background preloader

JAREK_KEFIR

Facebook Twitter

Uczestnik wyborów Mr Gay w Poznaniu poderżnął gardło kukle abpa Jędraszewskiego? [aktualizacja] DWIE DUCHOWE DROGI – KTÓRĄ WYBIERZESZ? | Jarek Kefir Bez Cenzury: Tajemnice Świata. Zobacz na poniższy obrazek: Ten obrazek symbolizuje dwie drogi w duchowości mistycznej. Pierwsza – ludzik, który toczy okrągły kamień po piramidzie wiedzy, a z czasem i władzy, piramidzie z brakującym czubkiem.

Jest to droga ezoteryczna, ale także illuminacka. Ezoteryzm jest bliski doktrynom illuminatów w tym, że chce za wszelką cenę poszerzać i rozbudowywać bazę wiedzy, dążąc coraz wyżej. I co najważniejsze – jest to próba ogarnięcia umysłem tego, czego umysłem ogarnąć się nie da. To pułapka, z której trudno się wydostać.

Druga – zatrzymanie pędu ku wiedzy, gdyż wiedzy absolutnej (czyli prawdy) nie poznają nawet najbardziej wtajemniczeni z wtajemniczonych. Druga droga duchowa, symbolizowana przez żółtego ludzika, to wyzwolenie z kręgu Samsary – stanu nieświadomego. W XX wieku po piekle wojny prawda została ujawniona, po czym rozpadła się na tysiące kawałków. Nie potrzebujesz więcej wiedzy, filozofii ani uduchawiania się. Autor: Jarek Kefir. Na konto bankowe: Dodaj do ulubionych: Podobne. CZY TKWIMY W SYMULACJI KTÓRA MA NAS PRZETESTOWAĆ?!

Wydaje mi się, że prawdą jest stwierdzenie, że przychodzimy na ten trudny świat po to, by on nas przetestował, wypróbował, byśmy potem poszli gdzieś dalej. Gdzie? Tego nie wie nikt. To globalny test inteligencji i jednocześnie test na przetrwanie. Dotyczy to nie tylko „prawa silniejszego”, znanego z natury, a które ma odzwierciedlenie np w kapitalizmie, w relacjach społecznych i tak dalej. Dotyczy to, o zgrozo, także świata metafizycznego (duchowego). Z plątaniny programów rodowych, przebytych traum, zapętlenia się w doktryny mistyczne i różne wersje prawdy, procesu indywidualizacji i stawania się w pełni uduchowionym – wychodzą zwycięsko nieliczni. Możesz wpaść w nieliczone pułapki czyhające na duchowej drodze, o ile w ogóle na nią wejdziesz, a wchodzi na nią niewielu.

Czy opadły maski wszystkich „prawd„, podług porzekadła: „Musisz się oduczyć tego, czego się nauczyłeś”, czy dalej próbujesz coś w tym gąszczu prawd wyłapać? Autor: Jarek Kefir. Na konto bankowe: Dodaj do ulubionych: Podobne. Szczepionka 6 w 1 przyczyną autyzmu – przełomowy wyrok sądu – Prawy.pl. Udostępnij Tweet Email Rodzice dziecka, które zachorowało na autyzm wskutek podania mu szczepionki zawierającej rtęć i aluminium otrzymają odszkodowanie. Włoski sąd powołał biegłego, który wykazał związek między podaniem preparatu a chorobą chłopca, tym samym odrzucając poprzednie wyroki. Walka o odszkodowanie trwała kilka lat. Rodzice dziecka zwrócili się do sądu z pozwem przeciwko Ministerstwu Zdrowia, domagając się wypłacenia odszkodowania, jednakże skarga „nie została uwzględniona przez właściwą instancję” i zostali oni obciążeni kosztami postępowania sądowego.

