background preloader

Zverkov

Facebook Twitter

» Podcasts The Sociological Imagination.

Music

Gif. Free learning and collections. Manifesto against Labour. Krisis-Group Foreword by Norbert Trenkle 1.

Manifesto against Labour

The rule of dead labour A corpse rules society – the corpse of labour. All powers around the globe formed an alliance to defend its rule: the Pope and the World Bank, Tony Blair and Jörg Haider, trade unions and entrepreneurs, German ecologists and French socialists. Whoever still has not forgotten what reflection is all about, will easily realise the implausibility of such an attitude. Those who do not work (labour) shall not eat! The more it becomes obvious that the labour society is nearing its end, the more forcefully this realisation is being repressed in public awareness. To some people unemployment is the result of exaggerated demands, low-performance or missing flexibility, to others unemployment is due to the incompetence, corruption, or greed of „their“ politicians or business executives, let alone the inclination of such „leaders“ to pursue policies of „treachery“. 2. 3. In the old days people worked to earn money. 4. 5. 6. 7. 8. 9.

Gidilecek

MUCİZEVİ 5 TİBET HAREKETİ’Nİ YAPAN YAŞLANMIYOR. Bu Haraketleri Yapan Yaslanmıyor Dünyanın dört bir tarafında binlerce insan tarafından uygulanan mucizevi Tibet Ayinleri’ni oluşturan 5 hareketi aşağıda resimlerle göstermeden önce faydalarını tekrarlamakta yarar var: Tibet’in Gençlik Pınarı hareketleri veya Tibet Ayinleri (Tibetan Rites) adıyla dünyaya yayılan ancak bildiğimiz anlamda dinsel ayinle hiç bir ilgisi olmayan bu 5 hareketin düzenli yapılması durumunda kişiye sağladığı yararlar arasında şunlar sayılıyor: Daha genç bir görünüm, ciltte ve saçlarda canlanma, kırlaşmış saçlarda yeniden koyulaşma, düzenli ve sağlıklı bir uyku, sabahları dinç ve canlı uyanmak, belkemiği, eklem problemleri gibi ciddi romatizmal rahatsızlıklardan ve ağrılardan kurtulmak, hafızada güçlenme, fazla kiloların verilmesi, göz bozukluklarında düzelme, fiziksel güçte artış, duygusal ve zihinsel sağlık, uyum ve yüksek enerji… “5 Ayin” Egzersiz Programı’na Başlarken 1.

MUCİZEVİ 5 TİBET HAREKETİ’Nİ YAPAN YAŞLANMIYOR

Kollarınızı omuzlarınızın hizasından yere yatay durumda açarak dik durun. Tel: 0533 835 2473. Ne yani, hep sizin aşkınızı mı konuşacağız? Posted by gülenay börekçi on September 28, 2014 · Leave a Comment Acayip bir kitap tavsiye edeceğim size bugün.

Ne yani, hep sizin aşkınızı mı konuşacağız?

Edebi Şeyler’den çıktı. Dr. Tatiana’nın Tüm Canlılar Âlemine Seks Tavsiyeleri, adı üstünde, aşka ve sekse dair bir kitap. Wcms_233953.pdf. Tech.tirgil.com: İnternet sansürü güvenli bir yolla nasıl aşılır? Önemli Not : Gelen haklı uyarılar sonucunda şunu yazayım.

tech.tirgil.com: İnternet sansürü güvenli bir yolla nasıl aşılır?

TOR ile bağlandığınızda, sansürü aşmış ve anonimliğinizi sağlamış olursunuz ancak "güvenlik" bambaşka bir olgudur. Tek başına güvenlik sağlayacak bir program yoktur. "İnternet sansürü" diye anılan yasa meclisten geçti. Artık devlet insanların internet erişimlerini kontrol altında tutacak, kimin ne zaman nerelere girdiğini izleyecek, kısacası yıllardır diğer alanlarda yaptığı fişlemeyi artık internet ortamında da yapacak.

Üstelik internet kısıtlamalarını yeni yeni yöntemlerle yaparak istenmeyen sitelere veya sayfalara girişleri çok daha etkili şekilde engelleyecek. Peki bu kısıtları aşmanın bir yolu ve yasaklı siteleri gezerken kimliğinizi gizlemenin bir yolu yok mudur? Kısaca söylemek gerekirse : VAR Devletler internette sansür uygulayıp, insanları izlemeye çalıştıkça, dünya üzerindeki gönüllü aktivistler de buna karşı çalışmalar yapıyorlar. 1. 2. Açılan pencere dosyaları nereye oluşturmak istediğinizi soracak. 3. 4. B. İnternet kullanıcısının can simidi: VPN. Türkiye’de internete yönelik düzenleme çalışmaları malum.

İnternet kullanıcısının can simidi: VPN

Youtube’a erişimin engellenmesiyle ayyuka çıkan mesele şimdi duruldu gibi geliyor çoğumuza ama yazıyı yazdığım şu an bile 29 bin 366 site erişime engelliydi. Elbette bu resmi rakam değil; bu konu hakkında zabıt tutmaya gönüllü grubun tespit edebildiği (yoksa rakamın 1 milyonu geçtiğini iddia edenler bile var). Devletimizin ilgili kurumu vatandaşın bu konuya yönelik bilgi edinme taleplerini kabul etmiyor.

Çünkü bunlar devletlerin sansür ligindeki küresel sıralamasını da etkiliyor (kol kırılsın, yen içinde kalsın). Devlet sansürü işin bir boyutu. Konforlu Seyahat İçin En İyi 5 Android Uygulaması. Android uygulamaları, ister kısa süreli tatile, ister bir dünya turuna çıkın hayatı kolaylaştırıyor.

Konforlu Seyahat İçin En İyi 5 Android Uygulaması

Seyahatimde, bazı Android seyahat uygulamaları yön bulmamı kolaylaştırıyor, bazıları rezervasyonumu birkaç dakikada yapabilmemi sağlıyor; bazısı hayatımı kurtarırken, bazıları da beni eğlendiriyor. Android yüklü akıllı telefonların artmasıyla Android uygulamaları sayısı da artıyor. Yolculuğumuzu kolaylaştıran gezi uygulamaları da hızla artıyor. Artık daha fazla mobil yaşıyoruz. Bu uygulamalar sayesinde ister sıkışık bir trafikte, ister metroda, otobüste olalım işlerimizi bulunduğumuz yerden rahatlıkla yürütebiliyoruz. Bulunduğum yerde, istediğim zaman bunları yapabilmek fırsatımın olması hayatımı ve yolculuğumu müthiş kolaylaştırıyor. Avrupa Tren Gezileri.

Sinema

Sites. E-kitaplar. Torrent siteleri.