background preloader

Поради вчителю

Facebook Twitter

Назад в минуле: прогулянки вулицями Проскурова. Від дати першої своєї згадки (1431 рік) до початку ХІХ ст.

Назад в минуле: прогулянки вулицями Проскурова

Плоскирів (Проскурів) був невеличким поселенням – чисельність мешканців не перевищувала трьох тисяч, забудова була хаотичною, серед якої чітко виділялося лише дві вулиці – поштові шляхи на Кам'янець та Летичів (нині це – вулиці Кам'янецька і Проскурівська). У 1822 році сталась велика пожежа, яка майже вщент знищила весь Проскурів. Але, саме пожежа підштовхнула до повної перебудови міста. 1824 року був затверджений генеральний план забудови Проскурова, який вже мав чіткий поділ на вулиці. Програми ЗНО на 2017 рік! Инструментарий гуманитария. Познай Себя – современное образование, саморазвитие и успех. Дети с радостью идут в первый класс, но пройдёт всего два-три года, и их уже придётся убеждать ходить в школу.

Познай Себя – современное образование, саморазвитие и успех

Почему так происходит? Почему детвора, такая любознательная и стремящаяся познать всё новое, теряет интерес к учёбе? Всё оттого, что процесс школьного обучения построен так, что детям быстро становится скучно на уроках, потому что устремлён он на горизонт взрослых, а не детей. InCtrl. Усі підручники для школи стали доступні в онлайн-бібліотеці. Скачати їх можна безкоштовно. Хмельницька обласна бібліотека для дітей імені Т. Г. Шевченка. Учителю: точные науки. Сервисы для создания опросов: что использовать и что учесть.

Перший урок у 2016-2017 навчальному році (методичні рекомендації + розробки + плани-конспекти) Традиційно новий навчальний рік розпочнеться з Першого уроку виховного спрямування.

Перший урок у 2016-2017 навчальному році (методичні рекомендації + розробки + плани-конспекти)

А оскільки у 2016 році в нашій країні відзначається 25-та річниця Незалежності, то і тематика Першого уроку присвячена саме цій даті. Тема Першого уроку в 2016/2017 навчальному році «Щоб у серці жила Батьківщина: до 25-річчя Незалежності України». При обранні теми, підготовці і проведенні уроку доцільно звернути увагу на питання історії українського державотворення, розвитку та зміцнення держави, історії державних символів України. Це може бути урок-роздум про історичну долю України, героїку сучасних захисників суверенітету і територіальної цілісності країни, розмова з учнями про сьогодення і перспективи України. Пропонуємо матеріали до проведення Першого уроку:

7 советов учителю, которые помогут сделать первый учебный день особенным для учеников - Блог ЦРТ «Мега-Талант» 1.

7 советов учителю, которые помогут сделать первый учебный день особенным для учеников - Блог ЦРТ «Мега-Талант»

Сделайте фото с вашими учениками Дети получат удовольствие от фотографии с вами и смогут разместить ее в социальных сетях. Пусть все увидят какой вы современный учитель! 2. Пусть каждый ученик напишет анонимную записку.