background preloader

CIEKAWOSTKI

Facebook Twitter

Wirus, który zmusza komputery do kopania kryptowaluty monero. Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno przez kliknięcie w znaczek X, zgadzasz się na poniższe.

Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres. Zgoda Jeśli nie chcesz wyrazić zgody lub ograniczyć jej zakres, kliknij „Ustawienia zaawansowane”. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz edytować zakres zgody, w tym wycofać ją całkowicie, klikając „Ustawienia zaawansowane” lub przechodząc na naszą stronę polityki prywatności. Powyższa zgoda dotyczy przetwarzania Twoich danych osobowych w celach marketingowych Zaufanych Partnerów.

Przetwarzanie takie nie wymaga dodatkowej zgody z Twojej strony, ale możesz mu się w każdej chwili sprzeciwić. Administrator danych osobowych 1. 1. Jarek Kefir Bez Cenzury: Tajemnice Świata. Jarek Kefir Bez Cenzury: Tajemnice Świata. Raport NASA. Zmiany klimatu. Narodowa Agencja Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej (NASA) twierdzi, że zmiany klimatu nie są wywołane działalnością człowieka, lecz zmianami zachodzącymi na orbicie słonecznej, co jest naturalnym zjawiskiem. To kolejny dowód na całkowicie fałszywie postawioną diagnozę przez lewicę, która od lat forsuje tezę, jakoby gazy cieplarniane, samochody napędzane dieslem, spożywanie mięsa, plastikowe słomki i inne takie rzeczy zagrażały ludzkości. Już w 2000 roku NASA opublikowała raport wskazujący, że owszem, klimat się ociepla, ale z powodu czynników zewnętrznych, które nie mają nic wspólnego z działalnością człowieka.

Raport opierał się w głównej mierze na ustaleniach serbskiego astrofizyka Milutina Milankovicia. Dowiódł w nim, że klimat zmienia się cyklami, a wpływ na to mają trzy parametry orbity ziemskiej: inklinacja (nachylenie) osi ziemskiej, jej precesja (zjawisko obracania się) i ekscentryczność orbity wokół słońca. Podobnego zdania jest szef NASA, Jim Bridenstine. Witaj Basiu. Dowiedział się że jest śmiertelnie chory i zrozumiał, że życie to nie tylko pieniądze! Singapurski chirurg, który najpierw pracował w okulistyce, a potem jako chirurg plastyczny, by zarabiać miliony, dowiedział się, że ciężko zachorował na raka płuc. Historia ta wydarzyła się lata temu, ale warto ją przypomnieć. Zanim zmarł w roku 2012, zdążył opublikować przesłanie, które poruszyło miliony ludzi na Ziemi.

Umieszczam je na swojej stronie dla Ciebie, warto byś i Ty zapoznał się z nim. Może ono wydać się nieco trywialne, ale ostatecznie jest do bólu prawdziwe. Często bywa tak, że doceniamy życie, gdy jest już za późno. Jarek Kefir Od siebie dodam jeszcze ten obrazek: Cytat: „Jestem typowym produktem dzisiejszego społeczeństwa. Wiesz, ironią jest to, że ludzie nie widzą bohaterów w zwykłych lekarzach rodzinnych. Byłem u szczytu swojej kariery. Nie wiedziałem, co tak naprawdę czują chorzy na raka, dopóki sam nie stałem się pacjentem. Nie ma nic złego w osiąganiu sukcesu czy byciu bogatym, nie ma tu absolutnie nic złego. Koniec Na Pay Pal: Kliknij poniższy obrazek: Podobne.

