background preloader

Для школы

Facebook Twitter

Звертання. Звертання Звертання — це слово або декілька слів, що називають особу чи предмет, до якого звернена мова.

Звертання

Звертання бувають поширені (складаються з декількох слів) і непоширені (складаються з одного слова): Не журися, славна Україно. Слово, чому ти не твердая криця. Звертання може знаходитися на початку, в середині і в кінці речення. Твори по стилях. Вітаємо, Вас, наші любі користувачі на сайті диктантів з української мови!

Твори по стилях

На нашому сайті ви зможете знайти не тільки диктанти, які ви будете писати у школі, але й твори, які вам доведеться складати і написати самим на тему, яку вам запропонує вчитель. Як і теми, так і стилістика творів є різною. Мовний стиль – це відібрані мовні засоби, які обслуговують певні сфери мовлення. В сучасній українській літературній мові існує безліч стилів.

Твір-мініатюра на тему "Барви осені" Твір-мініатюра Барви осені різнокольорові… Жодна інша пора року не радує око таким багатством кольорів та відтінків, хоч кожна по-своєму красива.

Твір-мініатюра на тему "Барви осені"

Осінь недарма називають золотою – особливо в жовтні, коли листя на деревах стають усіх можливих кольорів – лимонно-жовті, жовтогарячі, золоті, червоні та насичено-багрові. А берези та верби ще й досі зберігають своє свіже зелене вбрання. Найбільш яскравий і сонячний жовтий колір з-поміж усіх має листя ясеня. Це моє улюблене дерево. Така барвиста пора осені настає раптово та швидко минає. Твір на тему: “Осінній ліс” - Собрание сочинений. Твір на тему: "Осінній ліс" Опис теми: Опис природи лісу восени. осінній ліс, ЩоЗасипає Принадність увядающей осінньої пори описувалася багатьма поетами й прозаїками, є в цій порі року якась особлива, злегка смутна, романтика, що наштовхує на міркування.

Твір на тему: “Осінній ліс” - Собрание сочинений

Однак не варто думати, що осінь - це винятково тужливе явище, що супроводжують тільки безперервні дожі й похолодання. Адже крім «мокрої й сльотавої осені» існує й всіма улюблена «золота осінь». Для того щоб насолодитися прощальної часом і помилуватися останніми яскравими фарбами чекаючи білої зими варто відправитися влес. — Яндекс: знайшлося 2 відповіді. Бібліотека української мови та літератури. З дитинства ми багато чуємо про те, що маємо бути чесними, сміливими, працьовитими, добрими, справедливими… Цей ряд можна довго продовжувати.

Бібліотека української мови та літератури

Звісно, ідеальних людей не буває, але кожному з нас хотілося б мати в собі найбільше чеснот. Власне мені, на мій погляд, не вистачає сміливості та рішучості. Нещодавно на уроці з української літератури ми прочитали оповідання [...] {Більше...} — Яндекс: знайшлося 34 тис. відповідей. — Яндекс: знайшлась 281 відповідь. — Яндекс: знайшлося 550 відповідей. Твір на тему: “Осінній ліс” - Собрание сочинений. Українська література - Каталог авторів, письменників, поетів, літераторів - шкільна програма. ТЮПАТИ – Академічний тлумачний словник української мови. Рими до слова «нене» – Рими України. Мова – це характер і духовна могутність народу - реферат з української літератури - українська література - шкільна програма 12 класів. У давнину увагу багатьох народів привертало запитання: чия мова найдавніша?

Мова – це характер і духовна могутність народу - реферат з української літератури - українська література - шкільна програма 12 класів

Адже найдавніша мова належить і найдавнішому народові. А який народ не хотів би собі такої честі ? Вважатися найдавнішим? Отож і намагався довести первородство свого роду – племені той чи інший правитель. Здійснюючи далекі подорожі, знайомлячись з новими краями і тамтешніми мовами, люди помітили дивну схожість між словами різних, навіть територіально дуже віддалених мов.

Та й ця реконструйована мова була не найпершою мовою людства, а нащадком ще давнішої. На світанку цивілізації люди ще не замислювалися по – справжньому над походженням мови. Мова розвивалася разом зі свідомістю, одна не могла бути без іншої. Реферати, курсові, дипломні роботи - Refine. Різні учнівські твори на вільні теми - Изложения и сочинения на Litrasoch.ru - страница 5. Я цілком погоджуюся з висловленою видатним українським громадським діячем М.

Різні учнівські твори на вільні теми - Изложения и сочинения на Litrasoch.ru - страница 5

Драгомановим думкою про те, що чиста справа вимагає того, щоб вона була зроблена тільки чистими руками. Приєднуючись до думки Михайла Драгоманова й ставлячи на меті довести її істинність, передусім хотіла б визначитися з тим, що я матиму на увазі під досить узагальненими й метафоричними словосполученнями «чиста справа» та «чисті руки». На мою думку, під чистою справою варто розуміти таку плановану людиною діяльність, метою якої є досягнення результатів, що принесуть як самій людині, так і всім людям загалом’добро й злагоду, покращення життя, гармонію й щастя буття.

Іншими словами, чиста справа — це людяна, висока справа, яка не суперечить загальноприйнятій у суспільстві моралі й має на меті збільшення добра, справедливості, гармонії й щастя в цьому світі. Під чистими ж руками слід розуміти відповідні чистій, добрій, людяній справі засоби й способи її здійснення. Самые популярные статьи: Перевод с украинского на английский. Translator. Орангутанг. Орангутанг є другим за розмірами видом приматів після горили.

Орангутанг

Він зустрічається тільки на островах Суматра і Калімантан. Чисельність популяції цього виду стрімко скорочується. Ряд - Примати Родина - Людиноподібні Рід/Вид - Pongo pygmaeus Основні дані: РОЗМІРИВисота в положенні стоячи: самця - 140 см, самки - 120 см. Маса: самці 60-200 кг самки 40-80 кг. РОЗМНОЖЕННЯСтатеве дозрівання: з 8-10 років. СПОСІБ ЖИТТЯЗвички: активні вдень; найчастіше тримаються поодинці. СПОРІДНЕНІ ВИДИ Існує два підвиди - це калімантанський і суматранський орангутанги. Орангутанг, далекий родич людини, є єдиним із трьох видів людиноподібних мавп (орангутанга, шимпанзе і горили), який не зустрічається в Африці. Більшу частину життя орангутанги проводять високо в кронах дерев. Стислі твори для молодших класів - Сторінка 6. Відмінник - шкільні твори з української, зарубіжної, російської літератури.