background preloader

Pijak

Facebook Twitter

Pio

Presentation. Sotrender – lepsze decyzje w marketingu w social media. Marketing w Social Media dla początkujących - Marketing ①⓪① So­cial Media Mar­ke­ting to nie­zwy­kle po­pu­lar­na forma mar­ke­tin­gu in­ter­ne­to­we­go, która wy­ko­rzy­stu­je por­ta­le spo­łecz­no­ścio­we jako na­rzę­dzie mar­ke­tin­go­we.

Marketing w Social Media dla początkujących - Marketing ①⓪①

We­dług da­nych Ge­mius Pol­ska z maja bie­żą­ce­go roku 86% pol­skich in­ter­nau­tów od­wie­dza ser­wi­sy spo­łecz­no­ścio­we. Dane ze­bra­ne przez We Are So­cial z 2014 mówią, że na ak­tyw­ność w so­cial media prze­cięt­ny Polak po­świę­ca śred­nio dwie go­dzi­ny dzien­nie. FastTony.es. Największe kłamstwo, które zabija content marketing. Wszelkiej maści artykuły próbujące rozprawić się z mitami dotyczącymi content marketingu pomijają zasadniczą kwestię, one to rule them all, bez której nie tylko nie działa ten rodzaj marketingu; nie działa nic ze słowem „marketing” w nazwie.

Największe kłamstwo, które zabija content marketing.

Mowa o zaufaniu. Źle pojmowane zaufanie to bodaj największa bzdura powtarzana przez content marketerów i marki, dla których realizowałem kampanie. A powiedzmy sobie szczerze: bez zaufania, najlepsze technicznie teksty będą forsą wyrzuconą w błoto. Nic dla mnie nie znaczysz, ale… zaufaj mi! Free Live Chat Trial. 3 Express - Get the software now for free - HitFilm.com. Zlecaj i szukaj Wykonawców online. Free Live Chat Trial. Facebook Graph Search - zaawansowane wyszukiwanie. Kompleksowy poradnik młodego pozycjonera #16 – Co to jest hasztag i jak używać Instagrama.

Instagram, co to takiego?

Kompleksowy poradnik młodego pozycjonera #16 – Co to jest hasztag i jak używać Instagrama

– zdjęcia mogą być tylko kwadratowe, -posty można polubić lub skomentować, nie ma możliwości udostępniania postów z innych, – wokół Instagrama powstały przeglądarki zdjęć (Websta.me, Iconosquare.com) Autorem tego serwisu, który przywędrował do nas zza wielkiej wody jest Kevin Systrom i Mike Krieger. W tej chwili aplikacja należy do Facebooka i wydaje się, że wychodzi to jej na dobre, ponieważ stale się rozwija i ciągle zyskuje nowych użytkowników.

Instagram to serwis społecznościowy, który służy przede wszystkim do publikowania zdjęć i krótkich filmów – to tak w skrócie, wielkim skrócie. 01.AdBrook - najlepszy zarobek na platformie reklamowej 2015 - prezentacja. AdBrook. Czy Facebook to must have dla Twojej firmy? W 2014 roku Copyblogger – firma specjalizująca się w content marketingu – zlikwidowała swój fan page na Facebooku.

Czy Facebook to must have dla Twojej firmy?

Lawina ruszyła i od razu pojawiły się opinie na temat tego błędnego posunięcia. Nie obyło się również od pytań: “Czy też powinniśmy pożegnać się z Facebookiem?”. W momencie, gdy coraz większą popularnością cieszy się YouTube, a wśród młodych króluje Snapchat, problem ten jest cały czas aktualny. Przypadek Copybloggera i Groove Dlaczego Copyblogger zdecydował się usunąć fan page?

Infographic: 69 Web Design Tips.

Explaindio

Seo lokalnie. Youtube. Speed. Różny wygląd wpisów z użyciem jednej pętli - WPmagus.pl. Na pewno spotkałeś się ze stronami lub motywami, które wyświetlając listę wpisów, używają dla nich różnego wyglądu.

Różny wygląd wpisów z użyciem jednej pętli - WPmagus.pl

Na przykład pierwsze dwa artykuły wyświetlane są jako duże zdjęcie i tytuł, dwa następne jako tytuł, małe zdjęcie i zajawka, a pozostałe – jako same tytuły. Poniżej przykład takiego bloku listy artykułów z portalu gazeta.pl. Taki układ artykułów stosowany jest dość często i niestety równie często implementowany jest w nieprawidłowy/niewydajny sposób, co prowadzi do wielu zbędnych zapytań do bazy danych i spowolnienia działania strony. A jak zrobić to poprawnie i przy użyciu tylko jednej pętli? Jeśli spotkałeś już tego typu układ (a może sam tworzyłeś motyw z takim blokiem), to jest spora szansa, że kod go realizujący wyglądał podobnie do poniższego: Asana · Teamwork without email.

