background preloader

Wiara

Facebook Twitter

Kim-jest-szatan-i-upadłe-Anioły. Jezus jest w Betsaidzie.

Kim-jest-szatan-i-upadłe-Anioły

Wywiad z demonem.pdf. O. Amorth przestrzega przed szatańskimi rytuałami. Reklama.

O. Amorth przestrzega przed szatańskimi rytuałami

Anna Golędzinowska - Ocalona z piekła. Youtube. HIERARCHIA W KOŚCIELE KATOLICKIM, CZY JEZUS CHRYSTUS CHCIAŁ STWORZYĆ KOŚCIÓŁ HIERARCHICZNY. Przepowiednia dla Polski i Świata od Samego BOGA OJCA -25 maja 2011r.Część 1/2. Przepowiednia Pozwolę o Polacy, aby po raz kolejny was pognębiono...25.03.2011r-Żywy Płomień'' John Paul Jackson - Proroctwa - Polska Ukraina Izrael Iran USA UE. PRZEPOWIEDNIA DLA POLSKI- po październikowych wyborach-Słowa P.JEZUSA. Objawienia Maryjne - Mała Arabka - Przesłanie dla Polski. Szatańskie metody manipulacji ludzkimi myślami i uczuciami.Dręczenia,lęk, zniewolenie.Ks.Rajchel. ZŁY DUCH W RODZINIE- Ks. Marian Rajchel, egzorcysta. ŚWIADECTWO MEDJUGORJE. Dusze w czyścu cierpiące czyta Lidia Michaluszek.

Kim byli nowotestamentowi Trzej Królowie? "Mędrcy świata, monarchowie, gdzie śpiesznie dążycie?

Kim byli nowotestamentowi Trzej Królowie?

Powiedzcież nam, Trzej Królowie, chcecie widzieć Dziecię? " - tymi słowami rozpoczyna się piękna, acz nieco już zapomniana polska kolęda poświęcona głównie trzem tajemniczym postaciom tzw. Trzem Królom, którzy mieli przybyć do Dzieciątka Jezus, aby oddać pokłon nowonarodzonemu Dziecku Bożemu oraz złożyć cenne dary - złoto, kadzidło oraz mirrę - które w starożytności uchodziły za nieprawdopodobny luksus. Święto Objawienia (Trzech Króli) we wschodniej części Imperium Rzymskiego było obchodzone już w III wieku po Chrystusie. Jednego dnia celebrowano wspólne Święto Bożego Narodzenia, pokłon Trzech Mędrców przybyłych ze Wschodu, Chrzest Jezusa oraz pamiątkę pierwszego cudu dokonanego przez Chrystusa na weselu w Kanie Galilejskiej.

W zachodniej części Cesarstwa święto to zaczęto obchodzić pod koniec IV wieku, niezależnie od Bożego Narodzenia. Co mówi Ewangelia? W Ewangelii św. Pokłon islamowi przez papieża jako część ukrywanej przez Kościół trzeciej tajemnicy fatimskiej. W świecie islamu od ponad dwóch lat prawdziwą furorę robi zdjęcie Franciszka zrobione w Wielki Czwartek 2013 roku.

Pokłon islamowi przez papieża jako część ukrywanej przez Kościół trzeciej tajemnicy fatimskiej

Przypomnijmy: w jednym z rzymskich więzień Franciszek obmył wówczas nogi dwunastu młodocianym więźniom. Fotografia, która elektryzuje wyznawców Allaha, ukazuje biskupa Rzymu klękającego przed muzułmanką i całującego jej stopy. Katolicy są najbogatsi na świecie. Gospodarcza dominacja protestantów to mit. Fot.

Katolicy są najbogatsi na świecie. Gospodarcza dominacja protestantów to mit

Carolus Ludovicus (CC BY-SA 2.0 de) Wbrew panującej opinii, ukutej jeszcze na początku XIX wieku przez Maksa Webera, kraje protestanckie wcale nie są gospodarczo najbardziej efektywne. Katolickie państwa biją je na głowę, a katolicy są najbogatszymi ludźmi na świecie. Koniec świata coraz bliżej: Żydzi o przymierzu z chrześcijaństwem! Reklama Niezwykły dokument opublikowała grupa prominentnych ortodoksyjnych rabinów z Izraela, Stanów Zjednoczonych i Europy.

