background preloader

Mock exam (Ukrainian)

Facebook Twitter

Підбірка корисних посилань від Green Country. Untitled. B2 level English language practice tests. Untitled. Види власних висловлень на ЗНО з англійської мови. На зовнішньому незалежному оцінюванні з англійської мови учасники мають створити власне висловлення у форматі листа.

Види власних висловлень на ЗНО з англійської мови

Залежно від завдання учасник тестування визначає тип листа – особистий, офіційний чи напівофіційний. Тип листа, який потрібно написати, залежить від причин, що спонукали до написання цього листа, а під час складання зовнішнього незалежного оцінювання – від завдання, сформульованого в комунікативній ситуації в частині тесту «Письмо». Учасникам може бути запропоновано, наприклад, запросити когось на гостину, на вечірку, на свято; поділитися інформацією про події, що відбуваються в їхньому житті; запитати про інформацію, що необхідна їм; поскаржитися на неякісне обслуговування в супермаркеті тощо. Особисті листи (informal letters) зазвичай пишуть людям, яких добре знають (друзям, родичам тощо), про актуальні новини, особисті проблеми тощо. Лист особистого характеру (неофіційний лист) складається з таких частин: 1. 2. 3. 4. 5.

Підготовка до ЗНО з англійської мови: з чого починати? Це запитання мучить багатьох, особливо тих, хто не може похвалитись дуже хорошим рівнем володіння мовою або описує свою підготовку фразою «треба з нуля».

Підготовка до ЗНО з англійської мови: з чого починати?

Що ж, допомога є у вигляді плану з поясненням кожного пункту. А якщо після статті ще залишаться запитання, сміливо залишай у коментарях. Відповідь неодмінно буде. Наразі план дій у форматі Запитання – Відповідь. Літер багато, але ж ніхто не змушує читати все :) Вибирай те, що цікавить саме тебе: 1. Важко радити «роби те», «читай те», не знаючи рівня мови учня на даний момент, тим більше якщо йдеться про підготовку до ЗНО. Але ми готуємось до ЗНО, тому раджу пройти повний тест попердніх років ЗНО, щоб побачити, скільки та яких помилок допускається найбільше. 2. Перш ніж починати готуватись до зовнішнього тестування з цього предмета, треба знати, які аспекти перевіряють тести, якими видами завдань. Нагадаю: ЗНО з іноземної у 2017 році – це 43 завдання = 42 тестових + 1 з розгорнутою відповіддю. 3.

Далеко ходити не треба. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Підготовка до ДПА 2019 - Dinternal. Як все-таки перевіряють письмові роботи на ЗНО з англійської? Untitled. Untitled. Онлайн-школа іноземних мов Language Paradise. Підготовка до ЗНО 2019 з Dinternal Education. Міжнародний освітньо-методичний центр Dinternal Education.

Підготовка до ЗНО 2019 з Dinternal Education

Готуємося до аудіювання на ЗНО з англійської. Розділ аудіювання з’явився в ЗНО з англійської лише в минулому, 2018 році.

Готуємося до аудіювання на ЗНО з англійської

Й одразу ж встиг викликати обурення: багато хто з абітурієнтів був незадоволений якістю запису, рівнем гучності, а також акцентами мовців. Але від цього розділу не відмовилися, отож і абітурієнти 2019 також зіткнуться з ним. Тому пропонуємо розібрати цю частину іспиту: що це за розділ, як до нього готуватися та що робити, щоби подолати його успішно. Заздалегідь повідомляйте про проблеми Під час вступних інструкцій, які звучать ще до початку виконання завдань, інструктор запропонує абітурієнтам прослухати фрагмент аудіозапису та перевірити якість звуку. Уважно читайте інструкції Аудіювання займає 30 хвилин загального часу, відведеного на ЗНО. Усього в аудіюванні 16 питань. Understanding IELTS - British Council. Anyone thinking about taking an English language test, such as IELTS, will find this course particularly useful, but all English language learners will benefit from the tips and advice given in the course.

Програма дистанцiйного навчання. Read the texts below.

Програма дистанцiйного навчання

Match choices (A-H) to (1-5). There are few choices you do not need to use. Завдання №1 Read the text below. For each question choose the correct answer (A, B, C, D). Завдання №2 DEATH of the Classroom The New Wave of Online Education By Scott Reekie Picture a society where learning can happen at any time, in any place and can be completed without ever going to class. 1 What is the author’s overall attitude towards a virtual classroom? Read the text below. Завдання №3 Do Cows Point North? By David Derbyshire, Environment Editor If you're lost in the countryside without a compass, don't panic. Read the text below. Завдання №4 The Bermuda Triangle. The Bermuda Triangle, or Devil’s Triangle, is the name givento an area that has been at the centre of many unexplained disappearances.