background preloader

Hardware

Facebook Twitter

NBG 417N V1 Ed4. BenQ Qcast dongle (Miracast) (5J.JCK28.E01) Specifikace - iZákladna. iZákladna pro 15 tabletů iZákladna pro 30 tabletů iZákladna pro 20 notebooků Rozměry Šířka, rozměr W (mm): 600 Hloubka, rozměr D (mm): 450 Výška, rozměr H (mm): 810 (bez antény)

Specifikace - iZákladna

Školy a neziskovky BenQ 5J.JCK28.E01. E-shop pro školy Na základě vaší potřeby širší nabídky ICT produktů jsme pro vás připravili nový eshop pro školy s kompletní nabídkou ICT produktů.... více BenQ 5J.JCK28.E01.

Školy a neziskovky BenQ 5J.JCK28.E01

Support - Wi-Fi Tabs GT-N8013. Wireless Bluetooth Keyboard Cover Case Samsung Galaxy Note 10 1 GT N8000 N8010. ADATA Premier Micro SDHC 32GB UHS-I + Micro Reader. XBMC: co umí, jak jej nainstalovat a co kde nastavit. Mohlo by vás zajímat: Každý si může XBMC stáhnout a nainstalovat i na Windows, u normálního počítače vám to ale bude připadat trochu nemotorné.

XBMC: co umí, jak jej nainstalovat a co kde nastavit

Vše je moc velké, skoro nic to neumí a na počítači se stejně přehrává lépe v jiných programech. MPD CZ - TV Tuners, Live IPTV Streaming Encoder, Video Capture Card, Media Player and Multimedia Products - Podpora - Po instalaci mi nejde dálkové ovládání - Poradna AVerMedia AVerTV Volar HD Nano A867R - Heureka.cz. DVB-T Aver Volar - na 64bit W7 nefunguje SW od vyrobcew - Živě.cz. Návod: Nechcete si zjistit, zda jsou vaše ovladače v PC aktuální? Zřejmě nejdůležitější součásti operačního systému jsou ovladače.

Návod: Nechcete si zjistit, zda jsou vaše ovladače v PC aktuální?

Jde o prostředníky mezi hardwarem (ať už v podobě grafické karty, základní desky, čipové sady atd.) a systémem. Nejčastěji používané ovladače jsou součástí operačního systému. Bohužel se v nich však nenacházejí všechny, anebo v době jejich potřeby jsou již prostě zastaralé. Proto se ovladače dodávají společně s hardwarem například na CD či DVD médiu. Nejnovější byste potom měli vždy nalézt na internetových stránkách výrobce komponent. Mám instalované ovladače? Na co nové verze ovladačů? Hlídač driverůKdo však má všechny ty aktualizace ovladačů hlídat? Co vše umíSlužba vám může pomoci odstranit problémy s hardwarem a ovladači, přinést lepší výkon PC vybavené Windows (vč.

A jdeme na toSlužba pracuje s většinou internetových prohlížečů (Internet Explorer, Firefox, Opera, Mozilla, Netscape, SeaMonkey, AOL, K-Meleon, atd.). Poté prakticky ihned začne testování vašeho počítače. SlimDrivers Free - Free download and software reviews. Slim Drivers 2.2 by slimware utilities. Xbmc TV tuner - poradna Živě.cz. TL-WR702N Router TP-Link TL-WR702N, WiFi, 1x LAN, miniaturní. Miniaturní AP/Klient s podporou USB napájení.

TL-WR702N Router TP-Link TL-WR702N, WiFi, 1x LAN, miniaturní

Velkou předností je jeho kapesní rozměr díky kterému se router stává ideálním společníkem na cesty či dovolené. I přes malé rozměry má dostatečně výkonnou anténku s možností připojení až 150 Mbps. Popis produktu:Podporuje-li Váš notebook novou normu 802.11n, je tento router pro Vás vhodnou volbou. Již nebude nic brzdit Vaše video přenosy a podobné náročné aplikace. Zařízení obsahuje pokročilé routovací nástroje, široké možnosti zabezpečení proti neoprávněnému přístupu a ochranu proti útokům z Internetu. Mezi monitorem a židlí - tipy pro PC. Verifying DMI pool data… a konec!

