background preloader

Bike

Facebook Twitter

מגזין אופניים - מושגי ייסוד בגיאומטריה של אופני הרים. צילום- אבי גנאור בתמונות אופני ברגמונט 7.4* גיאומטריה על פי ויקיפדיה היא ענף של המתמטיקה העוסק בצורות ובמבנים, ובהם הישויות: נקודות, קווים ישרים, עקומות, משטחים ופאונים...

מגזין אופניים - מושגי ייסוד בגיאומטריה של אופני הרים

Cycling About – Understanding Bicycle Frame Geometry. We receive a lot of questions about geometry on this site, so I have written this article to discuss the reasons why touring bicycle frames have the geometry that they do.

Cycling About – Understanding Bicycle Frame Geometry

This resource may help you understand how a bike may ride without testing it, and should help you determine what type of geometry is best for what you do. פורום טיולי אופניים - מאמרים - חוף השרון לאחר הגשם - תפוז פורומים. מאת: רֶשֶף פורסם: 30/11/2004 עדכון אחרון: 23/05/2005 : דרור כהנוביץ, אילן כרמל ורונן לניר. : 22 ק"מ : 1:38 (כולל צילומים, התרשמות מהנוף, שעשועים וקניות - כשעתיים).

פורום טיולי אופניים - מאמרים - חוף השרון לאחר הגשם - תפוז פורומים

הזמן הנ"ל נמדד עבור מהירות ממוצעת נינוחה של 13.5 קמ"ש. בסביבות השעה 2:30 נחתתי בתחנת הדלק ביקום (מול אסא וקפה בונו), פרקתי את האופניים, הדלקתי GPS והתחלתי לדווש (מהר, כדי להתחמם). השמש החמימה שפיתתה אותי לטעום בשעה 13:30 לעיל נעלמה מאחורי סוללה של עננים שהגיעה ממערב והלכה והתקדמה מזרחה. כבר לא שמן על אופניים. סמדר כהן־טרקל "שמן על אופניים" הוא שמו של בלוג שקם בנובמבר 2009, כחלק מהמאבק של אופיר ארקין בעודף משקל.

כבר לא שמן על אופניים

אופיר, ששקל אז 156 קילוגרמים שהתפרשו על 176 סנטימטרים, החליט שהוא לוקח את עצמו בידיים אחרי שחלפה בו המחשבה שהוא רוצה ללוות את ילדיו עוד שנים רבות. בתמיכתו הרבה של חמו, יונתן לב ז"ל, הוא רכש אופניים והתחיל לדווש. אחרי שקראתי את הבלוג של אופיר וראיינתי אותו לכתבה, לא יכולתי שלא לשתף אתכם בסודות הקטנים שהיוו עבורו אבני היסוד להצלחה. מגזין אופניים - מבחן למכנס תחתון מבית פאנקייר. Mavic Rush review - MBR. 84 Balance Gold Smores 14 GR Protein Nutrition Energy Bars LQQK N R Low SHIPPIN. Washington’s top 10 mountain-bike rides. Most Popular Mountain Bike Trails. Enduro 101 With Fabien Barel. רכיבות התקווה של שמעון שוקן. Untitled. האם הבולמים שלכם מכוונים כך שהם מתפקדים בהתאם לאופי הרכיבה שלכם?

untitled

עבור הרבה מאוד רוכבים ורוכבות התשובה אינה ברורה כלל. כדי שהתשובה תהיה ברורה יותר, יש להבין מספר דברים בסיסיים. בולמי הזעזועים באופנינו נועדו לשכך את הכוחות המופעלים על האופניים וכתוצאה ישירה לספק לנו רכיבה נוחה ואחיזה משופרת בקרקע. מאחר ובצמד שמורכב מרוכב\ת ואופניים, משקל הרוכב הינו החלק הארי, יש לכוון את הבולמים עבור כל רוכב בצורה אישית. על כיוון הבולמים משפיעים מאוד גם סיגנון הרכיבה, סוג השילדה וצורת המתלה. בולם שמכוון בהתאם לסגנון הרכיבה של רוכב ספציפי, ישקע בין 20% ל-33% ממהלכו, וינצל את מלוא המהלך שלו לפחות פעם אחת ברכיבה שמשקפת את הגבול העליון של אותו רוכב. 10 Incredible Mountain Bike Trips. Workshop: How To Clean And Lube Your Bike. By BikeRadar | Monday, January 20, 2014 4.00pm.

Workshop: How To Clean And Lube Your Bike

Stretches to Alleviate Muscle Soreness in Cyclists. צריך הדרכה על ORUXMAP. היי, אני משתמש מזה כשנה עם התוכנה והיא ממש עוזרת בניווטים.

צריך הדרכה על ORUXMAP

אני בעיקר משתמש בה ע"י טעינה של קובץ קיים. אני משתמש בקבצים עם סיומת GPX הם הכי נוחים לי. אז ככה, כשעולה התוכנה, תלחץ על Map Online - זה האייקון השמאלי העליון. שם יש מספר אופציות, אני אישית בוחר ב-opencyclemap, למרות שזה לא משנה ואפשר לבחור באופציות נוספות. לאחר שלחצת על Opencyclemap יפתח חלון עם מפה ובחלק העליון שלו יש מספר אופציות: Best Mountain Bike Wheels. We’ve hammered the latest light-but-tough, through-axle compatible trail wheels to find the ideal next set of rolling stock for your riding.

Best Mountain Bike Wheels

Here’s our pick of the best 2012 mountain bike hoops we’ve tested. Best 26in mountain bike wheels Winner: American Classic All Mountain The most obvious aspect of these wheels is a very low weight that’s comparable to carbon fibre wheels at a much lower cost. While freewheel pickup can lag, they light up very quickly once locked in.

Stores

Create your own vectorial Open Street maps with Land. Recently Open Street Maps (OSM) have achieved a worldwide impact due to the many possibilities that these kind of maps offer.

Create your own vectorial Open Street maps with Land

Users have the chance to create their own vectorial maps with almost no difficulty. Below you will find an easy guide on how to create vectorial maps with our software for PC/Mac Land. 1. First of all, you must download the OSM files of the areas in which you are interested. In this case, we chose Portugal. ריכוז אתרי מסלולים - פורום טיולי אופניים. אין כמו טיולים בטבע, ואין כמו רכיבה על אופניים, אז מה יותר טבעי מלשלב את השניים?

ריכוז אתרי מסלולים - פורום טיולי אופניים

מצד אחד מספיקים לעבור מרחק רב יחסית ולראות הרבה נוף ואטרקציות אחרות, מצד שני שומרים על הקשר הבלתי אמצעי עם הטבע – נושמים את האוויר, מריחים את הפריחה ושומעים את השקט ואת ציוץ הציפורים. לך תסביר לג'יפאי את הרגשת העילוי שבלשבת בראש ההר ולהנות מהנוף בידיעה שהגעת לשם בכוחות עצמך – כבשת את ההר. לפני כשמונה שנים קניתי אופני הרים והתחלתי לרכב. לא הכרתי אף רוכב אחר ולכן בעיקר רכבתי לבד, באיזור הבית. כך המשכתי במשך שנים ברכיבות מועטות בלבד על שטח קטן.

מטרתה של קהילת טיולי אופניים, ושל הפורום בתוכה, היא לדאוג לכך שתמיד יהיה לך עם מי לרכב, ולאן – נגמרו התירוצים!

GPS