Diplomacie...

Facebook Twitter

Pip Definition. Spread. Photo Tampering throughout History. Mutual assured destruction. Nejlépe placená šéfka popisuje 5 typů uchazečů, které vyhazuje od pohovoru - FirstClass.cz. Málokdy se nám podaří získat rozhovor, který by byl tak plastický.

Nejlépe placená šéfka popisuje 5 typů uchazečů, které vyhazuje od pohovoru - FirstClass.cz

Přínosný pro oba břehy byznysu, zaměstnavatele i zaměstnance. Ať firmu vlastníte, či se ucházíte o důležitou pozici, jistě souhlasíte, že „byznys je o lidech. Úspěch byznysu je založen na správných lidech – aktivních a efektivních. Správné lidi vybírají manažeři.“ Říká to 37letá Američanka Marissa Mayer, nejlépe placená manažerka světa, která si za 5 let může přijít na 100 milionů dolarů (o jejím příjmu více zde). Proč hovoří ona? Give me liberty, or give me death! Grundeinkommen - 23 Translation(s) Rivers of Blood speech. Rivers of Blood speech (česky Řeč o proudech krve) byl kontroverzní politický projev o imigraci, který 20. dubna 1968 v Birminghamu pronesl britský konzervativní politik Enoch Powell.

Rivers of Blood speech

Hlavním tématem projevu byla takzvaná antidiskriminační legislativa navrhovaná tehdejší socialistickou vládou, která by kriminalizovala projevy negativních postojů vůči přistěhovalcům v některých oblastech života Britů. Powell prohlásil tuto legislativu za urážející a nemorální. Důsledek projevu pro Konzervativní stranu je hodnocen rozporuplně, podle některých komentátorů byla tato řeč jednou z hlavních příčin jejího překvapivého volebního vítězství v roce 1970, podle jiných komentátorů jí ubrala hlasy z řad přistěhovalců.

Rasové nepokoje v řadě britských měst v 80. a 90. letech zapříčiněné přistěhovalci z neevropských zemí a vysoká míra kriminality a nezaměstnanosti u přistěhovalců jsou podle Powellových sympatizantů důkazem pravdivosti pesimistické předpovědi, kterou tento politik učinil již v roce 1968. Documentaries About Latin America. Top 100 Documentary Movies. 50 documentales para ver antes de morir. Kdo jsme - Centrum pro výzkum veřejného mínění. Centrum pro výzkum veřejného mínění (CVVM) je výzkumným oddělením Sociologického ústavu AV ČR, v.v.i.

Kdo jsme - Centrum pro výzkum veřejného mínění

Jeho historie sahá do roku 1946, kdy jako součást Ministerstva informací začal fungovat Československý ústav pro výzkum veřejného mínění. Současné Centrum vzniklo v roce 2001 převedením svého předchůdce (IVVM) z Českého statistického úřadu do Sociologického ústavu Akademie věd ČR, v.v.i. Včlenění do vědecké instituce zaručuje kvalitní odborné zázemí a kredit pracoviště; jako součást akademického prostředí musí CVVM splňovat veškeré nároky a dosahovat tak té nejvyšší odborné úrovně. Hlavní náplní práce oddělení je výzkumný projekt Naše společnost, v jehož rámci je prováděno deset šetření ročně. Demagog.cz - Factcheck politických diskuzí. Documentaries About Russia. The Legacy of Pol Pot - Photo Essays.

Pol Pot- Inside Evil. 35 Greatest Speeches in History. Richard Nixon Goes on Laugh-In - Top 10 Presidential Pop Culture Moments. The Daily Beast. UNIjobs - kariérní portál pro studenty, absolventy a mladé profesionály. Financial Acronyms Quiz. Corporate Scandals Quiz. Financial Acronyms Quiz. Political Books Quiz. Literární soutěže. Vytvořeno 14. 3. 2014 1:00 Autor: Marta Šimečková V některých z vás se možná skrývá dosud netušený talent na psaní příběhů, fejetonů či básní, někteří se již dokonce osmělili a svá dílka publikujete buď na stránkách našeho magazínu, nebo na jiných literárních serverech.

Literární soutěže

Pokud rádi píšete a rádi byste se zúčastnili nějaké literární soutěže, pak je právě pro vás určen tento přehled literárních soutěží, které právě probíhají. A pokud víte o nějaké zajímavé literární soutěži, která v tomto přehledu dosud chybí, neváhejte nám napsat na redakční mail. Literární soutěže na rok 2014: Učená společnost České republiky. Jazykové studium, vzdělávání a práce u nás i v zahraničí - Jazyky.Studium.Práce. BusinessInfo.cz. Alexej Navalnyj: Partyzán v džungli internetu. Mizení státních peněz v kapsách soukromníků a ztrátám vznikajícím při jejich rozdělování se v ruském slangu říká pilování.

Alexej Navalnyj: Partyzán v džungli internetu

Odtud pochází také název webových stránek RosPil specializujících se na odhalování korupčních kauz. Založil je právník Alexej Navalnyj (34), podle jehož přesvědčení tahá v Rusku za nitky prostá „banda podvodníků“, kterou by davy dokázaly usměrnit. РосПил. Stuff You Should Know's First-ever Crowd-sourced Quiz" Profesní Rozvoj. Countries by Independence Day Quiz. World Capitals Quiz. Stáže v evropských institucích. Každá z hlavních unijních institucí umožňuje občanům EU se lépe seznámit s její činností prostřednictvím stáží.

