Defoz

Facebook Twitter
praca bartosz grycz

psychologia

inspiracje

studia

Funk / Jazz Funk Backing Track in Am
Przyprawy, które działają lepiej niż aspiryna
Skąd się wzięły bloki? | Architecture is a good idea
Myślisz, że żadna rzeźba nie jest w stanie Cię zadziwić?
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas Prześlij nam Sztuka XXI wieku Czy jesteś w stanie dostrzec ukryty obiekt na tym zdjęciu? Kroopek | Pt 14-03-2014 04:12 | 68 714x | 282 Przyjrzyj się niezwykłej pracy nowojorskiej artystki Alyson Shotz. Czy jesteś w stanie dostrzec ukryty obiekt na tym zdjęciu? Czy jesteś w stanie dostrzec ukryty obiekt na tym zdjęciu?
Własna kawiarnia w 15 krokach: poradnik jak otworzyć własną kawiarnię
Fra.Biancoshock i jego sztuka uliczna Fra.Biancoshock i jego sztuka uliczna Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas Prześlij nam Sztuka XXI wieku Fra.Biancoshock i jego sztuka uliczna Reszka | Śr 12-03-2014 04:06 | 41 453x | 281 Fra.Biancoshock jest włoskim artystą, mieszkającym w Mediolanie.
Żartowniś dostaje lekcję na jaką zasłużył...
szkoleniadla organizacji lub organizacja przeszkoli stażestaże w organizacjach wolontariatorganizacja szuka wolontariusza lub wolontariuszki wolontariatwolontariusz lub wolontariuszka szuka organizacji dam pracęorganizacja szuka pracownika lub pracowniczki Zestaw - organizacja szuka wolontariusza (wszystkie) - ogłoszenia ngo.pl Zestaw - organizacja szuka wolontariusza (wszystkie) - ogłoszenia ngo.pl
Przedmioty użytkownika mmaax3
SCTW basic - szkolenie ITR (Indywidualnych Technik Ratowniczych), Sea Adventure
Squarepusher × Z-MACHINES
Jak toksyczna kobieta robi Ci pranie mózgu? Jak toksyczna kobieta robi Ci pranie mózgu? Kolejne tłumaczenie artykułu doktor Tary. Jak to jest, że tak dużo mądrych facetów wpada w relacje z toksycznymi i manipulującymi kobietami? Dlaczego dalej tkwią w tych relacjach mimo, że na poziomie intelektualnym wiedzą, że powinni odejść. Dużo facetów zazwyczaj mówi "ale ja ją kocham".
Jak ćwiczyć mięśnie kegla?
Spróbuj tego, gdy zamiast pracować, co chwila zaglądasz do Internetu!
Najlepsze polskie piosenki rockowe w jednym ujęciu (part II)/Greatest polish rock songs in one take
Otwartość w związku | Partnerstwo Otwartość jest cechą osobowości oraz ważnym czynnikiem w tworzeniu relacji, co w związku ma zwykle bardzo pozytywne znaczenie. Kiedy trwa czas wzajemnego poznawania się, spontaniczna otwartość jest najczęściej naturalną potrzebą z obu stron, za wyjątkiem, kiedy zdarzą się z którejś strony złe intencje, wynikające np. z tendencji do manipulacji.Otwartość buduje więź, a w efekcie rodzi bliskość emocjonalną, a potem także bliskość fizyczną (czasami jest odwrotnie). Mówienie sobie dosłownie wszystkiego jest oznaką miłości oraz zaufania. Otwartość w związku | Partnerstwo
