background preloader

POLITYKA_ŚWIAT I POLSKA

Facebook Twitter

Dr Z. Kękuś (PPP 166) Zdrajca Jarosław Kaczyński! Prośba o rozpowszechnianie… Opublikowany 28 lip 2019 | W PPP 164 przedstawiłem fakty poświadczające, że prezes PiS, Jarosław Kaczyński jest oszustem. W PPP 166 prezentuję te, które potwierdzają, że jest także zdrajcą, zaprzańcem. Rozpowszechniajcie, proszę, Państwo, Widzowie kanału PPP 166. Wszak… idą po Polskę. Raz PiS głosuje za, PO przeciw, innym razem na odwrót.

My się spieramy,kto lepszy/gorszy a oni systematycznie, krok po kroku, idą… Kto „podskoczy”, przed nim utrata pracy, psychuszka, wykluczenie, jak mawia nasz niezłomny Duda. Dodaj do ulubionych: Polubienie Wczytywanie... Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, POlska w likwidacji, Uncategorized, Ustawa 447, WYBORY i oznaczony tagami #PISoszukał, ANTYPOLONIZM, drKękuś, IIIRP, JUDAIZACJA POLSKI, POlska w likwidacji, ustawa447, WYBORY. Prof. Jan Żaryn: Brygada Świętokrzyska nie wchodziła z Niemcami w układ militarny.

Żołnierze Brygady Świętokrzyskiej podczas parady w Czechach w 1945 roku Foto:Wikipedia Prof. Jan Żaryn: Brygada Świętokrzyska chciała wycofywać się do sił gen. Władysława Andersa aby walczyć o niepodległą Polskę – Zarzuty wobec Brygady Świętokrzyskiej to pokłosie propagandy stalinowskiej, z czasów, kiedy członkowie Narodowych Sił Zbrojnych znajdowali się w więzieniach i byli skazywani na kare śmierci i nie mieli żadnej szansy, aby wypowiedzieć się zgodnie ze swoimi racjami – mówił w Polskim Radiu 24 senator Jan Żaryn. Prof. Jan Żaryn odniósł się do sporu wokół największej formacji Narodowych Sił Zbrojnych. – Brygada Świętokrzyska w styczniu 1945 r., gdy ruszył front, stanęła przed dylematem, albo dajemy się zamordować przez Sowietów, a nie ma cienia wątpliwości, że jej członkowie zostali by rozstrzelani, gdyby dostali się w ręce NKWD czy Urzędu Bezpieczeństwa, albo próbujemy wycofywać się do sił gen.

Prof. 75 lat temu, 11 sierpnia 1944 r., na Kielecczyźnie pod dowództwem kpt. Prof. Prof. Jan Żaryn: Brygada Świętokrzyska nie wchodziła z Niemcami w układ militarny. Gadowski ogłasza w swoim KT: „14 sierpnia 2019 „Wielki marsz życia Polaków i Polonii”, z polskimi flagami i odśpiewaniem polskiego hymnu. Gadowski ogłasza w swoim KT: „14 sierpnia 2019 „Wielki marsz życia Polaków i Polonii”, z polskimi flagami i odśpiewaniem polskiego hymnu. Kwiecień 2019 red. Gadowski ogłasza w swoim KT (link: r XSLZ LpX8fFL2FHzXxFQ) youtube.com/watch? V=GMHRxU…: „14 sierpnia 2019 roku, w rocznicę śmierci Maksymiliana Kolbego, „Wielki marsz życia Polaków i Polonii”, z polskimi flagami i odśpiewaniem polskiego hymnu. Tekst pochodzi z FB i jest zapisem fragm. rozmowy z W. (link: Źródło: 10 sierpnia: P. Poniżej Regulamin Dni dla Życia Polonii i Polaków w Oświęcimiu14 -15 sierpnia 2019 r, którego treść i zasady Gadowskiemu były doskonale znane: On August 14, 1941, after a terrible torture in the hunger bunker, Saint Maximilian was murdered with an injection of phenol.

