background preloader

Tatianakuritsina

Facebook Twitter

Команда:"Рятівники Землі".

Команда "Рятівники Землі"

Інтернет-семінар “Роль бібліотеки ЗЗСО в організації екологічного виховання здобувачів освіти”,квітень,2020 , КЗ"ЗОІППО" Міжнародні екологічні знаки маркування: 12 тис. зображень знайдено в Яндекс.Зображеннях. Фото. 20 фотографий, которые доказывают, что лучше гор могут быть только горы. Одне з найбільш захопливих видовищ в світі – це види, які відкриваються з висоти гірських вершин.

20 фотографий, которые доказывают, что лучше гор могут быть только горы

У такі моменти відчуваєш себе зовсім маленьким і схиляєшся перед величчю природи. І після кожної підкореної гори слідує інша, а потім ще одна – просто тому, що неможливо зупинитися … Ми пропонуємо відправитися разом з нами в подорож по цих красивих місцях світу. Гімалаї, Непал Алабамські пагорби, США. Соціальна екологія людини: 10 тис. зображень знайдено в Яндекс.Зображеннях. Фотографии Земли: Аризонский кратер. Фото. Забруднення екології людиною: 12 тис. зображень знайдено в Яндекс.Зображеннях. Людина і промисловість: 13 тис. зображень знайдено в Яндекс.Зображеннях. Фото. Бібліотечні роботи для початкової школи. Екологічні знаки правила поведінки в природі. Інформаційні списки з екології. Бібліографія & вебліографія - бібліотека-філія. Екологія 1) Людина і природа : трагедія чи ідилія : [сценарій театрального дійства для шкільного театру] // Позакласний час . – 2012. - № 23- 24. – С. 23 – 38. 2) Врятуймо нашу Землю!

Інформаційні списки з екології. Бібліографія & вебліографія - бібліотека-філія

: [екологічний тренінг] // Позакласний час . – 2012. ¬– №13-14. – С. 47 – 49. 3) Шумлять дерева мого краю : [екологічний проект] // Розкажіть онуку. – 2012. - №9 -10. – С .6 – 16. Віртуальна виставка з екології. Екологія розповідає про ту реальність, в якій ми живемо і застерігає про те, що може бути через кілька років.

Віртуальна виставка з екології

Природа - наше багатство, зберегти це багатство для наступних поколінь - наше завдання і наш обов'язок. Важливість вивчення екологічних проблем і природоохоронної діяльності в сучасному світі постійно наростає. Провідні природничонаукові дослідники цілком справедливо підкреслюють, що ліквідація глобальної екологічної кризи є найважливішим завданням сучасної цивілізації. На рубежі століть відбулися значні зміни в суспільній свідомості. Ці зміни стосуються поглядів на майбутнє людства у зв'язку з погіршенням глобальних екологічних умов, низкою негативних подій і їх тяжкими наслідками для навколишнього середовища і населення. Місячник екології у школі (приклади заходів) В рамках тижня довкілля та природоохоронної роботи місячника екології для учнів 5-10 класів проведено багато цікавих заходів, спрямованих на формування екологічної свідомості, екологічної безпеки та сталого розвитку. заходів місячника екології у Васильківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3.

Місячник екології у школі (приклади заходів)

Заходи бібліотек до Міжнародного дня Матері-Землі та Дня довкілля. Традиційними в бібліотеках стали заходи до Міжнародного дня Матері-Землі та Дня довкілля.

Заходи бібліотек до Міжнародного дня Матері-Землі та Дня довкілля

Різноманітна їх тематика: «Ми всі у відповіді за природу» (Царедарівська сільська бібліотека-філія), «Нам є що сказати про екологію» (Комсомольська), «Люби свій край – про воду дбай» (Кінненська), «За чистий фасад і зелений палісад» (Смирнівська) і інші. Бібліотеки використовували як традиційні, так і зовсім нові форми популяризації екологічних знань.

