background preloader

יצירת אנימציות וסרטונים

Facebook Twitter

הקלטת מסך ושמירה כ-GIF. Screen To Gif – כלי המאפשר הקלטה של מסך המחשב ושמירה כקובץ GIF.

הקלטת מסך ושמירה כ-GIF

הורדה חינמית.מאפשר הקלטת הפעולות שאתם מבצעים על המסך (לטובת יצירת הדרכות), צייר, עורך ומצלמה.התוצר אומנם אינו באיכות צילום ווידאו, אך בכך גם יתרונו – משקל נמוך המקל על השיתוף בגוף המייל וברשתות החברתיות. מדריכים באנגלית, מאתר Screen To Gif: *** תודה חפציה בן ארצי – חולמים תקשוב, על השיתוף! באותו נושא. Free Online Video Maker - Create Your Video in Minutes. Quick video creation for social media. Make a Comic or Storyboard. Some of The Best Tools for Creating Video Lessons. Toontastic 3D. 3… 2… 1… ACTION!

Toontastic 3D

With Toontastic 3D you can draw, animate, and narrate your own cartoons. It’s as easy as play. Creative Storytelling App. Vizia. How to Create Video Quizzes on Vizia. Character voice messaging. Free iOS & Android app with Ghostbusters, Paddington, The Smurfs, Street Fighter & Bunny. How to Create an Explainer Video on MySimpleShow.com. How to create simple comics on Pixton.com. ‫שיעור גיאוגרפיה - מאחורי הקלעים‬‎ TheLearnia - Free Online Whiteboard. Free HTML5 Online Animation Maker, Banner Maker and Video Maker. Tracks.roojoom. Movie Maker: Police Presentation. Free Video Converter, Compressor, Webcam Recorder.

Moovly

Make animated online videos free. Tracks.roojoom. 30hands - Collaborative, Social Learning. 7 Tools for Adding Questions and Notes to Videos. סרטונים אינטראקטיביים בהוראה. מפגש מקוון בנושא יצירת סרטונים & מודל הכיתה ההפוכה. An Automatic Online Video Editor. Make videos online with photos, clips, music - Stupeflix. How to Create a Video on Stupeflix. RawShorts - Explainer Video Software. Vialogues : Meaningful discussions around video. יצירת בוחן על גבי סרטון. Zaption – הוספת שכבות לסרטון ליצירת בוחן.

יצירת בוחן על גבי סרטון

לא מצריך הרשמת תלמיד. בוחרים סרטון מ-YouTube או Vimeo (או חלק מסרטון) ומוסיפים עליו עד 6 אלמנטים אינטראקטיביים (בגרסה החינמית): הערה, קישור, תמונה, שאלה פתוחה, שאלת רב-ברירה, שאלת בחירה ואף איור. לאחר הוספת השכבות ופרסום הסרטון, ניתן לשתף את הקישור עם תלמידים. הם בתורם יזינו את שמם ויבצעו את המשימות האינטראקטיביות לאורך הסרטון. המורה יקבל מידע לגבי אופן הביצוע של כל תלמיד. חסרון: לא ניתן להציג את הסרטון המוער על מסך מלא (השכבות לא מוצגות). יתרון כלי על פני כלים אחרים המאפשרים הוספת שכבות לסרטון, הוא בקלות התפעול, בכך שהתלמיד לא צריך להרשם ועדיין המורה מקבל משוב על ביצועיו (בתחילת הצפייה יתבקש התלמיד להקליד את שמו), המורה גם מקבל מידע על משך הצפייה וכד'.

מדריך מצולם בעברית תודה ליאיר פרבי, צבעים פעמיים כי טוב, על השיתוף ! לכלים נוספים המאפשרים הוספת שכבות לסרטון – לחצו כאן קשור סרטים וסרטונים | צופים ומנתחים ניתוח סרט או סרטון כפעילות לימודית צפייה בסרטונים היא דרך פופולרית לגיוון ההוראה. WeVideo - Free Online Video Editor & Maker.

Animaker, Make Animated Videos on Cloud for free.

Gif animation יצירת

Zaption - Interact With Video. This Is How to Create Videos in Google Drive. July 29, 2014 This week's tip for teachers is about creating videos in Google Drive.

This Is How to Create Videos in Google Drive

As you know, since the time Google made it possible to integrate third party apps into Google Drive, there appeared a wide variety of excellent applications that are deemed to enhance the overall performance of your Drive . EDpuzzle. Video - ThingLink.

הוספת קול לתמונה

An Automatic Online Video Editor. Educreations - Teach what you know. Learn what you don't. שילוב סרטונים בהוראה. אחת הרמות הבסיסיות של הוראה מתוקשבת, היא שימוש בסרטים וסרטונים להדגמת מושגים ותהליכים.

שילוב סרטונים בהוראה

לכן, הפעם, ברצוני להציע לכם מספר כלים לשדרוג השימוש בסרטונים ככלי לימודי בכיתה. רבות נאמר על שילוב סרטים בהוראה – יתרונות, חסרונות עשה ואל-תעשה. Blabberize.com - Got a picture? Blabberize it! פדגוגיה באמצעות כלי גוגל וכלים אחרים: Blabberize ושילובו במסמך דוקס. ה- blabberize הוא כלי המאפשר להעלות תמונה , לאתר את אזור הפה או לארגן כזה ולהוסיף לתמונה מלל.

