background preloader

JAREK_KEFIR

Facebook Twitter

OD_04.02.2021

ŻYCIE TO GRA. WYGRYWA TEN CO NIE GRA, ALE JEST SOBĄ! – Jarek Kefir Bez Cenzury: Tajemnice Świata. Życie i świat przypominają coś w rodzaju gry.

ŻYCIE TO GRA. WYGRYWA TEN CO NIE GRA, ALE JEST SOBĄ! – Jarek Kefir Bez Cenzury: Tajemnice Świata

Jak w gry komputerowe gra taki typowy, zaangażowany gracz? Traktuje grę na poważnie. Zbiera punkty i przedmioty, buduje, ściga się, zabija wrogów. Jest to dla niego prawie że sprawa życia i śmierci. Jest zestresowany. Inny, drugi gracz to taki wesoły Mireczek, który do wszystkiego podchodzi z dystansem. Gra jest dla niego zabawą, rozrywką, którą i tak zaraz rzuci, bo gdy jego dziewczyna wróci z pracy mają kilka rzeczy do ogarnięcia. To jest istotna różnica. Takie same podejście jak w przypadku gier komputerowych można mieć także do życia. Więc wpadasz w drugą życiową pułapkę – aby to utrzymać, musisz pracować wydajniej (bardziej stresująco) i dłużej. Pojawia się wieczne zmęczenie. Przede wszystkim nie masz już czasu dla siebie. Kim?

Wiecznie przemęczonym cieniem człowieka? Poniżej komentarz ciekawy Czytelnika: DUCHOWOŚĆ INACZEJ: CZY BÓG NA PEWNO JEST DOBRY? – Jarek Kefir Bez Cenzury: Tajemnice Świata. Jeśli nie przeczytałeś Biblii, ale w nią wierzysz, to jesteś katolikiem.

DUCHOWOŚĆ INACZEJ: CZY BÓG NA PEWNO JEST DOBRY? – Jarek Kefir Bez Cenzury: Tajemnice Świata

CZY TWOJA WITAMINA C NA PEWNO DZIAŁA? [VIDEO] – Jarek Kefir Bez Cenzury: Tajemnice Świata. Jaka witamina C działa i jak ją zażywać?

CZY TWOJA WITAMINA C NA PEWNO DZIAŁA? [VIDEO] – Jarek Kefir Bez Cenzury: Tajemnice Świata

Dr Thomas E. Levy był gościem „Wiosny Zdrowia” w dniach 1-2 kwietnia 2017 roku. Wygłosił długie i wyczerpujące przemówienie dotyczące witaminy C i kuracji tą witaminą. Pokłon Trzech Króli. Tesla. Źródło: Magazyn Liberty 1935 rok Czasami jest to bardzo pouczające, gdy poczyta się jak w przeszłości wyobrażano sobie przyszłość.

Tesla

Niektóre z przewidywań wydają się dzisiaj śmieszne, inne jak to z 1984 Orwella, do dzisiaj przerażają uniwersalnością. Gdy przeanalizuje się przewidywania względem przyszłości, jakie w 1935 roku wygłaszał słynny fizyk Nicola Tesla trzeba mu przyznać, że w większości były one bardzo trafne. Wywiad z Teslą robi wrażenie nawet dzisiaj i powoduje, że pytanie o to, kim był tak naprawdę słynny Serb nadal rozbrzmiewa. Duża asteroida pędzi w stronę Ziemi. Chwila prawdy już w listopadzie. W stronę Ziemi z prędkością ok. 28 tysięcy km/godz. pędzi asteroida – ostrzega NASA.

