background preloader

Raspberry Streamer

Facebook Twitter

How to Choose the Best Firmware to Supercharge Your Wi-Fi Router. פורום לווין, כבלים,DTT, עידן+ סיקור: ממיר עידן+ Konka 990. נתחיל בסרטון שצילמתי, המציג את פתיחת החבילה של המוצר (לייקים יתקבלו בברכה): המכשיר אני לא יודע אם יצא לכם להיתקל בדגם הקודם של המכשיר, קונקה 980.

סיקור: ממיר עידן+ Konka 990

הוא היה מאוד מכוער גם חיצונית וגם התפריטים שלו היו מזוויעים ופונט ארכאי. מבחינתי כבר סיבה לפסול את המכשיר ההוא. הקונקה 990 לעומתו הוא מכשיר אסתטי הכולל תפריטים מאוד נאים (אני תמיד אוהב תפריטים עם שקיפות), מציג EPG ברור מאוד (לעומת ה-NOWCOM ששמות התוכניות נקטעות באמצע). אהבתי שיש שתי יציאות USB. המכשיר בצוייד בצג LCD ברור, אבל הבעיה היא שהוא מציג את מספר הערוץ הגנרי (למשל C804) ולא מציג את מספר הערוץ האמיתי CH2. כאשר המכשיר כבוי יש שעון. השלט גדול ולא רע. המכשיר מציג קליטה מעולה ואיכות תמונה מאוד טובה עם האנטנה הקטנה בעלת הבסיס המגנטי שהגיעה עם המכשיר, כאשר הצמדתי את האנטנה לצד החיצוני של החלון המתכתי של חדר השינה.

סיקור: ממיר עידן+ NOWCOM HD NC8362. רקע חיפשתי ממיר עידן+ שייתן לי חווית משתמש דומה למג'יק, מינוס מאות הערוצים בהם אין לי צורך.

סיקור: ממיר עידן+ NOWCOM HD NC8362

אני נוהג לצפות בטלויזיה בדיליי של מספר דקות, על מנת לוותר על "התענוג" שנקרא פרסומות. במקרה של גמר של האח הגדול למשל, אני מתחיל לצפות ב-21:40, מעביר כל פעם את הפרסומות, ותמיד יוצא שאני מתחבר לשידור החי לקראת סוף השידור. מאוד נוח ומאוד מומלץ. לפני מספר חודשים שבק חיים מכשיר DVD מקליט עם הארד דיסק פנימי של חברת ACOUSTIC SOLUTIONS, אותו ייבאתי מסקוטלנד לפני כשלוש שנים. בחיפושיי תחליף ראוי, נכנסתי לפורום והגעתי למסקנה שאם כבר מכשיר מקליט, אז למה לא להשתדרג לפלטפורמת השידור שמציעים לנו החברים מהרשות השנייה: עידן+.

החלטתי ללכת על פתרון מסוג מכשיר סיני זול, DTR5102N, עם Spec מרשים במיוחד, אותו סיקר Benny123 בצורה מקיפה וענה על שאלות גולשים (וזה כולל אותי) בסבלנות ובאדיבות. אני לא יודע אם קיבלתי מכשיר תקול או לא, אבל מהרגע הראשון, לא היה דבר ממנו הייתי מרוצה. לאחר החוויה הלא נעימה הזאת, ואני לא מדבר על המחיר האטרקטיבי, אלא ברמה של החוויה היומיומית, חיפשתי ממיר אחר והיה לי מאוד קשה להחליט. נגמרו בעיות הקליטה ב dtt בזכות ה.... המדריך השלם לצפייה בחינם באמצעות האינטרנט בכל ערוץ כולל HD ומעבר! למה לשלם הרבה כאשר הרוב ניתן בחינם דרך האינטרנט?

המדריך השלם לצפייה בחינם באמצעות האינטרנט בכל ערוץ כולל HD ומעבר!

מגוון ערוצים לשימושכם ללא שום עלות - אין פה אותיות קטנות - חינם לגמרי וזמין עבורכם. אז מה חדש בתוסף israelive 4 שלא היה בעבר? - 3 חבילות ערוצים שונות לבחירה כאשר לשינוי החבילה לוחצים מקש ימני על התוסף ובהגדרות בוחרים את החבילה הרצוייה א. רשימה מלאה - מכילה את כל הערוצים לפי קטגוריות לנוחיותכם ב. Running PMS as a service in WHS - Page 7 - Windows. 'law086', on 09 Jun 2012 - 9:40 PM, said: Saying that auto login on a home server is a security problem is just silly... people don't want your home videos that bad....trust me.