Ziobro przyparty do muru. Ta kobieta jest zdolna do zagnania w kozi róg Ziobry skuteczniej od całej, pożal się Boże opozycji. Pomimo obstawy, zdołała się wedrzeć na teren zarezerwowany na spotkanie wyborcze z pisowskim suwerenem Dodaj do ulubionych: Polubienie Wczytywanie... Podobne Zdjęcie do peerelowskiego paszportu Po ojcu powinien nazywać się Kardaszewski. W "Bóg" 10 naszych najlepszych zabaw w PRL-u Top Ten, czyli dziesiątka naszych najlepszych zabaw z czasów, kiedy nie było długiego weekendu i smartfona 1.Spotkania na trzepaku lub jego wariantach Nie lubiłem tej zabawy, bo nie potrafiłem zwisać głową w dół, przez co czułem się upośledzony 2.

W "dziecko" Bohater drugiego planu To prawdopodobnie najsłynniejsze zdjęcie okładkowe w historii. W "fotografia" POZNAJ NIEZWYKŁE NATURALNE SPOSOBY NA PRZEZIĘBIENIE I GRYPĘ! Sezon zachorowań na przeziębienie i grypę mamy w pełni. Można powoli mówić o epidemii tych chorób zakaźnych. W przychodniach utarł się pewien tryb przyjmowania pacjentów, który byłby nie do pomyślenia jeszcze kilka, kilkanaście lat temu.

Chorych jest tak dużo, że lekarze rodzinni przyjmują tylko dzieci, osoby starsze i nagłe lub też cięższe przypadki. W pozostałych przypadkach, gdy masz „tylko” przeziębienie, to pielęgniarka oferuje Ci szybkie wypisanie tygodniowego zwolnienia lekarskiego, bez wizyty u lekarza. Mówi się też, że przeziębienie nieleczone trwa nawet tydzień, a przeziębienie leczone – tylko siedem dni. Trzeba swoje odchorować. Najlepszym naturalnym sposobem na przeziębienie i grypę jest wzięcie zwolnienia lekarskiego i wygrzewanie się te siedem dni w domu. ) sposób ten jest niedostępny dla większości pracujących na etat, w tym też dla mnie. Warto zastosować kilka naturalnych sposobów na przeziębienie i grypę na raz.

Stosuj witaminę C i witaminę D3 w wysokich dawkach Podobne. Christine Lagarde: „Starzy ludzie żyją zbyt długo i istnieje ryzyko dla globalnej gospodarki, coś trzeba zrobić” Starzenie się populacji jest znanym wyzwaniem. Międzynarodowy Fundusz Walutowy przeprowadza kompleksową analizę na każdym kwartalnym spotkaniu. Uwagę zwraca agresywność i okrucieństwo, z którymi uwypukla problem. Między innymi fundusz wzywa do obniżenia świadczeń i wieku emerytalnego, ponieważ „istnieje ryzyko, że żyją dłużej niż oczekiwano”. Sugeruje także rozwiązania rynkowe mające na celu zmniejszenie tego „ryzyka”. Jeśli chodzi o ekonomistów MFW, Hiszpan nazywa José Viñal „ryzykiem długowieczności”. „Jeśli oczekiwana długość życia wzrośnie o trzy lata powyżej planowanego poziomu do 2050 r., Koszty starzenia się – które są już ogromne dla rządów, przedsiębiorstw, firm ubezpieczeniowych i osób fizycznych – wzrosną o 50% w rozwiniętych gospodarkach, przy czym PKB będzie stanowić punkt odniesienia W przypadku gospodarek wschodzących ten dodatkowy koszt wyniósłby 25%.

W wartościach bezwzględnych oczekiwane koszty na całym świecie wzrosną o kilkadziesiąt miliardów dolarów. M.j. Prawda o witaminie D3. Ukrywają tę wiedzę żebyś chorował! | Jarek Kefir Bez Cenzury: Tajemnice Świata. Zacznijmy najpierw od tego, co pisałem wcześniej – nasz klimat nie jest przystosowany do życia. Tj. odwrotnie: nasze organizmy nie są przystosowane do życia z tak ekstremalnie małą dawką witaminy D. Zbyt szybko wynieśliśmy się ze słonecznej Afryki, gdzie słońce jest codziennie, do strefy klimatu umiarkowanego, gdzie słońce jest góra 60 dni w roku.