Duża asteroida pędzi w stronę Ziemi. Chwila prawdy już w listopadzie

Choć do uderzenia i katastrofy bardzo daleko, to agencja kosmiczna zastrzega, że obiekt „może stanowić poważne zagrożenie dla dużych zaludnionych obszarów Ziemi”.NASA ostrzega przed asteroidą 2006 SF6. To ogromna bryła mająca ponad 650 metrów długości. Wcześniejsze z asteroid mijających Ziemię miały po kilkadziesiąt metrów długości. „Jak ja was czerwone bydlaki nienawidzę…”. Były poseł nie wytrzymał. Tomasz Jaskóła, były poseł Kukiz’15 / Źródło: PAP / Rafał Guz Jak ja was czerwone bydlaki nienawidzę… dlatego nigdy nie będziemy w aliansach – podkreśla były poseł Kukiz’15 Tomasz Jaskóła.

„Jak ja was czerwone bydlaki nienawidzę…”. Były poseł nie wytrzymał

W mijającym tygodniu rada miasta Żyrardowa głosami Platformy Obywatelskiej przyjęła uchwałę zmieniającą ulice generała Augusta Emila Fieldorfa ps. Nil na ulicę Jedności Robotniczej. Decyzję tę tłumaczono wolą mieszkańców miasta. „Ta jedność stanowiła i stanowi nasze dziedzictwo kulturowe. Agencja Wywiadu poszukuje szpiegów. Zaskakująca oferta na targach pracy. Tak prezentuje się stoisko Agencji Wywiadu na targach pracy.

Agencja Wywiadu poszukuje szpiegów. Zaskakująca oferta na targach pracy

(Fot: Agencja Wywiadu) Już nie tylko na studiach i w mediach społecznościowych – Agencja Wywiadu poszukuje przyszłych szpiegów na otwartych targach pracy Absolvent Talent Days. Zafascynowani Jamesem Bondem, czy też Hansem Klossem, sprawdzą, czy mają gen wywiadu, na PGE Narodowym w Warszawie. – Nasze uczestnictwo w największych w Polsce targach pracy jest naturalną kontynuacją budowy wizerunku nowoczesnej służby wywiadowczej oraz ciekawego i solidnego pracodawcy – tłumaczą przedstawiciele Agencji Wywiadu, cytowani przez Polsat News. Agencja podkreśla, że to pierwsza edycja targów, na której chętni spotkają jej stanowisko. Nie jest to jedyna akcja promocyjna Agencji Wywiadu. O rekrutacji za pośrednictwem mediów społecznościowych pisaliśmy już wcześniej. Nieznana Historia Świata: Sumerowie. Odpowiedzi na pytania. TAJNIKI RELIGII: CZY BIBLIA JEST PRAWDZIWA? [VIDEO]

Jestes uczestnikiem gdy zwanej Życie / Matrix. Graj świadomie, póki możesz! Rodzisz się w trudnym świecie, w którym prawda o życiu jest ukryta.

Jestes uczestnikiem gdy zwanej Życie / Matrix. Graj świadomie, póki możesz!

Całe życie v jej poszukujesz, często wchodzisz w politykę, w dzieło naprawienia świata, w religie czy ideologie. Życie to gra. ZAGADKA KONSETWATYZMU I LIBERALIZMU. Liberalizm jest dobry dla jednostki, szczególnie mądrej, ale niszczy porządek społeczny.

ZAGADKA KONSETWATYZMU I LIBERALIZMU

Konsetwatyzm jest dobry dla społeczeństwa, ale dławi indywidualizm jednostki. Ot cała tajemnica. My jako ludzie mamy w sobie te dwa przeciwieństwa. Pocisk balistyczny Buława-30 przeleciał nad całą Rosją [WIDEO] Pocisk balistyczny Buława-30 przeleciał nad całą Rosją [WIDEO] Rakieta Buława-30 wystrzelona z obwodu archangielskiego w Rosji.

