background preloader

SOUL

Facebook Twitter

50 otázok, ktoré by sme sa mali opýtať detí, namiesto otázky "Ako sa dnes máš?" - DeepEn. FOTO Stavebnice LEGO využijete aj v domácnosti: Tieto skvelé nápady vás nadchnú. Obľúbené stavebnice dánskej značky LEGO sú na trhu už takmer sedemdesiat rokov.

FOTO Stavebnice LEGO využijete aj v domácnosti: Tieto skvelé nápady vás nadchnú

Za ten čas sa ich využitie rozšírilo a dnes už nie sú len hračkami pre deti, ale aj umením a praktickou pomôckou do domácnosti či kancelárie. O tom, že LEGO kocky dávno predčili svoje pôvodné určenie, napovedajú špeciálne umelecké výstavy. Tie sa už niekoľko rokov konajú po celom svete. Stavbe sôch z LEGO kociek sa navyše naplno venuje aj mnoho popredných umelcov. Možno by ste však nečakali, že známe stavebnice sa dajú využiť aj v domácnosti. EWA VEŠTENIE. Farebné kombinácie s ktorými sa stretáva očný vnem má veľký vplyv na naše myšlienkové pochody , každá farba má svoju vibráciu, ktorá pôsobí na naše podvedomie, ovplyvňuje našu psychiku, naše emócie a nálady.

EWA VEŠTENIE

Pomocou farieb môžeme liečiť, ukľudňovať, dobíjať energiu či zlepšovať sústredenie. Keď ste šťastní, vyberáte si zo šatníka oblečenie v odlišných farbách a strihoch, ako keď smútite, alebo ste s niečím nespokojní. Súvisí to s pocitmi, ktoré v nás tieto farby vyvolávajú, a tak dokážu ovplyvniť aj našu náladu. A global map of wind, weather, and ocean conditions. 172 Documentaries To Expand Your Consciousness! In the search for enlightening information, here is an awesome list of expansive documentaries from a few different websites. 1.

172 Documentaries To Expand Your Consciousness!

Home (2009) 2. Thrive (2011) 3. Turistom ukazujeme Tatry a Bratislavu, sú tu však iné unikátne miesta, o ktorých by mal - Fičí.sk. Vydané 28.7.2015 o 16:48 Slovensko má množstvo krásnych miest, no málokto o nich vie.

Turistom ukazujeme Tatry a Bratislavu, sú tu však iné unikátne miesta, o ktorých by mal - Fičí.sk

Ak by existovali podobné unikáty v USA, Austrálli či Nemecku, chodil by sa na nich pozerať celý svet. Na Slovensku ich poriadne nepoznajú ani domáci. 1. Kamenné gule. Home. College of Elemental Chi Kung - Workshops. Metal Workshop - 08 & 09 Nov 2014 Metal - Drawing in the Seasons with Autumn Metal represents the condensing energy of nature and the season of Autumn.

College of Elemental Chi Kung - Workshops

Its manifestation in the body is in the lungs and large intestine. Their overall function is the exchange of Chi, drawing in Chi from the air through the breath and eliminating what is unnecessary to the body's requirements. Of Mice and Men. Of Mice and Men is a novella[1][2] written by Nobel Prize-winning author John Steinbeck.

Of Mice and Men

Published in 1937, it tells the story of George Milton and Lennie Small, two displaced migrant ranch workers, who move from place to place in search of new job opportunities during the Great Depression in California, United States. Based on Steinbeck's own experiences as a bindlestiff in the 1920s (before the arrival of the Okies he would vividly describe in The Grapes of Wrath), the title is taken from Robert Burns' poem "To a Mouse", which read: "The best laid schemes o' mice an' men / Gang aft agley.

" (The best laid schemes of mice and men / Often go awry.)

Drawing

Salvia Divinorum (Ska Pastora) Vault. Www.sagewisdom.org/usersguide.html. WHY YOU WERE GIVEN THIS GUIDE Perhaps a friend gave you a Salvia divinorum cutting, or maybe you bought dried leaves, an extract, or a living plant.

www.sagewisdom.org/usersguide.html

If so, you need to read this guide. It was written to teach you how to work with this herb in a way that is personally rewarding, and how to do so as safely as possible. It will also teach you how to grow and care for your own Salvia divinorum plants. Salvia divinorum is an extraordinary visionary herb. Karetní výklad od 14. do 20.7. 2014. Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 14. do 20.července.

Karetní výklad od 14. do 20.7. 2014

Miluji Matku Marii a vlastně jsem s ní duchovně hodně pracovala, když jsem na svých cestách navštěvovala kostely a katedrály, které jí byly zasvěcené. A když jsem vytvořila vykládací karty Marie, matka andělů, nijak mě nepřekvapilo, že karty žijí svým vlastním životem. Mají nádhernou energii božské ženskosti. Jsou velmi nápomocné a jemné a přitom velmi silné, stejně jako Matka Marie. Ona je pro mě příkladem toho, jak být velmi ženská a přitom i silná.

Na křídlech andělů. Psychoactivity.

HEALTH

Sny, duchovní léčitelství a návraty duší. Tama-Do, The Academy of Sound Healing, Color Therapy and Chi Movement.