Regulamin-Marszu-1.pdf Parafii św. Centrum św. Uwaga: Bunt podchorążych wojskowej uczelni. W ruch poszły petardy i słoiki z moczem. Stopklatki z filmu, który można obejrzeć poniżej /Foto: Onet Tegoroczna promocja oficerska w Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu wisiała na włosku – dowiedział się Onet. Patenty oficerskie, które musi podpisać prezydent Andrzej Duda, na wiele tygodni utknęły w kancelarii premiera, wysłane tam do kontrasygnaty. Do Wrocławia dowieziono je w ostatniej chwili. Ten bałagan wywołał ostrą reakcję podchorążych. Nocą, w przeddzień promocji w kampusie zapłonęły ogniska, wybuchały petardy, z okien leciały słoiki z moczem. Akademia Wojsk Lądowych (AWL) im. Więcej czytaj na Onet Dodaj do ulubionych: Polubienie Wczytywanie...

„ZIEMSKA APOKALIPSA” – ZWYKŁY FILM Z UKRYTYM PRZESŁANIEM. Zapraszam Cię na zwykły z pozoru film z gatunki SF i sensacyjnego, który nomen omen może nieść niecodzienne, choć zakamuflowane przesłanie. Film nie szokuje zbyt wyszukanymi efektami specjalnymi, ale w mojej opinii, warto byś go obejrzał. Na Ziemi wydarzyło się coś w rodzaju apokalipsy. Grupa kosmicznych uchodźców z naszego świata trafia na odległą planetę, gdzie muszą podjąć walkę o życie z drapieżną rasą kosmitów..

Dalsza część artykułu będzie zawierała szczegółowy opis filmu. Jeśli nie chcesz psuć sobie dobrej zabawy, oglądnij film „Ziemska apokalipsa” w darmowej części serwisu CDA: Ziemska Apokalipsa / Apocalypse Earth (2013) Lektor PL Bliżej nieokreślona przyszłość. Statki poruszają się z prędkością większą od światła. Przebudzają się z hibernacyjnego snu. W pewnym momencie natrafiają na uciekinierów z poprzedniej misji, których kosmici trzymali w czymś w rodzaju ZOO. Niezwykła kobieta prowadzi ich do swojego plemienia położonego w głębi jaskiń, ucząc androida własnego języka.

Podobne. „ZIEMSKA APOKALIPSA” – ZWYKŁY FILM Z UKRYTYM PRZESŁANIEM. 10 sposobów na manipulację społeczeństwem. Ruch-obywatelski.com Poznaj sposób, jak świat polityki, mediów, ekonomii Tobą manipuluje każdego dnia. Te 10 punktów pozwoli Ci trzeźwo spojrzeć na sytuację wokół i dostrzec destruktywnego matrixa… Kluczowym elementem kontroli społeczeństwa jest strategia polegająca na odwróceniu uwagi publicznej od istotnych spraw i zmian dokonywanych przez polityczne i ekonomiczne elity, poprzez technikę ciągłego rozpraszania uwagi i nagromadzenia nieistotnych informacji.

Strategia odwrócenia uwagi jest również niezbędna, aby zapobiec zainteresowaniu społeczeństwa podstawową wiedzą z zakresu nauki, ekonomii, psychologii, neurobiologii i cybernetyki. Ta metoda jest również nazywana „problem – reakcja – rozwiązanie”. Akceptacja aż do nieakceptowalnego poziomu. Kolejny sposób na wywołanie akceptacji niemile widzianej zmiany to przedstawienie jej,jako „bolesnej konieczności” i otrzymanie przyzwolenia społeczeństwa na wprowadzenie jej w życie w przyszłości. Za: Dodaj do ulubionych: M.K TV ( SENAT USA PRZEGŁOSOWAŁ 447. GDZIE POLSCY PATRIOCI ? ) "Nie chciałem tutaj przychodzić, ale mama mnie zmusiła". Drag queen gościem spotkania z dziećmi w Poznaniu - Wiadomości - polskieradio24.pl. W stanowisku radni wyrazili "głęboką dezaprobatę i zdecydowany sprzeciw wobec prowadzonych przez liberalne środowiska polityczne i społeczne prób promocji ideologii opartej na afirmacji LGBT, stojących w jawnej sprzeczności z dziedzictwem kulturowym i wielowiekowymi tradycjami chrześcijańskimi nie tylko Regionu Świętego Krzyża, ale także Polski i Europy".

"Nasz Dziennik": seminarium o "tęczowych rodzinach" na Uniwersytecie Warszawskim "Tolerancja zakładnikiem środowisk LGBT" "Nie zgadzamy się, aby w oparciu o źle pojętą polityczną poprawność działacze wywodzący się ze środowisk LGBT żądali praw do kształtowania podstaw programowych w edukacji naszych dzieci oraz ingerowali w przysługujące tylko i wyłącznie rodzicom prawa do wychowywania dzieci zgodnie z wyznawanymi przez nich wartościami" - podkreślono.