Pocisk balistyczny Buława-30 przeleciał nad całą Rosją [WIDEO]

(Youtube.com) 1 listopada – Uroczystość Wszystkich Świętych. Dzień Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny przypominają prawdę o wspólnocie Kościoła obejmującej świętych w Niebie, pokutujących w czyśćcu i żyjących jeszcze na ziemi. Jest to okres szczególnej modlitwy za naszych bliskich zmarłych. W całym okresie oktawy od 1 do 8 listopada pamiętajmy w naszych modlitwach o wszystkich wiernych zmarłych w naszej Ojczyźnie, o zmarłych Polakach za jej granicami, tych którzy zginęli śmiercią męczeńską, oraz tych, którzy zginęli w obronie Polski. W Dzień Wszystkich Świętych i przez cały Dzień Zaduszny w kościołach i kaplicach publicznych można uzyskać odpust zupełny i podarować go naszym zmarłym bliskim. Już od wieków 1 listopada w Kościele Katolickim uroczyście, a zarazem radośnie obchodzimy wspomnienie Wszystkich Świętych. — Świętych dawnych i współczesnych, znanych, bo już wyniesionych na ołtarze i tych anonimowych, niekiedy zapomnianych, których jest znacznie więcej. — (Paweł VI, Wyznanie wiary Ludu Bożego, 30).

„Mam wrażenie, że ksiądz jest niedouczony”. Gorąca dyskusja w Polsat News. Ks. Jacek Prusak i Paweł Lisicki w Polsat News / Źródło: Polsat News – Zauważam, że ksiądz z „właściwą” miłością bliźniego mówi o tym, że mam „zacząć myśleć”, że mam „się nie bać”. Rozumiem, że to są wszystko wyrazy tej braterskiej miłości, dialogu, jaki ksiądz uprawia – mówił redaktor naczelny „Do Rzeczy” Paweł Lisicki w rozmowie z jezuitą ks.

Pułapki tej cywilizacji – Igor Witkowski …. Rozmawiamy o sytuacji psychologicznej społeczeństw. Rozwinięte społeczeństwa Zachodu przestały się rozwijać a wręcz przeciwnie, cofają się w rozwoju. Ma to już swoje odbicie w każdej dziedzinie życia, również w gospodarce. Rzeczywistość teraźniejszości i przyszłości wymaga gruntownych zmian w mentalności i świadomości ludzi, lecz ludzie nie są gotowi na takie zmiany. To doprowadzi do upadku obecnej formy społeczeństw i pociągnie za sobą, widoczny już w tej chwili, upadek kultury i gospodarki oraz obniżenia się poziomu zamożności i jakości życia większości ludzi.

Zapraszam do obejrzenia programu. Ambasador Izraela w Polsce o Konfederacji: Oni mają jakiś problem z Żydami. – Nie każdy członek Konfederacji, ale są tacy, którzy są teraz posłami na Sejm i mieli wypowiedzi otwarcie antysemickie, o Żydach, o ich wpływach na całym świecie itd. Oni mają jakiś problem z Żydami. Ja jestem Żyd. Jak oni mają problem z tym, ja mam problem z tym, co oni powiedzieli. I powiedziałem on to otwarcie – mówi w Radiu ZET ambasador Izraela w Polsce, Alexander Ben Zvi. Dopiero rozpoczął pan swoją misję dyplomatyczną w Polsce, a już trochę namieszał w polskiej polityce. Ja myślę, że to nie tak, ale jak powiedziałem: nie każdy członek Konfederacji, ale są tacy, którzy są teraz posłem na Sejm, że mieli wypowiedzi otwarcie antysemickie, o Żydach, o ich wpływach na całym świecie itd.

