background preloader

Filmy i podcasty

Facebook Twitter

Kiedy uczeń chce, a nie musi. Aspekty neurodydaktyczne w procesie uczenia się » Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Metody efektywnej nauki - Portal Edukacyjny. Sekrety mózgu. Jak zapamiętuje mózg? (1) Jak się uczyć szybko, bez stresu i zmęczenia? Jak lepiej zapamiętywać? Skuteczne techniki uczenia się. Audiobooka Andrzej Bubrowiecki. Efektywne lekcje to lekcje przyjazne mózgowi nastolatka. Mapy myśli w 10 krokach (wer. 2016) Colin Rose Jak sprawić by uczeń chciał się uczyć 1.

Fitness Mózgu. Mapy Myśli dla każdego. Jak tworzyć mapy myśli? Notatki na studiach: 5 zasad efektywnego notowania. Jak się uczyć, żeby się nauczyć? Różne style zdobywania wiedzy i zapamiętywania... » Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Aktywizacja uczniów na lekcjach języków obcych. Neurodydaktyka – wybrane aspekty praktyczne. Nowy paradygmat w edukacji i uczeniu się - KEP 2016. Jak się uczyć? Mapy myśli.

Pamięć można poprawić. Radzimy jak (Trójka) Jak usprawnić mózg nastolatka? Metody skutecznej nauki. Skuteczne nauczanie - Warsztat pracy trenera. Lekcja 1 - Zaczynamy czytać ze zrozumieniem. Czytanie ze zrozumieniem, czyli praca z tekstem w 6 krokach. "Motywacja do uczenia się" - Bożena Janiszewska. MOOC uczenia się, czyli skąd czerpać najnowszą wiedzę - INSPIRACJE 2015. Edukacja osob doroslych - miniwykład z serii „DOBRE SPOTKANIE. Jak to zrobić?" Jak efektywnie notować - Natalia Klonowska. BIOLOGICZNE PODSTAWY UCZENIA SIĘ: OD MÓZGU PO SIECI NEURONOWE CZ. 1.

BIOLOGICZNE PODSTAWY UCZENIA SIĘ: OD MÓZGU PO SIECI NEURONOWE CZ. 2. BIOLOGICZNE PODSTAWY UCZENIA SIĘ: OD MÓZGU PO SIECI NEURONOWE CZ. 3. Uczenie się mimowolne cz.1 (2) Akademicka Telewizja Naukowa ATVN. Uczenie się mimowolne cz.2 (2) Akademicka Telewizja Naukowa ATVN. O nowej kulturze uczenia się MAPY MYŚLI - metoda inteligentnego notowania, uczenia i zarządzania informacją. Wstęp do efektywnego zapamiętywania i mnemotechnik. Małgorzata Taraszkiewicz, "Osiem strategii efektywnego uczenia się"

Marek Szurawski - Skuteczne uczenie się? Trzy ważne rzeczy. Tony Buzan - "Ucz się, jak się uczyć" Dr Marzena Żylińska - jak uczy się mózg.