Поряд із традиційними, такими як: книжкові виставки, перегляди літератури, вікторини, усні журнали були організовані і нові: еко-вітальня (Єлизаветівська), відео екскурсія (Орільська №1), еко-урок (Чернігівська), екологічний пікнік (Миколаївська бібліотека-філія) і т.п. Забруднення літосфери, Забруднення ґрунтового покриву - Екологія. Ґрунтовий покрив Землі являє собою найважливіший компонент біосфери Землі.

Забруднення літосфери, Забруднення ґрунтового покриву - Екологія

Саме ґрунтова оболонка визначає багато процесів, що відбуваються в біосфері. У нормальних природних умовах усі процеси, що відбуваються в ґрунті, знаходяться в рівновазі. Охорона ґрунту - Дізнаймося більше про ґрунти. Людина використовує ґрунт для вирощування різноманітних рослин.

Охорона ґрунту - Дізнаймося більше про ґрунти

Экологические проблемы литосферы. Социальная реклама. Тема 5.3. Джерела та екологічні наслідки забруднення літосфери. План. Стан українських ґрунтів стає проблемою екологічної безпеки країни — SuperAgronom.com. Коли земля перетворюється на пустелю. Коли земля перетворюється на пустелю КАЖУТЬ, що майже у 100 країнах земля помалу перетворюється на пустелю.

Коли земля перетворюється на пустелю

Це позначається на житті понад 900 мільйонів чоловік і зумовлює зменшення світового доходу приблизно на 42 мільярди доларів США щорічно. Найбільших втрат зазнають бідні регіони (у загальному списку уражених країн — 81 країна, що розвивається), проте опустелювання загрожує країнам на будь-якому континенті. У Програмі Організації Об’єднаних Націй з навколишнього середовища (ЮНЕП) опустелювання назване «однією з найважливіших глобальних проблем довкілля». Водночас дослідники кажуть, що «пустеля не поширюється». Ґрунти України. Більша частина території України розташована у західній частині Східноєвропейської рівнини, при цьому рівнини займають 95 % території України, а гори — лише 5 % (на заході — Карпати (4 %), на півдні — Кримські гори (1 %).

Ґрунти України

Завдяки теплому клімату, гарному рельєфу (близько 60 % сільськогосподарських угідь є рівнинними, а ще 35 % мають кут нахилу в діапазоні між 1° та 3°) та наявності великих площ чорнозему (третина світових запасів), в Україні надзвичайно сприятливі умови для сільськогосподарського виробництва. Сільськогосподарські угіддя займають приблизно 60 % всієї території України. Територія України поділена на три природно-кліматичні зони: Полісся, Лісостеп, Степ. Літосфера. Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.

Літосфера

Грунт. Деградація земель. Деграда́ція ґрунті́в — погіршення корисних властивостей та родючості ґрунту внаслідок впливу природних чи антропогенних факторів[1]. Деградація земель — природне або антропогенне спрощення ландшафту, погіршення стану, складу, корисних властивостей і функцій земель та інших органічно пов'язаних із землею природних компонентів[2] Значення[ред. | ред. код] Екологічні проблеми Землі. Екологія. Наукова дисципліна екологія охоплює галузь знань від вивчення глобальних процесів на планеті Земля (вгорі) до вивчення мешканців океанів і суходолу (центральні фото) та біологічної взаємодії, такі як хижацтво і запилення (внизу).

Екологія (від дав. -гр. Οἶκος — середовище, житло і λόγος — вчення, наука) — це наука, що вивчає закономірності взаємостосунків організмів з довкіллям, а також організацію і діяльність надорганізмових систем (популяцій, видів, біоценозів, біосфери).[1] Джерела забруднення літосфери - Екологія Cвіту. Екологічні проблеми забруднення в Україні: смітники. Реферат. Проблема смітників стоїть перед людством, мабуть, з того самого часу, як воно з’явилося на землі, і чимдалі, тим вона стає серйознішою. На сьогодні в Україні проблема смітників – одна з найважливіших і найактуальніших серед проблем забруднення навколишнього середовища. Ця проблема настільки нагальна не тільки в Україні, а й у всьому світі, що навіть з’явився такий вислів" відходи беруть нас за горло". У кожному людському помешканні утворюється величезна кількість непотрібних матеріалів та виробів, починаючи від старих газет та журналів, порожніх консервних банок, пляшок, харчових відходів, обгорток та упаковок, закінчуючи битим посудом, зношеним одягом та поламаною побутовою чи офісною технікою.

