background preloader

Ideas for DIY home

Facebook Twitter

AMBROŽ TRADE s.r.o. 23 spôsobov ako využiť staré nepotrebné veci - Banger. Recyklácia je veľmi dôležitá pre náš život a tak isto aj pre prírodu.

23 spôsobov ako využiť staré nepotrebné veci - Banger

No nielen veľké fabriky a spoločnosti by mali recyklovať. V tomto príspevku si ukážeme ako môžeme aj my recyklovať a pomôcť si tak k správnemu súžitiu s prírodou. Poznáte to, každý rok, jarné upratovanie a vy sa chystáte vyhodiť kopu vecí a niekedy ich dokonca ani nevyhodíte a uskladníte ich na minimálne ďalší rok.

KNAGGLIG Bedýnka - 23x31x15 cm. Dřevěné bedýnky - DřevoBox.cz. Bazar dřevěné bedýnky - Sbazar.cz. Invisible Book Shelf: 9 Steps (with Pictures) OSB desky 3/N kolmá hrana Kronospan - tl. 12 mm, rozměr 2500x1250 mm. OSB desky 3/N kolmá hrana Kronospan - popis * Pozn.

OSB desky 3/N kolmá hrana Kronospan - tl. 12 mm, rozměr 2500x1250 mm

OSB desky tloušťky 8 mm jsou od výrobce Egger nebo Kronopol (dle skladové dostupnosti), ostatní tloušťky od výrobce Kronospan. V uvedených velkoskladech (Ostrava, Vyškov, Česká Třebová, Vlašim, Brandýs a Rokycany) jsou běžně skladem všechny tloušťky ihned k dodání. Dostupnost pro vlastní odběr z ostatních smluvních skladů je na dotaz, většinou jsou ve smluvních skladech k odběru OSB desky s perodrážkou.

OSB desky 3/N kolmá hrana jsou kvalitní stavební desky, které můžete použít jako plošný konstrukční materiál pro dřevostavby, do podlah či jako bednění a opláštění.