10 mitów o odchudzaniu, w które przestaniesz wierzyć
CzeskiMetal
Bohaterowie z Wapna - Film Dokumentalny
analyzair.com
wyszukiwarka tanich lotów która rządzi
PSYCHOLOGIA MIŁOŚCI I LĘKU,psychologia,manipulacja,socjotechnika,fotografia PSYCHOLOGIA MIŁOŚCI I LĘKU,psychologia,manipulacja,socjotechnika,fotografia PSYCHOLOGIA dla ANIMATORA Rodzic , ojciec, to osoba która stawia wymagania, ocenia, podziwia, karze, uczy, pomaga, broni. Relacje z ojcem rzutujemy na relacje z innymi znaczącymi osobami pełniącymi podobne funkcje, dominującymi z urzędu, jak nauczyciel, ksiądz, policjant, szef. Pozytywne a i negatywne doświadczenia, oczekiwania, emocje z rodziny przenoszone są na osoby pełniące takie funkcje. Potrzeba autorytetu ale też bunt, opór, negatywizm - często zauważane w sytuacjach pedagogicznych – mogą mieć swe źródło w relacjach rodzinnych.
Aukcje bagaży w Polsce: Lot organizuje bitwę o zagubione walizki i plecaki
Juan Francisco Casas
Prawdę mówiąc - Królowa jazzu
5 sposobów na wzmocnienie energii chi ciała
Niesamowite odkrycia rosyjskich badaczy
Doskonałe opracowanie dlaczego całe to "audiofilstwo" to bzdura.
Proste sztuczki, które fajnie pokazać dziecku :)
Best Vines - 01.01.2014
Jak działa mózg programisty i jak wygląda jego droga by stać się ekspertem
SamolotemTaniej.pl • Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów.
Supertanie loty • promocje tanich linii lotniczych
Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym odc 1 cz l
Geoportal
Supertanie loty • promocje tanich linii lotniczych
Surrealistyczny ogród ukryty w meksykańskiej dżungli - Dziwowisko fot. christian von wissel/Wikimedia Commons Edward James (1907-1984) był bardzo zamożnym oraz ekscentrycznym poetą brytyjskim, który za życia znany był głównie ze swojego upodobania do surrealizmu oraz patronatu, jaki roztaczał nad przedstawicielami tego nurtu w sztuce. Sponsorował on surrealistyczne czasopismo Minotaure, a także wspierał finansowo takich artystów jak Salvador Dali czy też René Magritte, który zresztą uwiecznił go na swoich dwóch obrazach. Surrealistyczny ogród ukryty w meksykańskiej dżungli - Dziwowisko
Dziwne drzewa: tęczowy eukaliptus - Dziwowisko fot. via lovethesepics.com Eucalyptus deglupta to jedyny gatunek eukaliptusa występujący na północnej półkuli. Nie to czyni go jednak drzewem wyjątkowym. Dziwne drzewa: tęczowy eukaliptus - Dziwowisko