W stanowisku radni deklarują m. in. "Rodzina najważniejszą komórką społeczną w Polsce" - Pamiętajcie. Zofia Klepacka z wyróżnieniem TV Republika. . - Proszę nie mówić tu o wykluczeniu. Bb. Poruszające świadectwo nawróconego aktywisty LGBT | Stop Pedofilii. 35 letni Kevin Whitt przez lata był aktywnym działaczem LGBT. Teraz angażuje się w obronę dzieci przed przemocą seksualną i opowiada o tym, jak wygląda życie aktywisty LGBT.

„Jakiego koloru jest wasza bielizna?” – pytał transseksualista kilkuletnich dzieci zgromadzonych w miejskiej bibliotece publicznej w Dallas. Spotkanie odbyło się w ramach kampanii Drag Queen Story Hour, prowadzonej w USA przez lobby LGBT. W trakcie tego typu wydarzeń, małe dzieci, najczęściej przedszkolaki lub młodsze, spotykają się z tzw. drag queens (najczęściej są to transseksualni mężczyźni przebrani za kobiety), którzy czytają im książeczki o „tolerancji” i „różnorodności”. Akcja wywołuje ogromny sprzeciw obywateli. Jednym z nich jest 35 letni Kevin Whitt, który przez wiele lat był związany z aktywistami LGBT. „Byłem homoseksualistą, transseksualistą, drag queen i prostytutką przez 20 lat. Witt otwarcie opowiada o swoim dotychczasowym życiu oraz przemianie, którą przeszedł.

W końcu zwrócił się w kierunku Boga. M.300gospodarka. POWSTANIE WARSZAWSKIE: PIĘKNE i WZRUSZAJĄCE OBCHODY. Popatrz na poniższe zdjęcie. To obchody 75 rocznicy Powstania Warszawskiego. Robi wrażenie, prawda? Jeszcze nigdy nie było tam tak wielu osób: Czy Powstanie Warszawskie było potrzebne? Wiele mówi się o zasadności Powstania Warszawskiego i o ofiarach cywilnych. W mojej opinii jest to dylemat etyczny niemożliwy do rozstrzygnięcia. Powstańcy warszawscy mieli do wyboru: zginąć w walce, lub zginąć w obozie koncentracyjnym KL Warschau. Elity przegrały z Polakami Pedagogika wstydu, że Niemiec czy Anglik jest niemal Bogiem, a zdanie zagranicznej gazety czy polityka jest jak Biblia, już nie działa. Mówienie o tym, że nie trzeba celebrować świąt narodowych, że właściwie państwo polskie jest już niepotrzebne, nie działa.

Obarczanie Polaków winą za zbrodnie Niemców i Rosjan nie działa. Twierdzenia, że wszystko co związane z Polską, patriotyzmem, narodem to coś niewłaściwego, że mamy podporządkować się Unii Europejskiej i woli elit, nie działa. Świadomość rośnie. Warszawa po Powstaniu (film video): Podobne. TEN ODWIECZNY SEKRET TO PRZYCZYNA TWOJEGO ZNIEWOLENIA! Popatrz na poniższy obrazek: Jesteś w stanie wymyślić gorsze zdanie?

Zdanie wymyślone przeze mnie ma nomen omen 33 słowa i jest na powyższym obrazku. Spróbuj wymyśleć zdanie wielokrotnie złożone, ale z logicznym i stylistycznym sensem, złożone z 30 słów. Tak, by mną wstrząsnęło jeszcze bardziej, niż to, co jest powyżej. Challenge accepted? „Ekonobójstwo” to ludobójstwo metodami ekonomicznymi Pochodne idei zawartej w tym zdaniu to komentarze czytelników, za które od razu daję bana, bez możliwości jego zdjęcia. -„Nie podoba Ci się, że w skupie rolnikowi płacą 50 groszy za kilo jagód, a w sklepie są po 20 złotych za kilo?