Konfederacja domaga się wskazania konkretnych przykładów tych antysemickich wypowiedzi. Dziękuję za ich pomoc. Świat równoległy – ORN Laboratory i CERN gotowe do otwarcia portalu. Zdjęcie roku czyli wypominki. Absolutnie zdjęcie roku! Czyli Polska w pigułce – super nowoczesne mocarstwo w środku Europy i jego super światły przywódca. Pierwsza połowa XXI wieku Nie wiem, kto je zrobił. Krąży w sieci, jako zdjęcie z telefonu. Kto powiesił Tuska na płocie Kaczyńskiego? Mimo całodobowej ochrony powiesili plakat Tuska na płocie Kaczyńskiego. SENS ŻYCIA JESIENNĄ PORĄ.. Bo o tym nigdy za wiele. PRZYPOWIEŚĆ O PIĘCIU ZNAJOMYCH NA IMPREZIE W BARZE. GDY UPADA CYWILIZACJA. KAPITALIZM I RACJONALIZM ZAWIODŁY! CZYM NAPRAWDĘ SĄ PIRAMIDY!? „TEGO NIE ZBUDOWAŁ CZŁOWIEK!” Nauka do dziś jest bezradna wobec próby wytłumaczenia, czym są piramidy i jak je zbudowano.

SZOKUJĄCE I UKRYWANE PRZEMÓWIENIE TRUMPA! Zapraszam Cię do odsłuchania szokującego przemówienia, jakie niedawno Prezydent USA, Donald Trump, wygłosił w ONZ. Kim naprawdę był darczyńca Mariana Banasia – Prawdziwa historia darczyńcy. Powstanie spółka Polskie 5G. Jest porozumienie rządu z prywatnymi operatorami. Ross Marchand: Lepsza polityka podatkowa w Polsce wzmocni przyjaźń z USA. Autorem tekstu jest Ross Marchand – dyrektor ds. polityki na rzecz Sojuszu Ochrony Podatników (ang. ŚWIADOMY CZŁOWIEK TO KREATOR ŚWIATA! GDY SENSU NIE MA ŻYCIE..

JAK WKURZYĆ POLSKIEGO PRYWACIARZA? Na naszych oczach rodzi się nowy świat. BRUCE LIPTON SZOKUJE ŚWIAT: SIŁĄ MYŚLI POKONASZ CHOROBĘ! BRUCE LIPTON SZOKUJE ŚWIAT: SIŁĄ MYŚLI POKONASZ CHOROBĘ! CZY WIESZ ŻE BIERNOŚĆ W ŻYCIU PROWADZI CIĘ W DÓŁ!? III RP na jedynie słusznej drodze globalistycznej integracji. Za kadencji Banasia Polska mogła stracić aż 64 mld zł z tytułu akcyzy za alkohol z Ukrainy. Tatuaże powodują bezpłodność!? Rewelacja! W demokracji liberalnej nikt się nie liczy z wolą ludu. Ignacy Matuszewski w intrydze Sikorskiego, Sowietów i Amerykanów. 100 lat od pokonania bolszewików. Rok 2020 Rokiem Bitwy Warszawskiej. Ignacy Matuszewski. Oficer, który uratował przed Niemcami polskie rezerwy złota warte mili. Watykan: Raport o podejrzanych inwestycjach w Sekretariacie Stanu. Jutro eksmisja legendarnej Antico Caffe Greco. Jutro eksmisja legendarnej Antico Caffe Greco. „Chyba będę musiał uciekać z Polski”. J. Śpiewak otrzymał 225 tys. złotych kary za użycie sformułowania…

Ambasador USA ustawia Polsce politykę zagraniczną i wewnętrzną. Polska polityka podżegania. Polacy wesprą ukraiński system opieki nad weteranami z PTSD. Służba zdrowia się rozpada. Największy szpital w Polsce wstrzymał operacje. Przedsiębiorca, który odmówił płacenia na kampanię PiS trafił do aresztu i usłyszał zarzuty. Teraz oskarża Ziobrę przed sądem. OŚWIECENIE ALBO SZCZĘŚCIE, WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE! CZY TEŻ RZADZIEJ WIDZISZ NIEZALEŻNE TREŚCI W INTERNECIE?! CZY MASZ PRAWO DO NIENAWIŚCI I INNYCH ZŁYCH EMOCJI? TYCH 3 EKOLOGÓW CHCE OCALIĆ PRZYRODĘ. SŁYSZAŁEŚ TYLKO O 1! OTO „EKOLOGIA” WG ELIT UNII EUROPEJSKIEJ! „Zapach komunizmu’ – Od Paktu Katakumb* do Synodu Amazońskiego. Cz.2 Alternatywne widzenie rzeczywistości. BlackRock – tajni władcy świata. SPISEK PRZECIWKO TEMU, BYŚ DOWIEDZIAŁ SIĘ KIM JESTEŚ. Spór o słynny rysunek Leonarda da Vinci. „Człowiek witruwiański” może… zniknąć z papieru.

