Zdravi

Facebook Twitter

Leciva

Nevěřte reklamám. Zubní pasta a ústní voda jsou k ničemu. V obchodě kupte tu zubní pastu, která vám pod ruku přijde jako první, všechny totiž vyjdou nastejno.

Nevěřte reklamám. Zubní pasta a ústní voda jsou k ničemu

A za ústní vodu vůbec neutrácejte, ta vašemu chrupu nijak nepomůže. Některé navíc mohou podle Lukáše Kaloše i škodit. Naopak výběru zubního kartáčku věnujte zvýšenou pozornost. Zdaleka totiž neplatí, že čím dražší, tím lepší. "Správných kartáčků, které pacienta nepoškodí a zároveň jsou efektivní v čištění, je momentálně na trhu málo," říká v rozhovoru pro on-line deník TÝDEN.CZ Lukáš Kaloš z České stomatologické společnosti, která provozuje server Nechcikazy.cz. Na trhu je spousta všelijakých zubních kartáčků a jejich cena se pohybuje od desítek po stovky korun. Jaká jsou ta další dvě kritéria pro výběr kartáčku?

Proč se tedy vyrábějí kartáčky o různé tvrdosti, když vyhovující je jedině měkký? Bavil jsem se o tom s marketingovým ředitelem jedné firmy, která kartáčky vyrábí, a ten mi řekl, že to je proto, že to prostě zákazníci chtějí, jsou na to zvyklí. Jak si tedy správně čistit zuby? Chcete se dožít stovky? Zjistěte si své šance. Žijeme v době, kdy století lidé nejsou až takovou raritou.

Chcete se dožít stovky? Zjistěte si své šance

Vždyť jen v období mezi roky 1990 a 2000 vzrostl počet jedinců, kteří dosáhli hranice magické stovky, o 51 procent. Ani průměrná délka života v Česku není nijak nízká, podle statistických údajů z roku 2009 je to 77,1 let. Za prodloužení života vděčíme samozřejmě především pokrokům v medicíně, vzdělání a prevenci, ale délku a kvalitu života ovlivňují i zdánlivě nedůležité každodenní zvyky a další okolnosti.

I po menopauze máte relativně malé bříško Výsledky studie z National Institute on Aging v USA ukázaly, že u žen zakulacených v oblasti pasu je o 20 procent vyšší riziko předčasného úmrtí. 1. V dospívání jste měli zdravou váhu Studie, zveřejněná v Journal of Pediatrics, sledovala 137 afroameričanů od narození až do věku 28 let a zjistila, že obezita nebo nadváha ve 14 letech zvyšuje riziko rozvinutí cukrovky druhého typu v dospělosti. Nepohrdáte vlákninou Nepřejídáte se.

Sauna

Flightradar24.com - Live flight tracker! Jidlo&piti. Fitness, Nutrition, Tools, News, Health Magazine. Exercises That Can Add Years To Your Life. Working out isn't only about how you'll look in that bikini.

Exercises That Can Add Years To Your Life

Getting -- and staying -- in shape boosts heart health, helps your skin and improves your sleep, to mention just a few of the healthy perks. And just last week, we added another motivation to the list, when a new study linked jogging to increased life expectancy. Researchers from the Copenhagen City Heart Study found that jogging one to two-and-a-half hours a week in two or three different sessions was associated with an additional 6.2 years for men and 5.6 years for women. The CDC recommends healthy adults get two hours and 30 minutes of moderate-intensity activity (like brisk walking), plus two or more days of strength-training a week. The research doesn't quite prove that jogging helps you live longer, as The Boston Globe points out, but it is certainly encouraging, and hopefully inspiring for anyone who is more inclined to sit on the couch than lace up a pair of running sneakers. Loading Slideshow.

Jidlo

Hodnocení lékařů - názory na lékaři - ZnamyLekar.cz. "Jan Železný hází i jazykem," říká Pavel Kolář — Osobnosti na ČT24 — ČT24. 1. 5. 2012 15:47, autor: ČT24 Tupé zvedání činek a počítání kliků vybavuje člověka pouze jednostrannou výhodou pro maximální výkon.

"Jan Železný hází i jazykem," říká Pavel Kolář — Osobnosti na ČT24 — ČT24

Důležitější je vnímání a uvědomování si každého pohybu mozkem, jeho prožití. Díky tomu je pak možné zvládnout dokonalé držení těla, koordinaci svalstva při konkrétním pohybu a zabránit tak chybám, ale i zraněním. Pohybová soustava zkrátka nejsou jen svaly a klouby, jde o komplexní systém zahrnující téměř všechny lékařské odbornosti. A právě kooperaci lékařských oborů se má věnovat nově otevřené Centrum pohybové medicíny Pavla Koláře, hosta pořadu Interview ČT24 z 30. dubna. Zdroj: ČT24 Z jakého důvodu jste si vlastně otevřel Centrum pohybové medicíny? Média to trochu překřtila na Centrum pohybové medicíny pro olympioniky, vrcholové sportovce, reprezentanty. Ale část pro vrcholové sportovce tam tedy bude. Pro zpravodajce a publicisty je nepochybně zajímavé, že to celé financuje Andrej Babiš, který do toho lidově řečeno nasypal asi 300 milionů korun. Zdraví z lékárny i přírody: které látky pomohou vašemu tělu.

Oči DHA kyseliny: mají pozitivní vliv při degeneracích sítnice a suchých očích.

Zdraví z lékárny i přírody: které látky pomohou vašemu tělu

Vitamin A: chrání před šeroslepostí.Lutein a zeaxantin: chrání před poškozením UV zářením. Ochraňují buňky sítnice před nežádoucími vlivy, jako jsou kouř, smog nebo sluneční záření. V kombinaci s dalšími antioxidanty snižují riziko vzniku různých chorob. Co si vzít z přírody?

Tai-chi

Jogging. Weight. ARS : Home. Products & Services. Plavani. Onkoportál. Deti. Lazne. High Existence - StumbleUpon.