A reszta to szarość, burość i smuta, angielska, obrzydliwa pogoda. Przenieśliśmy się w sferę niesprzyjającego klimatu zbyt szybko, nasze organizmy nie zdążyły wyewoluować / przystosować się. Nadal potrzebujemy tyle witaminy D, co w Afryce. Dowodem na moją tezę jest ostatnie odkrycie naukowe, iż jeszcze 10.000 lat temu Europejczycy byli.. czarnoskórzy.

Tak samo jest z wieloma innymi aspektami życia codziennego. Jednak nie należy wpadać w zbędne zniechęcenie. Witamina D 3: normy i anty-normy Medycyna ma dwie specyficzne fobie – fobię na punkcie witaminy C i witaminy D. 3. Źródło i więcej: Dodaj do ulubionych: Podobne. The Saker: Antyczne źródła rusofobii. Dla judaistów i łacinników Kościół prawosławny jest jedynym świadkiem, który może otwarcie zakwestionować ich legitymizację i identyfikację. Z prawosławnego punktu widzenia współcześni żydzi nie są żydami, a katolicy nie są katolikami. Wprowadzenie Termin „rusofobia” (nienawiść do wszystkiego, co ma rosyjskie pochodzenie) zdobył popularność w ostatnich latach zapewne z powodu antyrosyjskiej histerii, narzuconej przez Imperium Anglo-syjonistyczne. Nie jest to jednak nowe zjawisko.

Proponuję skoncentrować się nie na nowoczesnej rusofobii, która ma wiele form, lecz spojrzeć daleko w przeszłość na dawne duchowe korzenie tego relatywnie nowego zjawiska. Moja teza zapewne wywoła o wiele więcej niż zwykle protekcjonalnych uśmieszków, wyrazów oburzenia, oskarżeń o rasizm czy bigoterię. Moim celem nie jest przekonanie krytykantów i sceptyków, ale przedstawienie użytecznych wskazówek dla osób usiłujących połączyć fakty w poszukiwaniu pełniejszego obrazu rzeczywistości. Dwa tysiące lat jednego sporu. Nieznana Historia Świata: Opowieści o smokach i gigantach | Alternatywna Rzeczywistość. ZMARŁ WYBITNY PSYCHOLOG BERT HELLINGER. Był on psychologiem, który dopuszczał istnienie nieświadomej, duchowej części.

Był autorem słynnych „ustawień systemowych„, czyli psychoterapii bazującej głównie na duchowej części. I co ciekawe, ta terapia przynosi bardzo pozytywne skutki. Pacjenci podczas terapii emocjonują się, płaczą, radują, wychodzą z nich różne tłumione emocje. Czasami przybiera to wręcz skrajne formy, ale ogólnie ludzie są po tej psychoterapii szczęśliwsi. Bert Hellinger zwracał szczególną uwagę na wzorce, jakie panowały w rodzinie (matka, ojciec) i w rodzie (dalsi krewni, do wielu pokoleń wstecz).

Był jednym z wielkich wtajemniczonych, których idee wpłynęły na los całej Ziemi. Bert Hellinger był zawzięcie krytykowany zarówno przez tradycyjnych psychologów (psychoanalitycy), jak i przez ortodoksów materialistycznego ateizmu (środowisko sceptyków od Witkowskiego). Część jego pamięci i pokój jego duszy [*] Wierzę jednak, że wzorce rodzinne i rodowe zmieniają się, ewoluują. Autor: Jarek Kefir Dodaj do ulubionych: Podobne. Biskup zwalnia za adoptowane dzieci? Po komunikacie kurii (zobacz wcześniejszy post) mającym wyjaśnić, dlaczego biskup Jędraszewski zwolnił kobiety ze swojego biura prasowego wyłania się teraz taki obraz, opisany przez jedną ze zwolnionych.

Dodaj do ulubionych: Polubienie Wczytywanie... Podobne Biskup zwalnia z pracy! Po tym jak biskup Jędraszewski zwolnił wszystkie kobiety ze swojego biura prasowego kuria wydała oświadczenie, w którym stwierdziła, że to nie jest prawda. W "Bez kategorii" Tylko rabin nie miał flaszki. Unikalne ujęcie dokumentujące, kto tak obciążył goleń prezydenta Kwaśniewskiego, że na grobach w Charkowie w 1999 roku cierpiał on na chorobę filipińską.

W "fotografia" Kierownik wszystkich ministrantów Był bardzo ochoczym ministrantem w Nowym Sączu. W "dziecko" Biskup zwalnia z pracy! Po tym jak biskup Jędraszewski zwolnił wszystkie kobiety ze swojego biura prasowego kuria wydała oświadczenie, w którym stwierdziła, że to nie jest prawda. Bo zostały zwolnione tylko te kobiety, które nie tworzą katolickich rodzin. Musisz to przeczytać. Takie rzeczy w kraju, który szczyci się „wielką tolerancją” Dodaj do ulubionych: Polubienie Wczytywanie... Podobne Biskup zwalnia za adoptowane dzieci? Po komunikacie kurii (zobacz wcześniejszy post) mającym wyjaśnić, dlaczego biskup Jędraszewski zwolnił kobiety ze swojego biura prasowego wyłania się teraz taki obraz, opisany przez jedną ze zwolnionych.

W "Bez kategorii" Tylko rabin nie miał flaszki. Unikalne ujęcie dokumentujące, kto tak obciążył goleń prezydenta Kwaśniewskiego, że na grobach w Charkowie w 1999 roku cierpiał on na chorobę filipińską. W "fotografia" Ksiądz o pupiastych kobietach Tu już chyba psychiatra nie pomoże. - Kobiety nie są dzisiaj niewiastami, bo są pupiaste - to jedna z głównych myśli księdza Natanka. DLA TYCH KTÓRZY NIE LUBIĄ TECHNO! Skoro przeciętny człowiek.. ..W radiu słucha reklamowo-konkursowo-newsowego śmietnika, jak RMF FM czy Radio Zet ..Na co dzień słucha popu, latino lub polskiego rapu ..A w klubie słucha popu, dance lub wręcz disco polo To czemu mówisz, że: „A teraz kurła to wszyscy słuchają tego TECHNA, kłiii!”

Czy wiesz czym jest w ogóle muzyka techno, w tym jej najbardziej ekstremalne odmiany? Poniżej zamieszczę dwa nagrania z najcięższą i najbardziej apokaliptyczną formą tej muzyki. Nazywana jest ona dwiema, wymiennie używanymi nazwami – schranz i hard techno: W techno mamy stabilną, jednostajną linię rytmiczną. Niektóre ekstremalne formy metalu i ciężkie techno umożliwiają takie wewnętrzne „wyżycie się”, po którym przychodzi spokój. To tak, jak wykrzyczenie się w zaciszu swojego pokoju, gdy w mieszkaniu nie ma domowników. Co do samego techno i źródła, z którego pochodzi.. Jeden człowiek wystukiwał na bębnie pierwszą linę melodyczną. Współczesne techno działa na dokładnie tej samej zasadzie. Podobne. Pojednali się z banderowcami. W czyim imieniu? Coraz więcej informacji napływa z Ukrainy o pomnikach i innych formach gloryfikacji zbrodniarzy, ludobójców.

Biorą w tym udział żydowscy rabini i greko-katoliccy biskupi. Następnie polscy biskupi katoliccy ogłaszają pojednanie z rezunami. W trakcie obrad Rady Biskupów Diecezjalnych Konferencji Episkopatu Polski we wtorek na Jasnej Górze gościem specjalnym był zwierzchnik Ukraińskiego Kościoła Greckokatolickiego (UKGK) abp. Swiatosław Szewczuk. Wraz z przewodniczącym Konferencji Episkopatu Polski abp. Stanisławem Gądeckim podpisał on deklarację o „woli dalszego dialogu i pragnienia głębszego pojednania” polsko-ukraińskiego. W dokumencie zatytułowanym „W miłości i w prawdzie” abp. „Niech dzięki oczyszczeniu pamięci historycznej wszyscy będą gotowi stawiać wyżej to, co jednoczy, niż to, co dzieli, ażeby razem budować przyszłość opartą na wzajemnym szacunku, na braterskiej wspólnocie, braterskiej współpracy i autentycznej solidarności”.

Abp. 1. 2. 3. 4. 5. Podsumowując. Zobacz: Źródła: CBA kupiło system Pegasus do inwigilacji smartfonów? (YAY Foto) Centralne Biuro Antykorupcyjne najprawdopodobniej kupiło system Pegasus pozwalający śledzić smartfony – ujawnili dziennikarze stacji TVN24. Oprogramowanie umożliwia dostęp do wszystkich treści telefonu, a także do głośnika i kamery. Z reportażu wynika, że CBA za platformę Pegasus, stworzoną przez firmę NSO zatrudniającą m.in. byłych oficerów izraelskiego Mosadu oraz jej wdrożenie zapłaciło 34 mln zł. O zakupie byłoby zupełnie cicho, gdyby nie audyt Najwyższej Izby Kontroli. Dowodem w sprawie jest także faktura zakupu z pieczątką szefa CBA i firmy informatycznej z Warszawy, która miała być pośrednikiem między NSO a CBA. Pegasus – do czego ma dostęp? System Pegasus służy do inwigilacji konkretnych osób za pomocą ich smartfonów. Pegasus zezwala także na pobieranie treści rozmów prowadzony przez komunikatory, SMS-ów, maili, a także dostęp do gromadzonych w telefonie zdjęć i nagrań.

Pegasus – jak działa? Pegasus jest bardzo trudny do wykrycia. Pegasus nielegalny Marcin Kaźmierczak. TRWA OSTATECZNY UPADEK DEMOKRACJI. POZNAJ PRZYCZYNY [VIDEO] Zapraszam Cię na szczegółową analizę odnośnie trwającego upadku systemu demokracji liberalnej jak i tego, że rządy wielu krajów powędrowały w ręce tak zwanych populistów. Tak na marginesie, polecam mój suchar (dowcip) w temacie: -Skoro dbanie o interes społeczeństwa nazywa się populizm, to jak nazywa się dbanie o interes biznesu, korporacji i elit?

-No jak? -Liberalizm. Marsz prawicy przez świat, populiści u steru władzy, PiS, Orban, Trump, Brexit, i inne zjawiska spędzają sen z powiek tym, którzy chcą to wszystko przytrzymać w ryzach. A jednak. Lewica walczy z prawicą, prawica walczy z lewicą. Mowa jest tam o zawiedzionych nadziejach, wykluczeniu wielu grup społecznych z decydowania o losie kraju, oderwania elit od problemów zwykłych ludzi, czy w końcu o tym, że liberałowie tak naprawdę skupiają się na kilku mniejszościach, a reszty społeczeństwa nienawidzą. Czy wiesz, że tylko jedna na 4000 osób odwiedzających moją stronę wspiera jej istnienie finansowo, poprzez darowiznę?

Podobne. Sieć 5G – Politechnika Śląska OSTRZEGA! To będzie duża dawka energii! Lepiej unikać terenów z 5G! Popularna tabletka, która osłabia mężczyzn i czyni ich impotentami… - E-porady zdrowotne Porady zdrowotne. Milky Way Cepheids from OGLE. Droga Mleczna w trzech wymiarach. Nieznana Historia Świata: Czy ludzie żyli z dinozaurami? | Alternatywna Rzeczywistość. Szczepionka 6 w 1 przyczyną autyzmu – przełomowy wyrok sądu – Prawy.pl. Zagłada polaczków zbliża się wielkimi krokami… Software e didattica - 3.2.4 - Desktop publishing, cartine, mappe concettuali - Parte 3.