Work

Facebook Twitter

45 Pinterest nástěnek s infografikami o internetovém marketingu. První čísla: Češi loni koupili knihy za sedm miliard. Praha - Češi loni koupili knihy za sedm miliard korun, za výtisk průměrně zaplatili zhruba 240 korun.

První čísla: Češi loni koupili knihy za sedm miliard

Vyplývá to ze Zprávy o českém knižním trhu 2011/2012 Svazu českých knihkupců a nakladatelů. Podobná statistika je v ČR zveřejněna poprvé. Počet v Česku vydaných titulů se loni snížil o necelých sedm procent na 16 tisíc, uvedl svaz s odvoláním na čísla České národní bibliografie. "Je to zhruba o dva tisíce titulů méně než v roce 2008, kdy došlo k prvnímu zvýšení DPH na knihy," řekla tajemnice Svazu českých knihkupců a nakladatelů Marcela Turečková.

Podle nedávné studie Jiřího Trávníčka v roce 2010 Češi v průměru koupili pět knih a vydali za ně 1214 korun. LaunchRock - Set up a "Launching Soon" page in minutes. Facebook radí, jak správně psát příspěvky a co nedělat. | Jindřich Lauschmann Kdo jiný než samotný Facebook by měl vědět, jak nejlépe zacházet s různými typy příspěvků?

Facebook radí, jak správně psát příspěvky a co nedělat

I proto jistě každý, kdo se o stránky na Facebooku stará, ocení poměrně podrobný návod k zacházení s videem, fotkami, odkazy, otázkami, událostmi i klasickými textovými statusy. Přesto, že pro zkušené správce možná půjde spíš o potvrzení toho, co už sami tuší. Návod nazvaný Page Post Best Practises (ke stažení v PDF) obsahuje ke každému typu příspěvků několik užitečných tipů – jak je nejlépe využít, co naopak určitě nedělat i komentované příklady z praxe. Veškeré rady navíc nejsou určeny jen pro využití v rámci News Feedu, ale návod obsahuje i tipy pro využití Promoted Posts, aby příspěvky jako placená reklama správně vynikly a byly dobře naformátované.

Gamifikace aneb kořenění suchých online projektů : La Degustation Online. E-mailový marketing přináší nejvíce objednávek, zjistila analýza - RobertNemec.com. 30 | 10 | 2012 - Robert Němec Praha 30. října 2012 – Nejvíce, tedy 22,6 % konverzí (např. objednávek nebo poptávek) na e-shopech a webech cestovních kanceláří přichází prostřednictvím e-mailového marketingu, vyplývá z analýzy digitální agentury RobertNemec.com.

E-mailový marketing přináší nejvíce objednávek, zjistila analýza - RobertNemec.com

Na druhém místě, s 22,4 %, se umístily placené odkazy ve vyhledávačích („PPC“), které nebyly mířeny na klíčová slova obsahující název cílového e-shopu (viz vysvětlení na konci zprávy). Na třetím místě skončily přirozené výsledky vyhledávání (na které se zaměřuje SEO). Výsledky studie potvrzuje i zakladatel slevového portálu Vykupto.cz Tomáš Bátrla: „Např. u nás je e-mailový marketing zdrojem většiny konverzí.“ Vykupto.cz nebylo zahrnuto v analýze.

Pokud by nebyla rozlišena brandová a non-brandová slova (viz vysvětlení na konci), nejvíce objednávek by přišlo z přirozených výsledků vyhledávání. Screenfly by QuirkTools — Test Your Website at Different Screen Resolutions. Muntean: 10 důvodů, proč startupy potřebují PR. | redakce Firemní komunikace se neomezuje jenom na styky s novináři a firmy by ji měly chápat strategicky jako jeden celek.

Muntean: 10 důvodů, proč startupy potřebují PR

Dost často to nedělají a jejich zakladatelé zapomínají, že získaná reputace přetrvá i případný konec projektu, píše Cristina Muntean z Media Education CEE. Článek vytvořila u příležitosti blížící se soutěže adVENTURE, kde zasedá v expertní porotě. Často během své poradenské praxe slyším, že start-upy nepotřebují PR. Takové tvrzení obvykle přichází od lidí, pro které je pojem public relations, neboli vztahy s veřejností, totéž, co pojem mediální vztahy. čili vztahy s novináři a médii. Start-up bez komunikace nemůže v zásadě existovat. How do our favorite tech companies make money? Photo Studio – součást příběhu fotografie.

