background preloader

Diplomacie...

Facebook Twitter

Pip Definition. Spread. Photo Tampering throughout History. Two young cousins, Elsie Wright and Frances Griffiths, produced a series of photographs purportedly showing small winged fairies.

Photo Tampering throughout History

These highly publicized photos created a sensation, and although some believed them to be fake, many believed them to be real. Many years later, the cousins admitted that, though the photographs were not manipulated, the fairies depicted were actually cardboard cutouts posed in the scene. Mutual assured destruction. Aftermath of the atomic bomb explosion over Hiroshima, August 6, 1945 Mutual assured destruction, or mutually assured destruction (MAD), is a doctrine of military strategy and national security policy in which a full-scale use of high-yield weapons of mass destruction by two opposing sides would cause the complete annihilation of both the attacker and the defender.[1] It is based on the theory of deterrence where the threat of using strong weapons against the enemy prevents the enemy's use of those same weapons.

Mutual assured destruction

The strategy is a form of Nash equilibrium in which neither side, once armed, has any incentive to initiate a conflict or to disarm. Theory[edit] The doctrine of Mutual Assured Destruction (MAD) assumes that each side has enough nuclear weaponry to destroy the other side; and that either side, if attacked for any reason by the other, would retaliate without fail with equal or greater force. Nejlépe placená šéfka popisuje 5 typů uchazečů, které vyhazuje od pohovoru - FirstClass.cz. Málokdy se nám podaří získat rozhovor, který by byl tak plastický.

Nejlépe placená šéfka popisuje 5 typů uchazečů, které vyhazuje od pohovoru - FirstClass.cz

Přínosný pro oba břehy byznysu, zaměstnavatele i zaměstnance. Ať firmu vlastníte, či se ucházíte o důležitou pozici, jistě souhlasíte, že „byznys je o lidech. Úspěch byznysu je založen na správných lidech – aktivních a efektivních. Správné lidi vybírají manažeři.“ Říká to 37letá Američanka Marissa Mayer, nejlépe placená manažerka světa, která si za 5 let může přijít na 100 milionů dolarů (o jejím příjmu více zde). Give me liberty, or give me death! "Give me liberty, or give me death!

Give me liberty, or give me death!

" is a quotation attributed to Patrick Henry from a speech he made to the Virginia Convention in 1775, at St. Grundeinkommen - 23 Translation(s) Rivers of Blood speech. Rivers of Blood speech (česky Řeč o proudech krve) byl kontroverzní politický projev o imigraci, který 20. dubna 1968 v Birminghamu pronesl britský konzervativní politik Enoch Powell.

Rivers of Blood speech

Hlavním tématem projevu byla takzvaná antidiskriminační legislativa navrhovaná tehdejší socialistickou vládou, která by kriminalizovala projevy negativních postojů vůči přistěhovalcům v některých oblastech života Britů. Powell prohlásil tuto legislativu za urážející a nemorální. Důsledek projevu pro Konzervativní stranu je hodnocen rozporuplně, podle některých komentátorů byla tato řeč jednou z hlavních příčin jejího překvapivého volebního vítězství v roce 1970, podle jiných komentátorů jí ubrala hlasy z řad přistěhovalců. Documentaries About Latin America. Top 100 Documentary Movies. 50 documentales para ver antes de morir.

50 documentales que cambiarán tu visión del mundo Hace casi 9 meses atrás me aventuré a realizar una recopilación de los que consideré eran los documentales que más me habían impactado y, con ello, cambiado el modo en el que veía el mundo.

50 documentales para ver antes de morir

Con la ayuda de los fans de United Explanations en Facebook elaboramos una lista de los 25 documentales que creímos mejor cumplían con esta transformadora visión de la realidad que nos rodea. Tras numerosos comentarios y nuevas, y más que interesantes propuestas, he decidido extender la lista de 25 a 50 documentales que muy probablemente cambiarán tu forma de ver el mundo. Aquí los listamos a continuación.

Kdo jsme - Centrum pro výzkum veřejného mínění. Centrum pro výzkum veřejného mínění (CVVM) je výzkumným oddělením Sociologického ústavu AV ČR, v.v.i.

Kdo jsme - Centrum pro výzkum veřejného mínění

Jeho historie sahá do roku 1946, kdy jako součást Ministerstva informací začal fungovat Československý ústav pro výzkum veřejného mínění. Současné Centrum vzniklo v roce 2001 převedením svého předchůdce (IVVM) z Českého statistického úřadu do Sociologického ústavu Akademie věd ČR, v.v.i. Demagog.cz - Factcheck politických diskuzí. Documentaries About Russia. "It began with a weapon created by scientists that threatened to destroy the world.

Documentaries About Russia

But then a group of men who were convinced they control the new danger began to gain influence in America. The Legacy of Pol Pot - Photo Essays. Pol Pot- Inside Evil. 35 Greatest Speeches in History. Richard Nixon Goes on Laugh-In - Top 10 Presidential Pop Culture Moments. The Daily Beast.

UNIjobs - kariérní portál pro studenty, absolventy a mladé profesionály. Financial Acronyms Quiz. Corporate Scandals Quiz. Financial Acronyms Quiz. Political Books Quiz. Literární soutěže. Vytvořeno 14. 3. 2014 1:00 Autor: Marta Šimečková V některých z vás se možná skrývá dosud netušený talent na psaní příběhů, fejetonů či básní, někteří se již dokonce osmělili a svá dílka publikujete buď na stránkách našeho magazínu, nebo na jiných literárních serverech.