Lexical Distance Among the Languages of Europe « Etymologikon™

Lexical Distance Among the Languages of Europe « Etymologikon™ Posted by Teresa Elms on 4 March 2008 This chart shows the lexical distance — that is, the degree of overall vocabulary divergence — among the major languages of Europe. The size of each circle represents the number of speakers for that language.
Krewetki różne odmiany !! Piękne ! - Chomiki, Konie, Papużki i Inne Zwierzaki
Ogród
Surrealistyczna galeria Antona Semenova
Polak znalazł na Saharze niemal nienaruszonym samolot RAF z II Wojny Światowej
Go Bonsai - symulator wzrostu i obróbki drzewka Bonsai
TYLKO 337 zl ZA POKOJ 1os. OD ZARAZ !!! - Wielkopolskie / Poznań Pokoje Wynajem - Stancje Wynajem na Gumtree Wielkopolskie / Poznań
Spaghetti con pesto di pomodorini secchi (con olive, capperi, acciuga, mentuccia e prezzemolo)
Wątki bareistyczne w rzeczywistości PRLu
Sentinelczycy Sentinel to maleńska wyspa w Zatoce Bengalskiej na Oceanie Indyjskim. Mieszka tam jedno z niewielu plemion zupełnie „nieskażonych” przez cywilizację. Tubylcy stawiają twardy opór wszystkim, którzy próbują nawiązać kontakt – do dziś notowane są przypadki ostrzeliwania z łuków (nawet zatrutymi strzałami) podpływających łodzi (w 2006 roku przypadkową śmierć poniosło dwóch rybaków, którzy nieostrożnie zapuścili się w te tereny). Na powierzchni 72 km kwadratowych żuje około 250 mieszkańców. Pierwsza próba nawiązania kontaktu z ludnością Sentinel miała miejsce w 1880, kiedy to ekspedycja administratora kolonialnego Maurice’a Vidala Portmana – wylądowała na wyspie i pochwyciła 6 przedstawicieli plemienia, którzy jednak dość szybko ciężko zachorowali (dwóch śmiertelnie), w związku z czym odstawiono ich do ojczyzny. Jedno z najbardziej odizolowanych społeczeństw które dalej są prawie niezbadane. Jedno z najbardziej odizolowanych społeczeństw które dalej są prawie niezbadane.
Co powinien wiedzieć każdy mężczyzna: Jak trzymać gardę
Stare polskie filmy i seriale w kolorze
Pachnidło [Lektor PL]
"Po pracy zajrzę do Norwegii". Instrukcja obsługi lotów 1-dniowych
Wydaje się, że przez lata naszej ewolucji moralność była promowana w genach. Bo jeśli rodzice nie byli empatyczni i nie kierowali się dobrem innych, to ich dzieci mógł spotkać ostracyzm grupy. A jednak brak empatii nie wydaje się rzadką cechą. Okazuje się, że jedna na sto osób ma takie skłonności. To psychopaci. Jak wychować psychopatę?
Cyanide & Happiness - Tunnel of Love
Źródełka i kaskady NASZE NATURALNE ŻRÓDEŁKA posiadają fenomenalne podobieństwo do identycznych miejsc w PRZYRODZIE. NATURA została podpatrzona, umiejętnie skopiowana bez plagiatu i łamania praw autorskich. W Państwa ogrodzie powstaje zakątek pełen naturalnego piękna i naturalnej atmosfery. Ptaki przylatują aby napić się wody i opłukać . Platanus
Jak korzystać z Office 2013 nawet do 180 dni za darmo? Okres 30 dni nie zawsze wystarczy nam do odpowiedniego przetestowania programu, zwłaszcza, gdy do czynienia mamy z pakietem biurowym. Dlatego też, zanim zdecydujecie się na kupno Office 2013 prezentujemy rozwiązanie pozwalające na korzystanie z pakietu Microsoftu nawet do 180 dni za darmo. Office Trial Extender umożliwia dodanie nam kolejnych 30 dni testowania do zainstalowanej na naszym komputerze wersji trial pakietu Office - zarówno Office 2013 jak i 2010. Proces dodawania możemy wykonać 5 razy, co w połączeniu z oryginalnym okresem próbnym teoretycznie daje czas 180 dni. Wszystko jest legalne, gdyż nie są łamane żadne zabezpieczenia.
Young Rival - Black Is Good (Magic Eye Video) [Official]
Historia siedmiu modeli ciekawych butów.
Chcecie posłuchać utworów, których nikt nie słuchał? Jest na to sposób!
Zostałem dzisiaj zainspirowany wykopem dodanym przez @little-illusion-machine: dającym możliwość sprawdzenia naszej znajomości angielskiego słownictwa. O ile samo znalezisko nie daje nam pełniejszego obrazu naszego zasobu słownictwa o tylestrona dodana do powiązanych przez @Sebeq92: już radzi sobie całkiem nieźle. Może to być dobre kryterium naszych postępów oraz silna motywacja do nauki, ale o tym nieco później. Z ciekawości zrobiłem na szybko ten test i wyszło mi, że znam szacunkowo 6930 słów. Oczywiście wynik nie jest doskonale dokładny, ale twórcy strony wyliczyli, że jest oznaczany z dokładnością w przybliżeniu +/-10%. Ucz się Angielskiego razem z wykopem w 2014 roku!
Mózg, fascynujący automat-Potęga nieświadomości odc.2
1103205.pdf
Natalia C. | digart
inzynierka

śmieszne

Kult Penisa...
domek

Architektura krajobrazu

muza