Mezi monitorem a židlí - tipy pro PC

Jeden z počítačů, který máme doma má neduživý chladič procesoru. Díky tomu se občas stane, že můžeme celý večer koukat na hlášku Verifying DMI pool data, nebo mlátit hlavou do zdi, protože osvědčené postupy kříšení počítače nezabírají. Pokud se něco podobného stalo i vám, tak pozorně čtěte a ztracenou formu své milované kysničce vrátíte možná už za několik minut. Možná se ptáte, jak s tím souvisí chladič procesoru a na co vlastně ten náš stůně, že? Při zapnutí PC nelze spustit systém ani BIOS [vyřešeno] Základní desky > MicroStar K8N Neo4 Platinum - nForce4 Ultra > Témata > Problém s RAM. Memory Specification for MSI K8N NEO4 Motherboard « IT Projects. Martin Rusek: Jak proměnit každou obrazovku v počítač?

Převzato z Blogový příspěvek reaguje na vystoupení známé osobnosti počítačového světa (Android, Google) Andy Rubina v programu AsiaD – All Things Digital (vše digitálně), v němž se prostřednictvím improvizovaných rozhovorů můžete seznámit i s dalšími vizionáři a vedoucími představiteli počítačových firem.

Martin Rusek: Jak proměnit každou obrazovku v počítač?

Andy Rubin v tomto pořadu minulý měsíc představil revoluční novinku (2) Cotton Candy. Cotton Candy (americký výraz pro cukrovou vatu) (3) by měla podle Rubinových slov zařídit, že Android poběží na všech obrazovkách současných zařízení od počítače, přes televize, po mobilní technologie. Název cukrová vata je trefný. Toto zařízení velikosti USB flash disku je pomyslnou špejlí, na kterou výrobci navinuli mimo USB 2.0 dual-core 1.2-GHz Samsung Exynos ARM CPU, 802.11n WiFi, Bluetooth, HDMI-out a slot pro microSD kartu – tedy vlastně celý výkonný počítač. O jeho výkonu svědčí i to, že toto zařízení zvládá přehrát i 1080p video. Intel studybook: nový koncept tabletu pro žáky.

Přenosné počítače speciálně navržené pro školní použití mají již dlouhou historii.

Intel studybook: nový koncept tabletu pro žáky

První návrh netbooku společnosti Intel se objevil v září roku 2006 pod názvem Classmate a byl reakcí na připravovaný stodolarový notebook OLPC, který byl ohlášený na počátku téhož roku. Dnešní koncept tabletu Intel studybook je ojedinělým modelem: kombinace procesoru Intel Atom a 7" dotykového displaye umožňuje provoz operačních systémů Android i MS Windows. Nejznámější tablet Apple iPad byl uveden na trh teprve před dvěma lety, nedávno pak byla představena jeho třetí generace. Nyní je nabízen za ceny od 400 dolarů a všechny jeho modely mají 10" dotykový LCD display s poměrem stran 4:3, starší verze mají rozlišení 1024x768, letošní model pak 2048x1536 pixelu. Intel studybook je navržen jako levná alternativa pro školy s vysokou odolností, je celý z plastu a Intel garantuje vyšší odolnost vůči písku, vodě i pádu z až 70cm výšky a jeho předpokládaná cena by měla být od zhruba 200 dolarů.

Asus Eee Note EA-800. V současné době jsme svědky boomu elektronických čteček knih, tabletů a různých mobilních multimediálních zařízení vlastně včetně telefonů.

Asus Eee Note EA-800

Jejich společným jmenovatelem je hlavně to, že se hodí především ke konzumaci, nikoliv však tvorbě obsahu. Výjimkou budiž například tablet Indamixx nebo v tomto článku recenzovaný "kreslící" tablet Asus Eee Note EA-800. Je smutnou skutečností, že těmto bílým vránám poněkud chybí zdravá konkurence. Xbmc TV tuner - poradna Živě.cz. How to Watch and Record Live TV on Your XBMC Media Center. The XBMC Live TV and PVR/DVR Setup Guide. Introduction: As of v12 (Frodo), XBMC features live TV and video recording (DVR/PVR) abilities.

The XBMC Live TV and PVR/DVR Setup Guide

This allows you to watch live TV, listen to radio, view a TV guide (EPG), schedule recordings and enables many other TV related features. Due to the somewhat complicated nature of setting up PVR for XBMC, this guide was created to help users from start to finish.