background preloader

ניקיון

Facebook Twitter

לא על הריזוטו לבדו: לא תאמינו מה אפשר לעשות עם אורז. העונה החדשה של מאסטר שף הבהירה לנו שאורז יכול להיות הרבה יותר מתוספת צדדית לארוחה.

לא על הריזוטו לבדו: לא תאמינו מה אפשר לעשות עם אורז

כבר ראינו כמה וכמה מתמודדים הופכים את הגרגר הלבן לבסיס עבור מנות עשירות ומיוחדות, שעוד עשויות לסלול עבורם את הדרך לנבחרת. אבל הסגולות של האורז לא נגמרות בטעם שלו, ואת זה יודע כל מי שאי פעם הפיל סמרטפון למים. אז ברוח חגיגת האורז הקולינרית, הבאנו לכם רשימה די מפתיעה של דברים שאפשר לעשות עם אורז (לבן או מלא) ברחבי הבית חוץ מלאכול אותו. מטחנת הקפה שלכם מעולם לא הייתה נקייה כל כך | צילום: istockphoto ניקוי מטחנת קפה מי מכם שאוהב לטחון קפה, אם מתחשק לך מדי פעם שמטחנת הקפה שלך תרגיש כמו חדשה, אורז הוא חברך הטוב גם במקרה הזה. שטיפת כלים סבון, ספוג ומים בדרך כלל מספיקים כדי לנקות כוסות וצלחות. אורז לבן מועשר בויטמין E, שמסייע לריכוך עור הפנים. 20 House Cleaning Hacks That Will Change Your Life. Most of us hate cleaning.

20 House Cleaning Hacks That Will Change Your Life.

It's time consuming, boring, and we'd rather be doing almost ANYTHING else. Just think about all of the wasted time in your life spent on making sure the coffee pot is cleaned out, or getting the water ring off the table. It's really insane when you add it up. Well, no more. We've got you covered with these 20 incredibly handy cleaning hacks that'll get you finished in no time. 1.) Grab half a white onion and rub it across the grate of the hot grill using a fork. ‪The Effects Of Using Coke To Clean A Dirty Toilet‬‏ ‪6 Uses for Windex You Should Know‬‏ מסודרים: 13 טריקים לסידור הבית. ארגון הבית הוא כמו בור ללא תחתית - תמיד יש מה לעשות ולסדר.

מסודרים: 13 טריקים לסידור הבית

בשבוע שעבר הצגנו כאן טריקים פשוטים ומעולים שמצאנו ברשת, ממתלים לנעליים ועד מתקן אחסון לפיצ'פקס - כל מיני רעיונות קטנים שעושים הבדל גדול. הפעם אנחנו משלימים את המלאכה עם 13 פטנטים ביתיים נוספים ולא פחות מצוינים מהקודמים, גם אותם דגנו באתרים שונים מרחבי העולם. תלו את התיק בארון אם גם לכם יש יותר מתיק אחד, אבל לא יותר מקולב אחד בכניסה לבית, ועוד לא מצאתם פיתרון הולם לאחסון התיקים, הפטנט הבא שמצאנו ב-real simple, יבטיח את תלייתם בצורה מהוגנת.

קחו את חישוקי וילון האמבטיה, השחילו אותם על מוט התלייה בארון ותלו כל תיק על חישוק. יש מקום גם לתיקים צילום׃ realsimple.com שומר המפתחות יש לכם מקום בשבילו על השידה או על השיש במטבח, אבל תמיד כשצריך אותו, צרור המפתחות משחק איתנו במחבואים. כדי שלא תחפשו את המפתח כל הזמן צילום׃ מתוך: הmatomeno.com עכשיו לא תשכחו לשלם את החשבון של כביש 6 נעליים בכובע אמבטיה משימת אריזת המזוודה היא החלק הכי פחות מלהיב בחופשה, אחרי שהתגברנו על שלב קיפול הבגדים ודחיסתם לתיק מגיע השלב הכי פחות סימפטי - אריזת הנעליים. המלצות לתדירות ניקיון הפריטים בבית ודרכי פעולה. ראשי > כדאי לדעת > דברים שכדאי לדעת המלצות לתדירות ניקיון הפריטים בבית ודרכי פעולה מאת: מיכל קובלסקי צפיות: 18002 אהבו: 166 גודל גופן שתף הרשמה שתף שלח לחבר הודפס מאתר www.baba-mail.co.il.

המלצות לתדירות ניקיון הפריטים בבית ודרכי פעולה

Untitled. כביסה בת קיימא – אקו-ויקי. מתוך אקו-ויקי, מקום מפגש בנושאי אקולוגיה, חברה וכלכלה.

כביסה בת קיימא – אקו-ויקי

כביסה בת קיימא, היא השימוש במספר שיטות וחומרים שנועדו להקטין את טביעת הרגל האקולוגית של כיבוס בגדים. דבר זה כולל שיטות לטיפול ראשוני בכתמים, קניית בדים שמתלכלכים פחות, הפחתת כמות הכביסות, הפחתה ומהילה של חומרי ניקוי, שימוש בחומרי כביסה ידידותיים לסביבה או בכאלה הגורמים נזק סביבתי מופחת, שימוש בחומרים ממקור מתחדש כמו אגוזי-כביסה. כמו כן הדבר כולל חסכון אנרגטי ושימוש באנרגיה מתחדשת לשם חימום המים, הפעלת מכונת-הכביסה וייבוש הכביסה. רקע- השפעות סביבתיות של כביסה רגילה. 71 Of The World's Best Homemade Soap Recipes.

Making homemade luffa soap. Thank you for visiting Little House in the Suburbs.

Making homemade luffa soap.

If you like what you see, please check out OUR BOOK. The luffa soap is done. Here’s how I did it. First, I grew some luffa gourds. And prepared them sponge-style. You can buy luffas already prepared. Now for the soap part. I used this recipe for pure olive oil soap. Soapmaking Soapcutter & Products. DIY Tip of the Week: Make Your Own Conditioners. Last week, we gave you a simple and incredibly inexpensive way to get your ‘poo on.

DIY Tip of the Week: Make Your Own Conditioners

(Not that kind! Sham-poo.) But before you go off to use that recipe, be sure to also whip up these two DIY conditioner recipes, one an everyday detangler for your hair, the other a deep-conditioning treatment. Reader Christina Dameron found that her hair was less greasy after starting on these DIY shampoo and conditioners. Also, once she quit her regular conditioner, the skin on her shoulders stopped breaking out.

Even better, she says that back when she used store-bought shampoos and conditioners, “I used to notice my hair was dull-looking even after conditioner. All for what Dameron says costs her little more than $3 a month to clean her long locks! Regular Conditioner: Ingredients 1 Tablespoon apple cider vinegar A couple drops of an essential oil of your choice A few drops of honey 1 cup water Condiment squeeze bottle, such as used for ketchup and mustard in diners Directions Rinse it out with water first. ‪6 Uses for Windex You Should Know‬‏