background preloader

GŻEGŻÓŁKA

Facebook Twitter

⇒ Gry i Zabawy Integracyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. 13 pomysłów na integrację online i zdalny team building - Blog BudgetBee. 10 gier spotkań wirtualnego zespołu, aby ponownie połączyć swój zespół zdalny w 2021 - AhaSlides. COVID-19 mógł wiele nam odebrać, ale zdecydowanie nie zabrał ponurych spotkań.

10 gier spotkań wirtualnego zespołu, aby ponownie połączyć swój zespół zdalny w 2021 - AhaSlides

Jako nasze powinowactwo do Zoom usycha z dnia na dzień, zastanawiamy się, jak sprawić, by wirtualne spotkania były przyjemniejsze i bardziej tworzyły więzi między naszymi współpracownikami. Wchodzić, wirtualne gry do spotkań zespołowych. Zabawa na spotkaniach z pewnością nie jest niczym nowym, ale jesteśmy tutaj, aby pokazać, jak dostosować gry integracyjne do zdalnego środowiska. 19 najlepszych gier i zabaw integracyjnych dla zdalnych pracowników - Calamari. Wraz z nagłym wzrostem popularność pracy zdlanej (na którą duży wpływ ma pandemia wirusa COVID-19), firmy stanęły przed nowym wyzwaniem - budowaniem i utrzymywaniem dobrych relacji pomiędzy pracownikami zdalnymi.

19 najlepszych gier i zabaw integracyjnych dla zdalnych pracowników - Calamari

Dzięki opisanym w artykule 19 grom integracyjnym dla zdalnych zespołów można łatwo sprostać temu wyzwaniu. Od lat obserwować można coraz większy przyrost pracowników zdalnych na rynku pracy – z 5.2% w 2009 roku do 9% w 2019 r. W 2020 ich odsetek wzrósł jeszcze bardziej ze względu na pandemię koronawirusa. Wraz z popularyzacją telepracy wzrasta zapotrzebowanie na wiedzę, jak dobrze zintegrować zespół zdalnych pracowników. Poznaj listę 19 gier i zabaw integracyjnych, które sprawią, że Twoi podwładni będą zadowoleni i zaangażowani w swoją pracę.

14 gier integracyjnych online na wydarzenia i warsztaty — Tomek Biskup. Przyszła pandemia i nagle wszystko przeniosło się do sieci.

14 gier integracyjnych online na wydarzenia i warsztaty — Tomek Biskup

Zdalnie odbywają się lekcje, spotkania a nawet wizyty lekarskie. Podczas tych ostatnich gry integracyjne online raczej nie znajdą zastosowania. Wszędzie indziej już mogą się przydać. Przejrzałem gruntownie angielskojęzyczny internet i przedstawiam Wam listę 14 interaktywnych zabaw, które wydały mi się wyjątkowo ciekawe. Language Identification Game with Audio and Script Samples. Mitologiczne związki frazeologiczne by Monika Szkliniarz on Genially. Temat: Mitologiczne związki frazeologiczne.

Mitologiczne związki frazeologiczne by Monika Szkliniarz on Genially

Cykl lekcji poświęconych... Drodzy Uczniowie! Dzisiejsza lekcja poświęcona będzie mitologicznym związkom frazeologicznym. STAROŻYTNOŚĆ - ZWIĄZKI FRAZEOLOGICZNE. Związki frazeologicze by Anna Zięba on Genially. Ortograficzne wklejki. O nie, ortografia… – rozległ się w klasie pomruk nieskrywanej niechęci.

Ortograficzne wklejki

Znamy te momenty, znamy te nastroje. Dlatego spróbowałyśmy podejść do tematu trochę inaczej. Zobaczcie co przygotowałyśmy dla uczniów pewnej klasy, a pomysł zrobił już furrorę w całej szkole. Zaczęło się od Ż: Potem zdania, które pomagają zapamiętać po jakich literach piszemy RZ: Ortografia z różnych stron… internetowych – Od słowa do słowa. Dyktando h/ch, u/ó, ż/rz, ę/en, ą/om Klasa 1 - 3 - Bardziej o świętach. Próba królewskiej córki. Ortograficzny Nawiedzony Dom by anyolki on Genially. Nawiedzony Dom Jeśli się nie boisz, wejdź...

Ortograficzny Nawiedzony Dom by anyolki on Genially

Razem z klasą jedziesz na wycieczkę z okazji Dnia Dziecka, ale po drodze psuje się autobus. Zatrzymuje się gdzieś między miejscowościami.