Rodzice nie dali jednak za wygraną i znów wnieśli sprawę do sądu. Sąd Kasacyjny w oparciu o tę ekspertyzę wydał decyzję o wypłacie odszkodowania. Szczegóły decyzji sądu pod linkiem: Źródło: STOP NOP Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Udostępnij Tweet Email Udostępnij. Kontrowersje wokół rocznicy utworzenia brygady NSZ. Brygada Świętokrzyska NSZ w 1945 r. / Archiwum IPN Wszystko, co jest polskie, patriotyczno-narodowe, i antykomunistyczne, – jest dla żydów kontrowersyjne, a przede wszystkim antysemickie, bo komunizm jest żydowski!

/ – m.jasińska Prezydent Andrzej Duda objął patronatem obchody 75 rocznicy powstania Brygady Świętokrzyskiej NSZ, ale nie weźmie w nich udziału. Urząd do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych współorganizuje 11 sierpnia 2019 r. w Warszawie obchody 75. rocznicy powstania Brygady Świętokrzyskiej NSZ. Objęte są one patronatem narodowym Prezydenta Andrzeja Dudy. Ten jednak w nich nie weźmie udziału. Zaproszenie do udziału w tym wydarzeniu odesłał szefowi urzędu naczelny rabin Polski Michael Schudrich, a protest napisali też potomkowie żołnierzy AK ze Świętokrzyskiego. Jak podał urząd w niedzielę o godz. 10 odbędzie się msza święta w Katedrze Polowej Wojska Polskiego, a o godz. 12 uroczysty Apel Pamięci z udziałem asysty Wojska Polskiego przy Grobie Nieznanego Żołnierza. Fatalne dane GUS dotyczące Polaków. „Sytuacja jest trudna”

Za 25 lat liczba ludności Polski zmniejszy się aż o 2,8 mln osób – wynika z prognoz GUS. Negatywne skutki odbiją się po naszych kieszeniach. W ciągu najbliższych 25 lat liczba ludności Polski zmniejszy się o 2,8 mln osób – wynika z raportu Głównego Urzędu Statystycznego Największy wpływ na ten stan rzeczy będzie miała umieralność. Prognoza nie przewiduje wzrostu liczby urodzeńSpadek liczby ludności to problem dla krajowego systemu emerytalnego Polaków będzie coraz mniej Na koniec 2018 r. liczba ludności Polski wyniosła 38,4 mln, czyli o o 22,4 tys. mniej niż rok wcześniej.

Natomiast wiek emerytalny zaczną osiągać obecni 30/40-latkowie i będą wówczas stanowić najliczniejszą grupę. Prognoza nie przewiduje wzrostu liczby urodzeń, co prawda zakłada wzrost współczynnika dzietności, ale liczebność potencjalnych matek (obecnie są to kilkuletnie dziewczynki) spowoduje, że liczba urodzeń nie będzie znacząca (np. ok. 240 tys. w 2040 r.). „Sytuacja jest trudna” Foto: ARKADIUSZ ZIOLEK / East News.

CIEKAWOSTKI

Morderstwo Andrzeja Leppera – 05-08-2011. Andrzej Lepper był jedyną osobowością polityczną z Polski, która swoją odwagą i obroną interesów Polski, zyskała szerokie uznanie w Unii Europejskiej, także u przeciwników jego linii politycznej. Zamieszczony poniżej film to potwierdza. Publikujemy zestaw artykułów i komentarzy na temat jego śmierci. / Redakcja KIP Dzisiaj mamy 8-mą rocznicę tej zbrodni. Zbrodni, której by nie było, gdyby ten odważny zwykły rolnik nie walczyłby o Nas – o Polaków. Jego walka o wszystko co Polskie i prawdziwą Polską rację stanu. skończyła się dla niego tragicznie. Najpierw latami był wyśmiewany i poniżany na wszelkie możliwe sposoby. Później przemilczany, a gdy część Polaków wybrała go na swojego przedstawiciela w sejmie podstępem przez jarosława kaczyńskiego zwalczany.