Кожного дня ми змушені стикатися з відходами: вдома, на вулиці, біля торгових точок. Аналіз рівня забруднення ґрунтів в Україні. Реферат. Стан ґрунтів. Соціально–економічна і екологічна спрямованість політики в області використання, відтворення і охорони земельних ресурсів визначається тією величезною значимістю, яку вони відіграють в стабілізації економіки, її структурній модернізації, а також оптимізації природокористування. В соціальній значимості землі як ресурсу природи багатоцільового використання на перший план виступає її функціонування як засобу виробництва, просторової форми організації суспільства. Загальний земельний фонд України становить 60,36 млн. га і за станом на 1.01. 95 року. Структура земельних угідь за станом на 1.01. 95 року Земельний фонд України характеризується великою розораністю території. Hайбільша розораність в Херсонській (89,4%), Черкаській (88,3%), Кіровоградській (87,3%), Вінницькій (85,9%) і Запорізькій (85,9%) областях.

Хімічне забруднення довкілля в Україні: екологічні проблеми. Територія України займає площу 603,7 тис. км2. Із заходу на схід простягається на 1316 км, із півночі на південь близько 900 км, 95 % території країни - рівнини, решта 5 % - Карпатські і Кримські гори. На території України виділяють лісостепову, степову зони і гірські області. По ній протікають тисячі великих і малих річок, налічується 1057 водосховищ, 27 тис. ставків, південь України омиває Чорне і Азовське море. Найбільша річка України – Дніпро, великі річки – Дністер, Південний Буг, Сіверський Донець, Десна, Прип’ять, Ворскла, Сула, Псьол. Джерела забруднення довкілля - Екологія Cвіту. Охорона довкілля – одне з найжиттєвіших завдань людства Проблема забруднення навколишнього середовища притаманна багатьом країнам і на сьогоднішній день набула глобального характеру.

У її розв'язанні беруть участь державні, суспільні, а також міжнародні організації. Охорона природи. Охоро́на приро́ди (рос. охрана природы; англ. nature protection, nature conservation; нім. Naturschutz m) — сукупність заходів зі збереження, раціонального використання і відновлення природних ресурсів Землі. Етика, наука, і дії, спрямовані на захист довкілля від забруднення, посиленої експлуатації й іншого шкідливого впливу життєдіяльності людини.

Охоплює правові, технологічні, природничо-наукові, економічні, громадсько-політичні заходи міжнародного, державного, регіонального і локально-адміністративного рівня. Человек и Земля. Экологический мультфильм для детей "Мальчик и Земля" Що трапляється з ҐРУНТОМ? і чому це ВАЖЛИВО! Ерозія грунтів. Три пластиковые бутылки или круговорот пластмассы в природе. Мультик " человек и Земля" Ґрунт. Відео для дітей. Marvin Gaye - Mercy, Mercy Me. Michael Jackson - Earth Song. Тести "Контрольна робота з екології" Сценарій екологічного заходу "Земле рідна, за тебе відповідаємо,.." Виховний захід " Екологія і ми або планета Земля в небезпеці" Програма курсу за вибором « ЕКОЛОГІЯ ГРУНТУ» Гра – конкурс «Екологічний бумеранг» (сценарій виховного заходу з використанням ігрових, інноваційних технологій)

Сценарій екологічної агітбригади. Виховний захід «Збережемо наше довкілля!» Виховна година по екології на тему "Майбутнє планети Земля народжується сьогодні!" Виховна година на тему: «Здоров’я природи - здоров’я людини» Binarnyj. Ділова гра "ЕКОЛОГО - ЕКОНОМІЧНІ ПРОБЛЕМИ ПРИРОДИ І ЛЮДСТВА"