Diplomacie...

Facebook Twitter

Pip Definition. Spread. Photo Tampering throughout History. Two young cousins, Elsie Wright and Frances Griffiths, produced a series of photographs purportedly showing small winged fairies.

Photo Tampering throughout History

These highly publicized photos created a sensation, and although some believed them to be fake, many believed them to be real. Many years later, the cousins admitted that, though the photographs were not manipulated, the fairies depicted were actually cardboard cutouts posed in the scene. Nevertheless, they continued to claim that they had seen fairies. Mutual assured destruction. Aftermath of the atomic bomb explosion over Hiroshima, August 6, 1945 Mutual assured destruction, or mutually assured destruction (MAD), is a doctrine of military strategy and national security policy in which a full-scale use of high-yield weapons of mass destruction by two opposing sides would cause the complete annihilation of both the attacker and the defender.[1] It is based on the theory of deterrence where the threat of using strong weapons against the enemy prevents the enemy's use of those same weapons.

Mutual assured destruction

The strategy is a form of Nash equilibrium in which neither side, once armed, has any incentive to initiate a conflict or to disarm. Theory[edit] Nejlépe placená šéfka popisuje 5 typů uchazečů, které vyhazuje od pohovoru - FirstClass.cz. Málokdy se nám podaří získat rozhovor, který by byl tak plastický.

Nejlépe placená šéfka popisuje 5 typů uchazečů, které vyhazuje od pohovoru - FirstClass.cz

Přínosný pro oba břehy byznysu, zaměstnavatele i zaměstnance. Ať firmu vlastníte, či se ucházíte o důležitou pozici, jistě souhlasíte, že „byznys je o lidech. Úspěch byznysu je založen na správných lidech – aktivních a efektivních. Správné lidi vybírají manažeři.“ Říká to 37letá Američanka Marissa Mayer, nejlépe placená manažerka světa, která si za 5 let může přijít na 100 milionů dolarů (o jejím příjmu více zde). Proč hovoří ona? Give me liberty, or give me death! "Give me liberty, or give me death!

Give me liberty, or give me death!

" is a quotation attributed to Patrick Henry from a speech he made to the Virginia Convention in 1775, at St. John's Church in Richmond, Virginia, he is credited with having swung the balance in convincing the Virginia House of Burgesses to pass a resolution delivering the Virginia troops to the Revolutionary War. Among the delegates to the convention were future U.S. Presidents Thomas Jefferson and George Washington. Grundeinkommen - 23 Translation(s) Rivers of Blood speech. Rivers of Blood speech (česky Řeč o proudech krve) byl kontroverzní politický projev o imigraci, který 20. dubna 1968 v Birminghamu pronesl britský konzervativní politik Enoch Powell.

Rivers of Blood speech

Hlavním tématem projevu byla takzvaná antidiskriminační legislativa navrhovaná tehdejší socialistickou vládou, která by kriminalizovala projevy negativních postojů vůči přistěhovalcům v některých oblastech života Britů. Powell prohlásil tuto legislativu za urážející a nemorální. Důsledek projevu pro Konzervativní stranu je hodnocen rozporuplně, podle některých komentátorů byla tato řeč jednou z hlavních příčin jejího překvapivého volebního vítězství v roce 1970, podle jiných komentátorů jí ubrala hlasy z řad přistěhovalců. Rasové nepokoje v řadě britských měst v 80. a 90. letech zapříčiněné přistěhovalci z neevropských zemí a vysoká míra kriminality a nezaměstnanosti u přistěhovalců jsou podle Powellových sympatizantů důkazem pravdivosti pesimistické předpovědi, kterou tento politik učinil již v roce 1968.

Documentaries About Latin America. "We are seeing how very important it is to bring about in the human mind the radical revolution.

Documentaries About Latin America

The crisis is a crisis in consciousness. A crisis that cannot anymore accept the old norms, the old patterns, the ancient traditions, and considering what the world is now with all the misery, conflict, destructive brutality, aggression, and so on, man is still as he was, is still brutal, violent, aggressive, acquisitive, competitive, and he has built a society along these lines. " Top 100 Documentary Movies. Rotten Tomatoes RT Login Log In Top Movies »

Top 100 Documentary Movies

50 documentales para ver antes de morir. 50 documentales que cambiarán tu visión del mundo Hace casi 9 meses atrás me aventuré a realizar una recopilación de los que consideré eran los documentales que más me habían impactado y, con ello, cambiado el modo en el que veía el mundo.

50 documentales para ver antes de morir

Con la ayuda de los fans de United Explanations en Facebook elaboramos una lista de los 25 documentales que creímos mejor cumplían con esta transformadora visión de la realidad que nos rodea. Tras numerosos comentarios y nuevas, y más que interesantes propuestas, he decidido extender la lista de 25 a 50 documentales que muy probablemente cambiarán tu forma de ver el mundo. Aquí los listamos a continuación. Kdo jsme - Centrum pro výzkum veřejného mínění. Centrum pro výzkum veřejného mínění (CVVM) je výzkumným oddělením Sociologického ústavu AV ČR, v.v.i.