Tym razem w najbezczelniejszy sposób: z jednej strony udając „przyjaciela”/koalicjanta, a z drugiej fabrykowaniu fałszywych dowodów przestępstw przeciwko niemu. I niestety „udało im się” A wiedzy ŚP. Nieżyjący: Spoczywaj w pokoju Andrzeju. Muzeum Auschwitz pozywa osobę informującą o szykanowaniu Polaków na terenie byłego obozu. „Nasze Stowarzyszenie otrzymało w ostatnim czasie postanowienie sądu, które próbuje zamknąć nam usta. Nie jest to tylko jednostkowy przypadek. Takich postanowień jest więcej. Co więcej: nie jesteśmy jedyni, którzy stali się obiektami ataków. Wobec naszego Stowarzyszenia z wnioskiem o zabezpieczenie powództwa o ochronę dóbr osobistych wystąpiło Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu do kilku sądów. Na razie wiemy o wnioskach skierowanych do Sądu w Poznaniu i Krakowie.

Wniosek dotyczy zakazu publicznego rozpowszechniania – zdaniem PMAB – nieprawdziwych informacji. Na stronie fb Stowarzyszenia opublikowano postanowienie Sądu Okręgowego w Poznaniu, z którego wynika, że na wniosek Muzeum Auschwitz-Birkenau Sąd Okręgowy w Krakowie „zabezpieczył powództwo wnioskodawcy i zakazał uczestniczce Elżbiecie Rybarskiej rozpowszechniania informacji objętych wnioskiem o zabezpieczenie”. Elżbieta Rybarska jest prezesem Stowarzyszenia Rodzin Polskich Ofiar Obozów Koncentracyjnych. Muzeum Auschwitz pozywa osobę informującą o szykanowaniu Polaków na terenie byłego obozu. U447: Rasistowski terror senatu USA wymierzony w Polskę! 05.08.2019 23:09 | Wraca 447. Senatorowie USA podpisali list do Pompeo z żądaniem nacisku na Polskę. Przed wyborami w PL Aż 88 senatorów (spośród 100) podpisało list do amerykańskiego sekretarza stanu Mike’a Pompeo z żądaniem nacisków na Polskę w sprawie tzw. „restytucji” bezspadkowego mienia ofiar Holocaustu. Departament Stanu jest w ramach ustawy JUST 447 zobowiązany do złożenia raportu z realizacji „restytucji mienia m.in. przez Polskę przed Kongresem w okresie 18 miesięcy od uchwalenia, czyli, co za przypadek, mniej więcej przed wyborami w Polsce. – piszą senatorowie do Pompeo Senatorowie przypominają również o liście wystosowanym wcześniej przez 59 senatorów, którego istnieniu zaprzeczano – Tak to jest, jak się daje wiarę amerykańskim senatorom, którzy zostali złapani na gorącym uczynku.

. – pisze red, Marcin Makowski cyk Źródło: Onet.pl/TT Ustawa 447. HIT! Podobne. Rzeź Woli – największe ludobójstwo II Wojny Światowej. Jeśli ktoś nazywa Powstanie Warszawskie „obłędem” ma całkowitą rację – to co się wówczas działo przez 63 dni na ulicach stolicy było przede wszystkim morderczym OBŁĘDEM w wykonaniu Niemców! To Niemcy zrujnowali Warszawę! To Niemcy wymordowali 200 tys. Polaków! To Niemcy nie mieli skrupułów, aby polskim dzieciom podrzynać gardła! I w końcu: to Niemcy dokonali rzezi Woli – jednego z najpotworniejszych w dziejach ludzkości ludobójstw. Zabić wszystkich Polaków! Wieczorem 1 sierpnia 1944 roku w Wilczym Szańcu doszło do spotkania Adolfa Hitlera z Heinrichem Himmlerem. Po tym jak Himmlerowi udało się uspokoić Hitlera, ten pierwszy miał ze stoickim spokojem powiedzieć, że sytuacja może faktycznie nie jest najlepsza, że może i nie jest to najbardziej dogodny moment, ale lepszej okazji Rzesza i jej żołnierze już mieć nie będą.