-„Jesteś młodym człowiekiem, chłopcze, masz prawie 34 lata. Rzadko daję bana, czyli blokadę możliwości komentowania u mnie. Jednak bezwzględnie blokuję komentarze osób, które uzasadniają i usprawiedliwiają kapitalistyczne, ekonomiczne ludobójstwo. Źródło: definicja ludobójstwa na Wikipedii Odwieczny sekret zniewolenia ludzkości A teraz przeczytaj poniższy cytat. Podobne. W imię Boga Jedynego. Bardzo ciekawy film pokazujący w skondensowany sposób rolę kościoła w ostatnich wydarzeniach w Białymstoku. Hipokryzja – to najwłaściwsze słowo, które ją opisuje. Dodaj do ulubionych: Polubienie Wczytywanie... Podobne Zdjęcie do peerelowskiego paszportu Po ojcu powinien nazywać się Kardaszewski. W "Bóg" 10 naszych najlepszych zabaw w PRL-u Top Ten, czyli dziesiątka naszych najlepszych zabaw z czasów, kiedy nie było długiego weekendu i smartfona 1.Spotkania na trzepaku lub jego wariantach Nie lubiłem tej zabawy, bo nie potrafiłem zwisać głową w dół, przez co czułem się upośledzony 2.

W "dziecko" Kelner wniósł zmrożoną wódeczkę Zdjęcie pochodzi z szafy Kiszczaka. W "Bez kategorii" JAK W SKUTECZNY I LUZACKI SPOSÓB JEBAĆ SYSTEM? LISTA NAJLEPSZYCH SPOSOBÓW! Wielu ludzi zadaje sobie to pytanie. I wielu popada w coraz większą apatię, czytając kolejne i kolejne teorie. Często coraz bardziej dziwaczne i śmieszne teorie. Często na te teorie nie ma żadnych, absolutnie żadnych dowodów.

Zadaj sobie pytanie: co Ci daje czytanie kolejnej strasznej teorii? Co Ci daje czytanie o kolejnych strasznych wydarzeniach, które miały wydarzyć się wiele lat temu, ale ciągle nie chcą nadejść? Może czas po prostu.. Postawa antysystemowa jest teraz modna. Celem ludzkości jest postęp i reformowanie systemu, a nie uleganie mu Są to procesy, które trwają od zawsze. Mamy niespotykany nigdy wcześniej dostęp do informacji. Bo kapitał jednak ma narodowość. „Ta grupa staje się zupełnie odizolowana od społecznego przekazu zawartego i transmitowanego przez masowe środki komunikacji społecznej (prasa, radio i telewizja).

Mamy bronić waszej demokracji, waszego systemu? Powyższa myśl jest autorstwa dziennikarza stowarzyszonego ze środowiskiem PiS. Ale wracając do meritum. 1. NASTĄPIŁ POTĘŻNY WYBUCH GWIAZDY BETELGEZA?! „ZOBACZYSZ 2 SŁOŃCA NA NIEBIE” Wybuch supernowej Betelgezy to wielkie święto wyczekiwane przez astronomów. Zobaczymy wtedy dwa słońca na niebie Czy wiesz że już wkrótce możemy zobaczyć dwa Słońca na niebie? Cały astronomiczny świat, i nie tylko, szykuje się na wybuch Betelgezy, czyli gwiazdy z gwiazdozbioru Oriona. Wybuchła ona przed wiekami. Jednak odległość kosmiczna sprawia, że światło tej gigantycznej detonacji zwanej supernową, dociera do Ziemi dopiero teraz. Pamiętajmy, że Betelgeza jest oddalona od Ziemi o 650 lat świetlnych. Gwiazda ta przez wieki była niewidoczna dla gołego oka obserwatora.

Jest ona ogromnym czerwonym nadolbrzymem, jej masę ocenia się na około 15 razy większą od naszego Słońca. Betelgeza może wybuchnąć w każdej chwili jako drugie Słońce na niebie Cytuję: „Batelgeza umiera. Trzeba jednak zaznaczyć, że wykrycie wybuchu przed jego „uwidocznieniem” jest możliwe. Mają szansę podać informację o wybuchu jako pierwsi i nie zamierzają zmarnować tej okazji. Autor: Jarek Kefir Na konto bankowe: Podobne. DWA FATALNE BŁĘDY EZOTERYKI I NEW AGE! Pierwszy błąd ezoteryki – ślepa akceptacja świata Jeden z duchowych guru powiedział, że w życiu nie chodzi o to, by czekać na spokojną pogodę. W życiu chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu. To z pozoru jest prawdą, ale jest tu bardzo istotny błąd. Zastanówmy się, co nam spada na głowę i czy zawsze jest to deszcz? Drugi błąd ezoteryki – chęć podlegania jakimś „duchowym prawom” zamiast chęci prawdziwego uwolnienia się. Horoskopy, numerologia, transerfing rzeczywistości, prawa karmy, diagnostyka karmy Łazariewa, DEIR Wereszczagina, praca z czakrami i energiami, praktyki magiczne i okultystyczne..

