background preloader

Słownik angielsko-polski tłumacz online - Diki

Słownik angielsko-polski tłumacz online - Diki

http://www.diki.pl/

Related:  Komputerowo - internetowo

6 darmowych narzędzi do tworzenia atrakcyjnych grafik do postów w social media Obrazki są użytecznym środkiem przekazu – wpisy na Twitterze, Facebooku, Google+ wyglądają z nimi bardzo atrakcyjnie, a w Pinterest i Instagramie liczą się tylko one. Wpisy w social media zawierające grafiki są chętniej klikane i udostępniane przez odbiorców niż wpisy bez nich. Wciąż pojawiają się nowe narzędzia, które mają ułatwić ich tworzenie i udostępnianie. Przedstawiamy kilka z nich, które działając z poziomu przeglądarki ułatwią i przyspieszą Twoją pracę w social media.

Starting out in Spanish - Pan_Turecki GryLogiczne.PL napisano 16.04.2012 21:01 Witamy Ciebie serdecznie chomikomaniaku. Kliknij proszę na poniższy rysunek, a zobaczysz niewiarygodnie wielki zbiór ciekawych gier. Busuu.com Busuu.com – portal społecznościowy umożliwiający naukę języków obcych, w którym użytkownicy pomagają sobie nawzajem robić postępy w nauce[1]. Strona oferuje audiowizualny materiał dydaktyczny do dziewięciu języków: angielskiego, hiszpańskiego, francuskiego, niemieckiego, włoskiego, portugalskiego (Brazylia), polskiego, tureckiego i rosyjskiego. Użytkownicy mogą założyć profil, dodając jeden albo więcej języków do własnego portfolio i robiąc własnym tempem ćwiczenia, śledzić swoje postępy.

Mucha. Skoncentruj się! ~ Zamiast kserówki. Edukacyjne gry i zabawy dla dzieci. Zabawę zaczynamy od narysowania na tablicy lub pokazania dzieciom kwadratu 3x3. Na początku dzieci mogą śledzić kwadrat, a młodsze nawet przesuwać po nim pionek.Zadaniem dzieci jest reagowanie, gdy mucha wyjdzie poza pole kwadratu. Nauczyciel mówi powoli, zawsze zaczynając od: "Mucha jest na środku". Droga muchy może wyglądać następująco:Mucha jest na środku. Mucha idzie w górę, mucha idzie w lewo, mucha idzie w dół, mucha idzie w dół, mucha idzie w prawo, mucha idzie w dół...

Linki Serwisy edukacyjne: Kultura i sztuka: www.um.warszawa.pl - oficjalny serwis miasta stolecznego Warszawywww.mnw.art.pl - Muzeum Narodowewww.chopin.museum.pl - Muzeum Fryderyka Chopinawww.1944.pl - Muzeum Powstania Warszawskiegowww.pma.pl - Muzeum Archeologicznewww.pme.art.pl - Muzeum Etnograficznewww.mhw.pl - Muzeum Historyczne Warszawywww.kopernik.org.pl - Centrum Nauki Kopernikwww.pgi.gov.pl - Muzeum Geologicznewww.zamek-krolewski.com.pl - Zamek Królewski w Warszawiewww.wilanow-palac.art.pl - Pałac w Wilanowiewww.filharmonia.pl - Filharmonia Narodowawww.teatrwielki.pl - Teatr Wielkiogrod-powsin.pl - Ogród Botaniczny w Warszawiewww.zoo.waw.pl - Ogród Zoologiczny w Warszawiewww.kinoimax.pl - Kino 3D IMAXwww.filmweb.pl - nowości, recenzje, repertuar, multimedia

Schematy koloru Reguła AnalogowyMonochrom.TriadaDopełniającyZłożonyOdcienieWłasny Ustaw jako bazowyUstaw jako bazowyBazowyUstaw jako bazowyUstaw jako bazowy Name Digital Champions 2016 - konkurs Celem konkursu jest upowszechnianie cyfrowej edukacji w szkołach, oraz kształtowanie cyfrowych kompetencji nauczycieli. Do udziału zapraszamy: uczniów, nauczycieli i dyrektorów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponad gimnazjalnych. Weź udział, dołącz do Digital Champions Polska i wygraj cenne nagrody! Konkurs organizujemy w 3 kategoriach: praca konkursowa polega na przedstawieniu pomysłu na lekcje przyszłości z wykorzystaniem technologii edukacyjnych w której chcielibyście uczestniczyć 40 stron, które nauczą Cię języka obcego – Lajfmajster.pl Języki obce bardzo przydają się w życiu. Często jednak nie mamy zbyt wielkiej chęci do nauki lub też brakuje nam funduszy na opłacenie drogich szkół językowych. Uczyć języka możemy się sami i to nie płacąc ani złotówki!

Related: