background preloader

CIEKAWOSTKI

Facebook Twitter

Greta Thunberg do światowych liderów w Davos: Polscy górnicy lepiej niż wy rozumieją konieczność zmian - 300Gospodarka. Koronawirus z Chin jest groźniejszy niż mówią, rządy ukrywają prawdę! – Jarek Kefir Bez Cenzury: Tajemnice Świata. Od około miesiąca w chińskim mieście Wuhan jak i w okolicznej prowincji Hubei grasuje groźny koronawirus z gatunku tych, które wywołują choroby takie jak przeziębienia czy SARS. Powoduje on objawy przypominające ostrą postać grypy. Chorzy umierają na ostre zapalenie płuc, w rentgenie tego narządu widać obustronne nacieki.

Śmiertelność wirusa na razie jest stosunkowo niska i nie przekracza 1% – 3% zarażonych. Umierają głównie osoby starsze. Objawy wirusa to: silne objawy grypodobne, dreszcze, gorączka, kaszel, katar, bóle. Teoretycy spiskowi mając na uwadze wydarzenia związane z epidemią świńskiej grypy z 2009 roku snują hipotezy, że jest to celowo wywoływana panika, bo w zanadrzu czeka już jakaś szczepionka. Na dzień 24 stycznia było 40 zgonów w wyniku zakażenia koronawirusem w Chinach i około 800 chorych. -o wirusie wiedzieli w Wuhan od połowy grudnia. -4 największe szpitale w Wuhan nie przyjmują pacjentów od jakiegoś czasu. -Wuhan to tak naprawdę miasto połączone z 3 innych miast. 5 TAJEMNICZYCH POZIOMÓW ŚWIADOMOŚCI UMYSŁU I DUSZY – Jarek Kefir Bez Cenzury: Tajemnice Świata. Zapraszam Cię na podróż po pięciu tajemniczych poziomach świadomości umysłu i duszy. O tych pięciu poziomach jest powszechnie wiadomo, można to zaobserwować i potwierdzić. Reprezentantów tych poziomów mamy pośród rodziny, znajomych i przyjaciół.

Ideolodzy nurtu new age wspominają o jeszcze trzech poziomach, a więc razem o ośmiu. Nie wiem czy jest ich więcej niż pięć, możliwe, ale ja piszę o tym, co sam mogę zweryfikować, lub co sam doświadczyłem. W tym artykule analizuję te poziomy bardziej pod kątem świata realnego, obejmowanego przez umysł i zmysły, i interakcji z nim. Zaczynamy! Pierwszy poziom świadomości to poziom popędów i ekscytacji Na tym poziomie znajdują się słuchacze disco polo, typowe Janusze i Grażyny, islamiści, pijacy, kibole, niepracujący ludzie żyjący całe życie na zasiłkach.

Osoba na tym etapie nie ma wykształconej świadomości politycznej. Drugi poziom świadomości to poziom ubezwłasnowolnienia społecznego To typowy poziom dla większości społeczeństwa. Autor: Jarek Kefir. POWIEM CI JAKA JEST SIŁA MEDIÓW. MOŻE O TYM NIE WIESZ! – Jarek Kefir Bez Cenzury: Tajemnice Świata. Prawo pozycjonowania – liczy się to, co jest omawiane w TVN, Gazecie Wyborczej, RMF FM, czy na Onecie. Wiesz o pożarach w Australii, nowej kreacji Cichopek, ostatnim przeboju Podsiadło czy o słowach Putina. Dlaczego? Ponieważ te zagadnienia poruszyły media. Strach myśleć o tym, jak wiele informacji może umknąć, bo nie ma ich na kanale TV, który na pilocie telewizora ma numer 1, 2 lub 5. A są np na kanale, który na pilocie ma nr 57. Jak ważne jest prawo pozycjonowania i fakt, że tylko powszechnie poruszane zagadnienia są obecne w szerszej świadomości społecznej? ). Miałem kiedyś takiego kumpla. Najbardziej widoczna gazeta w kiosku (najczęściej Wyborcza), najszerzej pozycjonowane treści w Google (Onet, Wikipedia, Pudelek, Na Temat), najbardziej dostępne programy w TV, na pilocie od 1 do 9 (najczęściej TVP, TVN, Polsat, TVN 7, Puls).

A teraz spróbuj sobie wyobrazić coś takiego.. To nie jest ważne. Ale nic, zupełnie nic to nie zmieniło. Ale to nie ma zupełnie znaczenia. Autor: Jarek Kefir. Ta maszyna górnicza robi wrażenie! Spółka RAMB z Grupy Kapitałowej PGE wybudowała od podstaw gigantyczną zwałowarkę przeznaczoną do pracy w Kopalni Węgla Brunatnego Turów należącej do PGE GiEK. Długa na 190 metrów, wysoka na 50 metrów i ważąca 2600 ton maszyna górnicza uzupełni nowoczesny park technologiczny turoszowskiej odkrywki, a jej zadaniem będzie zwałowanie nadkładu znajdującego się nad pokładami węgla brunatnego. Pierwsze uruchomienie zwałowarki miało miejsce pod koniec 2019 roku.

Projekt budowy zwałowarki ZGOT Z-49 rozpoczęto w czerwcu 2017 roku podpisaniem umowy pomiędzy spółką RAMB i PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Turów. Pierwsze prace na placu montażowym kopalni rozpoczęto na początku 2018 r. Nowa zwałowarka ma blisko 190 metrów długości, ok. 50 metrów wysokości a także imponującą moc przerobową i teoretyczną wydajność zwałowania, którą zaprojektowano na 11 500 m3 nadkładu na godzinę.

. – mówi Marcin Ławniczek, prezes zarządu RAMB. Niemcy niszczą 6 wsi na kopalnie węgla, a nam sprzedają kłamliwą propagandę globalistyczną. „PRZEBUDZENIE” TO SZOKUJĄCY POLSKI FILM Z DUCHOWYM PRZESŁANIEM! – Jarek Kefir Bez Cenzury: Tajemnice Świata. DUCHOWA ROZMOWA NIENARODZONEGO DZIECKA Z BOGIEM – Jarek Kefir Bez Cenzury: Tajemnice Świata. Wielki Architekt:-urodzisz się na pewnej planecie na obrzeżach galaktyki. Dostajesz ciało fizyczne. Twoje ciało niefizyczne będzie podzielone na trzy osobne części mające utrudniony kontakt ze sobą. Czyli podświadomość, umysł i duszę. Będziesz musiał starać się je nie tylko łączyć, ale i równoważyć. Sprawi Ci to trudności, ale taki jest plan. Masz w 90% doświadczać i maksymalnie w 10% myśleć. Ja rok przed narodzinami:-dobrze. Wielki Architekt:-masz się nauczyć dostosować i wiedzieć jak reagować, w zależności od sytuacji.

Ja rok przed narodzinami:-a jak się nie dostosuję? Wielki Architekt:-a kto Ci powiedział, że tamta planeta jest mądra? Ja rok przed narodzinami:-ale to przecież totalnie głupie, czy nie można takich informacji przekazać drugiej osobie szczerze i bez takich gierek? Wielki Architekt:-głupcze, czy ja Ci mówiłem, że to ma być mądre? Ja rok przed narodzinami:-dlaczego mam więc tam się wcielić? Wielki Architekt:-bo tylko tam zdobędziesz tak ważne i istotne doświadczenia. Kempa donosi na dobrą zmianę. Nie uwierzysz, ale Beata Kempa doniosła na dobrą zmianę za granicą. W Brukseli powiedziała, że w Polsce rządzonej przez Kaczyńskiego i Ziobrę drży razem z mężem ze strachu. Nie jest bezpieczna! Posłuchaj, dlaczego Dodaj do ulubionych: Polubienie Wczytywanie...

Podobne Konsultant od Smoleńska Czy wiecie, kim jest to pacholę pośrodku, między braćmi? W "Bez kategorii" Uprawniony do prac tajnych "Uwielbiam" tę partię PiS. W "obyczaje" Kempa - córka Płonki Dziewczynka druga z lewej nazywa się Beata Płonka. W "dziecko" „Nie ma życia bez krzemu” O tym, jakich mikroelementów brakuje w naszych organizmach, co robić, żeby je uzupełnić, jak chronić się przed rakiem, i o inteligentnych kompleksach złota monojonowego opowiada Stanisław Szczepaniak, wynalazca i prezes Jednostki Innowacyjno-Wdrożeniowej INWEX Sp. z o.o.

Ktoś kiedyś powiedział, że „jeżeli się poruszamy, to tylko wtedy, kiedy czujemy napór śmierci. Ona narzuca tempo naszym działaniom i intensywność uczuciom”. W 2002 roku poczuł Pan napór śmierci. Proszę o tym opowiedzieć. Zbudził mnie silny ból kręgosłupa. Krzyknąłem przez sen. Co stało się potem? Nie wiedziałem, co się dzieje, myślałem, że to zwykła grypa, przeziębienie. Przygotowywano mnie do operacji. Profesor z Włoch przyszedł do mojego pokoju i powiedział, że ma taki zwyczaj, że jak ktoś umrze na stole, to na drugi dzień on nie operuje. Jaki wniosek z tego płynie dla nas?

Coś nie działa z profilaktyką zdrowotną, z zapobieganiem chorób, na przykład z profilaktyką chorób nowotworowych. Jak Pan stanął na nogi? Oczywiście. „Nie ma życia bez krzemu” [5] Sesje Hipnotyczne: „Stygmaty i ojciec Pio” Poprosiłam Edytę o wklejenie tekstu tej sesji, bo od tej sesji rozpoczęły się kłopoty Lucio z wklejaniem tłumaczenia pod sesjami. W związku z tym bardzo źle się czyta, napisy nakładają się na siebie i szybko znikają. Jest to wg mnie dosyć wazna sesja z naszego punktu widzenia, bo już onegdaj sporo pisaliśmy n/t objawień i przekazów Pio. 611 PL Stygmaty i ojciec Pio LU: Ok, Ilenio połóż się wygodnie.

LU: Jesteśmy tu w towarzystwie naszego przyjaciela Lancelota. LU: Gdy zechcesz zamknij oczy i połącz się z nim. IL: Tak, jestem z nim połączona i widzę go w jego pokoju, po jego lewej stronie na górze jest jakaś istotę, która pobiera energię z głowy Lancillotta do własnych dłoni. IL: I wchodzi w tę istotę poprzez jej dłonie jak litera V, w właściwie jak torus. LU: Wchodzi do ciała tej istoty w formie torusa, czy wychodzi z Lancielota w formie torusa? LU: Ok. IL: Teraz ta istota usiadła, to Chińczyk lub Japończyk z długą brodą. IL: Tak, daje pozwolenie. LU: W jaki sposób to mówi? LU: To niedobrze. Holecka mówi ludzkim głosem. Nie uwierzysz, ale ta pani też kiedyś mówiła ludzkim głosem. I to o kim!? Obejrzyj. O największym wrogu Kościoła i PiS-u! I co się z nią porobiło, że dzisiaj w ten sposób może mówić tylko o Jarosławie.

I modlić się, żeby Kaczyński tego, co wcześniej mówiła, nigdy nie usłyszał Dodaj do ulubionych: Polubienie Wczytywanie... Podobne Posłanka strzela, a ja nie wiem, czy mam się już kryć Posłanka PiS-u z Łomży Bernadeta Krynicka pochwaliła się na swojej stronie na Facebooku takimi zdjęciami ze strzelbą. W "fotografia" Niby bliźnięta, niby rodzina, niby trójkąt Kobieta, która nauczyła seksu miliony Polaków pierwszy orgazm przeżyła przed czterdziestką.

Kobieta Duch Zwana Kobietą Pyłem. W "Bez kategorii" KTO STOI ZA WOŚP I JURKIEM OWSIAKIEM!? 100 KIJÓW W MROWISKO – Jarek Kefir Bez Cenzury: Tajemnice Świata. Już jutro kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku nie milkną kontrowersje i dyskusje na ten temat. Zwolennicy Orkiestry przerzucają się argumentami tudzież błotem (co kto lubi, nie moja sprawa ) z jej przeciwnikami. Zauważyłem, że jeśli chodzi o dyskusje dotyczące lub zahaczające o zwierzęta i dzieci, to ludzie dostają czegoś w rodzaju amoku jak i małpiego rozumu. Gdy napiszesz coś o milionach WOŚP lub o tym, że strzelałeś petardami w Sylwestra, to szykuj się na wiadra zimnej wody i kubły pomyj wylewane pod Twoim adresem. Bez WOŚP polska służba zdrowia byłaby w ciemnej d…? Nietrudno się temu dziwić – w końcu chodzi tutaj o istoty bezbronne i niewinne. Sam Jurek Owsiak wielokrotnie wypowiadał opinie zgodne z liberalną agendą, a na organizowany przez siebie Woodstock lub Pol’ and Rock Festiwal zapraszał polityków i celebrytów wspierających takie postrzeganie świata.

Poniżej jeden z takich wpisów. Pytania powstają tylko o skalę i jakość tej pomocy. Czy tak powinno być? BLOKUJĄ KAŻDĄ INWESTYCJĘ W POLSCE! KIM SĄ I KTO ICH FINANSUJE? – Jarek Kefir Bez Cenzury: Tajemnice Świata. Każdego roku tak zwani „aktywiści ekologiczni” blokują w Polsce kilkaset inwestycji państwowych o znaczeniu strategicznym. Zależy od nich rozwój i los naszego kraju. Kim są? Na czyje zlecenie działają? I najważniejsze: kto i jak ich finansuje? Fundacja Polska Ziemia i portal wSensie.pl przedstawiają skandalizujący film na temat tego zagadnienia. Z organizacjami ekologicznymi problem jest taki, że często działają na zlecenie albo innych państw, albo międzynarodowego lobby demokratyczno-liberalnego. Pożary czy celowe podpalenia w Australii? Ostatnio z czołówek mediów nie schodzą apokaliptyczne pożary buszu i lasów w Australii.

Media podały, że policja w Australii zatrzymała aż 183 osoby podejrzane o wywołanie ognia. Kilka osób zatrzymanych w Australii było poszukiwanych w związku z podpaleniami w Grecji i w Amazonii. Film: Amazonia podpalana z helikopterów: Film: Blokują każdą inwestycję w Polsce – kim są? Autor: Jarek Kefir Hej, poświęć chwilę swojej uwagi na przeczytanie tego! Podobne. MIŁOŚĆ I SEKS: CZY LUDZIE SĄ MONOGAMICZNI? – Jarek Kefir Bez Cenzury: Tajemnice Świata. Wiele osób trapi pytanie, które postawiłem w tytule.

Czy ludzi gatunek jest monogamiczny? Czy mamy szansę zatrzymać swoją miłość do końca życia? Niby wszyscy wiedzą, że tak, w ten sposób mówi nawet prawo – że rozwód można wziąć tylko ze ściśle określonych pobudek. Nikt przecież z miłości się nie rozwodzi. Są jednak takie rzeczy i sprawy, o których dżentelmeni podobno nie rozmawiają. Ale bez obaw. Nie ulega wątpliwości, że ludzie mają problem z trwałością związków. Ludzie już dawno wyczuli pismo nosem. Pisałem o tym szerzej w poniższym artykule: –Czemu partiachat upada? Zacznijmy od tego, że ludzka dusza, owszem, jest monogamiczna. Tym czymś jest nasze ciało, zarządzająca nim podświadomość jak i instynkty, pożądliwości i popędy, jakie to ciało ma.

Te dwa systemy, czyli patriarchalne i małżeńskie ograniczenia, jak i hucie kojarzone z naturą, funkcjonują równolegle obok siebie. Więc nic nie jest takie, na jakie mogłoby się wydawać. Autor: Jarek Kefir Możliwości wsparcia moich publikacji: Wyciekł list Mosbacher do rządu. Ambasador blokuje kolejną ustawę. “Potraktowała nas jak republikę bananową” Warszawa, 17.10.2018. Ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher (L) oraz premier Mateusz Morawiecki (P) podczas konferencji prasowej PGNiG, 17 bm. w Muzeum Gazownictwa w Warszawie. (cat) PAP/Rafa³ Guz Georgette Mosbacher, choć funkcję ambasadora USA w Polsce pełni krótko, bo od września 2018 roku, kolejny raz sprawiła, że jest o niej głośno w mediach. Jak ujawnili dziennikarze “Faktu”, amerykańska polityk domaga się od polskich władz odstąpienia od przepisów regulujących działanie firmy UBER w Polsce.

Uber to rodzaj usługi powstałej w ojczyźnie pani ambasador. Jest to aplikacja mobilna umożliwiająca zamawianie transportu samochodowego, zbliżona do działalności taksówek. Zasadnicza różnica polega jednak na tym, że kierowcą Ubera może zostać praktycznie każdy, kto posiada samochód. Polski rząd, idąc tokiem postępowania innych państw Starego Kontynentu, zamierzał dokonać stosowanych ograniczeń w działalności Ubera. . – Potraktowała nas jak republikę bananową. Dodaj do ulubionych: Cz.2. Jak tego dokonywali (Muki)

No miłe zombiaki…. czas poznać techniki zombirowania. Powinniście wiedzieć a bynajmniej zdawać sobie sprawę z faktu ze do zombirowania ludu używano miejsc kultu. Budowano w tych miejscach świątynie czy kościoły, które jako miejsca spotkań i zlotów grupowych właśnie do tego służyły i świetnie się nadawały.. Starożytne świątynie i współczesne kościoły dziś nadal do tego służą W starożytności wykorzystywano naturę a dziś wykorzystuje się głos intonowany kapłana. Aby zombirowany zombiak stał się zombi, trzeba wpłynąć na umysł i ciało takiego delikwenta i to w taki sposób aby ów delikwent nie wiedział ze modeluje się jego jestestwo. A sądził po głęboko zakorzenionej sugestii ze to sprawcza siła wyższa Boga go dotyka.

Nie mając świadomości w swym uniesieniu ze to nie żaden Bóg istota nadnaturalna tylko prestidigitator, robiący za Boga na zapleczu. Zapoznamy się więc z techniką zombirowania w starożytności, która była odmienna od dzisiejszej techniki zombirowania społeczeństwa. Wniosek: Stanowisko Konfederacji ws. konfliktu na linii USA-Iran! | G. Braun, R. Winnicki i S. Mentzen. Konferencja prasowa Konfederacji w Sejmie (7.01.2020) Apelujemy do prezydenta Andrzeja Dudy i rządu PiS, by trzymali Polskę jak najdalej od tego konfliktu. Należy natychmiast wycofać naszych żołnierzy z Iraku, którzy znajdują się teraz w strefie bezpośredniego zagrożenia konfliktem na dużą skalę. Dodaj do ulubionych: Polubienie Wczytywanie... Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, HISTORIA ŚWIATA, III RP, ISIS, ISLAM, IZRAEL, JUDAIZM - ŻYDZI, NATO, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, Ruchy Narodowo-Radykalne, Uncategorized, USA.

Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika. I po kolędzie. Zdrada Jezusa Chrystusa: XXIII Dni Judaizmu w Kościele katolickim w Polsce. Orędzie Prezesa na 2020 rok. Przewodniczący KEP na otwarciu biura Komitetu Żydów Amerykańskich w Europie Środkowej. Córka irańskiego kierowcy Fardina dziękuje Narodowi Polskiemu i Prezydentowi RP. Podzielmy czas 1000 lat….(Muki) Wyzwolenie z systemu wiedzie przez jego zaakceptowanie. Uświadom to sobie! – Jarek Kefir Bez Cenzury: Tajemnice Świata. Aquapark Rydzyka czyli nowe miejsce kultu. Prezydent Duda: Podjąłem decyzję, że na najbliższy wtorek w Pałacu Prezydenckim zwołuję Radę Gabinetową. Trump grozi zniszczeniem irańskiego dziedzictwa kulturowego. Amerykanie zabili pogromcę ISIS … [ i jeszcze oczekują poparcia… ] Polacy zapalili znicze pod ambasadą Iranu – Bardzo ciekawy wywiad. Netanjahu w Warszawie: Polacy pomagali Niemcom zabijać Żydów. Ambasador Iranu: Polska podjęła ryzyko zniszczenia wzajemnych relacji. Od wieków były serdeczne.

Przeprosiny dla Pana Marka Kotońskiego | Jarek Kefir Bez Cenzury: Tajemnice Świata. Ławrow omówił z Pompeo zabójstwo Sulejmaniego w Iraku. Jędrzej Giertych: NIEDOSZŁE PAŃSTWO ŻYDOWSKIE W LUBELSZCZYŹNIE Cz.1. Czy Rosja zgodziła się na likwidację Qasem`a Soleimani`ego? Donald Trump: „Niebezpieczny psychopata”, któremu należy się przeciwstawić – Jeffrey D. Sachs. Donald Trump: A 'Dangerous Psychopath' Who Needs To Be Opposed. POTĘŻNE POŻARY W AUSTRALII. ZGINĘŁO 500 MILIONÓW ZWIERZĄT! – Jarek Kefir Bez Cenzury: Tajemnice Świata. Żydowska organizacja ADL uznaje liczby za „mowę nienawiści” Trump wzywa Europę do pomocy Ukrainie. Przestępcza działalność J. P. Morgan. Live: Watch Press TV (English) Live from Iran. Zamiast Chanuki spotkanie ze środowiskami żydowskimi. Noc sylwestrowa i Świeca Trzech Króli. Winimy Putina? A kto tak naprawdę zaczął awanturę? | WIERNI POLSCE SUWERENNEJ.

Oświadczenie Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. Tradycje rodzinne. Misio. Zostały nam już tylko Twitty. Rosyjski ambasador komentuje wezwanie do polskiego MSZ. Putin o polskim ambasadorze: Swołocz i antysemicka świnia. Niech Bóg Ci błogosławi z okazji Świąt i Nowego Roku! – Jarek Kefir Bez Cenzury: Tajemnice Świata. [3] Sesje Hipnotyczne. [2] Sesje Hipnotyczne. Błogosławieni czystego serca (Mt 5,8) Nieznana Historia Świata: Wiedza i technologia Sumerów | Alternatywna Rzeczywistość. SUKCES PO POLSKU: 3500 BRUTTO, KREDYTY I 12 GODZIN PRACY DZIENNIE – Jarek Kefir Bez Cenzury: Tajemnice Świata. Żydowska organizacja B’nai B’rith doniosła na o. Rydzyka do kanadyjskich kardynałów. Coraz mniej Polaków uważa Boże Narodzenie za święto religijne. Wkrótce rok 2020. Dziękuję za wspaniałą dekadę podróży przez meandry życia! – Jarek Kefir Bez Cenzury: Tajemnice Świata. CZY JEZUS BYŁ ANTYSYSTEMOWCEM? DUCHOWY CYTAT Z BIBLII! – Jarek Kefir Bez Cenzury: Tajemnice Świata.

Słowo stało się ciałem. EZOTERYKA TO „DUCHOWOŚĆ DZIECIĘCA” TAK JAK RELIGIE – Jarek Kefir Bez Cenzury: Tajemnice Świata. „Wyszliśmy na idiotów” – prof. Witold Modzelewski. Prawdziwa bomba choinkowa. CZEMU PATRIARCHAT UPADA? EWOLUCJA NASZEJ ŚWIADOMOŚCI – Jarek Kefir Bez Cenzury: Tajemnice Świata. KOBIETA I MĘŻCZYZNA: PIĘKNO EMOCJI DOPEŁNIONE SIŁĄ DUCHA – Jarek Kefir Bez Cenzury: Tajemnice Świata. OLGA TOKARCZUK: WOLNOMYŚLICIEL CZY POLITYK!? – Jarek Kefir Bez Cenzury: Tajemnice Świata. ABSOLWENT AKADEMII MEDYCZNEJ OSTRZEGA PRZED ANTYDEPRESANTAMI! – Jarek Kefir Bez Cenzury: Tajemnice Świata. Recenzja książki „Powrót do Jedwabnego” autorstwa Wojciecha $umlińskiego – Dr Zbigniew Kękuś. PRZYPOWIEŚĆ O JABŁONI Z GŁĘBOKIM DUCHOWYM PRZESŁANIEM – Jarek Kefir Bez Cenzury: Tajemnice Świata. Wirus, który zmusza komputery do kopania kryptowaluty monero.

Jarek Kefir Bez Cenzury: Tajemnice Świata. Jarek Kefir Bez Cenzury: Tajemnice Świata. Raport NASA. Zmiany klimatu. Dowiedział się że jest śmiertelnie chory i zrozumiał, że życie to nie tylko pieniądze! Ziobro przyparty do muru. POZNAJ NIEZWYKŁE NATURALNE SPOSOBY NA PRZEZIĘBIENIE I GRYPĘ! Christine Lagarde: „Starzy ludzie żyją zbyt długo i istnieje ryzyko dla globalnej gospodarki, coś trzeba zrobić” Prawda o witaminie D3. Ukrywają tę wiedzę żebyś chorował! | Jarek Kefir Bez Cenzury: Tajemnice Świata. The Saker: Antyczne źródła rusofobii.

Nieznana Historia Świata: Opowieści o smokach i gigantach | Alternatywna Rzeczywistość. ZMARŁ WYBITNY PSYCHOLOG BERT HELLINGER. Biskup zwalnia za adoptowane dzieci? Biskup zwalnia z pracy! DLA TYCH KTÓRZY NIE LUBIĄ TECHNO! Pojednali się z banderowcami. W czyim imieniu? CBA kupiło system Pegasus do inwigilacji smartfonów? TRWA OSTATECZNY UPADEK DEMOKRACJI. POZNAJ PRZYCZYNY [VIDEO] Sieć 5G – Politechnika Śląska OSTRZEGA! To będzie duża dawka energii! Lepiej unikać terenów z 5G! Popularna tabletka, która osłabia mężczyzn i czyni ich impotentami… - E-porady zdrowotne Porady zdrowotne. Milky Way Cepheids from OGLE. Droga Mleczna w trzech wymiarach. Nieznana Historia Świata: Czy ludzie żyli z dinozaurami? | Alternatywna Rzeczywistość. Szczepionka 6 w 1 przyczyną autyzmu – przełomowy wyrok sądu – Prawy.pl. Zagłada polaczków zbliża się wielkimi krokami… Software e didattica - 3.2.4 - Desktop publishing, cartine, mappe concettuali - Parte 3.