Koniec świata coraz bliżej: Żydzi o przymierzu z chrześcijaństwem!

8 grudnia 1980 - dzień, w którym Maryja uratowała Polskę. 11 dywizji sowieckich, 2 czechosłowackie i jedna enerdowska, a do tego cztery polskie – takie siły, według raportu Ryszarda Kuklińskiego miały spacyfikować ogarniętą karnawałem Solidarności Polskę.

8 grudnia 1980 - dzień, w którym Maryja uratowała Polskę

Komuniści nie wzięli pod uwagę jednego – jako dzień rozpoczęcia operacji wyznaczyli święto Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny. Z listu przekazanego przez Kuklińskiego Amerykanom wynika, że akcja wojskowa była zaplanowana na noc z 7 na 8 grudnia 1980 r. „Drodzy przyjaciele” – pisał do Amerykanów Kukliński. – „Na polecenie ministra obrony Jaruzelskiego, gen. Hupałowski i płk Puchała zatwierdzili w siedzibie Sztabu Generalnego ZSRR plan wprowadzenia (pod pretekstem manewrów) oddziałów Armii Czerwonej, armii NRD i armii czechosłowackiej na terytorium Polski.” Jak tłumaczył, żołnierze „bratnich armii” zaczęli już rekonesans (w cywilnych ubraniach), a poszczególnym armiom wyznaczono strefy działań. Nowa religia zdobywa rzesze wyznawców - o2 - serce internetu. Flickr.com Rosnąca popularność zuizmu na Islandii ma swoje źródła nie tylko w głębokiej wierze wyznawców, ale także w obchodzeniu przepisów podatkowych.

Nowa religia zdobywa rzesze wyznawców - o2 - serce internetu

Zuizm to jedna z najmłodszych islandzkich religii, która została uznana za oficjalną w 2013 roku. W ostatnich tygodniach zdobywa ona setki nowych wyznawców. Najdziwniejsze rytuały na świecie. Niektóre kultury wykształciły niezrozumiałe dla nas zwyczaje.

Najdziwniejsze rytuały na świecie

Ich tradycje i obrzędy są często kontrowersyjne, a wręcz makabryczne. Poznaj najbardziej krwawe i przerażające rytuały, które mogą przyprawić o gęsią skórkę. El Colacho to tradycyjny, odbywający się co roku w święto Bożego Ciała obrzęd w hiszpańskim Burgos, który kultywowany jest od 1620 r. Jest to czas, kiedy bractwo Santisimo Sacramento de Minerva organizuje trwające tydzień uroczystości. Dlaczego złe duchy nie są zainteresowane twoim zdrowiem? Oto prawdziwe historie! Cudowne wskrzeszenia dzięki wstawiennictwu Matki Boskiej Częstochowskiej. „A kiedy zabrakło wina, Matka Jezusa rzekła do Niego: «Nie mają wina». […] Matka Jezusa powiedziała do sług: «Zróbcie wszystko, cokolwiek wam powie». […] Gdy zaś starosta weselny skosztował wody, która stała się winem […] przywołał pana młodego i powiedział do niego: […] «Ty zachowałeś dobre wino aż do tej pory».”

Oto prawdziwe historie! Cudowne wskrzeszenia dzięki wstawiennictwu Matki Boskiej Częstochowskiej

(J 2, 3–10) Papież Pius XI, który był też Nuncjuszem Apostolskim w Polsce, zdobył piękną kopię obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej i umieścił ją w kaplicy w Watykanie jako pamiątkę swojego pobytu w Polsce. W czasie drugiej wojny światowej polscy piloci służący w RAF-ie w małej kaplicy znajdującej się w hangarze ich dywizjonu bombowego mieli kopię tego samego wizerunku patronki swojej ojczyzny. HIT. Islam pozwala na sodomizację... dla dżihadu!

