background preloader

Trenerska

Facebook Twitter

Bombowe utrwalanie wiedzy - opis gry - Coaching Tools. Czas na utrwalanie wiedzy rzadko stanowi ulubiony element pracy uczniów lub uczestników szkoleń.

Bombowe utrwalanie wiedzy - opis gry - Coaching Tools

Jednak to właśnie powtórki stanowią gwarancję, że wszyscy w grupie znają materiał i możemy iść dalej. Poniżej propozycja prostej, ale niezwykle angażującej gry, która gwarantuje zaangażowanie całej grupy na każdym etapie. Gra „Powtórka” Lista potrzebnych przedmiotów: Lista 8-12 pytań otwartych z zakresu, który chcesz powtórzyć z grupą.Kartka flipchart lub tablicy opisana wg wzoru poniżej.Bomba z gry „Tik tak bum!” Przebieg gry: Podziel grupę na dwa zespoły. Na początku, każdy zespół wymyśla swoją nazwę. . ☚ Tytuł powinien odnosić się do partii materiału, który powtarzacie. ☚ Liczby oznaczają nr pytania.

. ☚ Zanotuj nazwę zespołu i pod spodem notuj zdobyte punkty w kolumnie. Poinformuj uczestników, jakie będą obowiązywały zasady: Zespoły na zmianę wybierają numer pytania.Odpowiedź na każde z pytań ma wartość 1 punktu. Jakie przygotować pytania do powtórki? Czas gry: ok. 60 min. Liczba uczestników: [NIEZNANE ZAGADNIENIE] Tłumienie emocji – ciemna strona afirmacji o której się nie mówi! – MagicznySukces.pl. Wszyscy już słyszeliśmy, że w prawie przyciągania ważne są pozytywne emocje.

[NIEZNANE ZAGADNIENIE] Tłumienie emocji – ciemna strona afirmacji o której się nie mówi! – MagicznySukces.pl

Również znamy afirmowanie oraz wizualizacje. Mówiąc w skrócie w tym wszystkich technikach chodzi o to, żebyś przez 24 godziny na dobę chodził uśmiechnięty. Ale to chyba dobrze, prawda? I tak i nie. A na pewno nie do końca. Zgłębiając literaturę dotyczącą psychologi i rozwoju spotykałem się z pojęciem „wyparcie emocjonalne”. A więc jeżeli mamy w sobie duży bałagan emocjonalny, dziesiątki niezagojonych duchowo-psychicznych ran, to nie będziemy potrafili się szczerze uśmiechać. Ktoś teraz zapyta – w takim razie afirmacje są złe? Moduły i Program - Holistyczna Szkoła Trenerów. Termin: 11-12 11 2017 Zagadnienia: Kreatywność: elementy treningu twórczości wg.

Moduły i Program - Holistyczna Szkoła Trenerów

E. Nęcki: abstrahowanie, dedukowanie, skojarzenia, indukcja, transformacja, metafora i analogia, myślenie twórcze w pracy trenera, warunki pracy twórczej, wykorzystanie narzędzi treningu twórczości w pracy trenera, Improwizacja: filary teatru improwizacji, propozycja, opowiadanie, świadomość, komunikacja, spontaniczność, działanie, zaufanie, budowanie platformy, postać i współpraca w grupie, elementy jogi śmiechu, improwizacja w pracy trenera, wykorzystanie narzędzi Impro w pracy z grupami, znaczenie umiejętności improwizacji w pracy z grupą, Impro jako sposób opuszczania strefy komfortu. Poprowadzi : Bartosz Płazak 8h i Agnieszka Brongiel 8h, kotrener Agata Brzóska Ilość godzin : 16 Rodzaj : trening stacjonarny – Katowice Opis Modułu Doceniamy wartość swobody, lekkości, zabawy i humoru w pracy z grupą.

Marzena Żylińska "Dlaczego musimy wymyślić szkołę od nowa" 17 03 2014 Psychoblog Jarka Żylińskiego "Neurodydaktyka" Jak używać mózgu w szkole? Wyzwania dla neurodydaktyki - INSPIRACJE 2015. Neurodydaktyka Praktyka - Badania - Dialog. Dr Marzena Żylińska, "Neurodydaktyka. Nauczanie i uczenie się przyjazne mózgowi" część 1. Fitness mózgu – powinni uczyć tego w szkole. Neurony lustrzane - umysły bez granic. Co szkoła robi z mózgami dzieci? Jak (nie) uczą się nauczyciele, a jak (nie) powinni? - INSPIRACJE 2015. Jak (nie) uczą się nauczyciele, a jak (nie) powinni? - INSPIRACJE 2015. Nauczyciel przyjazny mózgowi - dr marek Kaczmarzyk. Neurodydaktyka – wybrane aspekty praktyczne. Bookstore. Buy, sell or share self published books.