Uwolnienie się od systemu Popatrz na to tak… Religię wmówiono Ci najczęściej w dzieciństwie. Wszystkie te powyższe doktryny (religijne i polityczne) pełnią dla niedojrzałego, „dziecięcego” umysłu rolę archetypowego „ojca”. Nie neguję wszystkiego. No i temu nie zaprzeczam. Zyskał prawdziwą wolność. Ezoteryk, czyli człowiek-robot? Człowiek trochę przypomina tego robota. Autor: Jarek Kefir. Podobne. Przepis na szczęśliwe małżeństwo? Kłóć się, rzucaj talerzami, ale bez przesady! Z życia wzięte.. Przykład pierwszy. Na zewnątrz wszystko jest ładnie i pięknie, och ach i tak dalej. Masz tu talerzyk i piwko, kochanie, a co było w biurze, skarbie? Kobieta i rzadziej mężczyzna popada w pewien mechanizm. Nie chce powiedzieć tego, co ją boli partnerowi. Bo po pierwsze, tak została wychowana przez rodziców, bo dziewczynka musi być grzeczna i ułożona.

Więc nie chce ryzykować kłótnią, lub tym że partner uzna ją za „nienormalną”. Po drugie, kobieta uważa, że jej mężczyzna się domyśli. I w pewnym momencie ten wulkan emocji wybucha. I po miesiącach lub latach nagle jedna ze stron, która już nie wytrzymuje kumulowanego napięcia, wymięka zupełnie. Przykład drugi Jest sobie związek, małżeństwo. Bywa, że latają talerze czy słoiki -Jarek, kurwa no, jaranie raz na tydzień to nie za często? Frustracja nie kumuluje się i nie zatruwa kobiety lub mężczyzny. Przykład trzeci Oczywiście, wszystko w granicach rozsądku. I na to też nie da się nic poradzić.

Więc mówcie co Wam leży na wątrobie. Energy drinki powodują zgony nastolatków. Ostrzeż znajomych! „Polakom i psom wstęp wzbroniony”. Historie z Wolnego Miasta Gdańska. Wiceprezydent Gdańska o wojnie: Na początku było złe słowo Polaka przeciw innemu narodowi. SZCZYT PROPAGANDY! MUZEUM POLIN W TVP UCZY DZIECI, ŻE POLSKĘ ZAŁOŻYLI ŻYDZI! Jak to się stało, że Izrael trzyma w szachu USA i inne państwa? Podlasie jak Wandea. Genocide Wola 44 – Osądzić Rzeź Woli – Petycja – CITIZENGO. GDY DUCHOWA DROGA DOBIEGA KOŃCA. „NASZ DOM” – NIEZWYKŁY FILM O ZWYKŁYCH RZECZACH. Ilu żydów zginęło w obozach ? Nieznana Historia Świata: Narodziny człowieka | Alternatywna Rzeczywistość. TA BAŚŃ Z PRZESŁANIEM UJAWNI CI PRAWDĘ O ŚWIECIE!

Donald Trump, Jeffrey Epstein, wybory 2020 i życie towarzyskie miliarderów. Donald Trump, Jeffrey Epstein, wybory 2020 i życie towarzyskie miliarderów. Zanim dzicz zakrzyknęła: „wy…..alać. Abecadło homopropagandy, czyli 6 etapów manipulacji. Jak środowiska LGBT programują nasze myślenie? CO SĄDZISZ O OSTATNIM MARSZU LGBT? O TYM MILCZĄ MEDIA! ELITY UJAWNIŁY OFICJALNY PLAN WDROŻENIA NWO! Rabini z Londynu i Nowego Jorku przyjechali do Chęcin. Chcą odrestaurowania historycznego cmentarza żydowskiego. NATO, CIA i Polska „…Spisek CIA nie skończył się. Trwa nadal” Koniec żartów! Matteo Salvini pisze list do szefa MSW Francji: „Włochy podniosły głowę. Nie są już obozem dla uchodźców Brukseli, Paryża i Berlina” Co się stało w Białymstoku? Ojciec Rydzyk przestrzega PiS. „Gdzie macie dobrą zmianę? Pan Jezus tego uczy?” Polin: Białystok, policja LGBT atakuje Polaków. ELITY UJAWNIŁY OFICJALNY PLAN WDROŻENIA NWO!

