background preloader

Vyrábění

Facebook Twitter

NaBoty.cz – Vše pro výrobu vlastní barefoot obuvi na jednom místě. Boty mechovky. Termín:připravujeme rezervace cena: 1.800 Kč(nutná záloha 500Kč) Kurz je dvoudenní, max. počet lidí je 5.

Boty mechovky

Veškerý materiál a nářadí bude k dispozici. Kurz je určen pro ty, co již mají zkušenosti s ruční či řemeslnou prací a chtěli by si svoje dovednosti rozšířit o práci s kůží. Rezervujte si, prosím, svá místa včas. Platbu můžete provést v hotovosti před začátkem kurzu nebo na náš bankovní účet: 2600942500/2010 (do zprávy pro příjemce prosím uveďte své jméno, variabilní symbol: 867. Těšíme se na nově příchozí.

Recepty

My sparkle: How To: Rolled Fabric Flowers. So I am jumping on the bandwagon and loving all the rolled fabric flowers I've seen here and there.

my sparkle: How To: Rolled Fabric Flowers

We decided to make some with the girls in our church youth group, but I couldn't find a great tutorial on how to make them so I played around and this is what I came up with.Enjoy! Start with about a 1" ripped strip of fabric (you can use any width...this was the width I liked best). The length and weight of your fabric will dictate the end diameter of your flower. Fold the strip in half and dot a little fabric glue on the end 1/2" or so. Roll the glued end a few times to get a nice tight center.

Then, once you have a center you like, start twist/folding your fabric away from the center as you roll. It will start to look like this. Continue rolling until you have a flower that is sized the way you like, but make sure you leave at least a 1" or 2" tail (enough to cover flower bottom). Spread glue all over the bottom side of the flower. Then fold tail down to cover glue. Maybe. Free patterns.

Látkové korále

Čepice. Home-Made.Cz. Essential.cz - Děláme si to doma sami. Kontakt. Moravské dědictví. Ekologická architektura, návrhy a realizace přírodních zahrad. Ucesy. Untitled. Kurz výroby páskových sandálů / Zboží prodejce Takuara. Šatko /tunika...Indijan / Zboží prodejce montek. Šaty/tunika jsou zajímavého střihu s výstřihem..zapínaným na starobylý knoflíček.Rukávy jsou krátké.Výstřih je lemovaný plátěným pruhem.V předním díle jsou dvě funkční kapsy.Zadní díl je projmutý..celý střih šatů je v dolním okraji zúžený...lze nosit jako tuniku ke kalhotám či legínám.V pase je úpletový pruh zlato oranžové barvy..šatky lze nosit s ním nebo jednoduše sundat a nosit bez něj.

Šatko /tunika...Indijan / Zboží prodejce montek

Materiál je designová látka(předeprané plátno) s jemným vzorem kytiček ( světle růžové a podklad šedo černo zelený).Šatky jsou volné,nemají žádný zip,pouze rozepínatelné vpředu knoflíčkem,oblekají se přesto velmi dobře...jen prosím měřte hlavně obvod hrudi! Opět je při těchto šatech nejdůležitější:-) Velikost: variabilní. XS až S,M,důležitý je obvod hrudi! Materiál mírně pruží,ale pozor není to úplet! Foto: Eliška Hniličková (alias) Červené háčkované srdíčko / Zboží prodejce Vykouzleno háčkem. Svatební? / Zboží prodejce Kassia. Růžičky zlaté, puzeta / Zboží prodejce Alariss. Roses II. / Zboží prodejce Alariss. Chryzantémky s fialovou rosou / Zboží prodejce Antique Romance. Vintage drops náušnice / Zboží prodejce Bijoux Nemesis.

Fotoalbum leporelo - dárkový obal harmonika / Zboží prodejce Bestwishes. Knížečky. Naušnice, kožený šperk / Zboží prodejce Dílna Končiny. Na toulky přírodou :-) / Zboží prodejce Chin shin. Klasika v pískovohnědé / Zboží prodejce alanka. Eggo Sapir tmavě hnědá / Zboží prodejce Eggo. Háčkovaný žralok Edward / Zboží prodejce jana_joan.

Krém a červená / Zboží prodejce JeBe. AUTUM GARDEN BAG - PARROT® / Zboží prodejce PARROT. Podzimní kabelka Technický popis: Kabelka AUTUM GARDEN BAG - PARROT je kombinováná = bordová koženka plus krásná rustikální textílie s designem květů v podzimních barvách.

