background preloader

Inne ciekawości

Facebook Twitter

Jak szybko i tanio usunąć pestycydy z warzyw i owoców. Rozdział metodologiczny. Przypisy do internetu w pracy naukowej. Sporządzanie przypisów bibliograficznych odwołujących się do książek, artykułów lub czasopism zwykle nie rodzi większych problemów.

Przypisy do internetu w pracy naukowej

Kłopoty zaczynają się, gdy trzeba się odwołać do źródeł internetowych. Jeszcze do niedawna wielu autorów należących do środowiska naukowego unikało cytowania źródeł internetowych jako niepoważnych, niestabilnych i nie cieszących się renomą porównywalną z publikacjami drukowanymi. Ta tendencja zdaje się odchodzić w przeszłość i już w niemal każdej nowej książce historycznej można znaleźć – w bibliografii załącznikowej lub przypisach – odwołania do publikacji internetowych. Vinted - depilacja laserowa. Skins Music Guide:Tracks played on the E4 TV Series skins. Wziąłem udział w ceremonii ayahuasca w sercu amazońskiej dżungli. Kilka prawd życiowych, których musieliśmy nauczyć się sami.

Zabiegi na Blizny - KsztaltoSfera.pl. Proponujemy Państwu wyjątkowy program Blizny, który gwarantuje doskonały rezultat nawet po 2-3 zabiegach.

Zabiegi na Blizny - KsztaltoSfera.pl

Wszystkie stosowane przez nas procedury gwarantują wysoką skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów. To właśnie ze względów bezpieczeństwa postanowiliśmy zrezygnować z procedur laserowych, które wiążą się z wysokim ryzykiem poparzeń i przebarwień. Procedura Blizny doskonale nadaje się do likwidowania blizn pooperacyjnych, pozostałych po skaleczeniach, poparzeniach lub po trądziku. Jak działamy? Jak się ubrać na bieganie zimą? 10 wskazówek. Biegam od niespełna 15 lat, czyli tak naprawdę od dziecka.

Jak się ubrać na bieganie zimą? 10 wskazówek

Od zawsze moim ulubionym okresem treningowym była... zima! To właśnie zimą dzięki odpowiedniemu ubraniu się, bieganie sprawia mi największą przyjemność. To wszystko przez niesamowicie rześkie powietrze i mistyczną ciszę w lesie, którą zapewnia świeży śnieg. Trudno powiedzieć, czy w tym roku będziemy mieć to szczęście i doświadczymy (jak na zimę przystało) porządnych opadów śniegu. Seksowne Pośladki - Centrumsportowca.pl. « Powrót Wcale nie musisz spędzać całych dni na siłowni, żeby ukształtować sportową sylwetkę.

Seksowne Pośladki - Centrumsportowca.pl

Trening "Seksowne Pośladki" jest na to najlepszym dowodem. Po 12 minutach tych ćwiczeń Twoje mięśnie pośladków i ud będą płonąć! RESTAURACJE WE LWOWIE <BR> - KTÓRE WARTO ZNAĆ? - Spinki i Szpilki. Generalnie uwielbiam gotować, ale jednocześnie sprawia mi przyjemność wyobrażanie sobie, że jestem pretensjonalną artystką żywiącą się jedynie w restauracjach, a rankiem popijającą espresso w uroczych kawiarniach.

RESTAURACJE WE LWOWIE <BR> - KTÓRE WARTO ZNAĆ? - Spinki i Szpilki

Wiecie sami, że recenzuję warszawskie knajpy, ale są to raczej okazjonalne wypady niż stały punkt mojego dnia. Polskie realia naprawdę niewielu osobom pozwalają żyć jak Carrie z "Seksu w Wielkim Mieście"- zarówno z powodów finansowych (zjadliwy obiad w niezłej knajpie często stanowi równowartość zakupów na dwa tygodnie) oraz strukturalnych (trudno o pięć gwiazdek w dobrej relacji ceny do jakości). Jednakże ostatni weekend lata wraz z kilkoma przylegającymi do niego dniami spędziłam w mieście, w którym na chwilę mogłam poczuć się zamożna, a nawet bogata - zupełnie jak Niemiec czy Brytyjczyk w Polsce.

Mowa o absolutnie cudownym Lwowie, gdzie wszystkie ceny nie po przemnożeniu, ale po przedzieleniu dają złotówkowy odpowiednik. Po wejściu ma się do dyspozycji cały bufet (pyszny!) Wyborcza.pl. 8 rzeczy o mężczyznach, które powinna wiedzieć każda kobieta. „Gapił się, gapił i nie podszedł.

8 rzeczy o mężczyznach, które powinna wiedzieć każda kobieta

O co mu, do cholery, chodzi?”. To zdanie, które wygrywa w rankingu najczęstszych pytań zadawanych przez kobiety, całkowicie przypadkiem obnażając głębokie pokłady ich niewiedzy na temat mężczyzn. The Runaway (Serial TV 2010- ) Najlepszy przyjaciel człowieka jest tylko jeden. Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas Prześlij nam « nowszy losuj starszy » Rysunki i komiksy.

Najlepszy przyjaciel człowieka jest tylko jeden

One Little Smile. Współpraca utalentowanego rysownika z czterolatkiem. Ciekawa historia opublikowana przez pewną sympatyczną artystkę zarabiającą na życie rysowaniem.

Współpraca utalentowanego rysownika z czterolatkiem

Kobieta ta jest również szczęśliwą mamą 4-letniej córki, która postanowiła "pomóc" mamie w kilku rysunkach. Pewnego dnia, kiedy moja córka coś sobie rysowała, podjęłam ryzykowną próbę wyciągnięcia nowego, specjalnie sprowadzonego szkicownika. Szkicownik miał ciemniejszy papier i był idealny do malowania cieni. Historia pewnego zdjęcia z Genewy. Historie, które popsują ci nastrój. Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas Prześlij nam « nowszy losuj starszy » Samo życie Historie, które popsują ci nastrój.

Historie, które popsują ci nastrój

B.O.L.Z.E.