ERGO HESTIA -przepisanie OC- TRAGEDIA - gogox - Forum - Ubezpieczenie.com.pl. Czym jest czas i jego manifestacja. Dipolowy interwał czasu (Muki) Tesla: niebezpieczny umysł | Obejrzyj CAŁY ODCINEK online! | Discovery Channel. VW Touran Klub Polska • Zobacz wątek - Czyszczenie klimatyzacji (parownika) Wizjoner bez pieniędzy. Nieznane fakty z życia słynnego prezydenta Warszawy.

Pierwsze w historii ludobójstwo. Najczarniejsza karta rewolucji francuskiej. NOWA AFERA W FACEBOOKU! DANE KTÓRE O TOBIE ZGROMADZIŁ MOGĄ CIĘ PRZERAZIĆ! SZOKUJĄCE SŁOWA MORAWIECKIEGO! „BOGACI NIE PŁACĄ PODATKÓW ALE KONIEC Z TYM!” TRWA UPADEK LIBERALNEJ DEMOKRACJI I OGROMNY SZOK PRZYSZŁOŚCI! Kolosalna moc z kosmosu: silne burze magnetyczne będą się powtarzać. To Belgowie przekopią Mierzeję Wiślaną. Polska w niewoli sitw etnicznych 1990-2019. Choroba prawicy narodowej. Żydowska jatka za milion złotych z palet w centrum Warszawy. Problemy Muzeum POLIN: Darczyńcy wstrzymują wsparcie. „Jeden zawiesił wpłatę 1,5 mln zł” Przyczyny i skutki niszczenia narodowej gospodarki. Analiza na przykładzie PLL LOT i polskiego rolnictwa. PRZEMYSŁ CMENTARNY czyli nagroda ministra dla Żydówki od kirkutów. PRZEMYSŁ CMENTARNY czyli nagroda ministra dla Żydówki od kirkutów. TAJNA ZMOWA RZĄDÓW I KORPORACJI DRENUJE TWÓJ PORTFEL I NISZCZY PRZYRODĘ! – Jarek Kefir Bez Cenzury: Tajemnice Świata.

CZY ZMIANA CZASU MA SENS?! O TYM NIE MÓWI SIĘ GŁOŚNO! – Jarek Kefir Bez Cenzury: Tajemnice Świata. CZY FACEBOOK UPADNIE?! POZNAJ FAKTY UKRYWANE PRZEZ RZĄDY I ELITY! – Jarek Kefir Bez Cenzury: Tajemnice Świata. JAKI BĘDZIE ŚWIAT PO UPADKU FACEBOOKA A POTEM CAŁEGO INTERNETU?! – Jarek Kefir Bez Cenzury: Tajemnice Świata. CZY TY TEŻ JAKO DZIECKO ZADAWAŁEŚ DOROSŁYM NIEWYGODNE PYTANIA?! – Jarek Kefir Bez Cenzury: Tajemnice Świata. NIEZWYKŁA BAŚŃ Z PRZESŁANIEM UJAWNI CI PRAWDZIWE OBLICZE ŚWIATA! – Jarek Kefir Bez Cenzury: Tajemnice Świata. UKRYTE PRZESŁANIE FILMU INTERSTELLAR. DOPIERO DZIŚ TO ROZUMIEM! – Jarek Kefir Bez Cenzury: Tajemnice Świata. DRAMATYCZNE ZMIANY KLIMATU W ARKTYCE, LÓD WKRÓTCE STOPNIEJE! A CO Z POLSKĄ?! – Jarek Kefir Bez Cenzury: Tajemnice Świata. REKLAMY TO WROGIE PROGRAMOWANIE TWOJEGO UMYSŁU! DAŁEŚ SIĘ NABRAĆ?! – Jarek Kefir Bez Cenzury: Tajemnice Świata.

76. rocznica ludobójstwa na Wołyniu bez najważniejszych osób w państwie. Gorzki komentarz ks. Isakowicza-Zaleskiego.