Brand Embassy - Clients. Úvodní strana - Jak měřit web.cz. Apetit Praha. Portfolio grafického designu / graphic design portfolio. Pricing idiot's Blog. Technorati. 10 příležitostí pro zvýšení zisků Vaší firmy. Zastávám názor, že hlavním cílem marketingu je zajistit firmám vyšší zisky - ať již v blízké či vzdálenější budoucnosti.

10 příležitostí pro zvýšení zisků Vaší firmy

Pokusil jsem se proto o analýzu příležitostí, jak vyšších zisků dosáhnout. 1. Vyšší frekvence nákupu Vašich zákazníků Nakupují u Vás zákazníci opakovaně? Reklama - časopisy Bydlení a Bytová kultura - MEDIALEVNE.cz. Periodický tisk. MDS on-line - Vstup. Život nápadům - Staňte se součástí komunity. Pod pojmem průzkum trhu si většina drobných podnikatelů vybaví vysoké náklady, složitý proces a výstupy, které lze jen s obtížemi použít v praxi.

Život nápadům - Staňte se součástí komunity

Přitom tomu tak vůbec nemusí být. Spoustu užitečných informací můžete získat skoro zadarmo vlastními silami a s využitím nástrojů, které už dávno máte k dispozici. Map an Existing Domain. If you have an existing domain name (not registered with WordPress.com), you can use the domain for your site here by “mapping” it.

Map an Existing Domain

Urban Dictionary, September 3: point of no return. Motion & Graphics. Mailgun: Programmable Mail Servers. TOP Facebook Pages sorted by Fans - Data for current value - ZoomSphere.com. Zaklínadlo jménem buzz monitoring - Kliktivisti.cz - Český blog o využití nových médií pro nevládky. Když se řekne buzz monitoring, většina z nás, která už se s ukázkou jeho fungování nebo výstupu setkala, si představí robustní a nákladné řešení, o kterém se nevládkám ani nesnilo.

Zaklínadlo jménem buzz monitoring - Kliktivisti.cz - Český blog o využití nových médií pro nevládky

Ti ostatní, kteří pojem jen zaslechli, zase možná netuší, k čemu je možné tuto taktiku (spíše než nástroj) použít. To je třeba napravit. Co je to buzz monitoring? Lidé se na internetu baví, diskutují, zkrátka během jeho užívání spoluutvářejí obsah. Tomu, jak se mluví o různých tématech, se říká buzz. Zní to trochu děsivě, nicméně pokud je vám etika blízká, sledujete pouze obsah, který je veřejný. Statistiky vyhledávání Google - Webové vyhledávání Výraz: workcamp - Celosvětově, 2004–současnost. Statistiky hledanosti dotazu "adopce na dálku" na Seznam.cz. Klábosení o inex. Statistiky vyhledávání Google. Reklama JINAK. Český průvodce WordPressem. Vyplatí se dávat na Facebook fotky koťátek? Rady firmám, jak vstoupit na sociální sítě. Podnikáte nebo máte firmu a rádi byste využili potenciálu sociálních sítí, ale nevíte jak na to?

Vyplatí se dávat na Facebook fotky koťátek? Rady firmám, jak vstoupit na sociální sítě

Jste v této oblasti začátečníci? Chcete vědět, za co se vyplatí platit a za co ne? Právě vám je určen rozhovor s konzultantem v oblasti sociálních sítí Adamem Zbiejczukem. Založila jsem si firmu, vyřídila potřebné formality, mám úžasný produkt nebo službu a přemýšlím o propagaci. Jsem samozřejmě obklopena sociálními médii, ale je pro mě jako firmu nutností mít vůbec nějakou firemní stránku na Facebooku? Možná bych odpověděl protiotázkou – je nutné pro každého mít webovou stránku? Co mám tedy jako úplný nováček na firemním poli sociálních sítí dělat? Záleží, co máte za předmět činnosti a jaké jsou vaše osobní zkušenosti se sociálními sítěmi. Ať se o Facebook stará člověk, který k němu má blízko a zároveň má pro svou práci přirozené nadšení. M. Rostock: Alchýmia úspechu podnikania.

Rozjizdim novy business – XYZ Bikes. Nedalo mi to a rozjizdim dalsi business.