Running PMS as a service in WHS - Page 7 - Windows

How do i start plex media server at windows start. XBMC - המדריך השלם. 3.5.

XBMC - המדריך השלם

הגדרות XBMC - מקורות והרחבות הגמישות של מערכת XBMC מאפשרת להוסיף הרחבות שנכתבו ע"י מתכנתים מכל רחבי העולם ונותנים למערכת מגוון רכב מאוד של אפשרויות.תוכלו למצוא רשימת הרחבות מגוונת כאן: הרחבות רישמיות, הרחבות לא רישמיות. התקנת הרחבה והוספת מקורות מקורות (Repository) מאפשרים לקבל הרחבות נוספות שאינן בשרת הרישמי של XBMC.אני יצרתי מקור עברי לשם קבלת ההרחבות המתאימות לציבור הישראלי (כתוביות בעברית, תקצירים בעברית וכיוצא בזה)להוספת המקור העברי TheWiz (או כל מקור אחר):1. הורידו את קובץ המקור מכאן2. הרחבות נוספות נמצאות תחת Web-FUSION & Web-XFINITY ברשימת הכוננים. כעת תופיע רשימת הרחבות מחולקת לפי קטגוריות: 3.6. Home Cinema. Untitled. Home Cinema. XBMC - המדריך השלם. 1.

XBMC - המדריך השלם

הקדמה XBMC הינן ראשי-התיבות של X-Box Media Center, וזוהי תוכנת קוד-פתוח שמיועדת להוות מרכז בידור עבור מחשבי HTPC (מחשבי קולנוע ביתי). התוכנה פותחה במקור כיישום לקונסולת ה-X-Box (ומכאן השם) אך כיום היא פועלת ברוב מערכות ההפעלה הנפוצות. ב-XBMC אפשר להשתמש כדי לנגן כמעט כל אודיו או וידאו בפורמטים הפופולריים היום, אם הם על הכונן הקשיח שלכם או ישירות מדיסק DVD או תקליטור. לתוכנה מקודדים משלה, ולכן אין צורך בהתקנת מקודד חיצוני כלשהו. 2. 2.1. מגזין מערכות סטריאו וידאו אודיו ביתיות, מסכי פלזמה, טלויזיות LED. Downloads. XBMC. לא רק למקצוענים: כך תרכיבו סטרימר מושלם ב-400 שקל - TechNation. הרכבת סטרימר מ-Raspberry pi?

לא רק למקצוענים: כך תרכיבו סטרימר מושלם ב-400 שקל - TechNation

כך אני נשאל לאחרונה ומקבל מבטים כאילו אני גיק מחשבים מקצועי שפרץ למחשבי הפנטגון. אז התשובה היא שכן, וכיום קל הרבה יותר לעשות זאת מכפי שהיה עד לפני חודשים ספורים. והתוצאה: סטרימר איכותי, יציב וידידותי למשתמש בכ-400 שקל. הסטרימר מבוסס על תוכנת XBMC, תוכנה מוכרת בעולם מחשבי המדיה סנטר שנועדה לנגן קובצי מדיה מהרשת הביתית, לתכנים בצפייה ישירה, לחיפוש כתוביות תרגום באופן אוטומטי ולהצמדתן לכל תוכן שמתנגן במכשיר - גם בצפייה ישירה.

כתבות נוספות באתר TheMarker: לא רק משכנתא: 70% מהלווים מהבנקים משתכרים עד 9,000 שקל "הפערים הכלכליים בשיא; בקרוב תפרוץ מחאה - והשינוי בעקבותיה" רוצים להיות העיניים של כבדי הראייה: המהפכה שמתכננים מייסדי מובילאיי Raspberry pi צילום: ויקיפדיה היתרון המרכזי של XBMC הוא בגמישות. את תוכנת XBMC ניתן למעשה להתקין בחינם בכל מחשב, לחבר אותו לטלוויזיה - ויש לכם סטרימר מוצלח. Downloads.