background preloader

Fatihsonmez

Facebook Twitter

Fatih Sönmez

designer

Kutucuğum. 3D Artist - Practical inspiration and advice for the 3D community. Free vector for free download about (211,732) Free vector. sort by newest first. Girişimlerin Proje Yönetimi İçin Kullanabilecekleri 14 Online Araç - EticaretMag. Girişimlerin ilk zamanlarında ekipler küçük olduğu için projeler ve işler yürütülürken çok fazla sorun olmasa da, ekiplerin büyümesiyle beraber bu işlerin ve projelerin takibi oldukça zorlaşmaya başlıyor.

Girişimlerin Proje Yönetimi İçin Kullanabilecekleri 14 Online Araç - EticaretMag

Girişimcilik ekosisteminde şirketlerin çoğu zaman hızlı bir şekilde büyüdüklerini de ele alırsak, proje yönetimi yöneticiler için takip edilmesi zor bir hal alıyor. Girişimlerin, proje yönetimlerinde kullanabileceği online araçlar bulunuyor. Bu programların bazıları ücretli, bazıları ise ücretsiz. Ücretli olan programların ücretsiz sürümleri de bulunuyor; ancak ücretsiz sürümlerde belli kısıtlamalar olduğu için, programın tüm özelliklerinden faydalanılamıyor. Proje yönetim araçları neden önemli? İş bölümünün düzenli olarak sağlanması ve yapılan işlerin takip edilmesi için bu araçlar oldukça etkili. Bunun yanı sıra projedeki kişiler yaptıkları iş sonrasında kaç dakika/saat çalıştıklarını girdikleri için çalışanların performansları da değerlendirilebilir.

İnsan Hakları Film Günleri. Aralık Takviminize Not Edin; İnsan Hakları Film Günleri geliyor Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonunun, AB Üye Ülkeleri ve kültür merkezlerinin katkıları ile düzenlediği 5.

İnsan Hakları Film Günleri

Amazon Storywriter. Kısa İyidir - Kısa Film, Festival ve Sinema Portalı. Gaspar Noé. This is the list of films that have had the greatest impact on me or influenced me the most in my life.

Gaspar Noé

Against my will, I had to leave out films by Murnau, Lang, Von Stroheim, Browning, Dreyer, Belson, Pontecorvo, Wakamatsu, Fassbinder, Eustache, Cavalier, Cronenberg and Mungiu which all featured in my much more extensive initial list. 2001: A Space Odyssey: This is the film I've seen more than any other in my life – 40 times or more. My life altered when I discovered it when I was about seven in Buenos Aires. It was my first hallucinogenic experience, my great artistic turning point and also the moment when my mother finally explained what a foetus was and how I came into the world.

Çizgi TAGEM. Your Mix of Inspiration. T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı: Sisteme Giriş. WebLokum: 26 En İyi Ücretsiz Fotoğraf Site Adresi. Web sitenizde yada yayınlarınızda kullanmak için fotoğraf arıyor ama bulmakta sıkıntı yaşıyorsanız size biraz da olsa katkı sağlayabilecek bu postta sizlerle birbirinden kaliteli resimlerin bulunduğu bedava stock fotoğrafların yer aldığı ücretsiz site adreslerini paylaşmaya çalışacağım.

WebLokum: 26 En İyi Ücretsiz Fotoğraf Site Adresi

Umarım herkese biraz da olsa bu adreslerin faydası dokunur. 1- Pixabay.com İstediniz yerde kullanabileceğiniz 620.000+ ücretsiz imaj ve video 2- Stocksnap.io Her hafta eklenen yüksek kalite resimler 3-gratisography.com Bedava yüksek çözünürlüklü kategorilere ayrılmış resim arama sitesi 4- unsplash.com Her 10 günde bir eklenen yeni 10 fotoğraf 5- negativespace.co Fotoğrafları kategorilerle arayabileceğiniz ücretsiz stock foto sitesi 6- splitshire.com Kategorilere ayrılmış birbirinden farklı harika fotoğrafların yer aldığı bedava resim sitesi.

Vidobu - Online Video Eğitim Sitesi. Untitled. Ömürlük Film İhtiyacınızı Karşılayabilecek Nitelikte Dev Bir Dünya Sineması Listesi - Ekşi Şeyler. Amerikan sinemasından bıkanlar için, her en güzel 100 film listelerinde artık amerikan ağırlıklı ve diğer milletlerin 1940-1970 yılı arasındaki filmlerini görmekten bıkanlar için şöyle küçük bir liste mevcuttur. eğer biraz da kelime yapmayı becerebilenlerdenseniz bu filmleri seyrettikten sonra sizden kral sinemacı olur. ortak yapımlı yani birden fazla ülkenin birleşmesi ile çekilmiş olan filmleri tasnif ederken çok güzel bir şekilde pozitif ayrımcılık yaptım. eğer film amerika-fransa ortak yapımı ise ben bu filmi fransız filmi olarak listeye aldım, ama mesela fransa-belçika yapımı ise belçika filmi olarak ele aldım, mesela belçika-vietnam ortak yapımı ise bu film benim nazarımda vietnam filmidir. bazı filmler var ki 7-8 ülkenin ortak yapımı o filmlerde kafama göre bir ülkeyi seçtim ve filmi o ülkeye yazdım. bazı filmlerin yanınan notlar düştüm onların anlamlarına gelince: ağlamalık film: adı üstünde işte ağlamak garanti. renkli film: görüntüsü ile mest eden filmler.

Ömürlük Film İhtiyacınızı Karşılayabilecek Nitelikte Dev Bir Dünya Sineması Listesi - Ekşi Şeyler

Michael sikkofield: Okunması Gereken Kitaplar Listesi. Untitled. İnternet Elinizin Altındayken Bir An Önce Sömürmeye Başlamanız Gereken 12 Bedava Hizmet - onedio.com. İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Japonca, Çince, Lehçe, Hollandaca, İsveçce, Danimarkaca.

Ajans

Sesli kitap. Design. Ekolojik. Oyun Sektörü. Devlet Destek Kurumları. Dijital Fotoğrafçılık - Fotoğraf İnternet Sitesi. Demoreel. Tutorials. The 24 Amazing Pools You Need To Jump In Once In Your Life – When is time for travel, we need to think what we will do on that trip and that can be our guide to travel destinations.

The 24 Amazing Pools You Need To Jump In Once In Your Life –

This is an amazing idea for your travel plans. All of those magnificent pools are something that you need to feel and to see while you are on this planet. Like you can see on photos, all of them have something beautiful that you want to feel on you skin. So, think about this idea and enjoy in these amazing pools. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. Chrome Experiment #500. TetraBox Light by Ed Chew. Liquid to Light Designer Ed Chew takes a green step in the right direction with the TetraBox lamp, a light object made from discarded drink packets that would have otherwise ended up in landfills already packed to the brim.

TetraBox Light by Ed Chew

The design is achieved by unfolding the packets and refolding them into hexagonal and pentagonal sections that are then pieced together to form a geodesic sphere or any other desired shape.