Literární soutěže

Učená společnost České republiky. Jazykové studium, vzdělávání a práce u nás i v zahraničí - Jazyky.Studium.Práce. BusinessInfo.cz. Alexej Navalnyj: Partyzán v džungli internetu. Mizení státních peněz v kapsách soukromníků a ztrátám vznikajícím při jejich rozdělování se v ruském slangu říká pilování.

Alexej Navalnyj: Partyzán v džungli internetu

Odtud pochází také název webových stránek RosPil specializujících se na odhalování korupčních kauz. РосПил. Stuff You Should Know's First-ever Crowd-sourced Quiz". Profesní Rozvoj. Countries by Independence Day Quiz. World Capitals Quiz. Stáže v evropských institucích. Každá z hlavních unijních institucí umožňuje občanům EU se lépe seznámit s její činností prostřednictvím stáží.

Untitled. Iuridictum. Khan Academy. 4 Cities : News. Galerie NE. HM Personal Progress. Lakonický - ABZ.cz: slovník cizích slov. Diccionario de la lengua española - Vigésima segunda edición. : Ke stažení / Právnická angličtina v ekonomickém kontextu I. O knihovně - Multikulturní centrum Praha. Drobečková navigace: Úvodní strana > Knihovna > O knihovně Knihovna MKC Praha nabízí informace o multikulturním soužití v České republice a jiných částech světa. Je určena laické i odborné veřejnosti. Knihovna shromažďuje aktuální světovou a českou literaturu, audio-vizuální média a periodika k těmto tématům: Náboženství a mytologie Multikulturní vztahy Legislativa (základní lidská práva, práva menšin, práva žen, antidiskriminace) Politické souvislosti multikulturalismu Národy a státy (národní identita a nacionalismus, vztahy mezi národy) Migrace a uprchlíci Ženy a gender Menšiny v ČR (Češi, Němci, Poláci, Romové, Slováci, aj.) Agentura Moudrý překlad.

Untitled. About Us Hero Translating is an international translation agency that provides high-end language services in more than 70 languages. Překladatelé, tlumočníci - I.T.C. Jan Žižka. Vážení, potřebujete-li překlad nebo tlumočení z nebo do: Výhřevnost. SOCOM. Veterans for Peace. International Service Projects.

G.I. (military) Masarykovo stipendium (pro neziskový sektor) Cílem programu je prostřednictvím pobytů zástupců neziskové sféry z České republiky v USA podpořit rozvoj tohoto sektoru u nás, obohatit kontakty mezi českými a americkými organizacemi a pomoci získat znalosti a zkušenosti s prací neziskových organizací v zemi, kde jsou tradičně velmi silné a dobře fungující. Obsah grantu Stipendium se poskytuje na dobu tří až pěti měsíců s možným začátkem pobytu od začátku září 2014 nebo později podle potřeb uchazeče. Stipendium pokrývá náklady na živobytí ve výši 2 000 USD měsíčně, příspěvek na zpáteční letenku, zdravotní pojištění a případně také příspěvek na doprovázející rodinné příslušníky. Základní předpoklady Základními předpoklady pro podání žádosti o stipendium jsou: Office de tourisme Ile de Ré – hôtel location vacances chambres camping office de tourisme, préparer et réserver votre séjour.

Hrabáč. Max Planck. Max Karl Ernst Ludwig Planck (23. dubna 1858 Kiel – 4. října 1947 Göttingen) byl německý fyzik, považovaný za jednoho ze zakladatelů kvantové teorie. Život[editovat | editovat zdroj] Studoval u vynikajících německých fyziků Helmholtze a Kirchhoffa. V červenci 1879 získal doktorát na mnichovské univerzitě. Národní raketová obrana. Logo divize protiraketové obrany Národní gardy USA Národní raketová obrana (anglicky National Missile Defense - NMD, někdy též Protiraketový deštník) je obecný termín pro označení vojenských strategií a s tím spojených technologických a jiných systémů sloužících k obraně celé země před mezikontinentálními balistickými raketami, ať už prostřednictvím jiných střel nebo laseru.

Termín Národní raketová obrana má několik významů: Nejčastější, ale nyní již překonaný: zbrojní projekt Spojených států amerických, pro obranu vlastního území, rozvíjený v 90. letech a složený výhradně z pozemních jednotek. V roce 2002 byl tento projekt přejmenován na Ground-Based Midcourse Defense (pozemní obrana proti raketám ve střední fázi letu), aby se odlišil od jiných protiraketových obran. Od roku 2006 je tento projekt omezeně operační a zahrnuje stíhací rakety vypouštěné z Aljašky, které používají „kinetické“ hlavice.Současná definice: souhrnný omezený celonárodní protiraketový program USA. Islamabad. Toxic asset. Initial public offering. „Smyslem debatování je učit se, ne vítězit. Či spíše učení se je jediným vítězstvím, které má smysl.” (A.J. Toynbee) Ruští spisovatelé protestovali proti mocenské "rošádě" — Svět — ČT24.

Hedge (finance)

Cizi slova, veci...

Hospodářská komora České republiky. CzechInvest. Hlavní stránka.