Seo

Seo soft. PowToon, free business presentation software animated video maker and PowerPoint alternative. 10 darmowych narzędzi, bez których nie będziesz wiedział, jak obchodziłeś się do tej pory. Warto sobie ułatwiać życie.

10 darmowych narzędzi, bez których nie będziesz wiedział, jak obchodziłeś się do tej pory

Jest obecnie dostępnych, i do tego za darmo, wiele narzędzi, które mogą nam w tym pomóc. Zobaczcie te, które dla Was wybraliśmy ;) FWA - Favourite Website Awards. Periscope. 4539-to-bedzie-hit-aplikacja-periscope-pozwala-podgladac-caly-swiat. Zobacz cały świat w wersji „live” bez ruszania się z fotela!

4539-to-bedzie-hit-aplikacja-periscope-pozwala-podgladac-caly-swiat

Dzięki nowej aplikacji mobilnej Periscope możesz szybko rzucić okiem, czy ktoś się właśnie nie oświadcza pod Wieżą Eiffela albo... wziąć udział w jedynej w swoim rodzaju wycieczce po British Museum! Podglądanie innych i ciekawość świata leży w naturze człowieka! Dzięki nowej aplikacji mobilnej Periscope możemy łatwo sprawdzić, co dzieje się w innych zakątkach świata oraz zobaczyć, poznać i przeżyć wszystkie napiękniejsze obrazy , które widzą inni podróżnicy. Koliber siedzący na ręce, wesołe dziewczyny w Amsterdamie czy lot balonem nad magiczną Kapadocją widzianą oczami pasażera - to wszystko i tysiące innych obrazów dzięki aplikacji Periscope.

Nie masz czasu podróżować? SaldeoSMART program dla biura rachunkowego, do archiwizacji dokumentów, do skanowania faktur, do rozpoznawania faktur. Inside Abbey Road. Seo-cheat-sheet.pdf. Zdjęcia: Wyjazd Snowboardowy SnowShow 2014 Les Orres. Herbert – framework do tworzenia wtyczek dla WordPressa. Facebook to Blog by suncrawler. Clone Zone.

Divi

Elegant Marketplace. Templatki. Video soft. Free video. Pluginy wp. Plugins. Plugins2. Filenames to latin. Video. Testy. Tripit/slate. TOP100 najczęściej odwiedzanych stron w Polsce w 2015. Do czytania. Pipedrive - idealny CRM do sprzedaży? - Kurs HTML5. Jak nie dać się naciągnąć na niemałe pieniądze – historia z Trustedshops i Honeste.

Dzisiaj na blogu wpis off-topic z kategorii e-commerce.

Jak nie dać się naciągnąć na niemałe pieniądze – historia z Trustedshops i Honeste

Tym razem nie będzie o fotografii. Nie ma nic bardziej bulwersującego, niż wyciąganie pieniędzy od ludzi wykorzystując do tego literę prawa. Wysyp towarzystw konsumenckich znajdujących klauzule abuzywne w regulaminach sklepów, swego czasu szeroko komentowany w prasie, miał jednak mimo wszystko dobrą stronę. Zmuszał przedsiębiorców aby dostosowali swoje sklepy do cywilizowanych praktyk prokonsumenckich. Fakt, nauka bywa kosztowna, jednak z drugiej strony jak spojrzeć co przedsiębiorcy „kazali” akceptować klientom, można dojść do wniosku, że przynosi spodziewana korzyści. Canva – Amazingly simple graphic design for blogs, presentations, Facebook covers, flyers and so much more.

Pagespeed

Adwords. Miejsca do publikacji. Soft. Buildery. DailyWeb.pl - Blog pasjonatów technologii WWW. Marketing. 10 Instagram Tools For Business. Giveaways. Infografiki. Builder. Masonry, grid. Responsive. Hosting, vps. Woocommerce. Html5. Darmowe hostingi. Prezentacje. Php. Zlecenia. Social. Hosting. Domeny. Afiliacje. Private. Ciekawe texty. Templatki. Zrodla materialow. Soft. Landing page. Fonty. Prezentacje. Turystyka. Css. Js, jquery. Extra strony. Wordpress. Seo.