W Warszawie mieszkali ludzie niezwykle ważni dla przyszłości Polski – wielcy duchowni, przedstawiciele inteligencji, świata kultury etc. To nie była wymiana ognia. Dualizm – Lusterka. Temat jest znany, ale fałszywie rozumiany, tym bardziej, że NewAge propaguje zaprzyjaźnianie się z nimi i branie na plecy niepowodzeń spowodowanych poznaniem tzw. lusterka. Oczywiście jest to bujda na resorach, którą od lat torpeduję, jednak w związku z nową falą fałszywych informacji i zbyt dotkliwych doświadczeń wielu moich czytelników i mnie samej, jak zwykle penetrowałam przestrzeń i dowiedziałam się deczko więcej na ten temat, jak również na kilka podobnych.

Lusterka, odbicie lustrzane, lub tzw. dualizm jest zwykłym przekrętem czarnogłowych, nota bene bardzo mi ostatnio przypadło do gustu to określenie używane spokojnie przez Artura Lalaka, który jest dla mnie fenomenem ze względu na bardzo zrównoważony, racjonalny sposób przekazywania wiedzy odkrytej na podstawie wielu zapisów.

Potrafił bardzo skutecznie i z inżynierskim, czyli ścisłym umysłem połączyć fakty zapisane w przeróżnych treściach, starych tekstach, kronikach i księgach. Po raz kolejny podaję i przypominam: z tym u Mukiego: Syberia: największa katastrofa w historii ludzkości. Czemu to ukrywają!? | Jarek Kefir Bez Cenzury: Tajemnice Świata. Arktyka płonie. Syberia, Kanada, amerykański stan Alaska, Skandynawia. Rozmiar pożarów jest niewyobrażalny. Postaram się Tobie to zobrazować: Największy pożar w Polsce był w Kuźni Raciborskiej na Śląsku w latach ’90 i spłonęło wtedy 10.000 hektarów.

Zeszłoroczne pożary w Kalifornii, określane jako „biblijne” objęły 20.000 hektarów. I teraz uwaga: Pożary w Kanadzie to.. 900.000 hektarów tajgi, torfowisk i tundr. Dlaczego Arktyka / Syberia płonie? -Rozmarzanie wiecznej zmarzliny na Syberii i w innych rejonach polarnych, czyli warstwy pod powierzchnią gruntu, która nie odmarza nawet latem. Jeszcze kilka faktów o pożarach na Syberii, w Alasce i w Kanadzie: -Niebo nad wieloma miejscami półkuli północnej zmienia kolor na czerwony podczas zachodu Słońca, i rzadziej podczas dnia.

Zdjęcia z pożarów syberyjskich lasów: Jeśli chcesz wyświetlić zdjęcie w lepszej jakości, kliknij w nie: I wizualizacja pożarów lasów na Syberii wykonana przez artystę: Film video z pożaru w Syberii: Piękna jesień od.. Podobne. 8 LAT TEMU ANDRZEJ LEPPER ZOSTAŁ ZAMORDOWANY. Równo 8 lat temu na zlecenie polityków lub innych elit, został zamordowany Andrzej Lepper. Śmierć Leppera miała miejsce 5 sierpnia 2011 roku. Jego śmierć jest do dziś niewyjaśniona. Okoliczności w jakich zmarł i późniejszy sposób prowadzenia śledztwa budziły ogromne kontrowersje i oburzenie. Andrzej Lepper zasłynął z szokujących i nietuzinkowych przemów i wypowiedzi. Zdradzał polityków i bogaczy zamieszanych w różne przekręty i afery. Przykłady tych polityków to: Tusk, Cimoszewicz, Piskorski.

Na uwagę zasługują także inne jego wypowiedzi o funkcjonowaniu samego systemu, taka jak ta poniżej: Zasady zarządzania państwem czy imperium są te same od tysięcy lat. Teraz po prostu wiemy, że miał rację. Pokój jego duszy i część jego pamięci. Autor: Jarek Kefir. Czy wiesz, że tylko jedna na 4000 osób odwiedzających moją stronę wspiera jej istnienie finansowo, poprzez darowiznę? Na konto bankowe: Dla: Jarosław Adam Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282 Tytułem: Darowizna Dodaj do ulubionych: Odkryjemy miłość nieznaną. Nie jestem fanem. Ale za to należy się szacun. Doda na koncercie ku chwale pisowskiego marszałka województwa podlaskiego w Białymstoku występuje w tęczowej pelerynie i śpiewa „Odkryjemy miłość nieznaną”.