Stáže v evropských institucích

Délka stáže, výběrová řízení a nástup na stáž se liší v závislosti na instituci a druhu stáže. Stáže se vyhlašují každý rok v pravidelných termínech, které jsou uvedeny na internetových stránkách jendotlivých institucí. Untitled. Iuridictum. Khan Academy. 4 Cities : News. Galerie NE. HM Personal Progress. Lakonický - ABZ.cz: slovník cizích slov. Slovo: lakonický Význam: Diccionario de la lengua española - Vigésima segunda edición.

: Ke stažení / Právnická angličtina v ekonomickém kontextu I. O knihovně - Multikulturní centrum Praha. Drobečková navigace: Úvodní strana > Knihovna > O knihovně Knihovna MKC Praha nabízí informace o multikulturním soužití v České republice a jiných částech světa.

O knihovně - Multikulturní centrum Praha

Je určena laické i odborné veřejnosti. Knihovna shromažďuje aktuální světovou a českou literaturu, audio-vizuální média a periodika k těmto tématům: Náboženství a mytologie Multikulturní vztahy Legislativa (základní lidská práva, práva menšin, práva žen, antidiskriminace) Politické souvislosti multikulturalismu Národy a státy (národní identita a nacionalismus, vztahy mezi národy) Migrace a uprchlíci Ženy a gender Menšiny v ČR (Češi, Němci, Poláci, Romové, Slováci, aj.) Agentura Moudrý překlad. Untitled. Překladatelé, tlumočníci - I.T.C. Jan Žižka. Vážení, potřebujete-li překlad nebo tlumočení z nebo do: ■ jakéhokoli evropského jazyka,

Překladatelé, tlumočníci - I.T.C. Jan Žižka

Výhřevnost. Výhřevnost je vlastnost paliva, která udává, kolik energie se uvolní úplným spálením jedné jednotky (obvykle 1 kg).

Výhřevnost

Proti spalnému teplu není v hodnotě zahrnuto měrné skupenské teplo páry, obsažené ve spalinách. Předpokládá se, že její teplo je nevyužitelné a uniká v plynném stavu se spalinami. SOCOM. Veterans for Peace. International Service Projects. G.I. (military) Masarykovo stipendium (pro neziskový sektor) Cílem programu je prostřednictvím pobytů zástupců neziskové sféry z České republiky v USA podpořit rozvoj tohoto sektoru u nás, obohatit kontakty mezi českými a americkými organizacemi a pomoci získat znalosti a zkušenosti s prací neziskových organizací v zemi, kde jsou tradičně velmi silné a dobře fungující.

Masarykovo stipendium (pro neziskový sektor)

Obsah grantu Stipendium se poskytuje na dobu tří až pěti měsíců s možným začátkem pobytu od začátku září 2014 nebo později podle potřeb uchazeče. Stipendium pokrývá náklady na živobytí ve výši 2 000 USD měsíčně, příspěvek na zpáteční letenku, zdravotní pojištění a případně také příspěvek na doprovázející rodinné příslušníky. Základní předpoklady. Office de tourisme Ile de Ré – hôtel location vacances chambres camping office de tourisme, préparer et réserver votre séjour. Hrabáč. Hrabáč (Orycteropus afer) je středně velký savec původem z Afriky. Ve starší české literatuře, například v cestopisech Emila Holuba nebo starších vydáních Brehmova Života zvířat je nazýván kuťoš (od slovesa kutat) nebo takaru, což je domorodý název pocházející z oblasti Etiopie.

Anglické jméno Aardvark [a:dva:k] pochází z afrikánštiny a znamená „(pod)zemní sele“, jelikož původní osidlovatelé z Evropy ho považovali za zvíře podobné praseti (ačkoliv hrabáči nejsou s prasaty příbuzní). Max Planck. Max Karl Ernst Ludwig Planck (23. dubna 1858 Kiel – 4. října 1947 Göttingen) byl německý fyzik, považovaný za jednoho ze zakladatelů kvantové teorie.

Život[editovat | editovat zdroj] Studoval u vynikajících německých fyziků Helmholtze a Kirchhoffa. V červenci 1879 získal doktorát na mnichovské univerzitě. V roce 1880 dokončil dizertační práci a stal se soukromým docentem na mnichovské univerzitě. V roce 1885 byl s pomocí otce jmenován mimořádným profesorem na univerzitě v Kielu. Národní raketová obrana. Logo divize protiraketové obrany Národní gardy USA Národní raketová obrana (anglicky National Missile Defense - NMD, někdy též Protiraketový deštník) je obecný termín pro označení vojenských strategií a s tím spojených technologických a jiných systémů sloužících k obraně celé země před mezikontinentálními balistickými raketami, ať už prostřednictvím jiných střel nebo laseru. Termín Národní raketová obrana má několik významů: Nejčastější, ale nyní již překonaný: zbrojní projekt Spojených států amerických, pro obranu vlastního území, rozvíjený v 90. letech a složený výhradně z pozemních jednotek.

V roce 2002 byl tento projekt přejmenován na Ground-Based Midcourse Defense (pozemní obrana proti raketám ve střední fázi letu), aby se odlišil od jiných protiraketových obran. Od roku 2006 je tento projekt omezeně operační a zahrnuje stíhací rakety vypouštěné z Aljašky, které používají „kinetické“ hlavice.Současná definice: souhrnný omezený celonárodní protiraketový program USA. Islamabad. Toxic asset. Initial public offering. „Smyslem debatování je učit se, ne vítězit. Či spíše učení se je jediným vítězstvím, které má smysl.” (A.J. Toynbee) Ruští spisovatelé protestovali proti mocenské "rošádě" — Svět — ČT24. Hedge (finance)

Cizi slova, veci...

Hospodářská komora České republiky. CzechInvest. Hlavní stránka.