background preloader

Joannanikulinstawinska

Facebook Twitter

Joanna

Sign In.

Prywatne JNS

Christmas exercises. LEGO LOGOS. CZŁOWIEK. ZDROWIE. ZAKUPY I USŁUGI. SZKOŁA. DOM. NAUKA I TECHNIKA. PAŃSTWO I SPOŁECZEŃSTWO. PRACA. MATURA. MSTeams. Vocabulary games and activities. YouTube. Matura ustna. Grammar. PODRÓŻOWANIE I TURYSTYKA. 10 Reasons Why Travel is the BEST Education. PO CUDZEMU. Zycie rodzinne i towarzyskie. Food. Język angielski zawodowy. James Martin's Yorkshire Puddings and Onion Gravy. Ain’t - co to jest? Islcollective. Angielska gramatyka – jak się jej nauczyć? Less czy fewer? Little, a little, few, a few. Say czy tell? Jak to „powiedzieć”? Jak się nauczyć phrasal verbs? Boy With Severe Food Allergy Can Only Eat 7 Foods. A Chocolate Dream. English expressions used at a restaurant - Advance English lesson.

Relative (Adjectives) Clauses. Subject and Object Pronouns. How to give great customer service: The L.A.S.T. method. Basic English vocabulary for restaurants. English for Hotel and Tourism: "Checking into a hotel" by LinguaTV. Ten Kids And Counting (Full Documentary) Jak szukać wiedzy w Internecie? Wyposażenie kuchni po angielsku (zdjęcia, obrazki i wymowa) - Szlifuj swój angielski. Język angielski w podróży: In the restaurant. Zwroty angielskie przydatne w pubie, barze lub kawiarni. Czynności w kuchni po angielsku - Kitchen activities. Język angielski w kuchni - przydatne zwroty i słownictwo - Ingless.pl. Język angielski towarzyszy nam w niemal każdej sferze życia.

Język angielski w kuchni - przydatne zwroty i słownictwo - Ingless.pl

W tym artykule prezentujemy angielskie słownictwo i zwroty, które okażą się przydatne w kuchni. Zapraszamy! Opublikowane przez Kasia Migas Język angielski w kuchni Kuchnia jest jednym z chętniej odwiedzanych przez nas pomieszczeń. Wyposażenie kuchni (kitchen equipment) Wyposażenie kuchni możemy podzielić na kilka kategorii – sprzęt kuchenny (cooking appliances), naczynia i sztućce (kitchen utensils) i inne (miscellaneous). Sprzęt kuchenny (cooking appliances) barbecue – piecyk gazowy/elektryczny blender – blender, mikser bread machine – wypiekacz do chleba deep fryer – frytkownica dishwasher – zmywarka do naczyń electric cooker – kuchenka elektryczna espresso machine – ekspres do kawy food steamer (steamer) – naczynie do gotowania na parze. Zwroty angielskie w restauracji - ucz się skutecznie metodą fiszek. Słówka angielskie tematycznie.

Booking a hotel room in English. Useful vocabulary to describe hotel rooms and facilities. - learn English,communication,vocabulary,english. Jak się nie bać mówić po angielsku? Top 10 Greatest Scientists who changed the World. 10 Greatest Inventors. Jamie's Bacon Sandwich. How To Master 5 Basic Cooking Skills - Gordon Ramsay. Gordon Ramsay's Scrambled Eggs. Full English Breakfast. Angielski dla opornych. Przykładowe polecenia dotyczące wpisu na blogu: Po raz pierwszy wybrałeś się w podróż rowerem za granicę.

Angielski dla opornych

Podziel się swoimi wrażeniami na blogu: Poinformuj, jak się przygotowałeś do wyjazdu.Opisz miejsce które najbardziej Ci się podobałoZrelacjonuj wydarzenie, które szczególnie utkwiło Ci w pamięciDoradź czytelnikom, jak uniknąć popełnionych przez Ciebie błędów. Właśnie wróciłeś z wymiany szkolnej Na swoim blogu: Opisz szkołę w której byłeśOpowiedz o interesującym zdarzeniu, które miało miejsce w trakcie twojego pobytu.Napisz, jakie korzyści wyniosłeś z wyjazduNapisz o planach wizyty uczniów z Wielkiej Brytanii w Polsce.

Na jednej ze stron internetowych dotyczących ochrony natury, ogłoszono konkurs na najlepszy blog nawiązujący do spotkań z naturą, dla którego inspiracją ma być zrobione przez Ciebie zdjęcie. Podczas wyjazdu na wakacje przeżyłeś/aś ciekawą przygodę związaną z dyscypliną sportu, którą uprawiasz. English Vocabulary -Food. BusyTeacher: Free Printable Worksheets For Busy English Teachers. Vocabulary games and activities. The Kitchen - English Vocabulary Game. Food Containers - English Vocabulary Game. Christmas Games and Activities - Topmarks Education. The New John Lewis 2011 Christmas TV Advert - Amazing John Lewis Christmas Advert - Full HQ. Aldi Christmas 2016 - Kevin the Carrot watches John Lewis.

Jak się uczyć słówek? Matura ustna - jak sobie poradzić z zadaniem nr 3. Matura 2012 - Przykładowy egzamin maturalny wraz z komentarzem eksperta i oceną #2. Relative pronouns exercises - relative clauses. Jak napisać wpis na bloga lub forum po angielsku - Po angielsku - Język angielski dla każdego. W 2015 roku zmieniła się matura podstawowa z języka angielskiego.

Jak napisać wpis na bloga lub forum po angielsku - Po angielsku - Język angielski dla każdego

Pojawiła się również nowa forma wypowiedzi, którą jest wpis na blogu lub odpowiedź na forum po angielsku. Jest to forma wypowiedzi typowa dla komunikacji z wieloma czytelnikami za pomocą internetu i charakteryzuje się pewnymi cechami. Poniżej zamieszczamy informacje jak należy je pisać, wartościowe wskazówki oraz przydatne zwroty. Zasady pisania wpisów na blogu Głównym celem wpisu na blogu jest przekazanie wszystkich informacji, których na maturze jest 4. Zasady pisania postów na forum Posty na forum są zazwyczaj odpowiedzią na zadane przez kogoś wcześniej pytanie. Budowa Wpisy na blogu i posty na forum mają podobną budowę. Przydatne zwroty Wpis na blogu Hey everybody! Welcome once again. – Witam ponownie. Hello world! Hi! I’m writing this post to tell you that … – Piszę ten post, aby Wam powiedzieć, że … I want to tell you that … – Chcę wam powiedzieć że … I bring up this issue because … – Poruszam ten temat, ponieważ …

Relative Clauses. Content How to form relative clauses Level: lower intermediate.

Relative Clauses

Relative Pronouns & Clauses - English Grammar Lesson. The First and Second Condtionals. Matura 2012 - Przykładowy egzamin maturalny wraz z komentarzem eksperta i oceną #1. Ryby po angielsku (zdjęcia, obrazki i wymowa) - Szlifuj swój angielski. Why take a gap year? Conditionals - lekcje video.