Przez ideologie Wschodu mówi szatan! Kolejne zwycięstwa modlitwy różańcowej – INTRONIZACJA Na 1050 rocznicę chrztu Polski Episkopat Polski z udziałem władz państwowych odda Polskę Królowi Królów! Bogu niech będą dzięki – spełniają się krok po kroku, pomału ale stale w dobrym kierunku, nasze prośby zanoszone do Boga za przyczyną Maryi Królowej Polski Spełniają się też nasze zawierzenia i akty, także te z Pól Elekcyjnych na Woli w dniach naszego corocznego pielgrzymowania od 1.05 do 03.05! POKUTY! POKUTY! POKUTY! – Pokuta i Różaniec Święty – taka jest droga powrotu do Boga i do Jego Dekalogu! Polska, nasze diecezje i my wszyscy ponownie zostaniemy oddani Matce Bożej. Artykuł opublikowany na stronie: Na 1050. rocznicę chrztu Polski episkopat zawierzy Polskę Królowi Królów. Regulamin forum portalu PCh24.pl: 1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które: - promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym; - obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki; - zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.

Świadectwo wizji zaświatów: W piekle płonął sam Mahomet. Przyzwyczaić się do śmierci Iszo z Kanak urodził się w roku 1854 w rodzinie chrześcijańskiej mieszkającej w regionie nazywanym Tur Abdin, w południowo-wschodniej Turcji. Wówczas dominowali tam Asyryjczycy, których ojczystym językiem jest język aramejski i którym wiarę w Jezusa udało się zachować przez prawie 2 tys. lat pomimo ciągłych prześladowań ze strony muzułmanów: arabskich kalifów, tureckich sułtanów i kurdyjskich sąsiadów. Męczeństwo za wiarę stało się nieodłącznym elementem świadomości każdego Asyryjczyka, gdyż od momentu przyjęcia przez ten naród chrześcijaństwa do czasów współczesnych średnio na każde 50 lat przypada zagłada znacznej liczby wiernych.

Trzecia Tajemnica Fatimska...ostrzega Polskę. Reklama. Oto historia nawróconego ... okultysty! PRZECZYTAJ. ORYGINAŁ który ulegał zmianom w zależności od powiewu wiatru i potrzeb finansowych. Kiedy już autor tego tekstu zauważył że rezygnacja z tarota uczyniła go biednym, postanowil wrócić i w ten sam sposób zadbać o swoją kieszeń, oczywiście na naiwnych. Niesamowite proroctwo o św. Janie Pawle II PRZECZYTAJ. Ks. Piotr Glas opowiada o tym, jak spotkał demona! PRZECZYTAJ! Ksiądz Piotr Glas, choć z urodzenia jest Polakiem, pełni posługę w Anglii, a Słowo Boże głosi głównie w języku angielskim. Świętując Halloween wstępujesz na drogę potępienia. Halloween - diabelskie święto satanistów. Wyjątkowe proroctwo Bł. Anny Katarzyny Emmerich o masonerii i ataku na Kościół katolicki. Widziałam różne części ziemi. Niesamowita moc Boga! Pomógł zakonnicy wyrwać się z rąk Państwa Islamskiego.

Niemożliwe? A jednak! Oto jak naprawdę wyglądał Jezus Chrystus. Zdjęcie przedstawia Pana Jezusa, z którego emanuje piękno, łagodność i pokora. Kim jest Jezus Chrystus dla muzułmanina? Podstawowe relacja traktująca o narodzeniu Jezusa znajduje się w surze Maria (19, 16-35) Cytaty z Koranu wg przekładu J. Bielawskiego, Warszawa 1986.16. Od "posługi jednania" do samokrytyki. Krótka religijna i polityczna historia spowiedzi. S�uga Bo�y Mateusz z Agnone. Św. Faustyna o śmierci, czyśćcu, piekle i niebie KONIECZNIE PRZECZYTAJ. Maria Simma i jej przeżycia z duszami czyśćcowymi. Pierwsze objawienie. Ks. prof. Tadeusz Guz wyjaśnia: Czym różni się święta wiara katolicka od herezji protestantyzmu? Straszna wizja konania i śmierci człowieka będącego w rozpaczy! POSŁUCHAJ! Karłowicz: Śmierć zwierzęcia, śmierć człowieka, śmierć boga.