Kdo jsme - Centrum pro výzkum veřejného mínění

Jeho historie sahá do roku 1946, kdy jako součást Ministerstva informací začal fungovat Československý ústav pro výzkum veřejného mínění. Současné Centrum vzniklo v roce 2001 převedením svého předchůdce (IVVM) z Českého statistického úřadu do Sociologického ústavu Akademie věd ČR, v.v.i. Včlenění do vědecké instituce zaručuje kvalitní odborné zázemí a kredit pracoviště; jako součást akademického prostředí musí CVVM splňovat veškeré nároky a dosahovat tak té nejvyšší odborné úrovně. Hlavní náplní práce oddělení je výzkumný projekt Naše společnost, v jehož rámci je prováděno deset šetření ročně. Demagog.cz - Factcheck politických diskuzí.

Documentaries About Russia. "It began with a weapon created by scientists that threatened to destroy the world.

Documentaries About Russia

But then a group of men who were convinced they control the new danger began to gain influence in America. They would manipulate terror. The Legacy of Pol Pot - Photo Essays. Pol Pot- Inside Evil. 35 Greatest Speeches in History. If a man wishes to become a great orator, he must first become a student of the great orators who have come before him. He must immerse himself in their texts, listening for the turns of phrases and textual symmetries, the pauses and crescendos, the metaphors and melodies that have enabled the greatest speeches to stand the test of time. There was not currently a resource on the web to my liking that offered the man who wished to study the greatest orations of all time-from ancient to modern-not only a list of the speeches but a link to the text and a paragraph outlining the context in which the speech was given.

So we decided to create one ourselves. Richard Nixon Goes on Laugh-In - Top 10 Presidential Pop Culture Moments. The Daily Beast. UNIjobs - kariérní portál pro studenty, absolventy a mladé profesionály. Financial Acronyms Quiz. Corporate Scandals Quiz. Financial Acronyms Quiz. Political Books Quiz. Literární soutěže.

Vytvořeno 14. 3. 2014 1:00 Autor: Marta Šimečková V některých z vás se možná skrývá dosud netušený talent na psaní příběhů, fejetonů či básní, někteří se již dokonce osmělili a svá dílka publikujete buď na stránkách našeho magazínu, nebo na jiných literárních serverech. Pokud rádi píšete a rádi byste se zúčastnili nějaké literární soutěže, pak je právě pro vás určen tento přehled literárních soutěží, které právě probíhají. A pokud víte o nějaké zajímavé literární soutěži, která v tomto přehledu dosud chybí, neváhejte nám napsat na redakční mail.

Literární soutěže na rok 2014: Učená společnost České republiky. Jazykové studium, vzdělávání a práce u nás i v zahraničí - Jazyky.Studium.Práce. BusinessInfo.cz. Alexej Navalnyj: Partyzán v džungli internetu. Mizení státních peněz v kapsách soukromníků a ztrátám vznikajícím při jejich rozdělování se v ruském slangu říká pilování. Odtud pochází také název webových stránek RosPil specializujících se na odhalování korupčních kauz. Založil je právník Alexej Navalnyj (34), podle jehož přesvědčení tahá v Rusku za nitky prostá „banda podvodníků“, kterou by davy dokázaly usměrnit. РосПил. Stuff You Should Know's First-ever Crowd-sourced Quiz" Profesní Rozvoj | Managerka.cz. Countries by Independence Day Quiz. World Capitals Quiz. Stáže v evropských institucích | SZ ČR PŘI EVROPSKÉ UNII. Každá z hlavních unijních institucí umožňuje občanům EU se lépe seznámit s její činností prostřednictvím stáží. Délka stáže, výběrová řízení a nástup na stáž se liší v závislosti na instituci a druhu stáže.

Stáže se vyhlašují každý rok v pravidelných termínech, které jsou uvedeny na internetových stránkách jendotlivých institucí. Untitled. Iuridictum. Khan Academy. 4 Cities : News. Galerie NE. HM Personal Progress | Vítáme Vás. Lakonický - ABZ.cz: slovník cizích slov. Diccionario de la lengua española - Vigésima segunda edición. : Ke stažení / Právnická angličtina v ekonomickém kontextu I. O knihovně - Multikulturní centrum Praha. Agentura Moudrý překlad. Untitled. Překladatelé, tlumočníci - I.T.C. Jan Žižka. Výhřevnost. SOCOM. Home :: Veterans for Peace. Volunteers for Peace | Volunteer Abroad | International Service Projects. G.I. (military) Masarykovo stipendium (pro neziskový sektor) | FULBRIGHT. Office de tourisme Ile de Ré – hôtel location vacances chambres camping office de tourisme, préparer et réserver votre séjour. Hrabáč. Max Planck. Národní raketová obrana. Islamabad. Toxic asset. Initial public offering. Asociace debatních klubů | „Smyslem debatování je učit se, ne vítězit. Či spíše učení se je jediným vítězstvím, které má smysl.” (A.J. Toynbee)

Ruští spisovatelé protestovali proti mocenské "rošádě" — Svět — ČT24. Hedge (finance)

Cizi slova, veci...

Hospodářská komora České republiky | Hospodářská komora České republiky. CzechInvest. Hlavní stránka | CzechTrade.