky. Organizátor schůzky a uživatel, který nahrávání zahájil, dostanou e-mail s odkazem na nahrávku.

Profi tipBeey automaticky rozdělí přepis na jednotlivé promluvy podle toho, který účastník zrovna hovoří. Linktree™ | The Only Link You'll Ever Need. Ing. Kristina Krčmářová - Daňová poradkyně č. 5541. Do You Speak Freedom: Branding and Design Help for Online Teachers - Do You Speak Freedom.

Your online portfolio - Carbonmade. Formuláře | FORM studio | KASTNER software. Ve FORM studiu najdete 2938 formulářů připravených pomáhat vám s vyplňováním. Pokud potřebujete najít nějaký konkrétní formulář, použijte raději hledání vpravo nahoře. Máme jich opravdu hodně, tak ať s tím neztrácíte čas. Daňové formuláře Přiznání k DS (dani silniční) vz. 16 Výkazy Přehled o příjmech a výdajích OSVČ pro ČSSZ za rok 2017 Přehled pro ZP za rok 2017 - jednotný formulář pro všechny zdravotní pojišťovny Ostatní formuláře Registrace Daně Živnostenské Datové schránky Účetní a platební formuláře Ochrana osobních údajů (GDPR) Správce - odpovědi Správce - porušení zabezpečení Správce - souhlas se zpracováním Správce - příprava Subjekt údajů Osobní formuláře Cestovní pasy, víza Občanské průkazy, matrika Vzdělávání Potvrzení o studiu Doprava Zbraně Řidičské průkazy Správa sociálního zabezpečení Důchodové pojištění Nemocenské pojištění Evropská unie Sociální podpora Sociální dávky Evropské formuláře Úřad práce Zaměstnavatelé Zahraniční zaměstnanost Občané Poštovní formuláře Doprava, celní záležitosti Zdravotní pojišťovny.

Na volné noze – portál nezávislých profesionálů. LSP.expert | Translation management tool for freelancers. The Leading Translation Management System for Translation Agencies. TransferWise - převod peněz z USA a dalších. A Free Solution to all your PDF Problems. Launch Your Profitable Course Idea | From Idea to First Revenue Online.