background preloader

Kadan

Facebook Twitter

Jazz Sí Club.

FCL

Christmas. Pękająca w szwach skarpeta webinarium. Dziękujemy - Największy dar. Chełm Lekcje kreatywności. Metody aktywizujące propozycje Miasteczko Śląskie. Mobilna gra miejska „Zielony Kapturek” Webinary i nagrania angielski. Turlane lekcje, czyli co robić, by się nie nudzić - Zakręcony belfer. Lubię dzielić się pomysłami.

Turlane lekcje, czyli co robić, by się nie nudzić - Zakręcony belfer

To już pewnie wiecie Właśnie dlatego powstała publikacja “Turlane lekcje, czyli kostki na polskim”. Znacie ją już? Nie? Czas poznać! Zwykło się mówić, że co dwie głowy, to nie jedna. Od dosyć dawna nosiłam się z pomysłem na przygotowanie ebooka (mam już kilka na koncie, o czym możecie przekonać się, klikając <tu>). Zadawszy Wam pytanie, czy macie ochotę na kolejną porcję pomysłów, otrzymałam znacznie więcej niż tylko potwierdzenie.

Co znalazło się wewnątrz? A jest z czego wybierać. Do tej pory można było korzystać z publikacji wyłącznie w formie wydawnictwa internetowego (dostęp online). Od dziś możecie również pobrać pliki w formatach: Nic więc nie stoi na przeszkodzie, byście mieli dostęp do naszych pomysłów również wtedy, gdy nie możecie skorzystać z sieci Cieszycie się? PS Jeszcze raz bardzo dziękuje: Izabelli Bartol, Marlenie Kowalskiej, Ali Podstolec i Joannie Waszkowskiej, które są współtwórczyniami dzieła Bez Was dziewczyny, to by nie było to samo. The world of TIK. History of Easter. Moje szkolenia, warsztaty i konferencje w roku szkolnym 2017/2018 - Monika Kapuśniak.

Propozycje piekary

Wspomaganie. Londonopoly: Lazy Garfield Game, czyli o tym jak złapać formę na wiosnę ucząc się angielskiego ;) Free Children's Books Downloads. Overview Erasmus School Leadership. Introducing ICT into Education. A 1 Week ERASMUS+ Teacher Training Course about introducing ICT into Education.

Introducing ICT into Education

Available in Florence, Dublin and Berlin The course has been created for teachers and school managers, interested in how ICT can help, integrate and improve the learning experience in the classroom and provide new learning opportunities. During the course, participants will learn how ICT can be used in the classroom and by schools for different purposes, how the learning experience can be amplified through digital tools & media and how the act of teaching can be empowered through a Learning Management System (LMS). The course will improve the teachers’ ability to develop their students’ digital skills and literacy, this will also allow the students to share their learning and discoveries through online platforms and establish external international dialogues.

The course will be composed of 5 Modules: Culinary Travels : Rozpoczynamy projekt. 30 uczestników podzieliło się na grupy 2, 3 lub 4-osobowe i zaplanowało kto i kiedy wykona pierwsze odcinki wideobloga.

Culinary Travels : Rozpoczynamy projekt

Pracę rozpoczęły trzecioklasistki. W poniedziałek 20 października trzydziestka uczniów naszej szkoły biorących udział w projekcie CULINARY TRAVELS ACROSS BRZEŹNICA COMMUNITY oraz 21 uczniów spoza projektu , ale zainteresowanych nauką języka angielskiego, obejrzało spektakl w języku angielskim pt. FRANKENSTEIN. Artystyczna wizja reżysera prezentująca losy Victora Frankensteina i stworzonego przez niego Potwora znacznie odbiega od oryginału Mary Shelley, jednak mamy nadzieję, że komediowa wersja tej gotyckiej powieści z okresu romantyzmu przypadła do gustu gimnazjalistom. FULL ENGLISH BREAKFAST W czwartek (23 października) 2 grupy realizujące rozszerzony program z języka angielskiego zamiast siedzieć grzecznie na tradycyjnej lekcji języka angielskiego, objadały się frytkami, jajkami sadzonymi, kiełbaskami i bekonem wchodzącymi w skład śniadania angielskiego.

Poniedziałek: Reklama społeczna, która robi furorę. O tym, że nie dostrzegamy spraw najważniejszych – Aleteia Polska. Twórcą tej kampanii społecznej jest organizacja „Sandy Hook Promise”, która powstała w odpowiedzi na wydarzenia, jakie miały miejsce w szkole podstawowej Sandy Hook.

Reklama społeczna, która robi furorę. O tym, że nie dostrzegamy spraw najważniejszych – Aleteia Polska

W 2012 roku do tej placówki w Newton wtargnął 20-letni Adam Lanza, uzbrojony w karabin i dwa pistolety. Gdy usłyszano pierwsze strzały, którymi chłopak zniszczył szklane drzwi budynku, w szkole wybuchła panika. Nikt wtedy nie wiedział, że 10 minut wcześniej zastrzelił swoją matkę, z którą mieszkał po rozwodzie rodziców. 15 minut po wejściu do szkoły Adam popełnił samobójstwo – zabijając wcześniej 28 osób: uczniów i pracowników podstawówki. Była to druga pod względem liczby ofiar strzelanina w historii Stanów Zjednoczonych. „Sandy Hook Promise” zajmuje się edukacją ludzi w ramach opartego na badaniach programu „Know the Signs” (ang. poznaj oznaki), który realizowany jest za darmo w szkołach i organizacjach społecznych.

<a href=" Our Poll</a> Tomasz Reczko.

Programowanie

Konwersja PDF do PPT. Upuść PDF tutajWybierz plik Przesyłanie Konwertowanie Jak konwertować PDF do PPT Po pierwsze musisz przesłać PDF albo wybierając go i przeciągając myszką albo za pomocą przycisku.

Konwersja PDF do PPT

Plik zostanie skonwertowany online i będzie można go pobrać po konwersji. Najwyższa jakość PDF do PowerPoint Konwersja PDF do PPT jest niezwykle skomplikowana. Szybka i łatwa konwersja! Jeśli Twój PDF ma format prezentacji konwersja nie powinna być problemem.

ENGLISH

ORKE. Do przeczytanias. Erasmus. Edukacja medialna. Przepisy kulinarne.