Warto obejrzeć! Dodaj do ulubionych: Polubienie Wczytywanie... Podobne Suski ujawnia tajemnice alkowy Dlaczego Kaczyński odrzucił życie seksualne? W "film" Szamani dwóch plemion przekazują sobie znak pokoju Prezydent Polski ignoruje prezydent Warszawy podczas jednego z najważniejszych momentów mszy świętej - przekazywania sobie znaku pokoju. Moja córka tańczy u Trubadura Będę się chwalił. W "dziecko" Ksiądz o pupiastych kobietach. Tu już chyba psychiatra nie pomoże. – Kobiety nie są dzisiaj niewiastami, bo są pupiaste – to jedna z głównych myśli księdza Natanka. Inne są takie: Są jak świeże mięso na wystawę. Mężczyźni gonią za świeżym mięsem; Kobiety! Zapłacicie za kuszenie mężczyzn. Siara w piekle nie pomoże! Bo jesteście przeszkodami na drodze zbawienia mężczyzn. Dodaj do ulubionych: Polubienie Wczytywanie... Podobne Jedziemy na wakacje do PRL-u 10 sposobów na spędzenie wakacji w Polsce Ludowej, podczas których najbardziej uciemiężonym stworzeniem był mały fiat.

W "fotografia" Polski ksiądz modli się o śmierć dla papieża Autentycznie! W "język" Zdjęcie do peerelowskiego paszportu Po ojcu powinien nazywać się Kardaszewski. W "Bóg" Będą odszkodowania za powikłania po szczepieniach? Posłowie chcą uproszczenia procedury i powołania komisji przy wojewodach. Mikołaj Woźniak Uregulowanie zasad przyznawania odszkodowań i zadośćuczynień za powikłania po szczepieniach - taki cel mają posłowie, którzy przygotowali zmiany w prawie.

O zasadności wniosków orzekałaby komisja przy wojewodzie. Powstałby Fundusz Odszkodowawczy, na który pieniądze wpłacaliby producenci szczepionek. Projekt przygotowali i złożyli posłowie Kukiz’15. Chcieliby oni, żeby zasady przyznawania odszkodowań po powikłaniach poszczepiennych zostały uregulowane. Czytaj więcej: Dlaczego rodzice coraz częściej rezygnują ze szczepień swoich dzieci? - Zdarza się, iż po szczepieniu pojawiają się niepożądane odczyny poszczepienne lub powikłania po szczepionce.

. - zauważają wnioskodawcy. . - Na przestrzeni ostatnich lat trwa spór o kształt programu szczepień obowiązkowych w Polsce. Wniosek o odszkodowanie trzeba by złożyć w ciągu trzech lat od wystąpienia powikłań, albo śmierci pacjenta. Skąd w funduszu znalazłyby się pieniądze? Pomysł wart rozpatrzenia - przedstawia procedury Trybusz. Francja zostaje pierwszym krajem, który zakazał stosowania wszystkich pestycydów zabójczych dla pszczół - Dobre Wiadomości.

10000000 382378269135344 6421657482606673920 n. Oświadczenie Młodzieży Wszechpolskiej z 1944 roku ws. Powstania Warszawskiego. STRONA PRZECIWNIKÓW KULTU SPRAWCÓW POWSTANIA WARSZAWSKIEGO. Długie bitwy o godzinę „W”. Pamięć o Powstaniu w perspektywie. „Ten temat nie zniknie” – powiedziała w wywiadzie prasowym ambasador USA w Warszawie, Georgette Mosbacher. O diabelskich źródłach komunizmu. Stalin był SATANISTĄ. Japończycy chcą stworzyć ludzko-zwierzęce hybrydy! Specjalnie zmienili prawo. To co planują zrobić to prawdziwe odczłowieczenie. Nie do wiary! Miasto Gdańsk promuje polsko-niemieckie radosne obchody 1 września! „Zaplanowano koncert, tańce i wspólne świętowanie” DWA FATALNE BŁĘDY EZOTERYKI I NEW AGE!