background preloader

Strony dla uczniów

Facebook Twitter

Akademia Lektur. Kanał z filmami wideo - totylkofizyka.pl. SciFun - Ciekawostki, zagadki rzeczywistości i fantastyczny świat nauki. Powtórki z polskiego do matury i egzaminu gimnazjalnego. Kulturalna Polska - streszczenia i opracowania lektur. E-learning! Podręczniki z podstaw matematyki, fizyki i chemii. Szanowni Maturzyści i Studenci !

E-learning! Podręczniki z podstaw matematyki, fizyki i chemii

Witamy na stronie przygotowanej specjalnie dla Was. Tu znajdziecie kompendium wiedzy z matematyki, fizyki i chemii - przedmiotów, z którymi borykają się studenci I roku większości kierunków studiów. Strona Główna. ZamKor® Chemia. Multimedialny kurs fizyki ZamKoru. Multimedialny, interaktywny kurs z fizyki zawiera pełny materiał dla szkół ponadgimnazjalnych na poziomie rozszerzonym.

Multimedialny kurs fizyki ZamKoru

Kurs możesz: wykorzystać do systematycznej nauki w ciągu roku szkolnego, przerabiać samodzielnie w wybranym czasie i tempie jako uzupełnienie i rozszerzenie zajęć w szkole,potraktować jako pomoc przy powtórce materiału przed maturą. Matemaks - matematyka maksymalnie prosta. MATEMATYKA SZKOŁA PODSTAWOWA + zadania online Matematyka dla dzieci MATEMATYCZNE ZOO.