background preloader

Defoz

Facebook Twitter

Praca bartosz grycz

Psychologia. Inspiracje. Studia. Funk / Jazz Funk Backing Track in Am. Przyprawy, które działają lepiej niż aspiryna. Architecture is a good idea. Myślisz, że żadna rzeźba nie jest w stanie Cię zadziwić? Czy jesteś w stanie dostrzec ukryty obiekt na tym zdjęciu? Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas Prześlij nam Sztuka XXI wieku Czy jesteś w stanie dostrzec ukryty obiekt na tym zdjęciu?

Czy jesteś w stanie dostrzec ukryty obiekt na tym zdjęciu?

Kroopek | Pt 14-03-2014 04:12 | 68 714x | 282 Przyjrzyj się niezwykłej pracy nowojorskiej artystki Alyson Shotz. Alyson specjalizuje się w tworzeniu niecodziennych konstrukcji, które świetnie współgrają z otoczeniem. Niezwykły płot został stworzony na potrzeby Storm King Art Center w Nowym Jorku. W odbiciu możemy zobaczyć znajdujące się w oddali góry. "Lubię robić obiekty, które zmieniają się w zależności od otoczenia. Drukuj Opracowanie: KroopekTagi: Alyson Shotz artystka sztuka płot Podoba mi się! Masz uwagi do artykułu - znalazłeś błąd, literówki, źródło? Oglądany: 68714x | Komentarzy: 11 | Okejek: 282 osób 11 komentarzy Najlepszy komentarz Zgłoś Dxx - bojownik | miesiąc i 13 dni temu | Już się bałem, że to kolejny z wykpiwanych 'artykułów' na odwal się, ale nie, tym razem aż 4 zdjęcia i 6 linijek tekstu! Nie nadaje się Wszystkie komentarze. Własna kawiarnia w 15 krokach: poradnik jak otworzyć własną kawiarnię.

Fra.Biancoshock i jego sztuka uliczna. Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas Prześlij nam Sztuka XXI wieku Fra.Biancoshock i jego sztuka uliczna Reszka | Śr 12-03-2014 04:06 | 41 453x | 281 Fra.Biancoshock jest włoskim artystą, mieszkającym w Mediolanie.

Fra.Biancoshock i jego sztuka uliczna

Żartowniś dostaje lekcję na jaką zasłużył... Zestaw - organizacja szuka wolontariusza (wszystkie) - ogłoszenia ngo.pl. Szkoleniadla organizacji lub organizacja przeszkoli stażestaże w organizacjach wolontariatorganizacja szuka wolontariusza lub wolontariuszki wolontariatwolontariusz lub wolontariuszka szuka organizacji.

Zestaw - organizacja szuka wolontariusza (wszystkie) - ogłoszenia ngo.pl

Przedmioty użytkownika mmaax3. SCTW basic - szkolenie ITR (Indywidualnych Technik Ratowniczych), Sea Adventure. Squarepusher × Z-MACHINES. Jak toksyczna kobieta robi Ci pranie mózgu? Kolejne tłumaczenie artykułu doktor Tary.

Jak toksyczna kobieta robi Ci pranie mózgu?

Jak to jest, że tak dużo mądrych facetów wpada w relacje z toksycznymi i manipulującymi kobietami? Dlaczego dalej tkwią w tych relacjach mimo, że na poziomie intelektualnym wiedzą, że powinni odejść. Dużo facetów zazwyczaj mówi "ale ja ją kocham". Czy naprawdę kochają te kobiety, czy po prostu ich mózgi zostały wyprane przez toksycznego partnera? Jak ćwiczyć mięśnie kegla? Spróbuj tego, gdy zamiast pracować, co chwila zaglądasz do Internetu! Najlepsze polskie piosenki rockowe w jednym ujęciu (part II)/Greatest polish rock songs in one take. Otwartość w związku. Otwartość jest cechą osobowości oraz ważnym czynnikiem w tworzeniu relacji, co w związku ma zwykle bardzo pozytywne znaczenie.

Otwartość w związku

10 mitów o odchudzaniu, w które przestaniesz wierzyć. CzeskiMetal. Bohaterowie z Wapna - Film Dokumentalny. Analyzair.com. Wyszukiwarka tanich lotów która rządzi. PSYCHOLOGIA MIŁOŚCI I LĘKU,psychologia,manipulacja,socjotechnika,fotografia. PSYCHOLOGIA dla ANIMATORA Rodzic , ojciec, to osoba która stawia wymagania, ocenia, podziwia, karze, uczy, pomaga, broni.

PSYCHOLOGIA MIŁOŚCI I LĘKU,psychologia,manipulacja,socjotechnika,fotografia

Relacje z ojcem rzutujemy na relacje z innymi znaczącymi osobami pełniącymi podobne funkcje, dominującymi z urzędu, jak nauczyciel, ksiądz, policjant, szef. Pozytywne a i negatywne doświadczenia, oczekiwania, emocje z rodziny przenoszone są na osoby pełniące takie funkcje. Aukcje bagaży w Polsce: Lot organizuje bitwę o zagubione walizki i plecaki. Juan Francisco Casas. Prawdę mówiąc - Królowa jazzu. 5 sposobów na wzmocnienie energii chi ciała. Niesamowite odkrycia rosyjskich badaczy. Doskonałe opracowanie dlaczego całe to "audiofilstwo" to bzdura. Proste sztuczki, które fajnie pokazać dziecku :) C2C - Down The Road (official video starring Richie Jackson)

Best Vines - 01.01.2014. Jak działa mózg programisty i jak wygląda jego droga by stać się ekspertem. Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów. Promocje tanich linii lotniczych. Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym odc 1 cz l. Geoportal. Promocje tanich linii lotniczych. Surrealistyczny ogród ukryty w meksykańskiej dżungli - Dziwowisko. Fot. christian von wissel/Wikimedia Commons.

