Zdravi

Facebook Twitter

Leciva

Nevěřte reklamám. Zubní pasta a ústní voda jsou k ničemu. V obchodě kupte tu zubní pastu, která vám pod ruku přijde jako první, všechny totiž vyjdou nastejno.

Nevěřte reklamám. Zubní pasta a ústní voda jsou k ničemu

A za ústní vodu vůbec neutrácejte, ta vašemu chrupu nijak nepomůže. Některé navíc mohou podle Lukáše Kaloše i škodit. Naopak výběru zubního kartáčku věnujte zvýšenou pozornost. Zdaleka totiž neplatí, že čím dražší, tím lepší. Chcete se dožít stovky? Zjistěte si své šance. Žijeme v době, kdy století lidé nejsou až takovou raritou.

Chcete se dožít stovky? Zjistěte si své šance

Vždyť jen v období mezi roky 1990 a 2000 vzrostl počet jedinců, kteří dosáhli hranice magické stovky, o 51 procent. Ani průměrná délka života v Česku není nijak nízká, podle statistických údajů z roku 2009 je to 77,1 let. Za prodloužení života vděčíme samozřejmě především pokrokům v medicíně, vzdělání a prevenci, ale délku a kvalitu života ovlivňují i zdánlivě nedůležité každodenní zvyky a další okolnosti.

Sauna

Flightradar24.com - Live flight tracker! Jidlo&piti. Fitness, Nutrition, Tools, News, Health Magazine. Exercises That Can Add Years To Your Life. Jidlo. Hodnocení lékařů - názory na lékaři - ZnamyLekar.cz. "Jan Železný hází i jazykem," říká Pavel Kolář — Osobnosti na ČT24 — ČT24. 1. 5. 2012 15:47, autor: ČT24 Tupé zvedání činek a počítání kliků vybavuje člověka pouze jednostrannou výhodou pro maximální výkon.

"Jan Železný hází i jazykem," říká Pavel Kolář — Osobnosti na ČT24 — ČT24

Důležitější je vnímání a uvědomování si každého pohybu mozkem, jeho prožití. Díky tomu je pak možné zvládnout dokonalé držení těla, koordinaci svalstva při konkrétním pohybu a zabránit tak chybám, ale i zraněním. Pohybová soustava zkrátka nejsou jen svaly a klouby, jde o komplexní systém zahrnující téměř všechny lékařské odbornosti. A právě kooperaci lékařských oborů se má věnovat nově otevřené Centrum pohybové medicíny Pavla Koláře, hosta pořadu Interview ČT24 z 30. dubna. Zdraví z lékárny i přírody: které látky pomohou vašemu tělu. Oči DHA kyseliny: mají pozitivní vliv při degeneracích sítnice a suchých očích.

Zdraví z lékárny i přírody: které látky pomohou vašemu tělu

Vitamin A: chrání před šeroslepostí.Lutein a zeaxantin: chrání před poškozením UV zářením. Ochraňují buňky sítnice před nežádoucími vlivy, jako jsou kouř, smog nebo sluneční záření. V kombinaci s dalšími antioxidanty snižují riziko vzniku různých chorob. Co si vzít z přírody?

Tai-chi

Jogging. Weight. ARS : Home. Products & Services. Plavani. Onkoportál. Deti. Lazne. High Existence - StumbleUpon.