AUTUM GARDEN BAG - PARROT® / Zboží prodejce PARROT

Kabelka celoplošně 2x podlepená na fixačním lisu - pěkně udrží svůj tvar a styl i po delší době užívání. Technika pletení, pletení, začáteční smyčka, hladce, obrace, anglicky, nahodit, krajové oko - RucniPrace.cz. Kabelka Evelína / Zboží prodejce Sidonie Design. Sukně Bo Peep (střih + návod) / Zboží prodejce KdoToKdySlyšel. Surcotte šněrovací a cotte s pachy / Zboží prodejce STŘIHY OTYLKA. Bačkůrky s mašličkou - návod / Zboží prodejce lumpova. Dámské turecké kalhoty 4 / Zboží prodejce STŘIHY OTYLKA. Návod, střih a postup na zhotovení kahot s mírně sníženým sedem Střih obdržíte včetně základního popisu postupu šití a rad při výrobě.

Dámské turecké kalhoty 4 / Zboží prodejce STŘIHY OTYLKA

V případě potřeby pište..... :O) NOHYobvod pasu - v nejužším místě trupuobvod sedu - po obvodu pánve přes vystoupliny hýždíboční hloubka sedu - od pasu po pevnou podložku (v sedě)boční délka dolní končetiny - od pasu přes bok po podlahuboční délka oděvu - požadované délky jednotlivých typů oděvůpožadovaná šíře spodního okraje oděvu snížení sedu Látky ke střihu si můžete vybrat na mém druhém profilu, poštovné platíte pouze jednou. Návod na háčkovanou síťovku / Zboží prodejce jana_joan. Fotonávod-Kabelka TOSS DOGS / Zboží prodejce dubinek3. Pružný domček slimačí a Medvedík - 2 za cenu 1 / Zboží prodejce tvor.Ivka. Fotonávod na pastelkovník / Zboží prodejce Mamas Hand Made.

Fotonávod na ušití svrchních kalhotek, vel.NB - XL / Zboží prodejce Mamas Hand Made. Používáte anebo si teprve chystáte výbavičku látkových plen pro vaše miminko?

Fotonávod na ušití svrchních kalhotek, vel.NB - XL / Zboží prodejce Mamas Hand Made

Chcete mít jistotu, že peníze investované do materiálu na výrobu látkových plen proměníte ve funkční, padnoucí a pěkné svrchní kalhotky a vícevrstvé pleny? Odpověděli jste alespoň na jednu otázku kladně? Pak si objednejte náš podrobný fotonávod na ušití svrchních kalhotek. Návod na háčkovanou, kostkovanou čepičku / Zboží prodejce Nora N. Fotonávod na ušití nosítka nejen pro panenku / Zboží prodejce Mamas Hand Made. Popis - návod na háčkovanou sukni / Zboží prodejce Jaroslava Dovcova. Návod-háčkované botky "jednou nahoře,jednou dole" / Zboží prodejce jana_joan. Návod - háčkovaná síťovka "v zajetí pavučiny" / Zboží prodejce jana_joan. Bambusový háček č.8 / Zboží prodejce emmaus. Sada papírů- Friday / Zboží prodejce cardmaking material. DIY. Pamatujete si taky na to, jak se kdysi vášnivě batikovalo?

DIY

V posledních letech byla tahle technika spojována s nezávislou alternativou, nejčastěji nějak ekologicky či mateřsky zaměřenou. Případně alternativně medicínsky, nebo ještě lépe, od všeho kousek a všechno sakumprásk dohromady. Tohle léto myslím není první, které přineslo batice nový šmrnc a švih. KreativníTechniky.cz - HÁČKOVANÁ KABELKA – NÁVOD.

Skládací háčkovaná síťovka na dovolenou.

KreativníTechniky.cz - HÁČKOVANÁ KABELKA – NÁVOD

Tuto tašku snadno složíme a přibalíme do kufru. Háčkování návody, zajímavé originální návody na háčkované výrobky – Háčkování návody Kretivní tvoření – ruční práce Háčkování návody Síťovka – Háčkovaná kabelka Materiál: Necelá dvě klubka příze, háček, tužka, nůžky Háčkování popis: Uháčkujeme krátkými sloupky dva kruhu o průměru 17 cm. První kruh normálně ukončíme (přízi odstřihneme), druhý ukončíme, ale přízi neodstřihujeme. Přízi opět neodstřiháváme a pokračujeme v práci. Na závěr 6 řad háčkujeme krátkými sloupky, 1 řada dlouhé sloupky (vytvoříme proužek pro vložení stahovací tkaničky), 5 řad krátké sloupky.

Vypracujeme ucha tašky: Obvod rozdělíme na čtvrtiny a naháčkujeme ucha. Stahovací tkaničku jsem vypracovala použitím techniky začátku z háčkovaných ok Tuto síťovku snadno složíme převrácením do dvojitého kulatého dna. Jako komplet se k síťovce hodí háčkované pouzdro na brýle. Embosovaný papír A4, 255g / Zboží prodejce fropetka. Tajuplná - náušnice / Zboží prodejce Deraxa.