Rozjizdim novy business – XYZ Bikes

Dětské dřevěné jídelní židličky Sedees s odnímatelným pultíkem. Dřevěná jídelní židlička Sedees 2v1 - nejdříve jídelní židlička, později pro starší děti rostoucí židle, která jim poslouží do pozdních školních let. Dětská rostoucí židle Sedees pro mrňousky i velké školáky. 42Angels.com - Seed financing with advantage. Rekni mi nazor na moje podnikani. Hodne lidi mi posila emaily a ptaji se, jaky mam nazor na jejich napad nebo podnikani. Jenze ja si rikam – jak proboha na to muzu vubec neco rict. Bud se muzu rozhodnout, ze je podporim. A je jedno, jakou kravinu si vymysli, tak reknu, at makaji a nevzdavaji se, protoze to bude vsechno super. Startup Brand Embassy je online hasicí přístroj zákaznických stížností - Startup.lupa.cz. Startup Brand Embasssy slibuje firmám sledování spokojenosti zákazníků a jejich reakcí v sociálních sítích v reálném čase. Jak nástroj na „hašení problémů online“ funguje, si vyzkoušela Eliška Vyhnánková.

Při práci v Newton Media je mým denním chlebem monitoring sociálních sítí na všechny způsoby. Search - #sofs. Prilezitost-roku/ Monitoring zpráv » Informace s přidanou hodnotou. Každodenní aktuální přehled témat a událostí, které vás zajímají, doručíme každé ráno od 6:30 formou, která vám nejvíce vyhovuje. Od stručného přehledu toho nejdůležitějšího, co se právě děje, až po kompletní integraci zpravodajství do vašeho firemního informačního systému. Zároveň nabízíme statistické a analytické nástroje, které vám pomohou získané informace nejen třídit, ale také interpretovat a odhalovat skryté souvislosti.

Získáte významnou konkurenční výhodu, protože lépe odhadnete případná rizika, nebo možné obchodní příležitosti, získáte kvalitnější podklady pro vaše strategická rozhodnutí. Zpravodajství sledujeme nejen v rámci střední Evropy, ale také celosvětově. Klíčové vlastnosti: široká nabídka výstupů nástroje pro analýzu celosvětové pokrytí možnost integrace do firemního informačního systému Komu je služba určena: Jak správně prezentovat? Zajímavé postřehy z Pitch Day. | Petr Ocásek Otázka “Jak správně prezentovat?” Byla hlavním tématem celodenní akce Pitch Day, kterou uspořádal inkubátor Node5. Důležitých sdělení zazněla celá řada a tak jsme požádali Petra Ocáska, aby ta hlavní shrnul.

Výsledkem je volný sled doporučení a námětů, které by měly zajímat každého, kdo někdy chodí s vlastní kůží na trh. Mimo jiné byla v rámci Pitch Day v Node5 také konečně odhalena magická formule pro přesvědčení investora (foto), byli jsme odkázáni na hezkou ukázku byznysplánu (investors.dressrush.com) a do toho jsme se dočkali pozvánky na říjnový vídeňský Pioneers Festival, kam můžete až do 7. září přihlásit svůj startup do soutěže. Revoluční novinka: antikoncepce přes počítač - Krásná.cz - tvoje nové sebevědomí. Stále více roste počet dívek a žen, které si uvědomují výhody jiných než hormonálních antikoncepčních způsobů.

Užívání pilulek či nošení náplastí je sice pohodlné a poměrně spolehlivé, ale může s sebou přinášet i řadu negativních vedlejších účinků. Proto stále více z nás sahá po přirozených metodách, jak zabránit nechtěnému těhotenství. Video: Přednášky a diskuze ze Startup Summitu. Market research & statistics: Internet marketing, advertising & demographics. Business Insider. Marketing Jobs & Marketing News - Media, Advertising, Brands - Marketing Week. Always branding. always on. Harvard Business Review Magazine, Blogs, Case studies, Articles, Books, Webinars. Odběr newsletteru a 7-denní email kurz - SmartEmailing.cz. Who-Works-for-a-Startup.png (1000×3734)

Magazín o dětech a těhotenství. Eská Google User Group. Nadcházející akce... 7. listopadu, Brno GPivo. Věda v akci. Static.googleusercontent.com/external_content/untrusted_dlcp/www.google.cz/cs/cz/intl/cs/webmasters/docs/search-engine-optimization-starter-guide-cs. Analytics PRO - Socialbakers. BRANDING DIRECTOR. Chci vytisknout - On-line kalkulace a digitální tisk.

Events