Surrealistyczny ogród ukryty w meksykańskiej dżungli - Dziwowisko

Dziwne drzewa: tęczowy eukaliptus - Dziwowisko. Fot. via lovethesepics.com.

Dziwne drzewa: tęczowy eukaliptus - Dziwowisko

Lexical Distance Among the Languages of Europe « EtymologikonGmail: poczta według Google. A Liter Of Light *Official Version* Krewetki różne odmiany !! Piękne ! - Chomiki, Konie, Papużki i Inne Zwierzaki. Ogród. Surrealistyczna galeria Antona Semenova. Polak znalazł na Saharze niemal nienaruszonym samolot RAF z II Wojny Światowej. Go Bonsai - symulator wzrostu i obróbki drzewka Bonsai. TYLKO 337 zl ZA POKOJ 1os. OD ZARAZ !!! - Wielkopolskie / Poznań Pokoje Wynajem - Stancje Wynajem na Gumtree Wielkopolskie / Poznań.

Spaghetti con pesto di pomodorini secchi (con olive, capperi, acciuga, mentuccia e prezzemolo) Wątki bareistyczne w rzeczywistości PRLu. Jedno z najbardziej odizolowanych społeczeństw które dalej są prawie niezbadane. Sentinelczycy Sentinel to maleńska wyspa w Zatoce Bengalskiej na Oceanie Indyjskim.

Jedno z najbardziej odizolowanych społeczeństw które dalej są prawie niezbadane.

Mieszka tam jedno z niewielu plemion zupełnie „nieskażonych” przez cywilizację. Tubylcy stawiają twardy opór wszystkim, którzy próbują nawiązać kontakt – do dziś notowane są przypadki ostrzeliwania z łuków (nawet zatrutymi strzałami) podpływających łodzi (w 2006 roku przypadkową śmierć poniosło dwóch rybaków, którzy nieostrożnie zapuścili się w te tereny). Na powierzchni 72 km kwadratowych żuje około 250 mieszkańców. Pierwsza próba nawiązania kontaktu z ludnością Sentinel miała miejsce w 1880, kiedy to ekspedycja administratora kolonialnego Maurice’a Vidala Portmana – wylądowała na wyspie i pochwyciła 6 przedstawicieli plemienia, którzy jednak dość szybko ciężko zachorowali (dwóch śmiertelnie), w związku z czym odstawiono ich do ojczyzny.

Ludność Obecnie populacja Sentinelese nie jest znana z każdym dużym stopniu dokładności. Co powinien wiedzieć każdy mężczyzna: Jak trzymać gardę. Stare polskie filmy i seriale w kolorze. Pachnidło [Lektor PL] "Po pracy zajrzę do Norwegii". Instrukcja obsługi lotów 1-dniowych. Jak wychować psychopatę? Wydaje się, że przez lata naszej ewolucji moralność była promowana w genach.

Jak wychować psychopatę?

Bo jeśli rodzice nie byli empatyczni i nie kierowali się dobrem innych, to ich dzieci mógł spotkać ostracyzm grupy. Cyanide & Happiness - Tunnel of Love. Platanus. Źródełka i kaskady NASZE NATURALNE ŻRÓDEŁKA posiadają fenomenalne podobieństwo do identycznych miejsc w PRZYRODZIE. NATURA została podpatrzona, umiejętnie skopiowana bez plagiatu i łamania praw autorskich. W Państwa ogrodzie powstaje zakątek pełen naturalnego piękna i naturalnej atmosfery. YouTube. Jak korzystać z Office 2013 nawet do 180 dni za darmo? Okres 30 dni nie zawsze wystarczy nam do odpowiedniego przetestowania programu, zwłaszcza, gdy do czynienia mamy z pakietem biurowym. Dlatego też, zanim zdecydujecie się na kupno Office 2013 prezentujemy rozwiązanie pozwalające na korzystanie z pakietu Microsoftu nawet do 180 dni za darmo. Office Trial Extender umożliwia dodanie nam kolejnych 30 dni testowania do zainstalowanej na naszym komputerze wersji trial pakietu Office - zarówno Office 2013 jak i 2010.

Proces dodawania możemy wykonać 5 razy, co w połączeniu z oryginalnym okresem próbnym teoretycznie daje czas 180 dni. Wszystko jest legalne, gdyż nie są łamane żadne zabezpieczenia. Program wykorzystuje funkcję, która została zaimplementowana przez sam Microsoft z myślą o korporacyjnych klientach. Young Rival - Black Is Good (Magic Eye Video) [Official] Historia siedmiu modeli ciekawych butów. Chcecie posłuchać utworów, których nikt nie słuchał? Jest na to sposób!

Ucz się Angielskiego razem z wykopem w 2014 roku! Zostałem dzisiaj zainspirowany wykopem dodanym przez @little-illusion-machine: dającym możliwość sprawdzenia naszej znajomości angielskiego słownictwa. O ile samo znalezisko nie daje nam pełniejszego obrazu naszego zasobu słownictwa o tylestrona dodana do powiązanych przez @Sebeq92: już radzi sobie całkiem nieźle. Może to być dobre kryterium naszych postępów oraz silna motywacja do nauki, ale o tym nieco później. Z ciekawości zrobiłem na szybko ten test i wyszło mi, że znam szacunkowo 6930 słów. Oczywiście wynik nie jest doskonale dokładny, ale twórcy strony wyliczyli, że jest oznaczany z dokładnością w przybliżeniu +/-10%. Mózg, fascynujący automat-Potęga nieświadomości odc.2. 1103205.pdf. Natalia C.

Inzynierka

Śmieszne. Kult Penisa... Domek. Architektura krajobrazu. Muza.