Dokąd zamierza ludzkość? Naukowcy wszczepili do mózgu sztuczne wspomnienia! Niszczenie środowiska zostanie uznane grzechem? Aktywiści udaremnili eksmisję niepełnosprawnej kobiety. TERRORYZM WŁADZY, CZYLI DLACZEGO OWCE MILCZĄ? TERRORYZM WŁADZY, CZYLI DLACZEGO OWCE MILCZĄ? Najnowsze, jeszcze gorące sondaże. Kaczyński: Śmierć Szyszko to nie był przypadek. UWAŻAJ! NIE DAJ SIĘ ZAPĘDZIĆ W PUŁAPKI SWOJEGO UMYSŁU! Skąd ruchy LGBT biorą pieniądze? Ujawniono ich źródła finansowania. MASZ WYSOKI CHOLESTEROL? TO DOBRZE, BĘDZIESZ DŁUGO ŻYŁ! PILNE! Rząd chce przekazać ziemie polskie Niemcom? CZY WYSOKO ROZWINIĘTA LOGIKA MOŻE CI ZASZKODZIĆ!? Christine Lagarde: „Starzy ludzie żyją zbyt długo i istnieje ryzyko dla globalnej gospodarki, coś trzeba zrobić” Pigułka antykoncepcyjna rujnuje zdrowie. Dlaczego o tym się nie mówi? Oblicze III RP – Projekt dla Polski: Abdullach i kozy… 10 szokująco skutecznych metod profilaktyki i leczenia raka. 10 szokująco skutecznych metod profilaktyki i leczenia raka.

Coca-cola to trucizna! Zobacz, co zawiera. Coca-cola to trucizna! Zobacz, co zawiera. Zaskakująca skuteczność medycyny naturalnej: wylecz przeziębienie w 2 dni! Mini poradnik zielarski. CZY ADHD TO EPIDEMIA SMARTFONOWYCH ZOMBIE!? NIE ŻYJE KORNEL MORAWIECKI, LEGENDA SOLIDARNOŚCI. Pustka w naszych portfelach: prawdziwe przyczyny. Pustka w naszych portfelach: prawdziwe przyczyny. Uwolnij się od systemu! 52 sposoby. „Przyłożył mi do skroni pistolet po czym zamilkł” poznaj jej szokującą historię! [+18] PRAKTYCZNIE WSZYSTKIE PRZEPOWIEDNIE ORWELLA SIĘ SPEŁNIŁY. Ta oliwa szkodzi! Jak rozpoznać prawdziwą? Krzem: jeden z ważniejszych pierwiastków. Zobacz czym grozi jego niedobór! Teoria o wszechświatach równoległych jest prawdą! [FOTO] ZAWAŁ SERCA POWSTAJE ZUPEŁNIE INACZEJ! Przeziębienie i grypa a witamina C. CO BĘDZIE JEŚLI UPADNIE ŚWIATOWA EKONOMIA?! Polskie piekiełko, czyli paranoja polityczno-ideologiczna chłodnym okiem cynika. Przerażające skutki Czarnobyla dają o sobie znać do dziś!

Kapsaicyna – lek na raka i zawały serca! Alarm dla chorych: leki przeciwbólowe stosowane przez miliony ludzi powodują zaburzenia rytmu serca. ADHD to fikcyjna choroba! Jedną z prawdziwych przyczyn jest niedobór magnezu! Gdzie się podziała wolność?! „Cała Ziemia jest własnością korporacji