פדגוגיה באמצעות כלי גוגל וכלים אחרים: Blabberize ושילובו במסמך דוקס

נכון, אנו מכירים היטב את ה-voki אך היתרון של הכלי הנוכחי היא שניתן להעלות כל תמונה אישית , אינטרנטית (בכפוף לזכויות יוצרים) או ציור שציירנו ואנו רוצים להאניש ולתמלל אותו. דוגמאות בהמשך... השיקולים הפדגוגיים בשימוש בכלי : אנו כמורים מרבים בסוף שיעור או סיום יחידת לימוד לבקש מהתלמידים לכתוב מהו המידע שנוסף להם, מה הם למדו מהמשימה, לסכם את המידע וכדומה. השימוש בכלי גורם לתלמידים לעשות חשיבה מטה - קוגניטיבית , לחשוב על התהליך שעברו ולסכמו בדרך חוויתית. התלמידים לא מקליטים את המידע לפני שערכו וכתבו מה הם עומדים להגיד ותוסיפו לכל זה את אלמנט החוויה. שתי דוגמאות שבהן השתמשתי בכלי: במסגרת שיעור גיאוגרפיה התכוונתי לערוך חזרה על מיומנויות מפה.

Metta. Metta הוא כלי המאפשר להפוך מדיה (טקסט, תמונות, קטעי וידאו ואודיו מהמחשב או מהרשת) לשיעור ווידאו, המשלב בתוכו גם שאלון אמריקאי לבדיקת הידע (בגרסה בתשלום ניתן לקבל גם סטטיסטיקה על מידת ההצלחה של התלמידים).

Metta

***קיימת בעיה קלה (ומוכרת) בעברית של היפוך שפה (סימני השאלה בסוף המשפט וכו'). אך זה בהחלט לא מפריע וניתן להתגבר על זה בקלות. לרשותכם מדריך כתוב (באנגלית) – לחץ כאן מתאים במיוחד למורים המיישמים את מודל "הכיתה ההפוכה". *** החל מחודש מרץ 2014, ניתן לשייך סרטון לקבוצת לומדים (בגרסה החינמית קיימת מגבלה לקבוצה אחת בלבד ו-10MB). PhotoPeach. Photopeach. Photopeach הוא כלי פשוט המאפשר יצירת סרטון מקוון המורכב מאוסף תמונות, אליו ניתן להוסיף פס קול מהמאגר המצוי באתר, מיוטיוב או מהמחשב האישי.

photopeach

ניתן לערוך את הסרטון – להוסיף תמונות ולשנות את פס הקול, גם לאחר פרסומו. את הסרטון ניתן לשתף ברשתות החברתיות, לשלוח בדוא"ל או להטמיע באתר או בלוג. ניתן להוריד את הסרטון גם למחשב האישי, אך שלא בליווי פס הקול מיוטיוב. The Mad Video inc. VideoNot.es. Create Animated Presentations Online. Flip your classroom, inspire, engage and delight your students Have fun presenting your assignments with a Wow!

Create Animated Presentations Online

Finally, a presentation tool that incorporates an intuitive user interface, super cool comic graphics, is 200% less frustrating than Prezi, and offers a zillion more options than the free version of GoAnimate. I know we just met, PowToon, but I think I am in love.

טיפול בתמונות

Youtube. 30 Tips to Leverage The Power of YouTube in Your Teaching. Five-Minute Film Festival: 8 Interactive Video Tools for Engaging Learners. 5 Ways to Add Interactive Elements to Your Videos. Over the last few days I've featured a couple of free tools for adding interactive elements to your videos.

5 Ways to Add Interactive Elements to Your Videos

UtellStory - Tell Stories, Share Topics, Make Impact. Popcorn Maker. Making a Popcorn Video. How to Create Multimedia Projects Using Mozilla's Popcorn Maker. Annotate the Web with Popcorn Maker. Popcorn Maker, a tool for enhancing and remixing Web video from Mozilla, holds a lot of potential for educators, according to Linda W.

Braun. Microsoft Photo Story - Download. Flash-gear.com: free web tools. PhotoStorysize2. Photo_story. Create Animation - Sketch Star. EDpuzzle. כיתת סרטונים ווירטואלית. Edpuzzle כלי המאפשר הטמעת שאלות על גבי סרטון (כולל שאלות אודיו), בדומה ל-EduTub ו-Blubbr המוכרים. יתרון ראשון של הכלי הוא באפשרות לחתוך את הסרטון וכך לאפשר לתלמיד לצפות בקטע ספציפי ממנו. יתרונו השני והמרכזי בעיניי הוא באפשרות ליצור כיתת סרטונים ווירטואלית (בדומה ל-eduCanon) ולשייך אליה סרטונים מוערים. כל כיתה שתצרו (ניתן ליצור מספר כיתות) תקבל קוד משלה. כאשר התלמיד נרשם לאתר ומזין את קוד הכיתה, הוא מקבל אפשרות לענות על השאלות ותשובותיו נרשמות אצל המורה.

יתרון נוסף הוא ביכולת להטמיע את התוצר באתר הכיתה (GoogleSites, Moodle ועוד) ובכך לחסוך מהתלמידים את הצורך לעבר לאתר EDpuzzle על מנת להכין את שיעורי הבית שלהם. ניתן להעלות סרטונים מהמחשב האישי או שימוש בסרטונים מהרשת (youtube / TeacherTube / Vimeo). הכלי מאפשר גם הטבעת תמונות וקישורים בגוף השאלה או באופציות התשובה ולהוסיף סימון מדעי, כמו: כתב תחתי, כתב עילי, שברים ועוד… (לחצו על התמונה להגדלה) מורים יכולים לאפשר לתלמידיהם ללמוד מתוך עשייה, תוך שימוש ב'שאילת שאלות': תנו לתלמידים משימה למצוא סרטון וליצור בעצמם משימה ב-EDpuzzle.

קומיקס