background preloader

Adriannaskwarczynska

Facebook Twitter

PURA SOFA 3 OS Z FUNKCJĄ TKANINA SUN100/SOFT17 - Sofy - salon meblowy Agata Meble. Bo każdy może być programistą! Mnożenie przez 3 w zakresie 30 + zadania online Matematyka dla dzieci MATEMATYCZNE ZOO. Webinar – Google Drive.

Rysopisy - Zagrajmy w: >>STATKI<< udanej zabawy! W pogoni za robotem ~ Oswajamy Programowanie. Uczniowie Szkoły Podstawowej im.

W pogoni za robotem ~ Oswajamy Programowanie

Wojska Polskiego w Damicach (woj. małopolskie) uczestniczą w przygodzie kodowania już czwarty rok. Mali mistrzowie doskonale radzą sobie ze Scratchem, Scratchem Juniorem, programują roboty z klocków Lego, przyjaźnią się z Dashem i Dotem, urządzają wyścigi mBotów. Ich pasja programistyczna pogłębia się i wciąż poszukują nowych inspiracji i aktywności. W tym roku postanowiłam częściej przeplatać zajęcia wykorzystujące komputery czy tablety z tymi, które nie wymagają użycia sprzętu. Zainteresowałam się programowaniem offline, które okazało się dla moich uczniów interesującą alternatywą dobrze znanych im już języków programowania.

Computer Science Unplugged. Kolorowe dyktanda graficzne - Sklep. Dyktando graficzne to inteligentny sposób spędzania wolnego czasu, podczas którego dziecko uczy się koncentracji uwagi oraz orientacji przestrzennej.

Kolorowe dyktanda graficzne - Sklep

Jak wygląda dyktando graficzne Każde dziecko otrzymuje na początku zabawy siatkę współrzędnych przypominającą planszę do gry w "statki". Pod każdą planszą znajdują się wskazówki do rozwiązania powyższej łamigłówki.