10 powodów dla których chrześcijanin nie powinien obchodzić Halloween UWAGA DRASTYCZNE SCENY! Oto wizja Cataliny Rivas tego, co dzieje się z Nami podczas śmierci! ZOBACZ! WAŻNE! Jak odróżnić duszę czyśćcową od ducha spirytyzmu? Jak zepsuć demonom święto? PRZECZYTAJ ! Cudowne ikony w Rosji (1) – o Kazańskiej Ikonie Matki Bożej - Wolna Polska. Wiedza nadprzyrodzona. Modlitwy do Matki Bożej. Wiedza nadprzyrodzona. Ewangelia żony Jezusa to fałszerstwo? Śladami tajemniczych gór.

Papież Franciszek na "Diabelskim zakręcie" - WP.tv. Chory z opętania. Egzorcysta: zły duch nie lubi, jak się o nim rozmawia... Oburzenie na grę miejską w Poznaniu, bo dzieci poznały legendą o sprofanowaniu hostii przez Żydów. Tajemnice hermetycznego świata SCJENTOLOGII. "Czytanie w myślach, porzucanie dzieci, bytowanie poza przestrzenią" +++ Kafeteria.tv. Tygodnik Katolicki Niedziela - Nowe wezwanie w Litanii Loretańskiej.

Czy zwierzęta mają duszę? Katolik.pl - Czy zwierzęta mają duszę? Święty Ogień zstąpił do wiernych. "Największy cud" Tajemnice życia Maryi. Co czeka nas po śmierci? Nie wierzył, dopóki nie przeżył śmierci klinicznej +++ Kafeteria.tv. Sekrety Oviedo i Coromoto [Enigma] - WP.TV. Wyznanie byłego świadka Jehowy - WP.TV. [2014.08.03] Sługa Boży Carlo Acutis - Piesza Pielgrzymka Archidiecezji Gnieźnieńskiej na Jasna Górę. Znaki W Przyrodzie. WSPOMNIENIE NAJŚWIĘTSZEGO IMIENIA MARYI – 12 września. Wspomnienie imienia Maryi. Wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi 12 września - Tradycji Katolickiej. Imieniny NMP. Ks. Andrzej. Jezu, Ty się tym zajmij! – o zaufaniu Bogu. Wizja i odwaga - św. Karol Boromeusz - kosciol.wiara.pl. Jezu, Ty się tym zajmij! - Katolicki.net.

Www.proroctwa.com - Diabelskie błogosławieństwo w Rosji. Miasto boże. Uznany neurochirurg ogłosił, że Niebo istnieje - strona 2. Kiedy trzeba iść na Mszę św.? - kosciol.wiara.pl. Jezu, Ty się tym zajmij! - Katolicki.net. Kto ufa Miłosierdziu Mojemu, nie zginie! - Miłosierdzie Boże - Adonai.pl. Wysłuchiwana, skuteczna modlitwa. Jezu, Ty się tym zajmij.: Jezu ufam Tobie - Ty się tym zajmij - proś a otrzymasz. Czy grozi ci udział w małżeńskiej zdradzie - Małżeństwo - Adonai.pl. Litania o przywrócenie Królestwa Polskiego (do prywatnego ... Tajemnica św. Faustyny. Opisano cuda za jej wstawiennictwem. Prof. Idzi Panic dla WP.PL: na twarzy człowieka z Całunu Turyńskiego nie widać złości.

Pagans / Poganie ( Rodzimowiercy słowiańscy ) - Poganin i Słowianin. Nabożeństwo Męki Pańskiej w Watykanie: pieniądz nowym wcieleniem szatana. Ile Judasz zarobił na Jezusie? "Zostałem z Wami". Wszystkie tajemnice i nieznane fakty procesu kanonizacyjnego Karola Wojtyły. Ks. Sławomir Oder dla WP.PL o tajemnicach kanonizacji Jana Pawła II. Prof. Idzi Panic dla WP.PL: na twarzy człowieka z Całunu Turyńskiego nie widać złości. Najsłynniejsze relikwie związane z drogą krzyżową i śmiercią Jezusa - Strona 6. Walka Najświętszej Panny. Ks. Sławomir Oder dla WP.PL o tajemnicach kanonizacji Jana Pawła II. Ostatnie chwile Jana Pawła II.